Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> zeme iznīkst!
puregreenday
iesūtīt 17.09.2005 06:55
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05
Kur: ko lai daram! d****** un dalam!



protams visi zin ka zemei drīz būs gals jo tā tiek piesārņota! resusrsi dabā izsīkst! zinātnieki jau pūlas ko iesākt bet vai valdībai un citu valsu valdībām tas rūp? prtams ka nē! zemē jau ir uzkrājušies ļoti daudz piesārņojuma un to visu nemaz nau iespējam satīrīt! ja mēs tā piesārņosim gaisu tad drīz te būs viesuļ vētras un cita cūcības! latvijaa vair nebūs droši!


naftas mus pietiek tikai līdz 2024 gadam!

sudrabs un zelts pietiks līdz 2020 gadam!

varš līdz 2055 gadam!

dabas gāze līdz 2060 gadam!

varbūt šis viss tik ļoti neitekmēs mūs bet mūsu atvases gan! pateicoties mūsu piesārņojumas iet boja daudzas dzīvnieku sugas! drīz būs arī mūsu kārta! ja mēc tā izcirtīsim mežus tad pēc 60-70 gadiem vairs nebūs ko elpot! kaut kas ir jadara!
varbūt mēs forumieši varam arī domāt ko darīt tapēc es izveidoju šo pavedienu un jūs šei varētu ievietot savus priekšlikumus un domas! man tas ļoti satrauc! esmu vēl jauns un ja tas turpināsies kā tagad tad es to visu piedzīvošu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
riffly
iesūtīt 18.09.2005 10:45
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



un es tā iedomājos par naftu - līdz 2024.gadam! Iedomājieties cik dārga benzīna cena būs kaut vai pēc kādiem gadiem 10!!!

Mūsu valdība jau vēl nekas - bet piem, ASV! Viņi vēl joprojām nav parakstījuši Kioto protokolu.../jācer, ka varbūt pēc nesenās vērtas Katrīnas, viņi pārdomās/Latvija jau ir maza. Mēs tik daudz neoiesārņojam zemi salīdzinājumā ar citām lielvalstīm!

Mans vienīgais ieteikums varētu būt - saudzēt dabu! /nav diezko oriģināli, bet tā tas ir/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 18.09.2005 10:51
Raksts #3


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kur tev tik precīzi skaitļi, a?

Cilvēku radītais piesārņojums ir nieks. Sārņosim mazāk, nekas nemainīsies. Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets. Nevajag klausīt tam, ko visādi naudas rausēji popularizē ( vai zināt, cik ar "dabas glābšanu" var iekāst? ), bet gan painteresēties pie zinātniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 18.09.2005 10:59
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



paskaidro.....kas tie taadi par skaitljiem?
par zeltu un sudraba truukumu nekur neviens nesuudzas.....-.- calm down!

CITĀTS
Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets.

Respektīvi ledus laikmets jau ir....mēs dzīvojam ledus laikmeta starposmā!

Šo rakstu rediģēja eyedam: 18.09.2005 14:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 18.09.2005 11:24
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Ir tāds ļoti skaists teiciens "Ja vēlies sasmīdināt Dievu, tad izstāsti viņam savus plānus!" Nevar ticēt visām statistikām. Pēc piecdesmit gadiem cilvēks nebūs tāds pats kā tagad. Laiki mainās un cilvēks tāpat. Ja tu domā, ka tu to visu piedzīvosi, tad smagi maldies. Varbūt tu būsi tieši tas, kurš izgudros degvielas un dabas gāzes aizvietotājus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
puregreenday
iesūtīt 18.09.2005 11:46
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05
Kur: ko lai daram! d****** un dalam!



CITĀTS(Shadowstalker @ 18.09.2005 10:51)
Kur tev tik precīzi skaitļi, a?

skaitļi ir no gramatām!
un ja jums tas nerūp tad man gan rūp!

Šo rakstu rediģēja eyedam: 18.09.2005 14:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 18.09.2005 11:49
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Paskat tik - fallout jau pēc 19 gadiem! Gaidam ar nepacietību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 18.09.2005 11:50
Raksts #8


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(riffly @ 18.09.2005 11:45)
un es tā iedomājos par naftu - līdz 2024.gadam! Iedomājieties cik dārga benzīna cena būs kaut vai pēc kādiem gadiem 10!!!
*
Pēc gadiem 10 neviens vairs nebraukās ar benzīna auto.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 18.09.2005 11:50
Raksts #9


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tu lasīt proti?

Palasi, piemēram, Terru. Jaunajā bija kaut kas rakstīts un arī pirms gadiem diviem bija vēl viens interesants raksts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tirkiiZza
iesūtīt 19.09.2005 14:15
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.05



Es arī vienā grāmatā šitos pašus skaitļus redzēju. Uz tiem gan, protams, tieši nevar paļauties, bet galvenā doma jau tā kā tā ir skaidra- neatjaunojamie resursi iet uz beigām! Naftas u.c. resursu patēriņš turpina augt, un civilizācija attīstās..
Bet tomēr tiek daudz domāts gan par alternatīvo enerģiju, gan vides saudzēšanu, un lielā mērā tas pašreiz arī tiek realizēts..
Daudzi arī sāk atzīt bioloģisko dzīvesveidu, liela daļa gan no tiem to dara tikai modes pēc.. bet arī labi.

Varētu te uzrakstīt baigi garo penteri ar to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dabā "viss ietu uz augšu", bet nav jēgas.. gan jau katrs pats zina..

Starp citu, dzīvība uz Zemes pilnībā bojā varētu iet tikai pēc vairākiem miljardiem gadu..
bet līdz tam, pat, ja cilvēka darbības rezultātā iznīktu lielākā daļa dzīvnieku, varbūt pat paši homo sapiens, uz Zemes tā kā tā saglabātos kādas izturīgākās evolucionējušās dzīvības formas, kas turpinātu attīstīies... tā kā nekāda cilvēka izraisīta pasaules gala (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 20.09.2005 15:59
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Nu, nez, nez... Esam jau mēs paši vainīgi, ka viss iet uz galu- pasaules plaušas, dabiskie resursi... Bet ja atskatās pagātnē, tad vairums civilizāciju pašiznīcinājās un mēs tikai ievērojam tradīciju... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 20.09.2005 16:19
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Shadowstalker, vai Tu pats vispār apdomā savus vārdus?

CITĀTS
Cilvēku radītais piesārņojums ir nieks. Sārņosim mazāk, nekas nemainīsies. Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets. Nevajag klausīt tam, ko visādi naudas rausēji popularizē ( vai zināt, cik ar "dabas glābšanu" var iekāst? ), bet gan painteresēties pie zinātniekiem.


Kur tu esi dzirdējis, ka ar dabas glābšānu var nopelnīt.? Visi lielie pelnītāji ir tie, kas iznīcina dabu: lielās kokzāģētavas, mašīrūpnīcas, fabrikas, naftinieki.

Tu varbūt neesi padomājis, ka pēc dažiem gadu desmitiem, ja mēs tā turpināsim, te valdīs ledus laikmets. Varbūt neviens nav ievērojis, ka ar katru gadu vasara kļūst īsāka un aukstāka, visā pasaulē plosās vētras, zemestrīces. Daba buntojas mums pretim, mēģina iedzīt mūsu īsajos prātiņos to, ka mums jāpiebremzē, ka mums vairāk jāpadomā par to, vai mums patiešām vajag tās visas lietas, kuras mums dzīvi padara vieglāku.

Tie skaitļi, ko pavediena autors ir ielikuši, vismaz par naftu atbilst patiesībai. Jau pirms 5 gadiem, kad beidzu vidusskolu, mācību grāmatās bija teikts, ka nafta beigsies pēc 25-35 gadiem.

Vispār es negribu uzbrukt citiem, bet man patiešām žēl un esmu dusmīga par to, ka tik maz cilvēku vis'pār domā par mūsu un mūsu bērnu un bērnubērnu nākotni.

Man ir bail par nākotni, ja mēs turpināsim šādā pat garā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 20.09.2005 18:24
Raksts #13


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(saulove @ 20.09.2005 17:19)
Shadowstalker, vai Tu pats vispār apdomā savus vārdus?
Kur tu esi dzirdējis, ka ar dabas glābšānu var nopelnīt.? Visi lielie pelnītāji ir tie, kas iznīcina dabu: lielās kokzāģētavas, mašīrūpnīcas, fabrikas, naftinieki.

Nezinu kādu pelnīšanu tieši domāja SS, taču cik bieži gadās dzirdēt vārdus "videi draudzīgs" dažādās reklāmās? Vai arī "1 santīms no katra [preces nosaukums] tiks ziedots [zaļo organizācijas nosaukums]"?

Ja tas nevienam nebūtu izdevīgi, tad ar to nodarbotos vien smieklīgi maza dīvaiņu grupiņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.09.2005 18:44
Raksts #14


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ko tu man te ````? Visi sūdzās par sasilšanu, tad kāds vēl ledus laikmets? Tam kārta pienāks vēlāk, pēc vairākiem tūkstošiem gadu.

Daba neko nebuntojas. Kad uz Zemes nav bijušas vētras un zemestrīces? Visam savs laiks.

Un kas būs, kad nafta beigsies ( un beigsies, lai cik lēni to tērētu )? Dzīvosim bez naftas.

Tā iet, ja viss, ko tu savā galvā uzņem, nāk no lētas preses un, piemēram, TVNET tipa rakstiem. Palasi kādreiz, ko nopietni zinātnieki domā par Zemes sasilšanu, atdzišanu, kādi procesi to ietekmē, kā tas notiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 20.09.2005 19:58
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



1kārt skaitļi ir nereāli aptuveni. Citur saka, ka naftas pietiks vēl 40 gadus, Latvijas zinātnieki vispār saka, ka mums nafta pietiks vēl trijām paaudzēm.

2kārt - visi resursi iet uz galu. Mēs visu tērējam (kā jau shads teica), un kaut kad tas tāpat beigsies. Un kad beigsies, tad izdomās alternatīvu.

un nevajag te viena tante teica stāstiņus stāstīt. patiesi - ledus laikmets.

Šo rakstu rediģēja Fantomass: 20.09.2005 19:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 20.09.2005 19:58
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



CITĀTS(puregreenday @ 17.09.2005 06:55)
protams visi zin ka zemei drīz būs gals jo tā tiek piesārņota! man tas ļoti satrauc! esmu vēl jauns un ja tas turpināsies kā tagad tad es to visu piedzīvošu!
*


Calm down...
Zinu,ka esmu egoiste,bet
* Nedomā par to TAGAD! kad vairs nekā nebūs(bet be sure,tevi tas neskars,tavus bērnus arī),tad arī domāsi... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
* Statistika ir 99% sensācijas un 1% patiesības
* Statistika melo
* Jā,zeme izsīkst,bet mēs nevaram neko izdarīt...visam ir savs loģisks nobeigums,kam jābut,tas arī notiks.
* Protams,ir stulbi sedēt un gaidīt,ka pēkšņi sāksies Apokalipse... Bet nevar būt tā,ka kādu dienu tev paziņos "WAKE UP,dabas resursu vairs nav!!!" Dabas resursu izsīkšana ir ilgtošs process,un gandrīz jebkurs process ir kontrolējams...gudri onkulīši Amerikā k-ko izdomās (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
* Amerikāņu zinātnieku organizācija "GreenINV" 1898. gadā paziņoja,ap 2000 gadu naftas krājumi izsīks...euuuu,kur nafta,pēc statistikas tai ir jābeidzas!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tirkiiZza
iesūtīt 20.09.2005 19:58
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.05



CITĀTS(Shadowstalker @ 20.09.2005 18:44)
Daba neko nebuntojas. Kad uz Zemes nav bijušas vētras un zemestrīces? Visam savs laiks.
*

es īsti nevaru piekrist.. biežās vētras, zemestrīces, ilgie sausuma un nokrišņu periodi pēdējā laikā ir kļuvuši par daudz ierastākām parādībām nekā agrāk.. tas viss ir tieši globālās sasilšanas rezultātā.. bet glob. sasilšanas cēlonis ir cilvēks ar savu darbību! visu laiku rodas CO2 pārpalikumi, un tas nav normāli!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.09.2005 20:54
Raksts #18


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Par to, ka cilvēks ir vainīgs pie globālās sasilšanas varētu strīdēties. Viss ir pavisam normāli. Ir ledus laikmeti un ir laikmeti, kad paliek siltāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 20.09.2005 21:55
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



Nedaudz novirzīšos no tēmas, bet atradu wikipēdijā interesantu rakstu par mazo ledus laikmetu, ko noteikti iesaku visiem izlasīt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Ice_Age

Īpaši interesantas ir raksta beigas. Protams, spekulācija, bet, iespējams, rūpniecības attīstība un ar to saistītā temperatūras celšanās ir pat noderīga.
CITĀTS
Some scientists believe that the Earth's climate is still recovering from the Little Ice Age. Others believe that human-induced warming may be the reason for the end of the Little Ice Age.

Te savukārt var palasīt par vēl vienu globālo sasilšanu
http://en.wikipedia.org/wiki/Medieval_Warm_Period

Šo rakstu rediģēja Tok'ra: 20.09.2005 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 22.09.2005 19:41
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



CITĀTS(Shadowstalker @ 18.09.2005 00:50)
Tu lasīt proti?

*



CITĀTS(Shadowstalker @ 20.09.2005 07:44)
Ko tu man te ````?
*


Njā... ļoti mīļi. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mellow.gif)

Un par dabas aizsardzību runājot... man šķiet, ka ir muļķīgi nedarīt neko, ja var paveikt maz...

Visus tos ****, ko būsim savārījuši savas dzīves laikā mēs atstāsim saviem bērniem un mazbērniem, lai satīra visu pēc mums? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) Ja?

Šo rakstu rediģēja Džila: 22.09.2005 19:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.04.2024 09:33