Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> Džinnija agrāk un Džinnija tagad
Vinky
iesūtīt 28.12.2003 14:48
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Eh... ja jūs zinātu, kā man Džinnija krita uz nerviem pirmajās grāmatās. Viņa bija manu nemīļāko tēlu top trijniekā... Bet FO viss apgriezās otrādi...

Viņa ir tik ļoti izmainījusies! Viņa ir palikusi forša, pašpārliecināta, nešpetna (laughing.gif). Vai es esmu vienīgā, kam liekas, ka šī ir atsitusies Fredā un Džordžā? Jo... viņa mētāja tās mēslu bumbas un pēc tam meloja mammai... un vēl visu ko darīja, ko agrāk nedarīja. Un... vai tik viņa nebūs jaunā Cūkkārpas 'siržu lauzēja'? Jo viņa takš ar visiem pēc kārtas! Pirmais, laikam, bija tas Maikls Kāviņtursauca, tad Dīns un kas būs tālāk? Ronam viena liela bēdu leja būs! smile.gif

Nu, ko visi domā par Džinniju agrāk un Džinniju tagad?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Lauriine
iesūtīt 14.03.2005 14:44
Raksts #41


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.05
Kur: Prieks, kur tu rodies???? Pie cilvekiem, uz zemes, laimiga ar vinju!!!!



Dzinija agrak-kautr butne, kurai bija samilejusies Harija,kurai nepatika atrasties uzmanibas cebtra!!!!!!

Dzinija tagad-pashparliecinata butne, kura izprot ko nozime izjokot cilveku, kura vairs neskraida pakalj Harijam, kura grib atrastis uzmanibas centra, var just, ka vinja ir atsitusies Freda un Dzorda!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 15.03.2005 16:00
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Nezinu kaa jums visiem,bet man vinja paliek taa pati . jaunaakaa,mazaakaa,neaizsargaataakaa Viizliju gimenes meiteniite. Kaut gan ...ja jau jaunaakaa-taatad izlutinaata!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZuZe
iesūtīt 21.03.2005 10:57
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: ...kaut kur...



Piekriitu tam , ka pirmajaas graamataas winja bija tiezgan gairlaiciigs pezsonaazs...
Bet FO tieshaam wiss mainiijaas...maybe tas ir taapeec , ka winja kljuwa droshaaka un wairs nebija tik kautriiga Harija klaatbuutnee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 21.03.2005 11:03
Raksts #44


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Nezinu, gan man Džinnija viewnmēr ir patikusi. Nu kautvai tāpēc, ka viņai ir vesels bars vecāko brāļu, nevis viens sīkākais. laughing.gif
Nu, bet tagad, kad viņa parāda kāda viņa ir man viņa velaizvien patīk.
Man vispār vienmēr ir bijis žēl, ka viņa grāmatās parādās tik maz.
Turklāt viņai ir rudi mati- kā man gribētos, lai man ar tādi ir... tongue.gif
Nu, bet nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 21.03.2005 14:14
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Piekriitu, vinky, vinja vareetu buut jaunaa skolas sirzhulauzeeja...taadas meitenes ieveero, tuklaat, es nemaiz neteiktu, ka vinja nemaz nebija tik skaista ( kaa tas graamataa noraadiits ), taads spilgts un interesants teels. Pirmajaas daljaas vinja tieshaam bija taads caaleens - paaraak kautriiga, tomeer arii tad man patika! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 25.03.2005 09:53
Raksts #46


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Džinnija īstenībā arī agrāk bija foršs meitēns, tikai Harija klātbūtnē viņa traki kautrējās. Atceraties taču, ka visi brīnījās par viņas uzvedību, kad Midzeņos ieradās Harijs? Parasti viņu nevarot aizrunāt.
Man neliekas, ka viņa ir mazā luteklīte. Pirmkārt tai ģimenei nekad nav bijis daudz naudas, otrkārt - NK izcili labi redzama ģimenes locekļu attieksme pret viņu. Interesanti, kā var nepamanīt ka tava tikai vienu gadu jaunākā māsa pastāvīgi staigā apkārt vieglā panikā? Besī ārā, ka visi viņu uzskata par nesaprātīgu bērnu! Tad jau tur cits raksturs nemaz nevar izveidoties - nākas iemācīties pastāvēt par savu vietiņu zem saules.

Btw, neviens nezina, kur uzpeldēja tāds fakts, ka Džinnijas pilnais vārds ir Gvinevra? Ginivera?
Kurbijkurnes ziņās? Vai kādā fanfikā? Vai arī es to esmu nosapņojusi? :blink:

Labi, patieso avotu pateikt nemācēšu, bet piefiksēju, ka fanonā Džinnijas pilnais vārds figurē kā Virdžīnija, vai - jaunākos fikos - kā GINEVRA.

Pateicos par uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.05.2005 03:43
Raksts #47


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



noteikti jau esmu kaukur teicis bet atkaartossu veelreiz ka dzinnija ir dabisks teiksim taa stila etalons vinan vienkaarssi ir kruta neskatoties ne uz ko taapat kaa iisteniibaa visi vinnas braalli jo ja paskatamies vinni visi rulee bilam ir iztureets stils kaut arii vinsns straadaa bankaa un paskat ar ko vinnss salaizz caarlijs ir iists dabas beerns ar speeciigu miesasbuuvi un un jautru raksturu cik zinaam vinnam ir arii forssi draugi dviinnus vispaar nav veerts piemineet tie rulee nenoliedzami rons ir visas skolas slavenaakaa audzeeknna labaakasi draugs un arii pats izceelie sun taapat ir noveerots ka tiiri labi patiik meiteneem lai gan aatziist ka vinam iespeejams ssii speeja veell nav taa izpaudusies un pat persijs savaa zinnaa ir perfekts vinnss taccu ir sava veida cilveeku etalons...
sskkiet ka es te bissku aizraavos bet nju vateva dzzinija nereaali rullee smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 31.05.2005 09:13
Raksts #48


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Es domaaju ka Dzinija kaadreiz bija paaraak samiileejusies Poteraa! Man liekas ka tagat vinja ir daudzko maaciijusies no Freda un Dzordza un liidz ar to ir kluvusi extreemaaka! Vinja ir kluvusi noderiigaaka! Harijam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 02.06.2005 14:11
Raksts #49


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



pirmajaas graamataas vinja nebija ljoti labi apraxtiita. vinja bija taada maza, klusa un kautriiga meitene, jo bija iekjeerusies Harijaa, kursh savukaart vinjai lielu uzmaniibu nepieveersa. Bet peec tam vinja vairs nebija iekjeerusies Harijaa un vareeja vinja klaatbuutnee sakariigi uzvesties. Taapeec vinja izmainmiijaas un kljuvaa droshaaka, atveertaaka un visaadi citaadi mainiijaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 02.06.2005 14:20
Raksts #50


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



nu es neteiktu, ka vinja bija mana nemiljaakaa varone, bet es domaaju, ka vinja, lai gan arii ir mainiijusies, kaa jau lielaakaa dalja varonju, vinja tomeer ir un paliek "vecaa, labaa dzhinnija"!!! nav jau nemaz tik slikta!!! blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 24.06.2005 17:24
Raksts #51


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Agrāk es domāju , ka viņa ir naiva un arī līdz ausīm ieķērusies Harijā ! Tagad viņu Harijs neinteresē un viņa sāk kļūt pašpārliecinātāka un tāda ... kā Freds un Džordžs ! Meitene sāk dzīvot normālu dzīvi grin.gif !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 24.06.2005 18:54
Raksts #52


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



Domājams, ka Voldijs tomēr ir atstājis viņā sāvas pēdas un viņa kļuvusi mazliet dumpīgāka. Vairāk taisa visādās jocīgas lietas. domājams, ka nākotnē viņa strrādās Freda un Džordža "firmā".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 25.06.2005 15:59
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Tagad viņa tiešām palikusi foršāka. Laikam izaugusi no kautrīgās Džinijas čaulas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 14.07.2005 11:27
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Pirmajās grāmatās Džinnija likās tāda maziņa meitenīte, bet ar laiku viņa kļuva pieaugušāka un viņai drīz vien jau bija draugs... Tāpēc viņa šķiet kļuva savādāka! Un Harija klātbūtnē viņa vairs nesarka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 22.07.2005 13:44
Raksts #55


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Pirmajās grāmatās man Džinnija likās parasta maza meitene, varētu pat teikt sīkā, kura fano par Hariju Poteru. Nekas īpašs viņa man nelikās.
Pēc JP izlasīšans manas domas ir mainījušās. Daudz un uz labo pusi, protams.
Džinnija ir izaugusi no mazās meitenītes. Viņa ir skaista, to pat atzina Slīdeņi (braucot uz skolu, kad Harijs noklausījās sarunas). Viņa ir patiešām normāla meitene, kurai patīk zēni un kurai arī ir draugi, mainās draugi. Visu labāko par viņu. Tagad tikai jāgaida 6tā filma, lai redzētu to momentu, kad Harijs ienāca koptelpā un viņa metās viņu apskaut happy.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 26.07.2005 11:44
Raksts #56


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Skwii, saakumaa man vinja pilniigi bija vienaldziiga, tagad it kaa Roulinga vinju baigi forsho uztaisiija, bet nu njez, man arii taga vinja iipashi nepatiik :/
K-kaa taa vinjas miilestiiba pret Hariju nerullee.. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 26.07.2005 12:15
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



Džinnija grāmatas gaitā tiešām ir, manuprāt ļoti mainījusies. Ja pirmajās grāmatās viņa bija maza, un kautrīga, tas pat kaitināja, tad tagad viņa palikusi nopietnāka, atraisītāka, pieaugušāka, un viennozīmīgi interesantāka, kā persona, jo tagad esam viņu vairāk iepazinuši, un arī grāmatās viņai ir lielāka loma. Man patīk Džinnija , kā tēls tagad, tikai atbalstu viņas pārmaiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 09.01.2006 00:36
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Atceroties Dzhinniju pirmajaas graamataas atcreejos par to "neiipashi izdevushos" apsveikumu Walentiindienaa Harijam...
Ai... Zheel bija an vinjas gan Harija...
Bet piketajaa graamata man jauvinja daudz laaak patika... drosha un interesantaaka...
man patika tas kaa vinja paliidzeeja Harijam tikt pie sarunas ar Siriusu...
Piektajaa un sestajaa graam vinja nenoliedzami bija daudz mainiijusies un jaasaka ka uz labo pusi...
Tas vairaak piestaav vinjas teelam...

mm.. tikko iedomaajos.. kas tad bija ceturtajaa graamm.. vai vinjai veel joprojaam patika Harijs.. iisti neatceros...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 09.01.2006 18:06
Raksts #59


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Runājot par Džinniju - viņa man nekad tā īsti nav patikusi, tagad arī ne... laigan, viņa ir izmainījusies uz labo pusi !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 27.02.2006 11:11
Raksts #60


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



Agrāk es domāju, ka viņa ir baigi kautrīga nu un vnk. krita baigi uz nerviem.. A tagad- riktīg' labā laughing.gif , jautra, droša un naw nekāda kautrīguma grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 21:56