Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bruknas pils
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
stindzis
Pirms pārs gadiem biji nometnē (Bruknas pilī).es biju tur divus gadus pēc kārtas un tad pārtraucu braukt!
Kad tur ierados pirmo gadu man vēl visu nebija pastastijuši par pils leģendām. Pirmais ko es uzzināju bija par pilī iemūrētiem trim cilvēkiem http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...21754&st=79 .Nākošajā gadā man pastāstijā ka pēc kara kad restaurēja pili notika dadz nelaimes gadijumu,jo strādnieki krituši no stalažām neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Orajā stāvā bija vienas trepes uz lēju kuras reti tika izmantotas, tur man stāstīja ka tika nodurta sieviete ,un pa tām trepēm un aukšējo stāvu staigā.varētu vēe kautko pastāstit par pili ,bet es gribēju uzzināt kko no jums ,vai jūs arī zinat interesantus notikumus par pili!!!!
maksligais_intelekts*
varbūt esmu ļoti neizglitota bet par tādu pili neko neesmu dzirdējusi. Stāsti ir protams interesanti, bet gandriz katrā pili ir visādas legendas un šausminoši stāsti...nez vai taisniba, bet lai turistus pievilinātu noteikti smile.gif plus viņi pārsvarā visi ir vienādi.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.