Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Cik tad personāžus nogalināja?, ko gaidijām, ko negaidījām
Daniels_Redclifs
iesūtīt 30.07.2007 22:35
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



taatad smile.gif arii esmu esmu, te un jau esmu paspeejis dalju no graamatas jau pamatiigi aizmirst, esmu pilniigi paarliecinaats es vinju veel paarlasiishu un paarskatiishu, lai labaaku atcereetos to visu..
nu jaa, pirmaa naavee, Hedviga, es nekad nebuutu iedomaajies, kad JKR nogalinaatu sho puuci, lai gan peec buutiibas, zaudeejums nav liels bet Harija pirmaa daavana uz pirmais 'maajdziivnieks' - miris? :-/ naakamais bija Tramdaans, nekad nebuutu domaajis, ka labaako auroru JKR jau nogalinaas pashaa garaamatas saakumaa, shim cilveeekam vajadzeeja aizsargaat Hariju visvairaak un vislabaak un vinsh kriit pirmais. un tad seko Severus, Tonksa, Lupīns(laikam taa latviski nebija) un Freds, iespeejams kaadu izlaizhu, neatceros vairaak nevienu, bet visvairaak zheel, Lupīna un Freda, Lupīns arii ljoti tuvs Harijam un vinsh arii nomirst un Freds, labs Harija draugs..
gan es kaadu aizmirsu, izsakam savas domas, tos kurus nepieminieeju utt!

aa, bet , protams, Dobijs, kaa es vareeju aizmirst Dobiju, domaajams, ka Harijam shii dziivniecinja naave ir vissaapiigaaka, ko arii pieraada vinja attieksme, kaa vinsh apglabaaja Dobiju un , protams, neaizmirsiisim, ka dobijs izglaaba Harija dziiviibu, atmaksaajot vinjam par briiviibu, ar vinja izglaabshanu no naaves.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Elony
iesūtīt 09.10.2007 10:35
Raksts #21


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Lai būtu traģiskāk, tikko apprecējās, piedzima dēls un pēkšņi - nāve!
Man visvairāk žēl bija Dobija un Freda. Beigās arī Strupa.
Vispār nelikās ka nāves būtu par daudz. Drīzāk par maz. Daži no tiem, kam bija jāmirst, pēc manām domām, palika dzīvi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 16.11.2007 15:05
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(korkijwolfs @ 13.08.2007 14:20) *
un pievienojos tiem, kas saka, ka vajadzēja Strupa un Harija sarunu grāmatā...


Man arī pietrūka Harija un Strupa atklātas sarunas par visiem "kāpēc", bet, nē - Harijam nākas zem Paslēpņa noskatīties uz Severusa bezjēdzīgo nāvi...un tikt pie devas skaidrības tikai pēc dažu atmiņu noskatīšanās; netaisnīgi - te Rowlinga varēja izvērsties - plašs lauks iztēlei un emocijām, kas sāktos no naida un dusmām + izmisuma, bet noslēgtos ar atklāsmi, drosmi, cieņu un uzticību. Severuss bija pelnījis vairāk teikumu...

Hedvigas, protams, arī žēl - cerēju, ka viņa tomēr izrādīsies dzīva huh.gif .

Drako M. palika dzīvs blink_a.gif , bet - man pietrūka kāda iztirzājuma par to, vai viņš nostājas Ordeņa pusē pēc visa, kas noticis.???...

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 16.11.2007 15:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 16.11.2007 16:00
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(positiv denken @ 16.11.2007 15:05) *
Hedvigas, protams, arī žēl - cerēju, ka viņa tomēr izrādīsies dzīva huh.gif .


žēl, protams, bet Hedviga nomira lai Harijs spētu dzīvot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 17.11.2007 13:21
Raksts #24


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(šausmiņa @ 16.11.2007 16:00) *
žēl, protams, bet Hedviga nomira lai Harijs spētu dzīvot...


Man likās, ka pūce nomira nejauši, vienkārī gadījās ceļā un viss. Kopumā daudz bezjēdzīgas nāves, kur puse nomira tāpēc, ka nejauši gadījās neīstajā vietā un neīstajā laikā. Karoče - īsts karš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 16.02.2008 10:51
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Es jau domāju, ka Severusam jāmirst.
Biju nedaudz šokā par Hedvigu, lai gan nekādas lielās bēdas nesanāca, jo viņa jau pašā sākumā nomira.
Es pat nebūtu iedomājusies, ka Tonksa nomirs. Skumji.
Vispār, bet labi, ka bija arī nāves, savādāk grāmata būtu vienmuļa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Louhi
iesūtīt 16.02.2008 21:05
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.06
Kur: Mājās



Strupa nāve sākumā īpaši nesatrauca, bet pēc tam gan likās mazliet muļķīgi.
Par Dobiju arī īpaši nesēroju, kaut gan bija skumji.
Freda, Trakača nāve, protams, apbēdināja, bet kaut ko dziļi iekšā neaizskāra. Pārāk maz tas tika aprakstīts.

Vilksons un Tonksa. Lasot vienkārši negribējās ticēt. beidzot viņi bija laimīgi. Kāpēc bija jāmirst, kad abiem bija dēliņš un viss sāka iet uz labo pusi??? Bet man patika tas ko Vilksons teica beigās, kad parādījās koā ar Džeimsu, Liliju un Siriusu. "Es centos veidot pasauli, kurā viņš varētu dzīvot laimīgāku dzīvi. ''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.02.2008 12:29
Raksts #27


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Pārāk daudz nāves šajā grāmatā, daļa tiešām varēja nemirt. un man likās ļoti dīvaini, ka visi tik ātri samierinās ar savu tuvo cilvēku aiziešanu, bet tā tam laikam jābūt, lai nestieptu gumiju, vai arī viņi jau sāka pie tā pierast. Biju pārsteigta par Džordža reakciju par zaudēto ausi: "Padomā tikai, zaudēju ausi", bet viņi abi vienmēr tādi bijuši. Dīvaini.

Skumjās nāves:
1. Severuss. Pati skumjākā, noteikti. Un tik nejēdzīga.
2. Freds. Labi, ka niansēti neparādīja Džordža reakciju uz to.
3. Dobijs. Tas likās tik skumji, es pat nebiju iedomājusies, ka viņš varētu nomirt.
4. Vilksons. Tonksa varēja mirt, jo nekad man nav īpaši patikusi, nu bet kāpēc Vilksons?

Interesanti:
1. Hedviga. Nebija īpaši žēl, bet tomēr tik sena viņa ir, mīļa.
2. Tumsas pavēlnieks. Tas nu gan ir tā: visas septiņas grāmatas zinu, ka mirs, bet tomēr neticami, ka viņš nomira.
3. Trakacis. Nemirstīgais, visu grāmatu ticēju, ka viņš tomēr nav miris. Galu galā pat žēl nebija.
4. Tārpastis. Perfekti izdomāts. Es zināju, ka viņš tomēr ir no Grifidora torņa.

Biju domājusi, ka mirs:
1. Drako. Tas būtu labi.
2. Hagrids. Visu laiku šķita, nu tūlīt tūlīt būs beigts un tomēr viņš izdzīvo. Man būtu bijis drausmīgi žēl.
3. Kāds no Rona vecākiem, bet abi izdzīvoja!
4. Luna vai Nevils. Viņi vienkārši izskatās pēc tādiem tēliem, kas spētu aizkustināt tikai nomirstot.

Šo rakstu rediģēja Grēkmeistars: 17.02.2008 12:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Potere
iesūtīt 24.04.2008 19:37
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: tepat uz vietas



Krabe vai Goils - viens no viņiem arī nomira.

riktīgi žēl bija, kad nomira Hedviga. biju šokā.
bet es riktīgi raudāju tur, kur nomira Dobijs, Freds, Tonksa, Vilksons.
arī Trakaci bija žēl.
Strupu arī nedaudz beigās pat bija žēl. bišķīt žēl bija arī Strupu, kad viņa atmiņās Lilija viņu itkā pašuj.
kaut gan man tie trīs nepatīk, tomēr cerēju, ka Harijs&Co izglābs arī Malfoju, Krabi un Goilu.
un noteikti jūtu līdzi Tonksas mātei. nabadzīte viena pati ar vienu mazdēlu.

Šo rakstu rediģēja Potere: 24.04.2008 19:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hellqueen
iesūtīt 29.04.2008 21:29
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.06
Kur: Kaste.



Grāmata tiešām daudz nāvju. Skumji, bet tāda ir autores izvēle!

Visvairāk nespēju pieņem to kāpēc Fredam bija jāmirst. Tik žēl. sad.gif
Pārējās nāves bijušas nebijušas.
Vienīgi vēl Vilksona un Tonksas nāve aizskāra kādu dzīvu stīgu manā sakaltušajā sirdi. Kā nekā viņiem bērniņs bija tikko piedzimis!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 29.04.2008 21:57
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



Tātad kopsavilkums. Nomira:


Belatrise
Dobijs
Drebelis
Dumidors
Freds
Hedviga
Kolins
Zemvaldis
Siriuss
Sedriks
Voldemorts
Trakacis
Vilksons
Tārpastis
Tonksa
Strups
Krabe vai Goils. Īsti neatceros. Laikam Goils.
Kaudze nāvēžu.

Un rakstniece vēl apgalvo ka viņa nespēj vienkārši nogalinot un baigi pārdzīvo rolleyes_a.gif Tikai nevajag, ````! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 29.04.2008 22:25
Raksts #31


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Tātad 18 cilvēki. Man gribētos pielikt klāt vēl pusi. Ties nezinu, vai tas īsti skaitās. To jau varētu salikt kopā ar Voldemortu - Harijs! Vinu arī it kā novāca. vai vismaz to Voldemorta daļu viņā, bet tehniski jau viņš nomira, tikai tad augšā cēlās... (dam!)

daudzu no mirušajiem žēl, bet ko tur vairs... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 30.04.2008 14:06
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



ir viens cits ko pielikt! Zemvaldis Jaunākais
Domāju ka To tur tantītiiti no kuras Voldijs izvilka informaaciju un pēc tam nogalināja, kā arii to vientiešu mācības skolotāju varam neskaitīt. rolleyes_a.gif un lapsu ko nogalinaaja Belatrise! xD.gif


šausmīgas slepkavnieciskas tieksmes. tongue.gif
Žēl, ka grāmatas beigās Harijs nesatikās ar Dērslijiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 02.05.2008 11:50
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Atceros, ka kādā intervijā Roulinga teica, ka, ja tu esi raudājis par iepriekšējām grāmatām, tad noteikti asaras liesi arī par pēdējo. Dīvainākais ir tas, ka visas šīs nāves manī nekādas traģiskās emocijas neizraisīja, protams, bija skumji, bet tas arī viss. Pilnīgs pretstats bija HP 6 Dumidora nāve. Pēc grāmatas izlasīšanas es vēl ilgi nevarēju nomierināties. crying.gif
Manuprāt, izskaidrojums tam ir tas, ka viena, bet pilnīgi aprakstīta, nāve dod lielāku efektu, nekā masveida slepkavošana. smartass.gif
To pierāda, piemēram, Dobija nāve. Visiem viņa ir žēl, jo tas bija dramatiski aprakstīts + vēl bēres. Pilnīgs pretstats ir Trakača Hedvigas, Freda nāve. Es no sākuma pat neaptvēru, ka viņi ir miruši, jo tas notika pārāk ātri, ka, neuzmanīgi lasot, pat varētu pasaist garām. Domāju, ka vairak akcentu vajadzēja likt uz nozīmīgākiem personāžiem, kā Strups, Freds, Vilksons, Alastors. Mazāk, piemēram, Dobijam. Protams, tas izraisītu vēl lielākus asaru plūdus, bet uzskatu, ka šie pesrsonāži ir pelnījuši vairāk uzmanības.
Es, protams, saprotu, ka šis ir karš un vajadzēja iet bojā daudziem personāžiem, bet, manuprāt, varēja spilgtāk aprakstīt kaut vai viena tēla nāvi, un efekts būtu bijis lielāks. smile.gif

Šo rakstu rediģēja angel13: 02.05.2008 11:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilks
iesūtīt 05.05.2008 11:09
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



piekrītu tiem, kas saka, ka grāmata jau bija pietiekoši (un pat par daudz nāves). Bt nu tāda eshatoloģiska cīņa jau nevarēja beigties ar pāris mirušajiem, lai būtu loģiski, bija jāmirst pietiekoši daudz gan labajiem, gan sliktajiem.

Mani īstenībā apbēdināja vēl kāda nāve, proti, Dumidora māsas nāve bērnībā, kas man šķita briesmīga, netaisna un bezjēdzīga.. un reizē ar to ļoti atbilstoša īstenībai, jo dzīvē palaikam cilvēki mirst neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Bet viss sat stāsts ap Grindelvaldu bija ļoti skumjš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Claire
iesūtīt 25.05.2008 20:58
Raksts #35


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



Man bija šoks par Tonksu un Vilksonu. Viņiem taču ir mazais Tedijs! sad.gif
Freds, Dobijs un Hedviga arī bija sliktas ziņas.
Par Tramdānu nebiju pārsteigta. Tādam trakajam bija jāmirst, šā vai tā ;D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilla.
iesūtīt 01.08.2008 13:35
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.08
Kur: Kopā ar bizbizmārītēm.



par Tramdānu man bija vienkārši šoks.
Un par Fredu... Dvīņi bija mani mīļākie tēli, vienmēr izdomās kaut kāds stulbības par kurām var pasmieties, bet tagad Džordžam ir ''aurums''... Man žēl, ka [lai arī nebūs 8.grāmatas.] Džordžam savi joki būs jāizstrādā vienam pašam.. crying.gif
Par Vilksonu tas vēl tā, bet mani bezgala šokēja, ka arī Tonksa ir murusi, tieši pēc tam kad viņiem mazais Tedijs!
Par Dobiju. Tajā vietā es apraudājos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 16.08.2008 09:59
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



īstenībā visas nāves bija pārsteigums. Es arī nebiju domājusi, ka Hedvigu un Trakaci nogalinās jau pašā sākumā. Bet laikam jau vajadzēja Hariju "atbrīvot" no viņa tuvākajā būtnēm un aizstāvjiem.
Grāmatas beigās visvairāk žēl bija profesora Strupa, Dobija un Freda nāves. Atzīšos - pat apraudājos.
Arī ļoti žēl, ka Tonksas mazulītis nu palika bez vecākiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 17.08.2008 19:45
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Jūs esat piemirsuši Grinelvalda nāvi...
Visvairāk man bija žēl Dobiju, Trakaci, V-T un Strupu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
desiree
iesūtīt 18.08.2008 00:22
Raksts #39


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.08




Tonksa un Remuss mani šokēja visvairāk. tomēr man šķiet, ka viņu nāvei ir liela nozīme Harija turpmākajā dzīvē. Tedija dēļ. Viņa liktenis šķiet TIK līdzīgs Harija... Harijs zaudēja vecākus pirmā kara laikā, Tedijs tagad. Bet hHrijam ir iespēja padarīt Tedija dzīvi daudz saulaināku nekā bija paša.+ būdams viņa krusttēvs viņš ļoti līdzinās Siriusam, kam harija dzīvē arī bija liela nozīme.
Zaudēt Trakaci vajadzēja tā paša iemesla dēļ kāpēc mira Dumidors- Harijam jācīnās vienam, bez tā viņš nebūtu tik pilnīgs, sasodīts varonis. Palicis bez spēcīgākajiem aizstāvjiem viņš(nu patiesībā viss Trio) var paļautie tikai uz sevi, atrast savu ceļu.
Hedviga- saikne ar bērnību un blā, blā
Tik skumji!
Par Strupu visskumjāk- nabaga, nabaga Strups!
Un Freds ohmy.gif -tas bija hardcore....atziistos, ka apraudājos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bellatrise
iesūtīt 24.08.2008 19:17
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.06
Kur: uz krēsla



Mani visvairāk apbēdināja Vilksona un Tonksas nāve.Lasot vietu,kur viņi abi miruši guļ līdzās,pat sirds iesāpējās crying.gif Nabaga Tedijs tā arī neiepazina vecākus.
Protams,žēl bija arī par Fredu.Kā gan Džordžs tagad viens iztiks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 23:49