Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Džinnija agrāk un Džinnija tagad
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Vinky
Eh... ja jūs zinātu, kā man Džinnija krita uz nerviem pirmajās grāmatās. Viņa bija manu nemīļāko tēlu top trijniekā... Bet FO viss apgriezās otrādi...

Viņa ir tik ļoti izmainījusies! Viņa ir palikusi forša, pašpārliecināta, nešpetna (laughing.gif). Vai es esmu vienīgā, kam liekas, ka šī ir atsitusies Fredā un Džordžā? Jo... viņa mētāja tās mēslu bumbas un pēc tam meloja mammai... un vēl visu ko darīja, ko agrāk nedarīja. Un... vai tik viņa nebūs jaunā Cūkkārpas 'siržu lauzēja'? Jo viņa takš ar visiem pēc kārtas! Pirmais, laikam, bija tas Maikls Kāviņtursauca, tad Dīns un kas būs tālāk? Ronam viena liela bēdu leja būs! smile.gif

Nu, ko visi domā par Džinniju agrāk un Džinniju tagad?
odzina
Nu uz nerviem man viņa man nekrita pirmajās grāmatās, bet tagad viņa tiešām ir palikusi reāli forša, dvīņu ietekme viņai ir nākusi tikai par labu!!! wink.gif
Ginger York
Vismaz līdz šim HP grāmatās, izņemot FO, Džinija nebija pārāk spilgti aprakstīta. Cik es atceros... Tāda klusiņa un kautrīga ar savu lielo mīlestību pret visuvareno Hariju Poteru. Kur nu, tik daudz brāļi un smagi gādīgi vecāki... Vēl neesmu izlasījusi visu FO, bet vismaz sākums ir daudzsološs. esmu Džinnijas pusē.
Lieta tāda, ka ziņkārīgie, rakstītgribošie un lasītgribošie cilvēki, tie, kuri ar angļu valodu nav uz ,,jūs", šo HP lietu ir pacēluši smagos augstums. Es runāju par fanstāstu rakstīšanu. Angliski tādēļ, lai visi saprot. Viena nedabiski apjomīga saite ir www.fictionalley.org, kuras krājumus neviens, ar laika ierobežotības problēmu apsēstais, negrasās skaitīt. Viens no labākajiem tur atrodamajiem darbiem ir ne mazāk apjomīgā Cassandra Claire triloģija "Draco Dormiens", "Draco Sinister", un "Draco Veritas". Noteikti jau ir pāris cilvēki, kuri apgalvo, ka šis te darbiņš ir pat labāks nekā Roulingas HP grāmatas... Nevainīgs minējums...
Atpakaļ pie tēmas par Džinniju - šajā fan... em... fantriloģijā Vīzliju meita ir atklāta citādāk. Arī visi pārējie tēli ir manāmi citādāki. Bet tas, kāda Džinnija ir tur, varētu būt visai labs viņas atspoguļojums.
Vinky
Šitais būs SPAM, bet par to Draco triloģiju. Esmu lasījusi "Draco Dormiens" un iesākusi "Draco Sinister", bet tā arī nepabeidzu. Jo otrā man likās baigi garlaicīga. Pirmā bija tiešām uz FF, bet... eh... par tiem fanfic - esmu baigi aizrautīga lasītāja. Pati jau ar it kā kaut ko mēģinu uzrakstīt jau kādu pusgadu, bet... lēni iet uz priekšu.

Par Džinniju. Manuprāt, viņa varētu ieņemt arvien svarīgāku lomu grāmatās, jo... nu, jo viņa tagad ir tāda. Viņa vairs nav meitenīte, kas saķērusies Poterā, bet ir vienkārši meitene, Rona māsa, diezgan laba Hermiones draudzene.
Goldberry
Aha atliek vien piekrist wink.gif (risksjeeju mazliet atkaartoties) Dzhinnija ir nu ljoooti izmainiijusies. No taada maza kautriiga radiijuminja kura vineiigais meerkjis un dziives piepildiijums ir jau piemineetajaa visvarenajaa Poteraa par pastaavigu meiteni. Mani viemeer parsteidza tas kaa graamataas vinja bija pasniegta - it kaa buutu daudz jaunaaka, un tie triis (Poters, Ron un Hermione) buutu kaadas pakaapes chetras augstaaki par Dzhiniju kaut gan iisteniibaa vinjus shkjiira tikai viens gads - kas nu vismaz peec manas pieredzes nav nekaada lielaa starpiiba. Atkal jaapiekriit - Dzhinija saviem braaljiem (Fredam/Dzhordzham) kaunu nedara wink.gif un me ir paarliecinaata ka atlikushajaas graamataas vinja speelees noziimiigu lomu grin.gif
Galu galaa arii Poters graamataa kaut kur apjauta ka Dzhinija ir ljooti izmainiijusies un dara leitas kuras agraak nemeedza (kaut vai tas ka vinja runaaja ar Poteru ) grin.gif
Eridāna
Jap! Iepriekšējās grāmatās viņas darbība bija tāda blāva, lai gan NK viņai bija svarīga loma, Roulinga izcēla tikai viņas big love! Pēdējā grāmatā pēkšņi parādās viņas personība, kas man dikti patīk! Var redzēt, ka dviņu radiniece!!! Ir baigi labi! Respect Džinnijai! thumbsup.gif
Ginger York
Es piekrītu Goldberry - Džinnija tiešām rada daudz jaunākas meitenes iespaidu. Cik noprotu, FO viss mainās. Vispār jau arī pašā sākumā varēja nojaust, ka viņai būs arvien lielāka loma HP grāmatās. Tāda pelēka pelīte sākumā, kurai visu laiku līdzi vilkās zemteksts par to, ka big things come to those who wait . We sure did wait for this one to crack...
Zuz
Nu man Džinija nav patikusi un šaubos vai vispār patiks. Man viņa liekas.... nu nesinu... biku stulba.. blonda. It īpaši pirmajās grāmatās, kad viņa sarka Potera preikšā.. un tā mīlestības dziesmiņa.... Ta kā jau viņa paliek normālāka, bet tā tam arī vajadzētu būt. kā nekā viņai taču ar gadiem vajadzētu pieņemties pātiņā. NU varbūt man viņa patiks 7. grāmatā.. dunno.... Varbūt arī viņa ta kā iet brālļu pēdās, bet Fredu un Džordžu neviens nevar pārspēt.... nu laupītāji, bet tas jau ir cits stāsts. Man baigi nepatīktas, ka viņu visu laiku pin kopā ar Hariju vai Malfoju.. tā anva greizsirdība tongue.gif Bet nu kaut kā nepatīk....
Cītīgais lasītājs
Man Džinnija patīk, viņai nav ne vainas, jaunajā grāmatā viņa ir daudz drošāka.
Nightingale
Tagad man Džinnija patīk,bet iepriekšējās grāmatās nepatika!
Overlord
Džinnija vienalga ir viegli pakļaujama, tas nekas ka viņa ir drošāka
keita
tagadējā, protams, foršāka
Roviela
Džinnija beidzot sāk pieaugt. Es nepiekrītu, ka viņu tagad vēl var viegli ietekmēt, domāju, ka vairs nē.
Eridāna
Ietekmējama...maybe, taču viņa noteikti ir kļuvusi uzmanīgāka pēc pārdzīvotā NK... Tātad, ja cilvēks ir uzmanīgs pret visādiem ārējiem faktoriem, tad viņš ir arī mazāk ietekmējams...
!Good_Charlotte_girl!
Parasti mazus bērnus var ietekmēt lielie, piemērām, Džiniju ietekmē Vīzliju dvīņu brāļi!!!
Eridāna
CITĀTS(!Good_Charlotte_girl! @ 12.01.2004 16:43)
Parasti mazus bērnus var ietekmēt lielie, piemērām, Džiniju ietekmē Vīzliju dvīņu brāļi!!!

Un tas nemaz nav slikti! Viņai vismaz parādās kaut kādas prsonības iezīmes!
Beebiic
CITĀTS(Vinky @ 28.12.2003 14:48)
Eh... ja jūs zinātu, kā man Džinnija krita uz nerviem pirmajās grāmatās. Viņa bija manu nemīļāko tēlu top trijniekā... Bet FO viss apgriezās otrādi...

Viņa ir tik ļoti izmainījusies! Viņa ir palikusi forša, pašpārliecināta, nešpetna (laughing.gif). Vai es esmu vienīgā, kam liekas, ka šī ir atsitusies Fredā un Džordžā? Jo... viņa mētāja tās mēslu bumbas un pēc tam meloja mammai... un vēl visu ko darīja, ko agrāk nedarīja. Un... vai tik viņa nebūs jaunā Cūkkārpas 'siržu lauzēja'? Jo viņa takš ar visiem pēc kārtas! Pirmais, laikam, bija tas Maikls Kāviņtursauca, tad Dīns un kas būs tālāk? Ronam viena liela bēdu leja būs! smile.gif

Nu, ko visi domā par Džinniju agrāk un Džinniju tagad?

Aha ir vinjai dviinju ieziimes, shitaada jaunkundze uzaugusi smile.gif ka tik shii patieshaam nekljuust par sirzhu lauzeeju skolaa...
NovemberNövelet
rolleyes_a.gif Man vinja patika jau no pashaam pirmajaam graamataam happy.gif
Yume
Hmm, es te padomaaju, kaapeec jums pirmajaas graamataas pret vinju daudziem taadas negatiivas emocijas, un izdomaaju ka vinja bija uzskataama par konkurenti...aaa...labi, neiesliigshu psihologijaa.. tongue.gif
Vaardu sakot, vinjam man veel no pasha saakuma atgaadinaaja taadu, stabiju , otraa plana personaazhu! happy.gif
gabya
Man gan patika vinjas miilestiiba pret Proteru..Taas pirmaas miilestibas ir taas forshaakas un saapiigaakaas... smile.gif Tas buutu vareni,aj poters vinjaa iemiileetos, bet vinja atteiktu smile.gif
scream
Cerams, kaviņa atsitīsies dvīņos, jo dvīņi man liekas ir visforšākie tēli šinīs grāmatās grin.gif
Yume
Jaa, dvinji ir kolosaali..bet man rodaas aizdomas ka vinja attiistiisies ja ne persijaa, tad savaa mammaa... getlost.gif
Indy
Es domaaju, ka Dzhinija buus vairaak liidziiga dviinjiem un varbuut Chaarlijam vai Bilam....
Matrikss
Jā sākumā tiešām likās tāda pastulba. Hara dēļ siekalas vienmēr mutē saskrēja. Tagad Viņa man patīk. Pat ļoti. Viņa būs tā Vīzliju ģimenes lielākā kalamboliste. Un viņa kļuvusi tāda drošāka un vispār man blush.gif viņas priekšā
morticia
man dzinnija vairaak krita uz nerviem filmaas. mad.gif bet tagad vairs nav tik traki. un man arii liekas ka vinja nedaudz ir atsitusies fredaa un dzordzaa. grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Victor Krum
hm, kapeec lai Dzhinnija kaadam iipashi buutu liidziiga. Vinja vienkaarshi buus vinja - personiiba.
Tas tiesa, ka vinja mainiijaas piektajaa graamataa. Tas forshi. Sikspaarnjspoku burvestiiba rullee smile.gif Kaut vai shis siikums noraada, ka Dzhinnija buus unikaala persona. (praktiski... jau ir)
Siri
Mjā...cilvēki mainās whistling.gif ... Kad Harijs bija pirmajā kursā,viņš arī likās pastulbs tongue.gif bet tagad vairs nav... rolleyes_a.gif laughing.gif Džinnija ir forša grin.gif izskatās,ka viņa tiešām nolēmusi iet dvīņu pēdās smile.gif
_BijušaisPareģis
Man ar par viņu domas mainijās... grin.gif

Vnk viņa varbuut pirmajaas graamataas par Poteru vien domāja, tā ka viņa tāta tizla palika... getlost.gif bet pēc tam jau viņa saprata ka tas poters nav nekāds dievs, un nepievērsa viņam uzmanību, un palika jautrāka... wink.gif
morticia
man džinnija visu laiku ir patikusi. viņa jau nemaz nebija tāda pareizā kā hermione. bet šitajā grāmatā viņa tomēr bija palikusi daudz foršāka. wink.gif
DEaDnokS*
nu neko teikt jo cilveeki jau augot mainaasun es priecaajos ka vina nav taada kaartiigaa kaa Persijs
Tots
Man liekās ka mums visiem ir taisnība par Džinniju bet UZ nerviem man viņa nekritīs Bet janu pēkšņi Poters iemīlas Vinā turklāt ai ko es te muldu es eju uz Čo Čan... huh.gif rolleyes_a.gif
faniite
Jaa no saakuma man arii vinja krita uz nerviem, jo vinja bija kautriiga, nekad neko taa nerunaaja, bet FO graamataa mees redzeejaam pavisam citu Dzjinniju. Tur es piekriitu vinja buus jaunaa Cuukkaarpas sirzjulauzeeja. grin.gif
lil`skater
Man neptika vinas raksturs otrajaa graamataa bet peedeejaa tieshaam vina paraadiija visu savu drosmi un atjautiibu! Taa tik tureet!
DEaDnokS*
nu dzinnija tagad katraa zinaa ir labaaka nekaa dzinnija agraak!!
shary
otrajā grāmatā man nepatika tas ka viņa bija tik traki samīlējusies Harijā. būūū. biki par traku bija, bet tiešām tagad viņa ir forša, bet tak skolā jāpaliek kādam Vīzlijam palaidnim, jo Freds un DŽORDŽŠ AIZGĀJA. tongue.gif smile.gif
Vispār viņa jau laikam ir ar 2 dzekiem "draudzējusies", kamēr Rons ne ar vienu.
Aliisija
Manupraat Dzinnija ir jauka.Man arii vinja saakumaa nepatika,bet tagad gan simpatizee!!!! sorcerer.gif
Hikari
Nu... whistling.gif
Pirmajās grāmatās es Džinijai, kā tēlam, īpaši nepievēsru uzmanību, jo vi'mna bija maza un nesvarīga, bet to, ka viņa ir mainījusies, tas vienkārši ir jāatzīst... wink.gif
Galu galā, kas ir Fredz un Džordzs?! Labākie negantnieki... grin.gif No tādiem vienkārši kauns ir neņemt piemēru, kur nu vēl māsai... smile.gif
YeenY
Meiteens pamazaam klluust pieaudzis un no maza paklausiiga un miilja beerninja kllusst par rezgali un ko tik vel ne...vispaar baigi gudri sanaaca...
Sapņu Teātris
Njaa,pashaa sakumaa man likaas kas ivnja tur par bremzi..kautreejaas utt.
Jazzy
Dzinnija ir diezgan sakariiga meitene,tachu 1majaas graamataas man vinja krita uz nerviem. whistling.gif
Lauriine
Dzinija agrak-kautr butne, kurai bija samilejusies Harija,kurai nepatika atrasties uzmanibas cebtra!!!!!!

Dzinija tagad-pashparliecinata butne, kura izprot ko nozime izjokot cilveku, kura vairs neskraida pakalj Harijam, kura grib atrastis uzmanibas centra, var just, ka vinja ir atsitusies Freda un Dzorda!!!!!!!
Dinii
Nezinu kaa jums visiem,bet man vinja paliek taa pati . jaunaakaa,mazaakaa,neaizsargaataakaa Viizliju gimenes meiteniite. Kaut gan ...ja jau jaunaakaa-taatad izlutinaata!
ZuZe
Piekriitu tam , ka pirmajaas graamataas winja bija tiezgan gairlaiciigs pezsonaazs...
Bet FO tieshaam wiss mainiijaas...maybe tas ir taapeec , ka winja kljuwa droshaaka un wairs nebija tik kautriiga Harija klaatbuutnee...
Ļipa
Nezinu, gan man Džinnija viewnmēr ir patikusi. Nu kautvai tāpēc, ka viņai ir vesels bars vecāko brāļu, nevis viens sīkākais. laughing.gif
Nu, bet tagad, kad viņa parāda kāda viņa ir man viņa velaizvien patīk.
Man vispār vienmēr ir bijis žēl, ka viņa grāmatās parādās tik maz.
Turklāt viņai ir rudi mati- kā man gribētos, lai man ar tādi ir... tongue.gif
Nu, bet nav.
Wunderkind
Piekriitu, vinky, vinja vareetu buut jaunaa skolas sirzhulauzeeja...taadas meitenes ieveero, tuklaat, es nemaiz neteiktu, ka vinja nemaz nebija tik skaista ( kaa tas graamataa noraadiits ), taads spilgts un interesants teels. Pirmajaas daljaas vinja tieshaam bija taads caaleens - paaraak kautriiga, tomeer arii tad man patika! laughing.gif
bengalaas
Džinnija īstenībā arī agrāk bija foršs meitēns, tikai Harija klātbūtnē viņa traki kautrējās. Atceraties taču, ka visi brīnījās par viņas uzvedību, kad Midzeņos ieradās Harijs? Parasti viņu nevarot aizrunāt.
Man neliekas, ka viņa ir mazā luteklīte. Pirmkārt tai ģimenei nekad nav bijis daudz naudas, otrkārt - NK izcili labi redzama ģimenes locekļu attieksme pret viņu. Interesanti, kā var nepamanīt ka tava tikai vienu gadu jaunākā māsa pastāvīgi staigā apkārt vieglā panikā? Besī ārā, ka visi viņu uzskata par nesaprātīgu bērnu! Tad jau tur cits raksturs nemaz nevar izveidoties - nākas iemācīties pastāvēt par savu vietiņu zem saules.

Btw, neviens nezina, kur uzpeldēja tāds fakts, ka Džinnijas pilnais vārds ir Gvinevra? Ginivera?
Kurbijkurnes ziņās? Vai kādā fanfikā? Vai arī es to esmu nosapņojusi? :blink:

Labi, patieso avotu pateikt nemācēšu, bet piefiksēju, ka fanonā Džinnijas pilnais vārds figurē kā Virdžīnija, vai - jaunākos fikos - kā GINEVRA.

Pateicos par uzmanību.
aivvv/troll dream walker
noteikti jau esmu kaukur teicis bet atkaartossu veelreiz ka dzinnija ir dabisks teiksim taa stila etalons vinan vienkaarssi ir kruta neskatoties ne uz ko taapat kaa iisteniibaa visi vinnas braalli jo ja paskatamies vinni visi rulee bilam ir iztureets stils kaut arii vinsns straadaa bankaa un paskat ar ko vinnss salaizz caarlijs ir iists dabas beerns ar speeciigu miesasbuuvi un un jautru raksturu cik zinaam vinnam ir arii forssi draugi dviinnus vispaar nav veerts piemineet tie rulee nenoliedzami rons ir visas skolas slavenaakaa audzeeknna labaakasi draugs un arii pats izceelie sun taapat ir noveerots ka tiiri labi patiik meiteneem lai gan aatziist ka vinam iespeejams ssii speeja veell nav taa izpaudusies un pat persijs savaa zinnaa ir perfekts vinnss taccu ir sava veida cilveeku etalons...
sskkiet ka es te bissku aizraavos bet nju vateva dzzinija nereaali rullee smile.gif
monster
Es domaaju ka Dzinija kaadreiz bija paaraak samiileejusies Poteraa! Man liekas ka tagat vinja ir daudzko maaciijusies no Freda un Dzordza un liidz ar to ir kluvusi extreemaaka! Vinja ir kluvusi noderiigaaka! Harijam!
melany
pirmajaas graamataas vinja nebija ljoti labi apraxtiita. vinja bija taada maza, klusa un kautriiga meitene, jo bija iekjeerusies Harijaa, kursh savukaart vinjai lielu uzmaniibu nepieveersa. Bet peec tam vinja vairs nebija iekjeerusies Harijaa un vareeja vinja klaatbuutnee sakariigi uzvesties. Taapeec vinja izmainmiijaas un kljuvaa droshaaka, atveertaaka un visaadi citaadi mainiijaas.
Ģitārmeiča
nu es neteiktu, ka vinja bija mana nemiljaakaa varone, bet es domaaju, ka vinja, lai gan arii ir mainiijusies, kaa jau lielaakaa dalja varonju, vinja tomeer ir un paliek "vecaa, labaa dzhinnija"!!! nav jau nemaz tik slikta!!! blush.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.