Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paradumi lasot HP.
mazā peciņa
iesūtīt 22.01.2005 21:51
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Jau kādu laiku iepriekš gribēju šo prasīt. Vai jums ir kādi dīvaini paradumi, ko jūs darat lasot HP grāmatas? Piemēram lasīšanas poza (tikai piemērs!! grin.gif ), vai kas tamlīdzīgs.

Man vienīgais tāds dīvainais paradums ir tāds, kad es lasu trešo HP grāmatu, vienmēr pirms lasīšanas es iegādājos melno šokolādi un lasot ēdu to. Kāpēc? Tāpēc, ka tajā grāmatā Vilksons deva Harijam šokolādi ēst. Un kaut kā, kad pirmo reizi lasīju, man arī sagirbējās un tā arī tas viss aizgāja.

Vēl lasot HP grāmatas, man vienmēr (nu labi, es tagad nezinu, kur viņa ir) ir viena un tā pati grāmatzīme. Tā bija kāda reklāmas kartiņa, bet es viņu tikai izmantoju. Bet pirmajai grāmatai man ir viena grāmatzīme, ko man uzdāvināja viena meitene no klases.

Bez šokolādes un grāmatzīmes neko citu nespēju atcerēties, gan jau, ka vairāk nekas tāds nav, bet kas to lai zin.



Kādi ir Jūsu paradumi? Ja vispār tādi ir.

(lūdzu nepostojiet tādas atbildes kā "man nav nekādi paradumi" utt.. tie raksti automātiski tiks dzēsti neskatoties uz neko, jo te nav jautāts, vai jums ir paradumi, bet gan prasīts kādi tie ir (tātad, atbild tikai tie, kam ir tie paradumi!) un kā arī lūgums raksta garumam ne mazak par >350 zīmēm )

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.01.2005 22:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Millinsh
iesūtīt 01.09.2005 19:33
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: I-ciems



njā - mani paradumi? nu uz momentu nezinu.... paga... nu kad es lasu 3.HP es ēdu ābolu/s nu kad 4.HP tad es sēžu gultā un... hmm... ritīgi apsedzos, un lasu baigā karstumā... un par tām grāmatzīmēm - man īr viena grāmatzīme, ko izmantoju tikai lasot HP smile.gif tādi nu ir mani paradumi... neko darīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 04.09.2005 12:09
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



poza...parasti gulu gultaa ar graamatu rokaas wink.gif ...un njaa kaa vairaakums jumZ,man arii ir k-kas pie rokas grauzhamz..parasti lasu peec pusnakts(nezinu kapeec taa) huh.gif
graamatziime..man ir taads kitekat bukletinsh laughing.gif vnk vienaa HP graamataa kuru panjeemu no biblenes bija iekshaa taaC atstaats,un tagad es izmantoju kaa graamatziimi.. grin.gif njaa censhos pabeigt nodalju,jo parasti naakamajaa riitaa pieceljoties vairs neatceros ka tur bija raxtiits laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 05.09.2005 15:36
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



-es ar vienmēr ēdu rolleyes_a.gif
-nesēžu pie galda( ar ļoti ļoti ļoti retiem izņēmumiem)
-poza:kājas krusteniski un kamēr nesāk sāpēt un tirpt tikmēr tā sēžu. silent.gif

nju jā tas jau laikam viss grin.gif

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 05.09.2005 15:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 05.09.2005 18:12
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



CITĀTS(isa @ 16.08.2005 19:55)
nekadi jau ipasie paradumi nav. tikai panemu sega ietinos, ielienu divana un zaudeju laika izjutu. lasisanas procesa needu, jo manuprat tas ir perversi. padomajiet kadas ir izjutas panemot gramatu, kura ir makaroni un die's sazin kas. un ka ta gramata izskatas brrrrr *sausmas nodrebinas*.
*

gribeju gan piezimet, ka sis paradums attiecas uz visam gramatam + vel lasu pieturas transportu gaidot.

p.s HP es gan nelasu un netaisos. labak AF vai GP

Šo rakstu rediģēja isa: 05.09.2005 18:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Millinsh
iesūtīt 05.09.2005 20:32
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: I-ciems



CITĀTS(rupuciite @ 04.09.2005 12:09)
poza...parasti gulu gultaa ar graamatu rokaas wink.gif ...un njaa kaa vairaakums jumZ,man arii ir k-kas pie rokas grauzhamz..parasti lasu peec pusnakts(nezinu kapeec taa) huh.gif
graamatziime..man ir taads kitekat bukletinsh  laughing.gif  vnk vienaa HP graamataa kuru panjeemu no biblenes bija iekshaa taaC atstaats,un tagad es izmantoju kaa graamatziimi.. grin.gif  njaa censhos pabeigt nodalju,jo parasti naakamajaa riitaa pieceljoties vairs neatceros ka tur bija raxtiits  laughing.gif
*



jā es arī lasu pavēlu no kādiem 1. (naktī) un beidzu... tas atkarīgs, cik grāmata interesanta... varu pavadīt lasot līdz 2., bet ja grāmata ir INTERESANTA, tad man zūd laika izjūta un varu attapties 4. vai 5.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angry
iesūtīt 05.09.2005 20:58
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Jauka, klusa vieta , kur neviens tevi netraucē!



nuu es parasti eedu kaadu augli un nevienu nedzirdu grin.gif tikai ja mani baktaa es vienmeer lasu gultaa un man pilniigi vienalga kas ko drara!! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 09.09.2005 22:37
Raksts #47


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



1.panjemu kolas pudeli
2.iekaartojos guljus uz veedera uz diivaana un
3.lasu aizraujoshaas potera graamatas. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 10.09.2005 15:27
Raksts #48


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Man lasot HP gramatas ir divains paradums vienmer uztaisit sev karsto sokoladi un runat ar Angliem latviski. ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HERMIONE7
iesūtīt 10.09.2005 16:36
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.08.05



kad lasu jebkuru no hp gramatam es nogulos gultaa un lasu. parasti man neviens mani nevar iztraucet, jo man patik lasit tad kad citi guļ. tas ir ap 12:00. par gramatzimi hp gramatas man vienmer ir pastaisitas gramatzimes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 15.09.2005 14:07
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Lasot jūsu daudzos paradumus dažās vietās tā aprēcos!! laughing.gif Nu tātad-mani dīvainie/nedīvainie paradumi:

Cenšos būt izstabā viena, lai neviens netraucē. Un lasu pēc tumsas iestāšanās, pilnīgā klusumā. Guļu gultā ar muguru atspiedusies pret sienu(ar laiku nākas pozu mainīt, jo diezgan ātri notirpst dibens rolleyes_a.gif ) un blakus man ir liela bļoda ar iepriekš salauztu šokolādi, lai lasīšanas laikā nav jāknibinās. Un lasu pie naktslampiņas. Un tad rodas tā īstā atmosfēra, HP atmosfēra. grin.gif Nekad neesmu mēģinājusi lasīt pie mūzikas, bet būs jāpamēģina. Vēl es esmu apņēmusies šoreiz šokolādi nomainīt pret cepumiem vai ledenēm, sāk grāmatām parādās pārlieku daudz lieku ilustrāciju... whistling.gif Un kad lasu gadās skaļi smieties, vai spraigi just līdzi kādā kalambola mačā. grin.gif Bet bēdīgākās vietās es vienmēr raudu.crying.gif

Šo rakstu rediģēja Veronika: 15.09.2005 14:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
puregreenday
iesūtīt 17.09.2005 07:05
Raksts #51


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05
Kur: ko lai daram! d****** un dalam!



man ir ļooooooti daudz paradumu whistling.gif

es vienmēr guļu kad es lasu hp

es vienmēr kaut ko ēdu(corn flakes. kādu paciņu zupu, makaronu ar sieru, un man ir vienmēr kad atsoirdzinošs dzēriens, sprite. fanta, upside)

tad es parasti sev blakus esmu nolicis visu ko vaig! miskasti kur izmest cīpšu pacīnas vai ko tādu! mobīlo telefonu un laptopu!

un ja mamma sauc pusdienās tad es eju ar visu grāmatu un lasu pat neskatoties ko ēdu! tad uzmetu kādu kleksi un mamma ir dusmīga!

Šo rakstu rediģēja puregreenday: 17.09.2005 07:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 27.09.2005 19:53
Raksts #52


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



man patīk lasot kaut ko ņamāt jo lasot Poteru man nav laika atrauties lai paēstu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 05.12.2005 21:30
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



nu-viss saakaas ar ceturto,ko lasiiju visu nakti.tagad paradums,jo naktiis labaaka noskanja,tikai reiz taa deelj sanaaca 40 neguleetas stundas,jo es izlasiiju VISUS 5 HP. kas veel-bez eeshanas nav noskanjojuma,tachu eedu gan akuraati.Nekad nedodu citiem graamatas,man vienu apgrauza draudzenes suns(alleluja,tas nebija poters).Un galvenais,buut vienai ar garshiigu teejinju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristine g
iesūtīt 20.12.2005 16:27
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu



1.Kad es lasu Harija Potera graamatu man ieradums lasiit liidz galam nodalu...ai palasiishu veel vienu nodalu.......ai varbuut veel vienu....man HP graamatas sanaak aatri izlasiit,jo vinjas ir loti interesantas. grin.gif 2.Man ir ieradums izmantot vienu un to pashu graamatziimi(tas ir parasts burtniicu papiirs),vienreiz mana mamma teica lai es vinjai paliidzu,taa kaa man nebija graamatziimju mamma man iedeva papiiru,bet taa es arii vinju lietoju nezin kaapeec. smile.gif
Protams es nelasu graamatas pie galda ,es vienmeer lasu gultaa,jo taa ir eertaak. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 25.12.2005 16:31
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Man nav nekādi paradumi, pārsvarā.. rolleyes_a.gif

Kā es lasu? Nu, parasti atspiežos pret gultas malu, savelku kājas pie sevis, un lasu! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 25.12.2005 16:55
Raksts #56


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Labais jautājums! grin.gif Man nenormāli daudz tādu paradumu - bet vistipiskākais - es nevaru ciest, ka lasot grāmatu man ir sausas rokas, soooo - sanāk visu laiku smērēt ar vienu krievu roku krēmu. Nu un tagad man tā krēma smarža vienmēr atgādina Hariju Poteru grin.gif Vēl - es vienmēr rokā virpinu matu gumiju. VIENMĒR. Nevaru bez tā. smile.gif Nu tā....

Šo rakstu rediģēja Dependence: 25.12.2005 16:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.12.2005 18:58
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



1. noteikums dabonot roka HP gramatu kuru neesmu lasijusi, ir atri nozust no parejo cilveku skatieniem, lai mani netrauce.
2. taka ta vieta kur paslepjos parasti ir mana istaba, tad vietas ir dazhadas- gulta, spilvens un radiators, vnk bieza sega uz gridas.../nja es vienmer iekartojos divaini bet omuligi/ rolleyes_a.gif
3. nekadas muzikas!!! tongue.gif
4. jau lacigi kko grauzhamu sagadaju...
5. labak sakt piekdienas vakara lasit, jo lasishana ieilgst lidz ritam... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 27.12.2005 17:49
Raksts #58


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Kā manās rokās nonkāk tāda grāmata kuru visu mūžu esmu vēlējusies, tad lasu kamēr izlasu (arī pa nakti), nekad nav miera, jo gribas taču zināt kā viss beidzas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 27.12.2005 18:14
Raksts #59


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Sākšu ar to,ka lasot HP man jābūt vienai,jo mani tracina,ja palaižu kaut mazu sīkumu garām[tas attiecas arī uz HP filmām]
Kad lasu HP man ir kāda īpaša grāmatzīme.To mums 2002.gadā deva skolā un uz tās ir tāda kā nofotogrāfēta pūce. No sākuma liko šo grāmatzīmi,jo citas nevarēju atrast,bet tagad es to liekuvienmēr,kad lasu HP[ja vispār lieku grāmatzīmi].Man tik ļoti patīk šīgrāmatzīme,jo pūce uz tās ir ļoti līdzīga Hedvigai grin.gif rolleyes_a.gif laughing.gif rolleyes_a.gif grin.gif rolleyes_a.gif
Vēl lasot HP es kautko ēdu.Citreiz brokastis,citreiz pusdienas,bet parasti uzgraužu KOŅČIŅAS laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 27.12.2005 18:16
Raksts #60


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Es lasot HP vienmēr izmantoju par grāmatzīmi savu bildi (mini-kalendāru), un lasot HP es guļu uz vēdera. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 13:43