Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: zeme iznīkst!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
puregreenday
protams visi zin ka zemei drīz būs gals jo tā tiek piesārņota! resusrsi dabā izsīkst! zinātnieki jau pūlas ko iesākt bet vai valdībai un citu valsu valdībām tas rūp? prtams ka nē! zemē jau ir uzkrājušies ļoti daudz piesārņojuma un to visu nemaz nau iespējam satīrīt! ja mēs tā piesārņosim gaisu tad drīz te būs viesuļ vētras un cita cūcības! latvijaa vair nebūs droši!

naftas mus pietiek tikai līdz 2024 gadam!

sudrabs un zelts pietiks līdz 2020 gadam!

varš līdz 2055 gadam!

dabas gāze līdz 2060 gadam!

varbūt šis viss tik ļoti neitekmēs mūs bet mūsu atvases gan! pateicoties mūsu piesārņojumas iet boja daudzas dzīvnieku sugas! drīz būs arī mūsu kārta! ja mēc tā izcirtīsim mežus tad pēc 60-70 gadiem vairs nebūs ko elpot! kaut kas ir jadara!
varbūt mēs forumieši varam arī domāt ko darīt tapēc es izveidoju šo pavedienu un jūs šei varētu ievietot savus priekšlikumus un domas! man tas ļoti satrauc! esmu vēl jauns un ja tas turpināsies kā tagad tad es to visu piedzīvošu!
riffly
un es tā iedomājos par naftu - līdz 2024.gadam! Iedomājieties cik dārga benzīna cena būs kaut vai pēc kādiem gadiem 10!!!

Mūsu valdība jau vēl nekas - bet piem, ASV! Viņi vēl joprojām nav parakstījuši Kioto protokolu.../jācer, ka varbūt pēc nesenās vērtas Katrīnas, viņi pārdomās/Latvija jau ir maza. Mēs tik daudz neoiesārņojam zemi salīdzinājumā ar citām lielvalstīm!

Mans vienīgais ieteikums varētu būt - saudzēt dabu! /nav diezko oriģināli, bet tā tas ir/
Shadowstalker
Kur tev tik precīzi skaitļi, a?

Cilvēku radītais piesārņojums ir nieks. Sārņosim mazāk, nekas nemainīsies. Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets. Nevajag klausīt tam, ko visādi naudas rausēji popularizē ( vai zināt, cik ar "dabas glābšanu" var iekāst? ), bet gan painteresēties pie zinātniekiem.
zuzee
paskaidro.....kas tie taadi par skaitljiem?
par zeltu un sudraba truukumu nekur neviens nesuudzas.....-.- calm down!

CITĀTS
Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets.

Respektīvi ledus laikmets jau ir....mēs dzīvojam ledus laikmeta starposmā!
Kaķurēgs
Ir tāds ļoti skaists teiciens "Ja vēlies sasmīdināt Dievu, tad izstāsti viņam savus plānus!" Nevar ticēt visām statistikām. Pēc piecdesmit gadiem cilvēks nebūs tāds pats kā tagad. Laiki mainās un cilvēks tāpat. Ja tu domā, ka tu to visu piedzīvosi, tad smagi maldies. Varbūt tu būsi tieši tas, kurš izgudros degvielas un dabas gāzes aizvietotājus.
puregreenday
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.09.2005 10:51)
Kur tev tik precīzi skaitļi, a?

skaitļi ir no gramatām!
un ja jums tas nerūp tad man gan rūp!
Grims
Paskat tik - fallout jau pēc 19 gadiem! Gaidam ar nepacietību.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(riffly @ 18.09.2005 11:45)
un es tā iedomājos par naftu - līdz 2024.gadam! Iedomājieties cik dārga benzīna cena būs kaut vai pēc kādiem gadiem 10!!!
*
Pēc gadiem 10 neviens vairs nebraukās ar benzīna auto.
Shadowstalker
Tu lasīt proti?

Palasi, piemēram, Terru. Jaunajā bija kaut kas rakstīts un arī pirms gadiem diviem bija vēl viens interesants raksts.
tirkiiZza
Es arī vienā grāmatā šitos pašus skaitļus redzēju. Uz tiem gan, protams, tieši nevar paļauties, bet galvenā doma jau tā kā tā ir skaidra- neatjaunojamie resursi iet uz beigām! Naftas u.c. resursu patēriņš turpina augt, un civilizācija attīstās..
Bet tomēr tiek daudz domāts gan par alternatīvo enerģiju, gan vides saudzēšanu, un lielā mērā tas pašreiz arī tiek realizēts..
Daudzi arī sāk atzīt bioloģisko dzīvesveidu, liela daļa gan no tiem to dara tikai modes pēc.. bet arī labi.

Varētu te uzrakstīt baigi garo penteri ar to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dabā "viss ietu uz augšu", bet nav jēgas.. gan jau katrs pats zina..

Starp citu, dzīvība uz Zemes pilnībā bojā varētu iet tikai pēc vairākiem miljardiem gadu..
bet līdz tam, pat, ja cilvēka darbības rezultātā iznīktu lielākā daļa dzīvnieku, varbūt pat paši homo sapiens, uz Zemes tā kā tā saglabātos kādas izturīgākās evolucionējušās dzīvības formas, kas turpinātu attīstīies... tā kā nekāda cilvēka izraisīta pasaules gala grin.gif
Veronika
Nu, nez, nez... Esam jau mēs paši vainīgi, ka viss iet uz galu- pasaules plaušas, dabiskie resursi... Bet ja atskatās pagātnē, tad vairums civilizāciju pašiznīcinājās un mēs tikai ievērojam tradīciju... wink.gif
saulove
Shadowstalker, vai Tu pats vispār apdomā savus vārdus?

CITĀTS
Cilvēku radītais piesārņojums ir nieks. Sārņosim mazāk, nekas nemainīsies. Tāpat Zeme uzkarsīs un pēc tam atkal būs ledus laikmets. Nevajag klausīt tam, ko visādi naudas rausēji popularizē ( vai zināt, cik ar "dabas glābšanu" var iekāst? ), bet gan painteresēties pie zinātniekiem.

Kur tu esi dzirdējis, ka ar dabas glābšānu var nopelnīt.? Visi lielie pelnītāji ir tie, kas iznīcina dabu: lielās kokzāģētavas, mašīrūpnīcas, fabrikas, naftinieki.

Tu varbūt neesi padomājis, ka pēc dažiem gadu desmitiem, ja mēs tā turpināsim, te valdīs ledus laikmets. Varbūt neviens nav ievērojis, ka ar katru gadu vasara kļūst īsāka un aukstāka, visā pasaulē plosās vētras, zemestrīces. Daba buntojas mums pretim, mēģina iedzīt mūsu īsajos prātiņos to, ka mums jāpiebremzē, ka mums vairāk jāpadomā par to, vai mums patiešām vajag tās visas lietas, kuras mums dzīvi padara vieglāku.

Tie skaitļi, ko pavediena autors ir ielikuši, vismaz par naftu atbilst patiesībai. Jau pirms 5 gadiem, kad beidzu vidusskolu, mācību grāmatās bija teikts, ka nafta beigsies pēc 25-35 gadiem.

Vispār es negribu uzbrukt citiem, bet man patiešām žēl un esmu dusmīga par to, ka tik maz cilvēku vis'pār domā par mūsu un mūsu bērnu un bērnubērnu nākotni.

Man ir bail par nākotni, ja mēs turpināsim šādā pat garā.
Grims
CITĀTS(saulove @ 20.09.2005 17:19)
Shadowstalker, vai Tu pats vispār apdomā savus vārdus?
Kur tu esi dzirdējis, ka ar dabas glābšānu var nopelnīt.? Visi lielie pelnītāji ir tie, kas iznīcina dabu: lielās kokzāģētavas, mašīrūpnīcas, fabrikas, naftinieki.

Nezinu kādu pelnīšanu tieši domāja SS, taču cik bieži gadās dzirdēt vārdus "videi draudzīgs" dažādās reklāmās? Vai arī "1 santīms no katra [preces nosaukums] tiks ziedots [zaļo organizācijas nosaukums]"?

Ja tas nevienam nebūtu izdevīgi, tad ar to nodarbotos vien smieklīgi maza dīvaiņu grupiņa.
Shadowstalker
Ko tu man te ````? Visi sūdzās par sasilšanu, tad kāds vēl ledus laikmets? Tam kārta pienāks vēlāk, pēc vairākiem tūkstošiem gadu.

Daba neko nebuntojas. Kad uz Zemes nav bijušas vētras un zemestrīces? Visam savs laiks.

Un kas būs, kad nafta beigsies ( un beigsies, lai cik lēni to tērētu )? Dzīvosim bez naftas.

Tā iet, ja viss, ko tu savā galvā uzņem, nāk no lētas preses un, piemēram, TVNET tipa rakstiem. Palasi kādreiz, ko nopietni zinātnieki domā par Zemes sasilšanu, atdzišanu, kādi procesi to ietekmē, kā tas notiek.
Fantomass
1kārt skaitļi ir nereāli aptuveni. Citur saka, ka naftas pietiks vēl 40 gadus, Latvijas zinātnieki vispār saka, ka mums nafta pietiks vēl trijām paaudzēm.

2kārt - visi resursi iet uz galu. Mēs visu tērējam (kā jau shads teica), un kaut kad tas tāpat beigsies. Un kad beigsies, tad izdomās alternatīvu.

un nevajag te viena tante teica stāstiņus stāstīt. patiesi - ledus laikmets.
Adē
CITĀTS(puregreenday @ 17.09.2005 06:55)
protams visi zin ka zemei drīz būs gals jo tā tiek piesārņota! man tas ļoti satrauc! esmu vēl jauns un ja tas turpināsies kā tagad tad es to visu piedzīvošu!
*

Calm down...
Zinu,ka esmu egoiste,bet
* Nedomā par to TAGAD! kad vairs nekā nebūs(bet be sure,tevi tas neskars,tavus bērnus arī),tad arī domāsi... grin.gif
* Statistika ir 99% sensācijas un 1% patiesības
* Statistika melo
* Jā,zeme izsīkst,bet mēs nevaram neko izdarīt...visam ir savs loģisks nobeigums,kam jābut,tas arī notiks.
* Protams,ir stulbi sedēt un gaidīt,ka pēkšņi sāksies Apokalipse... Bet nevar būt tā,ka kādu dienu tev paziņos "WAKE UP,dabas resursu vairs nav!!!" Dabas resursu izsīkšana ir ilgtošs process,un gandrīz jebkurs process ir kontrolējams...gudri onkulīši Amerikā k-ko izdomās laughing.gif
* Amerikāņu zinātnieku organizācija "GreenINV" 1898. gadā paziņoja,ap 2000 gadu naftas krājumi izsīks...euuuu,kur nafta,pēc statistikas tai ir jābeidzas!!!! blink_a.gif
tirkiiZza
CITĀTS(Shadowstalker @ 20.09.2005 18:44)
Daba neko nebuntojas. Kad uz Zemes nav bijušas vētras un zemestrīces? Visam savs laiks.
*

es īsti nevaru piekrist.. biežās vētras, zemestrīces, ilgie sausuma un nokrišņu periodi pēdējā laikā ir kļuvuši par daudz ierastākām parādībām nekā agrāk.. tas viss ir tieši globālās sasilšanas rezultātā.. bet glob. sasilšanas cēlonis ir cilvēks ar savu darbību! visu laiku rodas CO2 pārpalikumi, un tas nav normāli!!
Shadowstalker
Par to, ka cilvēks ir vainīgs pie globālās sasilšanas varētu strīdēties. Viss ir pavisam normāli. Ir ledus laikmeti un ir laikmeti, kad paliek siltāks.
Tok'ra
Nedaudz novirzīšos no tēmas, bet atradu wikipēdijā interesantu rakstu par mazo ledus laikmetu, ko noteikti iesaku visiem izlasīt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Ice_Age

Īpaši interesantas ir raksta beigas. Protams, spekulācija, bet, iespējams, rūpniecības attīstība un ar to saistītā temperatūras celšanās ir pat noderīga.
CITĀTS
Some scientists believe that the Earth's climate is still recovering from the Little Ice Age. Others believe that human-induced warming may be the reason for the end of the Little Ice Age.

Te savukārt var palasīt par vēl vienu globālo sasilšanu
http://en.wikipedia.org/wiki/Medieval_Warm_Period
Bandists
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.09.2005 00:50)
Tu lasīt proti?

*

CITĀTS(Shadowstalker @ 20.09.2005 07:44)
Ko tu man te ````?
*

Njā... ļoti mīļi. mellow.gif

Un par dabas aizsardzību runājot... man šķiet, ka ir muļķīgi nedarīt neko, ja var paveikt maz...

Visus tos ****, ko būsim savārījuši savas dzīves laikā mēs atstāsim saviem bērniem un mazbērniem, lai satīra visu pēc mums? whistling.gif Ja?
diivainiite
Vispaar graamataas no kuraam tagad maacos un arii enciklopeedijaa ledus laikmeta beigas nav noraadiitas - tas turpinaas un aciimredzot ir tikai normaali, ka paliek siltaaks.. blink_a.gif
puregreenday
es domāju ka šito vaig close

ps. sorry par spamu bet vaig close!
Patriote.
Shii probleema nu ir ARKAATIIGI aktuaala, es esmu tik izmisusi, ka esmu jau tuwu panikai, esmu tik daudz par sho lietu domaajusi, bet nezinu risinaajumu, neviens nezin, visi tik bailees gaida kas notiks taalaak un kaada buus naakoshaa katastrofa ohmy.gif
MooN fLoWeR
Nebriiniitoes, es, ka zemei gals pienaakti, jo viss piesaarnjots....duuumi...grrrrr.......
alise brīnumzemē
nu sorry, smukaa elfu princese arwena, bet es gan bailees netriicu gaidiidama, kas buus taalaak blink_a.gif neviens tev nav devis pilnvaru runaat visu vaardaa.

un protams, ka visi shie dabas resursi kaadreiz zudiis. nu un ko? huh.gif cilveeki razhos degvielu no saulespukjeem, rapshiem, sojas utt. taa jau nu nebuutu nekaada probleema. pat ljoti ticams, ka veelaak nemaz nevajadzees degvielu. taaka nekaada satraukuma, visam jau kaut kaa izdomaas aizvietojumu.

un globaalaa sasilshana - tieshaam var striideeties, bet jaapiekriit, ka cilveeks ir vainiigs. taa ir, ka visas shitaas izpluudes gaazes, deziishi utt. bojaa atmosfeeru. shaadi jau var filozofeet muuzhiigi.

un logjiski, piekriitu shadowam, ka daudzi uz taa lieliski nopelna. pilniigi logjiski... silent.gif
resella
ta jau viegli teikt un domat ko darit. bet ticiet man,jums ipasi negribetos dzivot bez komforta un skraidit apkart taka alu cilvekiem...nju protams nevajadzetu piesarnot dabu utt.,bet tad jau mums tiesam jasak velkat dabigu audumu izstradajumus,izstikt bez dezishiem un skriet ar kajam...ne,nu protams ka visas lietas var padarit dabai nekaitigas,bet kamer zinatnieku to visu izgudros un ieviesis,tukmer jau bus kluvis ljaunak.

p.s.ja kas baltijas jura ir viena no piesarnjotakajam juram pasaule...
Tots
cilvēki to iznīdē par cik tas jau ticis attēlotsvairākās filmās par to ka cilvēki izlieto resursus pāreceļas citur izlieto un atkal pārceļas un tā visu laiku kamē uz zemes būs tikai pilsētas...
Ungaarijas ragaste
Piekrītu tiem, kuri teica, ka tas ir dabisks process un, ka pēc leduslaikmeta nāks siltumperiods un tad atkal leduslaikmets...
Tomēr arī piesārņošana dara savu un tas, ka no zemes dzīlēm izsūknētās naftas vietā paliekošais tukšums arī dara savu. Zeme gan neiznīks, iznīks sugas, to vietā nāks jaunas. Agrāk vai vēlāk, zeme atkopsies, pēc mūsu invāzijas...
spāre
mums par šo tēmu(nu, gandrīz par šo tēmu) skolā rādīja tādu filmiņu, kurā centās mums pastāstīt, cik ilgam laikam dažādu resursu pietiks. tur bija arī visādi ieteikumi, kā taupīt, tādi pavisam vienkārši - nevārīt ēdienu uz tik lielas uguns(runa iet par gāzesplītīm), vienmēr izslēgt elektrību istabās, kur neviena nav, siltināt logus, lai nebūtu vajadzības pēc lielākas apkures un tā tālāk
tā kā - ja tevi tas viss tik ļoti uztrauc, tu vari kaut ko darīt kaut šādā, vienkāršā veidā wink.gif
Mr. Dark Rockslizer
CITĀTS(spāre @ 31.10.2005 10:29) *
mums par šo tēmu(nu, gandrīz par šo tēmu) skolā rādīja tādu filmiņu, kurā centās mums pastāstīt, cik ilgam laikam dažādu resursu pietiks. tur bija arī visādi ieteikumi, kā taupīt, tādi pavisam vienkārši - nevārīt ēdienu uz tik lielas uguns(runa iet par gāzesplītīm), vienmēr izslēgt elektrību istabās, kur neviena nav, siltināt logus, lai nebūtu vajadzības pēc lielākas apkures un tā tālāk
tā kā - ja tevi tas viss tik ļoti uztrauc, tu vari kaut ko darīt kaut šādā, vienkāršā veidā wink.gif

Pētījumi pierādījuši, ka 98% no piesārņojuma rodas ražošanas, nevis lietošanas procesā un ekonomējot resursus privātajā sfērā, var samazināt piesārņojumu tikai par 2%.

..Un jā, tas attiecas ne tikai uz piesārņojumu, bet arī uz resursu izlietojumu. Bet te jālieto citi līdzekļi - nepirkt naftas produktus, finansiāli atbalstīt alternatīvās enerģijas iegūšanu, pirkt pārtikas produktus bez ķīmiskajiem piemaisījumiem - lūk, tas ietaupīs dabas resursus. Jāiedarbojas uz lielajiem ražotājiem, kas visvairāk lieto dabas resursus.

Un vēl - 2060. gadā izbeigtos tikai izdevīgākie naftas resursi(kas aptuveni 1/4 daļa no visiem). Vēl joprojām Zemes dzīlēs pastāvēs finansiāli neizdevīgi krājumi, kurus izmisuma stāvoklī lielie koncerni nekavēsies izmantot. Tā kā tas naftas izmantošanas laikmets varētu vilkties pat līdz nākamajam gadsimtam(ieskaitot).
Eriette
Es vēl joprojām nesaprotu, ko vēlējies panākt ar šo rakstu. Kāda jēga brēkāt un neko nedarīt? Ja tu būtu izveidojis kādu organizāciju or smth, lai šo vides resursu problēmu atrisinātu, un tagad mūs aicinātu tajā iestāties, es redzētu jēgu, turpretim tagad tās nav.
Lai nebūtu offtopiks - es mēdzu paļautoes uz to, ka cilvēks vienmēr kaut ko jaunu izdomās. Bet jaunie eksperimentu un atklājumi mūs galu galā, vienmēr un visur novedīs pie arvien lielākas vides piesārņošanās, un beigu beigās mēs sēdēsim uz sū.du čupas, jeb `zāģēsim zaru, uz kura paši sēžam`.
Devils*Little*Sister
Par sekām jau laikam vajadzēja domāt agrāk, kad tikai sāka pamanīt, kas notiek, ka tas nav labi dabai. Nu, visas tās gāzes u.t.t.

Tagad jau ir par vēlu. Tagad jau visi pieraduši pie dažādām ērtībām. Jā, protams, bailes par apokalipsi jau ir, bet kurš tad kaut ko saņemsies un baigi darīs? Labāk pasēdēs pie TV, tad ieies draugiem.lv, vēl aizbrauks uz kino... un atmetīs visas bailes pie malas.
Protams, daži malači jau saņemas, sāk dzīvot "videi nekaitīgu" dzīvi, bet kamēr pārējie neko nedarīs, tikmēr viņu pūles īpaši daudz nepalīdzēs.

Jā, mani arī uztrauc tā globālā sasilšana. Nu, vai ir normāli, ka decembrī un janvāra sākuma nav sniega? Ka ir +9 grādi?

Un ozona slānī jau viedojas caurumi....

Bet ko tad iesākt? Ja visa pasaule sadarbosies, nu, tad vēl varētu ko labot. Pēdējais laiks... Bet nu, tas nav iespējams, ka visi saņemsies. Daži vispār tikai ar roku atmetīs....
Ak, un ko es te muldu?

Tāpat jau kādreiz pasaule ies bojā. Mūžigi jau viņa te nestāvēs...
Erasmus
Jūs visi varat uztraukties cik gribat, neko tas nemaina. Tāpēc havojiet fanu kamēr vēl esat dzīvi happy.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Devils*Little*Sister @ 30.01.2007 14:54) [snapback]1097815[/snapback]
Jā, mani arī uztrauc tā globālā sasilšana. Nu, vai ir normāli, ka decembrī un janvāra sākuma nav sniega? Ka ir +9 grādi?
Mani gan tas ne sūda neuztrauc. Kurā datumā vispār pienāca tā "siltākā ziema n-turcik gadu laikā"? Tātad pirms 70 vai vairāk gadiem ir bijusi ziema, kura daudz neatpaliek... un tas ir pilnīgi normāli, ka kādreiz pienāk vēl karstāks vai aukstāks laiks. Ja šo silto ziemu ņem par kaut kādu globālās sasilšanas rādītāju, tad kur, ````, tas siltums iepriekšējos 70 gadus pazuda, ka nevarēja kaut reizīti uzsist jaunu rekordu? Nu normāli, tagad atkal ir auksts. Un tad, kad uzsit vai -30 grādus, nevienam vairs kaut kāda sasilšana nenāk prātā.
Jā, siltāks jau kopumā paliek, tikai gana lēni un gana dabiski.
Devils*Little*Sister
Protams, Shadowstalker, Tev var piekrist. Bet tik ļoti normāli jau tas arī nav...
Aimī
ai, ja godīgi ,tad man jav ir apnikušas šitās visas runas par pasules galu, bojājeju utt.
Iznīks tie zelta un dārgmetālu krājumi, iznīks. Nu nekas, dzīvosim kā mūsu senču senču senču [ūn tētē] senči. Iztiksim bez tā visa, IZTIKSIM! no tā mēs visi nenomirsim...
Ja varētu šitam visam ticēt, tad mēs jav sen- pirms vairākiem gadiem visi būtu zem zemes. Bet kā redzi, pasaule vēl mūs saudzē. Mēs viņu nē...
misszandale
Mums IR ziema smile.gif smile.gif smile.gif
MEDIKS
Kautkas jau ir jādara. Bet ko iesāksi ja lielais valstu 7 par neko nevar vienoties?
Elderons10
Man porsoniski liekas,ka zemi glāpt jau ir par vēlu.Varbūt tikai tad zeme būs tāda kā agrāk ja cilvēki pazudīs uz vairākiem gadiem.
Susuris
CITĀTS(MooN fLoWeR @ 23.10.2005 13:12) [snapback]494804[/snapback]

Nebriiniitoes, es, ka zemei gals pienaakti, jo viss piesaarnjots....duuumi...grrrrr.......

Zemei gan nekāds gals nepienāks. Egoistiskie cilvēki! Mūsu suga iazmirs, es uzskatu. Bet daži nedomā tālāk par savu degungalu... Liekas, ka bez tevis visam Visumam pienāks beigas!

Cilvēki izmirs, nu labi! Ļoti jau viņi vjadzīgi! Atsprāgsim, dosim vietu citām radībām! Es vienīgi ceru uz to, ka mūs kāds atcerēsies un pieminēs tā, kā mēs tagad dinozaurus!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.