Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> X-Men
X-Men
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 42
Viesi nevar balsot. 
Dark Phoenix
iesūtīt 14.10.2006 23:01
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Diezgan ilgi meklēju līdzīgu aptauju, meklējot "X-Man", "X-Cilvēki", bet nevarēju atrast. Tāpēc nolēmu pats izveidot. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)

Lūdzu, paskaidrojiet abas savas izvēles! Kāpēc tieši šie mutanti patīk, varbūt fascinē viņu spējas? Ja neziniet, kādu, tad izmantojiet šo linku: Wikipedia. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tā kā šis ir mans pirmais pavediens, tad es ceru, ka būšu to ievietojis pareizajā sadaļā, jo bija diezgan grūti saprast...


P.S. Man pašam no X-Cilvēkiem vislabāk patīk Džīna Greja, jo telekinēze un telepātija ir manas mīļākās spējas. Turklāt viņa ir interesants tēls. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
No Brālības visinteresantākā laikam ir Mistika. Būtu forši pārvērsties par ko vien gribi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Snitch: 14.10.2006 23:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 15.10.2006 09:00
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man nepatīk mūsdienu super-kaut kas seriāli. Vispār, kā tādi, sākot jau ar Betmenu un Supermenu. Un tad visiem jaunākiem. Rezultāts ir - es nebalsoju, jo man nepatīk neviens no viņiem.
Bet, šķiet, Tu par tiem zini visai daudz (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Vai Tu zini, ka visi šie super-cilvēku seriāli tiek piebiedroti mūsdienu mitoloģijai? Un kā tādi, tie lieliski iederas LFFB nākamajā pasākumā.
Nevēlies par tiem pastāstīt plašākai publikai? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) Tas noteikti būtu vērtīgi un interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 15.10.2006 10:16
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Un kas būtu tā plašākā publika? Nedomāju, ka es to gribu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.10.2006 12:13
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kāpēc nē? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Publika kā publika - liela daļa šejieniešu, nu un, protams, LFFB biedri un atbalstītāji. Ne visi par visu interesējas, bet tie, kas par kaut ko interesējas, vienmēr ir laipni lūgti par to pavēstīt citiem. Redzesloka paplašināšanai. Un kurš tad lai stāsta, ja ne tie, kas par to lietu kaut ko zin?
Re, piemēram, vienā no iepriekšējiem pasākumiem Nimue stāstīja par Annas Raisas vampīriem. Klausītāji bija ļoti priecīgi.
Kopumā vispār publika ir atsaucīga, vienīgi pārliecinātus sludinātājus lāgā necieš. Tas ir, ja Nimue, piemēram, būtu apgalvojusi, ka tādi vampīri dabā eksistē, tad piekrišana būtu krietni mazāka. LFFB nekādi nav paranormālo parādību pētījumu biedrība, un tas nav tās mērķis.
Es pati taisos rādīt prezentāciju par dažādiem mūsdienu mītiem, piemēram, Lavkrafta šausmonīšiem, un īsumā parādīt arī populāros komiksu varoņus, ne visus, protams, tik daudz laika nebūs.
Ja Tu nostāstitu kaut vai tik vien, kādi tad ir X-meni un citi, kas šai sērijā ir, būtu ļoti jauki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 15.10.2006 13:01
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Pirmkārt, jau es nedzīvoju Rīgā un bieži uz turieni nebraukāju. Ja varētu vienkārši forumā aprakstīt mutantu vēsturi, raksturot spējas un attiecības, tad es varētu šo to pastāstīt, bet braukt un uzstāties... Īstenībā es zinu ne tikai par X-men, bet arī par Charmed, The 4400, Heroes utt. Bet man jau tā skolā jāuzstājas gandrīz vai katru dienu visas skolas vai klases priekšā un ir jātaisa dažādi projekti. Tā iet, kad izvēlas prestižu skolu. Tāpēc es tev varu tikai piedāvāt rakstu forumā, neko vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.10.2006 13:39
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Raksts - tas ir jauki, patiešām. Ja Tu tādu uztaisītu, pie tam tādu, kas domāts ne skolniekiem, bet tēmu pārzinošiem pieaugušajiem, es domāju, to varētu ievietot LFFB mājas lapā. Un Tev būtu viena e-publikācija.
Mums katru mēnesi notiek pasākumi ar kopā sanākšanu - Rīgā, jo tas no visām pusēm ir puslīdz vienādi pieejami. Es braucu no Ogres, piemēram. Ar lekcijām, ar diskusijām, ar viskautko, kas mūs interesē. Tā nav skola, protams (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ļoti daudzi sen vairs nav skolnieku vecumā, un arī studenti vairs nē. Toties visus vieno interese par fantastiku un fantāziju.
Ja rakstīsi - tēmē uz auditoriju, kas ir speci visā visumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 15.10.2006 13:43
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Ok. Kad būs laiks - uzrakstīšu. Visticamāk no nākamās piektdienas uz priekšu, jo tad brīvlaiks sākas, bet tagad ir busy, busy pēdējā nedēļa, kad jāskrien un jāgrābj visi nepadarītie darbi. Kāda varētu būt tēma? Vienkārši kas ir X-Men un kā radušās mutācijas, kādas spējas, kā sauc mutantus utt.?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.10.2006 13:52
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja vari sasparoties uz veselu rakstu sēriju par seriāliem, kurus zini, būtu pavisam labi. Manuprāt, tos derētu veidot kā apskatus - kas ir konkrētā sērija, kad tā parādījās, un pēc tam, kādi ir varoņi, ko spēj, u.c., ko uzskati par vajadzīgu piebilst. Kādu attēlu ieliec ilustrācijai, piemēram.
Bet vai tā darīsi - Tava brīva izvēle, es iesaku to, kā es to iedomājos. Tas nav nekāds obligātais mājas darbs ar iedotu sacerējuma saturu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Jāsteidzas nekur nav. Kad uznāk iedvesma un ir brīvs brītiņš, tad.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 15.10.2006 14:03
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Un kur man katra seriāla aprakstu likt? Kaut kur forumā? Es vēl joprojām nesaprotu, kur te kas ir jāliek... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

P.S. Bet to visu es varētu ar prieku izdarīt! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Manuprāt, tā ir jauka brīvā laika pavadīšana, proti, rakstīt par to, kas patīk.

Šo rakstu rediģēja Snitch: 15.10.2006 14:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.10.2006 15:47
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Nu re! Tieši tā jau ir, ka ir tīri prieks uzrakstīt par kaut ko, kas patīk un ko labi zini.
Nē, forumā likt nevajag. Varbūt raksti un noformē Wordā, un tad atsūti man un Lia'angiai uz e-pastu.
Pastus pateikšu pa PZ. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rovers
iesūtīt 19.10.2006 22:58
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.06
Avatars 2007



Gambīts, jo viņam ir smieklīgs akcents. Protams krievu un angļu versijās to nevar dzirdēt. varbūt krievu var, jo es īsti nemāktu patiekt, kad krieviski kāds runā ar akcentu. Un vēl viņš mētājās ar kārtīm.

Par slitkajiem es neko nezinu, un man X-Meni nepatīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 14.11.2006 16:48
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Man visvairāk patīk Āmrija. Otrajā vietā - Magneto. Āmrija man patīk viņa... Es pat īsti nezinu. Patīk tie nagi un healing factor. Vienmēr esmu par viņu fanojis. Magneto arī ir labs. Īstenībā man viņi patīk pēc rakstura īpašībām. Abi tādi varonīgi.

Kas jums tie tur par seriāliem? X - cilvēki nav seriāls. Es ceru, ka esmu pārpratis jūsu sarunu. X - cilvēki ir radušies no Marvel komiksiem. Marvel.com var pat dažus palasīt. Tie gan ir veci numuri.

Ā! Man avatarā pat ir Moon Knight - viens no Marvel komiksu izdevniecības varoņiem. Par viņu gan es neesmu lasījis, man patika zīmējums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 14.11.2006 21:34
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Susuris @ 14.11.2006 16:48) [snapback]1062718[/snapback]

Kas jums tie tur par seriāliem? X - cilvēki nav seriāls. Es ceru, ka esmu pārpratis jūsu sarunu. X - cilvēki ir radušies no Marvel komiksiem. Marvel.com var pat dažus palasīt. Tie gan ir veci numuri.

Ir vairāki X-Men animācijas seriāli. Vislabākais ir jaunākais X-Men: Evolution.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 26.11.2006 16:07
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Skaidrs. Par tiem animācijas seriāliem nezināju. Latvijā rādīts viens ir, bet tas tāds vecāks - viņiem vēl vecās formas mugurā. Par jauniem nezinu, bet vecajā, tāpat kā tajās 3 filmās, notikumi bija vai nu pielikti klāt, vai arī noņemti nost, tas tāds maigāks variants bija, savādāk pārāk daudz vardarbības, it sevišķi Āmrija visus slepkavo. Arī pozitīvie varoņi mirst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 26.11.2006 16:41
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Logans (nez kāpēc viņu nemanīju)

Viņam ir forš raksturs. Noslēgts. Laba humora izjūta. Maz runā.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Bet, ja ko saka, tad trāpīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 26.11.2006 17:01
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Vētra man ļoti patika viņa lieliski tēloja visās filmās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Mistika manuprāt bija ļoti piemērota šai lomai. Dažiem cilvēkiem piestāv būt
ļauniem, šī aktrise lieliski spēja iejusties šai lomā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_chocolate_*
iesūtīt 26.11.2006 18:11
Raksts #17





Viesi




man dikti patiik NIGHTCRAWLER, jo vinjsh ir savaadaaks un man ljoti patiik, kaa vinjsh izgaist ar taadu PUFF! un ir atpakalj ar PUFF! viscaur melns... es dievinu to kraaasu! un runaa vaaciski (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) un MYSTIQUE man patiik, jo ir unikaala! labpraat buutu ar vinjas speejaam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) kkgan... tad pati sev es nepatiktu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 26.11.2006 22:22
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Serious Black chocolate @ 26.11.2006 16:41) [snapback]1067572[/snapback]

Logans (nez kāpēc viņu nemanīju)

Wolverine
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.11.2006 00:03
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



hmm. es esmu Logana jeb ka es viņu joprojām saucu Amrija tēls.. iemeslu pat pateikt nevaru, bet kad ieraugu viņa Claws un viņu pašu izkūstu...

No ļaunajiem mans mīļākais tēls ir ugunsmūris un dzīvsudrabiņš ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.11.2006 00:05
Raksts #20


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Logans...Tikai nevajag teikt neko bet viņš ir burvīgs un vēl protams Gambits. katrs it kā no savas x cilvēku versijas, bet visi vienalga ir lieliski un šie abi vienkŗši zelta gabaliņi, cik jauki (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 08.05.2024 07:20