Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Patriks Ziskīnds. "Parfīms"
Hikari
iesūtīt 11.11.2005 23:23
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vai kāds no Jums kādreiz ir vispār saskāries ar šo darbu...?! Ja ja, kādus iespaidus tas uz Jums atstāja un ko Jūs vispār par grāmatu domājat... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hareki
iesūtīt 13.11.2005 10:12
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Fantastiska grāmata. Izlasīju augstskolā kā obligāto literatūru. Sākumā lasot nespēju saprast, vai man šī grāmata patīk vai šķebina. Pēc tam sapratu - patīk un pat ļoti. Noteikti iesaku izlasīt. Varbūt ne visiem. Tā nav bērnu grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 13.11.2005 12:51
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Par to, ka tā NAV bērnu grāmata, pilnīgi piekrītu. Pat pieaugušos tā mēdz šķebināt!
Es biju slinka. Nepabeidzu. Nevaru pateikt, vai man patika, vai nē. Moš kādreiz pabeigšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 01.01.2006 17:07
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Šito mēs lasījām kādu laiku atpakaļ Pasaules literatūrā. Godīgi sakot, man tā grāmata nepatika. Likās jau ny pārāk, pārāk traka... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 02.01.2006 16:43
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Tagad, starp citu, šai grāmatai ir jauns izdevums, kuru man uzdāvināja, sak, palai nakts stundās. Lasīju arī. Brr. Tātad preteklības tur aprakstītas, es nespēju saprast, kā var patikt šitāda grāmata. Ja varētu, es to izmestu miskastē un iekuram man arī tādu nebūtu žēl. Galīgi riebās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 19.01.2006 19:49
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā vienreiz dabūju to grāmatu.Bet izlaso paris lapuses,es to noliku nost.Man nepatika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 28.08.2006 16:17
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Esmu lasījusi tikai fragmentāli, bet sižetu zinu labi, jo mēs dramatiskajā pulciņā viņu uzvedam. Manuprāt, šajā grāmatā ir kaut kas velnišķīgs, bet tomēr saistošs... nezinu, ja kādreiz kārtīgi izlasījšu, nedomāju, ka vilšos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 31.08.2006 10:18
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Wu, šī grāmata ir - es zinu, ka izklausīsies perversi, bet ļoti līdzīga meitenei ar pēļu auskaru! It kā nekādas dižā "action", bet atmiņā paliks!

Es viņu nespēju izlasīt līdz galam, pārlieku jau "samaitāt" man likās šī grāmata, kaut gan paņēbu bibliotēkā, pēc grāmatas neizlasīšanas nopirku savu eksemplāru, neizskaidrojams magnētisms, no sērijas - a ju nu kādreiz - šermuļi pa kauliem skrien, no domas vien, bet man jau plauktā stāv gan skārda bungas, gan datorā ir klavierskolotāja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) nemaz nerunājot par sadu un venus in furs! Tas jau nenozīmē, k aman pašai tas viss jāizmēģina (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

Drīzumā arī jāiznāk filmai, kurā starp citu ir Filmējies Alans Rikmans, a ka Severus Strups! Tikai viņš nav slepkava (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) bet vienalga - intriģējoši, skatīšos laikam tāpat kā filmu - no eles un vidoks - ar aižmiegtām acīm, bet "starā"!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 31.08.2006 10:39
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



Es neesmu lasījusi. Var kāds nedaudz pastāstīt par ko tur ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 31.08.2006 14:07
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Par smaržu gatavošanu un kāda maniaka jūtīgo degunu, uzsveru jūtīgo, ne jutīgo!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 02.09.2006 10:01
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Viena no mīļākajām grāmatām. Patīkami pieņemamas šķiet nepieņemamās darbības. Un beigas ir graujošas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonrisa
iesūtīt 06.09.2006 11:21
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.06.05
Kur: Kopā ar kaķiem



Esmu lasījusi šo grāmatu irms krietna laika. Likās interesant, taču tāda ļoti īpatnēja. Gan noskaņa likās savāda, gan autora apraksti. Bet man patiesi patika,l ia gan daudziem daudzas lietas liekas pretīgas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 21.09.2006 15:56
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Izlasīju ne pārāk sen. Man aptika. sižets auzraujošs, kaut arī mazliet baiss. Labi aprakstīta vide un arī attiecīgā laika cilvēki attēloti reālistiski.
Man nav vairs ko īpaši piebilst par šo grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 21.09.2006 15:59
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ljoti savaada bet ar laiku kad pielec taa kljuust par neatnjemamu dziives dalju.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif) Graamata ir aizkustinosha un paraada praata daudzos slaanjus.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 21.09.2006 20:46
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(angell @ 02.01.2006 17:43) [snapback]532320[/snapback]

Tagad, starp citu, šai grāmatai ir jauns izdevums, kuru man uzdāvināja, sak, palai nakts stundās. Lasīju arī. Brr. Tātad preteklības tur aprakstītas, es nespēju saprast, kā var patikt šitāda grāmata. Ja varētu, es to izmestu miskastē un iekuram man arī tādu nebūtu žēl. Galīgi riebās...


Patiesībā, es Tev tik ļoti piekrītu!!! Lai gan attiecīgo darbu neesmu lasījusi, mūsdienās iznāk tik daudz jaunu grāmatu, kuras skaitās "bestselleri", bet patiesībā ir tādas... NU TĀDAS, kuras patiesi nav žēl izmest mistkastē. Tā, piemēram, man ir ar "Gaišreģis" (autoru nepateikšu, jo netieku uz to istabu, kur grāmata nolikta) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yucky_a.gif) Izlasīju tikai tāpēc, ka nepatīk atstāt nepabeigtu iesākto, bet vēlāk vienkārši grāmatu atpirku no draudzenes, ar domu, lai tikai kāds no viņas radiem vai citiem draugiem grāmatu nejauši neizlasa. Tiešām - der tikai aprakšanai dārzā, jo tādas lietas var radīt tikai slims, vai ļoooooti tumšs cilvēks.
Vai šī ir līdzīga? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Šo rakstu rediģēja Minki: 21.09.2006 20:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.10.2006 09:39
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Minki @ 21.09.2006 21:46) [snapback]1040290[/snapback]

Patiesībā, es Tev tik ļoti piekrītu!!! Lai gan attiecīgo darbu neesmu lasījusi, mūsdienās iznāk tik daudz jaunu grāmatu, kuras skaitās "bestselleri", bet patiesībā ir tādas... NU TĀDAS, kuras patiesi nav žēl izmest mistkastē. Tā, piemēram, man ir ar "Gaišreģis" (autoru nepateikšu, jo netieku uz to istabu, kur grāmata nolikta) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yucky_a.gif) Izlasīju tikai tāpēc, ka nepatīk atstāt nepabeigtu iesākto, bet vēlāk vienkārši grāmatu atpirku no draudzenes, ar domu, lai tikai kāds no viņas radiem vai citiem draugiem grāmatu nejauši neizlasa. Tiešām - der tikai aprakšanai dārzā, jo tādas lietas var radīt tikai slims, vai ļoooooti tumšs cilvēks.
Vai šī ir līdzīga? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)


Nu diez vai līdzīga. . Neuzskatu sevi par psihodēliskas literatūras cienītāju, tākā grāmata noteikti nav "slima". bet īpatnēja jau nu noteikti. Kā jau apakšvirsraksts vēsta - Stāsts par kādu slepkavu- tā nav rožaina romantiska pasaciņa. Tajā atainotas vairākas slepkavības un ļotī īpatnēji un detalizēti aprakstīta smaržu un smaku pasaule. Nevaru īsti pateikt, kas mani šai grāmatā piesaista. Pie tam tā anv nekāds jaunais bestsellers. Vienkārši nepārāk sen no jauna izdota. Ja nav dukas ķerties pie lasīšanas - espējams būs vērts noskatīties filmu - sāks rādīt no 27. oktobra. Varētu būt laba - taisa vācieši un iespējams ( vismaz pēc treilera spriežot) nebūs romānu sabojājuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 08.11.2006 19:42
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



Patriks Ziskīnds ir vāciešu raksnieks (dzimis 26 Martā, 1949). Viņa slavenākais darbs ir "Parfīms: Stāsts par kādu slepkavu". Patiesi iespaidīga grāmata, viņš ir spējis aprakstīt smaržas tik labi, ka ir grūti tās nesajust! Aizraujošs trilleris? (nesmu pārliecināta zem kādas kategorijas grāmata ietilspt)
Parfīms ir iznācis arī uz kino ekrāniem! vēl neesmu paspējusi redzēt... vai ir labi ekranizēts?

Kādas ir jūsu atsauksmes? Esat lasījuši citus Ziskīnda darbus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 09.11.2006 10:03
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Filma ir lieliska, pat nedaudz labāka par grāmatu . . . Ir vērts noskatīties, lai atsvaidzinātu grāmatas dvēseles filozofiju.

Un es nepiekriitu tiem,kuri saka, ka šī grāmata ir tipisks, bestsellers, viņā ir visai maz no tāda. Drīzāk kaut kas no 20 gs sākuma literatūras (mežonīgi daudz eksistenicālisma).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 03.05.2007 19:50
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



lai cik tas arī debīli skanētu, šo grāmatu es tikai izlasīju tagad.
Teikšu godīgi, tā jau sāk palikt par 3. manu mīļāko grāmatu. Es lasīju kā apmāta, tvēru katru vārdu.
Sevišķi par smaržām viss bija tik sīki un smalki aprakstīts, ka es teju vai spēju iedomāties, kā tās smaržas ož.
Un fascinēja beigas. Slepkavu palaida brīvībā, tikai tāpēc, ka viņš bija radījis smaržu, kas rada eiforijas sajūtu.
Tad atliek vien aizdomāties, ko ar cilvēku prātiem spēj izdarīt smarža.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 04.05.2007 11:40
Raksts #20


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Paga, paga - kā - palaida prīvībā? Kur - palaida brīvībā? saplosīja taču? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Nu, ja nu vien ar palaišanu neapzīmē atbrīvošanu no šīs grēcīgās dzīves...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.05.2024 20:02