Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: X-Men
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Dark Phoenix
Diezgan ilgi meklēju līdzīgu aptauju, meklējot "X-Man", "X-Cilvēki", bet nevarēju atrast. Tāpēc nolēmu pats izveidot. cool.gif

Lūdzu, paskaidrojiet abas savas izvēles! Kāpēc tieši šie mutanti patīk, varbūt fascinē viņu spējas? Ja neziniet, kādu, tad izmantojiet šo linku: Wikipedia. smile.gif

Tā kā šis ir mans pirmais pavediens, tad es ceru, ka būšu to ievietojis pareizajā sadaļā, jo bija diezgan grūti saprast...


P.S. Man pašam no X-Cilvēkiem vislabāk patīk Džīna Greja, jo telekinēze un telepātija ir manas mīļākās spējas. Turklāt viņa ir interesants tēls. smile.gif
No Brālības visinteresantākā laikam ir Mistika. Būtu forši pārvērsties par ko vien gribi... whistling.gif
Roviela
Man nepatīk mūsdienu super-kaut kas seriāli. Vispār, kā tādi, sākot jau ar Betmenu un Supermenu. Un tad visiem jaunākiem. Rezultāts ir - es nebalsoju, jo man nepatīk neviens no viņiem.
Bet, šķiet, Tu par tiem zini visai daudz smile.gif Vai Tu zini, ka visi šie super-cilvēku seriāli tiek piebiedroti mūsdienu mitoloģijai? Un kā tādi, tie lieliski iederas LFFB nākamajā pasākumā.
Nevēlies par tiem pastāstīt plašākai publikai? whistling.gif Tas noteikti būtu vērtīgi un interesanti.
Dark Phoenix
Un kas būtu tā plašākā publika? Nedomāju, ka es to gribu...
Roviela
Kāpēc nē? sad.gif
Publika kā publika - liela daļa šejieniešu, nu un, protams, LFFB biedri un atbalstītāji. Ne visi par visu interesējas, bet tie, kas par kaut ko interesējas, vienmēr ir laipni lūgti par to pavēstīt citiem. Redzesloka paplašināšanai. Un kurš tad lai stāsta, ja ne tie, kas par to lietu kaut ko zin?
Re, piemēram, vienā no iepriekšējiem pasākumiem Nimue stāstīja par Annas Raisas vampīriem. Klausītāji bija ļoti priecīgi.
Kopumā vispār publika ir atsaucīga, vienīgi pārliecinātus sludinātājus lāgā necieš. Tas ir, ja Nimue, piemēram, būtu apgalvojusi, ka tādi vampīri dabā eksistē, tad piekrišana būtu krietni mazāka. LFFB nekādi nav paranormālo parādību pētījumu biedrība, un tas nav tās mērķis.
Es pati taisos rādīt prezentāciju par dažādiem mūsdienu mītiem, piemēram, Lavkrafta šausmonīšiem, un īsumā parādīt arī populāros komiksu varoņus, ne visus, protams, tik daudz laika nebūs.
Ja Tu nostāstitu kaut vai tik vien, kādi tad ir X-meni un citi, kas šai sērijā ir, būtu ļoti jauki.
Dark Phoenix
Pirmkārt, jau es nedzīvoju Rīgā un bieži uz turieni nebraukāju. Ja varētu vienkārši forumā aprakstīt mutantu vēsturi, raksturot spējas un attiecības, tad es varētu šo to pastāstīt, bet braukt un uzstāties... Īstenībā es zinu ne tikai par X-men, bet arī par Charmed, The 4400, Heroes utt. Bet man jau tā skolā jāuzstājas gandrīz vai katru dienu visas skolas vai klases priekšā un ir jātaisa dažādi projekti. Tā iet, kad izvēlas prestižu skolu. Tāpēc es tev varu tikai piedāvāt rakstu forumā, neko vairāk.
Roviela
Raksts - tas ir jauki, patiešām. Ja Tu tādu uztaisītu, pie tam tādu, kas domāts ne skolniekiem, bet tēmu pārzinošiem pieaugušajiem, es domāju, to varētu ievietot LFFB mājas lapā. Un Tev būtu viena e-publikācija.
Mums katru mēnesi notiek pasākumi ar kopā sanākšanu - Rīgā, jo tas no visām pusēm ir puslīdz vienādi pieejami. Es braucu no Ogres, piemēram. Ar lekcijām, ar diskusijām, ar viskautko, kas mūs interesē. Tā nav skola, protams smile.gif Ļoti daudzi sen vairs nav skolnieku vecumā, un arī studenti vairs nē. Toties visus vieno interese par fantastiku un fantāziju.
Ja rakstīsi - tēmē uz auditoriju, kas ir speci visā visumā.
Dark Phoenix
Ok. Kad būs laiks - uzrakstīšu. Visticamāk no nākamās piektdienas uz priekšu, jo tad brīvlaiks sākas, bet tagad ir busy, busy pēdējā nedēļa, kad jāskrien un jāgrābj visi nepadarītie darbi. Kāda varētu būt tēma? Vienkārši kas ir X-Men un kā radušās mutācijas, kādas spējas, kā sauc mutantus utt.?
Roviela
Ja vari sasparoties uz veselu rakstu sēriju par seriāliem, kurus zini, būtu pavisam labi. Manuprāt, tos derētu veidot kā apskatus - kas ir konkrētā sērija, kad tā parādījās, un pēc tam, kādi ir varoņi, ko spēj, u.c., ko uzskati par vajadzīgu piebilst. Kādu attēlu ieliec ilustrācijai, piemēram.
Bet vai tā darīsi - Tava brīva izvēle, es iesaku to, kā es to iedomājos. Tas nav nekāds obligātais mājas darbs ar iedotu sacerējuma saturu. smile.gif
Jāsteidzas nekur nav. Kad uznāk iedvesma un ir brīvs brītiņš, tad.
Dark Phoenix
Un kur man katra seriāla aprakstu likt? Kaut kur forumā? Es vēl joprojām nesaprotu, kur te kas ir jāliek... grin.gif

P.S. Bet to visu es varētu ar prieku izdarīt! smile.gif Manuprāt, tā ir jauka brīvā laika pavadīšana, proti, rakstīt par to, kas patīk.
Roviela
grin.gif Nu re! Tieši tā jau ir, ka ir tīri prieks uzrakstīt par kaut ko, kas patīk un ko labi zini.
Nē, forumā likt nevajag. Varbūt raksti un noformē Wordā, un tad atsūti man un Lia'angiai uz e-pastu.
Pastus pateikšu pa PZ. silent.gif
Rovers
Gambīts, jo viņam ir smieklīgs akcents. Protams krievu un angļu versijās to nevar dzirdēt. varbūt krievu var, jo es īsti nemāktu patiekt, kad krieviski kāds runā ar akcentu. Un vēl viņš mētājās ar kārtīm.

Par slitkajiem es neko nezinu, un man X-Meni nepatīk.
Susuris
Man visvairāk patīk Āmrija. Otrajā vietā - Magneto. Āmrija man patīk viņa... Es pat īsti nezinu. Patīk tie nagi un healing factor. Vienmēr esmu par viņu fanojis. Magneto arī ir labs. Īstenībā man viņi patīk pēc rakstura īpašībām. Abi tādi varonīgi.

Kas jums tie tur par seriāliem? X - cilvēki nav seriāls. Es ceru, ka esmu pārpratis jūsu sarunu. X - cilvēki ir radušies no Marvel komiksiem. Marvel.com var pat dažus palasīt. Tie gan ir veci numuri.

Ā! Man avatarā pat ir Moon Knight - viens no Marvel komiksu izdevniecības varoņiem. Par viņu gan es neesmu lasījis, man patika zīmējums.
Dark Phoenix
CITĀTS(Susuris @ 14.11.2006 16:48) [snapback]1062718[/snapback]

Kas jums tie tur par seriāliem? X - cilvēki nav seriāls. Es ceru, ka esmu pārpratis jūsu sarunu. X - cilvēki ir radušies no Marvel komiksiem. Marvel.com var pat dažus palasīt. Tie gan ir veci numuri.

Ir vairāki X-Men animācijas seriāli. Vislabākais ir jaunākais X-Men: Evolution.
Susuris
Skaidrs. Par tiem animācijas seriāliem nezināju. Latvijā rādīts viens ir, bet tas tāds vecāks - viņiem vēl vecās formas mugurā. Par jauniem nezinu, bet vecajā, tāpat kā tajās 3 filmās, notikumi bija vai nu pielikti klāt, vai arī noņemti nost, tas tāds maigāks variants bija, savādāk pārāk daudz vardarbības, it sevišķi Āmrija visus slepkavo. Arī pozitīvie varoņi mirst.
Patriote.
Logans (nez kāpēc viņu nemanīju)

Viņam ir forš raksturs. Noslēgts. Laba humora izjūta. Maz runā.happy.gif Bet, ja ko saka, tad trāpīgi.
ievuks
Vētra man ļoti patika viņa lieliski tēloja visās filmās. rolleyes_a.gif
Mistika manuprāt bija ļoti piemērota šai lomai. Dažiem cilvēkiem piestāv būt
ļauniem, šī aktrise lieliski spēja iejusties šai lomā. smile.gif
chocolate
man dikti patiik NIGHTCRAWLER, jo vinjsh ir savaadaaks un man ljoti patiik, kaa vinjsh izgaist ar taadu PUFF! un ir atpakalj ar PUFF! viscaur melns... es dievinu to kraaasu! un runaa vaaciski grin.gif un MYSTIQUE man patiik, jo ir unikaala! labpraat buutu ar vinjas speejaam smile.gif kkgan... tad pati sev es nepatiktu... sad.gif
Dark Phoenix
CITĀTS(Serious Black chocolate @ 26.11.2006 16:41) [snapback]1067572[/snapback]

Logans (nez kāpēc viņu nemanīju)

Wolverine
Eņģeļu gūstekne
hmm. es esmu Logana jeb ka es viņu joprojām saucu Amrija tēls.. iemeslu pat pateikt nevaru, bet kad ieraugu viņa Claws un viņu pašu izkūstu...

No ļaunajiem mans mīļākais tēls ir ugunsmūris un dzīvsudrabiņš ^^
Seila
Logans...Tikai nevajag teikt neko bet viņš ir burvīgs un vēl protams Gambits. katrs it kā no savas x cilvēku versijas, bet visi vienalga ir lieliski un šie abi vienkŗši zelta gabaliņi, cik jauki smile.gif
Eņģeļu gūstekne
jā... Logans.... murr... dievinu viņu...
Dark Phoenix
CITĀTS(Eņģeļu gūstekne* @ 27.11.2006 00:03) [snapback]1067771[/snapback]

No ļaunajiem mans mīļākais tēls ir ugunsmūris un dzīvsudrabiņš ^^

Kas ir ugunsmūris?! Pyro?
Susuris
CITĀTS(Eņģeļu gūstekne* @ 27.11.2006 00:03) [snapback]1067771[/snapback]

hmm. es esmu Logana jeb ka es viņu joprojām saucu Amrija tēls.. iemeslu pat pateikt nevaru, bet kad ieraugu viņa Claws un viņu pašu izkūstu...

No ļaunajiem mans mīļākais tēls ir ugunsmūris un dzīvsudrabiņš ^^

Ugunsmūris? Skatoties X-cilvēkus 2 jocīgie latvieši tā sauca Pyro.
Dark Phoenix
CITĀTS(Susuris @ 01.12.2006 20:50) [snapback]1070086[/snapback]

Ugunsmūris? Skatoties X-cilvēkus 2 jocīgie latvieši tā sauca Pyro.

Paldies par skaidrojumu! Ak, latvieši... *kaunā nolaiž galvu* laughing.gif

P.S. Es saprotu, ka "Wolverine" būtu pateikt latviski, bet "Pyro" taču var vienkārši saukt par "Pairo"...
Susuris
Jā, latvieiši X-cilvēkos 2 Āmriju sauca par "vulverin ". Es vēl aizrakstīju Dienas TV izklaidei.
Dark Phoenix
CITĀTS(Susuris @ 02.12.2006 16:38) [snapback]1070307[/snapback]

Jā, latvieiši X-cilvēkos 2 Āmriju sauca par "vulverin ". Es vēl aizrakstīju Dienas TV izklaidei.

Nevaru pat iedomāties, kā tas tika izrunāts...bet no vienas puses tā arī jābūt, jo personu vārdus neviens netulko...
Susuris
Jā, bet es domāju, ka labāk, lai skan latviski. Man liekas, ka "Āmrija" neskan slikti, pie kam latviskojumi vēl izsaka mutantu spējas, tie kļūst tuvāki.
Dark Phoenix
Nu labi. Piekrītu, ka "Wolverine" latviskot ir pagrūti, bet "Ugunsmūris"?!?!? Come on! smile.gif Pairo skan daudz labāk.

Es uzskatu, ka ir daži, kurus varētu tulkot, bet daži ir tādi, kurus nevar. Manuprāt, var tulkot Storm (Vētra), Beast (Zvērs), Angel (Eņģelis), Iceman (Leduscilvēks blush.gif ), Juggernaut (par brīnumu atradu vārdnīcā, ka patiešām latviski ir tāds Džagernauts, kas ir viens no dieva Višnu iemiesojumiem), Shadowcat (Nezinu, varbūt vienkārši Ēna?), Nightcrawler (nav ne jausmas kā varētu saukt), Quicksilver (Dzīvsudrabs), Sabretooth (Zobenzobs tongue.gif ), Toad (Krupis. Latviski tas ir lamunārds, bet nu... laughing.gif ), Scarlet Witch (Purpura Ragana), Multiple Man (No idea...), Avalanche (Lavīna), Blob (nezinu kā.), Quill (Dzelonis) utt.

Bet tādiem, kā Rogue (Rouga (nu nepatīk man tas "Blēde")), Phoenix (Fēnikss), Cyclops (Ciklops), Magneto (Magneto), Pyro (Pairo), Mystique (Mistika), Professor X (Profesors X) un citiem var vārdus nemainīt.

Bet kopumā es tomēr, par viņiem runājot, saucu viņus īstajos vārdos... happy.gif

P.S. Kas ir Āmrija?! Es zinu, ka tas ir Wolverine, bet, ko "Āmrija" nozīmē?

P.P.S Ā. Tikko apskatījos vārdnīcā. Vismaz labi, ka viņu nenosauca par Caurbiru vai Dižkuņģi! laughing.gif laughing.gif laughing.gif

CITĀTS(Susuris @ 02.12.2006 16:49) [snapback]1070320[/snapback]

....... pie kam latviskojumi vēl izsaka mutantu spējas, tie kļūst tuvāki.

Angliskie vārdi vēl precīzāk izsaka spējas... smile.gif
iewela999
CITĀTS
P.P.S Ā. Tikko apskatījos vārdnīcā. Vismaz labi, ka viņu nenosauca par Caurbiru vai Dižkuņģi!
grin.gif:D ha labs...

Balsoju par Storm, nezinu kāpēc, bet viņa man ļoti patīk... smile.gif
Dark Phoenix
CITĀTS(iewela999 @ 04.12.2006 16:52) [snapback]1071032[/snapback]

Balsoju par Storm, nezinu kāpēc, bet viņa man ļoti patīk... smile.gif

Man arī. Storm ir otrā, kas man visvairāk patīk, aiz Džīnas, tomēr Džīna liekas foršākā. happy.gif
iewela999
Man Džīna nepatīk, vienkār;si nepatī nezinu kāpāc, bet vnk nepatīk... Varbūt aktiere... Bet Storm 4-ewer grin.gif
Susuris
[quote name='Dark Phoenix' date='02.12.2006 20:

P.S. Kas ir Āmrija?! Es zinu, ka tas ir Wolverine, bet, ko "Āmrija" nozīmē?

P.P.S Ā. Tikko apskatījos vārdnīcā. Vismaz labi, ka viņu nenosauca par Caurbiru vai Dižkuņģi! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Angliskie vārdi vēl precīzāk izsaka spējas... smile.gif
[/quote]

??? Āmrija ir tas pats, kas tinis. Neliels, ļoti nikns dzīvnieks ar asiem nagiem.

CITĀTS(Dark Phoenix @ 02.12.2006 20:10) [snapback]1070436[/snapback]



P.P.S Ā. Tikko apskatījos vārdnīcā. Vismaz labi, ka viņu nenosauca par Caurbiru vai Dižkuņģi! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Angliskie vārdi vēl precīzāk izsaka spējas... smile.gif


KAS nenosauca? Latviēsi filmas tulkojumā? Par to jau es uztraucos! Nevajadzēja saukt par "Vulverin". Angļu vārdi labāk izsaka spējas, bet tad varōņi mazāk tuvojas skatītājas valsts cilvēkiem. Segvārdi arī angliski tika izvēlēti, lai raksturotu mutantu spējas. Kāpēc to nedarīt latviešiem? Kādā sakarā tas Dižkuņģis?
Es nesapratu...
Dark Phoenix
CITĀTS(Susuris @ 09.12.2006 10:24) [snapback]1072580[/snapback]

KAS nenosauca? Latviēsi filmas tulkojumā? Par to jau es uztraucos! Nevajadzēja saukt par "Vulverin". Angļu vārdi labāk izsaka spējas, bet tad varōņi mazāk tuvojas skatītājas valsts cilvēkiem. Segvārdi arī angliski tika izvēlēti, lai raksturotu mutantu spējas. Kāpēc to nedarīt latviešiem? Kādā sakarā tas Dižkuņģis?
Es nesapratu...

Vārdnīcā tie ir sinonīmi.
Roviela
Neredzu iemeslu, kāpēc Pyro nesaukt par Piro tongue.gif Galu galā eksistē pirotehnika, un "piro-" ir tipiska salikteņu sastāvdaļa vārdos, kam ir sakars ar uguni. Tāpat kā "auto-", piemēram.

Wolverine tulkojas kā āmrija vai tinis, sinonīmi, vienalga, kuru lieto. Visādā ziņā neganti plēsīgs zvērs. Ja īpašība vairak saistīta ar ēšanu, tad āmrija (to ēdelības apzīmēšanai pat parunās lieto). Ja ar plēsīgumu, tad tinis.
Shadowcat - man šķiet ne gluži pareizi, ja atmet "cat". Kaut kā vajadzētu ielikt.
Nightcrawler - Naktsložņa. Smieklīgi! Bet, ja pierod, tad nav tik traki.
Toad - Krupis. No kurienes tāda doma, ka tas latviski ir lamuvārds? Nez kādās tad aprindās? Tas nav lamuvārds.
Rogue - Šķelmis. Tā to tulko biežāk, vismaz RPG, kur rogue ir spēlētāju klase. Neviens tā īsti negrib saukties par blēdi, jo, lielākoties, viņi nemaz nav blēži.

Es piekrītu tiem, kas saka, ka segvārdus vajag tulkot, ja vien tas ir iespējams. Nu ko izsaka vienam latvietim vārds "Vulverin"? Neko! Anglim gan uzreiz ir apmēram skaidrs, kas tā par spēju varētu būt.

Ja vajag, es esmu ar mieru pameklēt labākus tulkojumus, tikai tad, lūdzu, uzrakstiet viņu angliskos vārdus un īsumā, kāda spēja tā ir, ko viņš var. Es to nezinu, šos seriālus un komiksus arī neskatos.
StrawBerry69
es neesmu redzeejusi peedeejo x-men filmas :s
no labajiem gan izveeleejos storm jo zinaaju ko vinja dara un no sliktajiem pyro.. saistaas ar mani ;D
Susuris
CITĀTS(Dark Phoenix @ 10.12.2006 11:54) [snapback]1072976[/snapback]

Vārdnīcā tie ir sinonīmi.


Es gan domāju, ka Džagernauts tā nosaukts hindu dieva Višnu vārdā... Džagernauts - domāts akls, iznīcinošs likteņa spēks. Tas ir viens no Višnu veidiem. Džagernauta svētku laikā reliģiskie fanātiķi metas zem izrotātu ratu riteņiem, lai upurētu savu dzīvību dievam.
washulis
Džīna Greja un Krupis ir vislabākie!!!!

....no viņiem sanāktu ideāls pāris
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!