Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> es gribu piedalīties tn!
puregreenday
iesūtīt 05.10.2005 17:12
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05
Kur: ko lai daram! d****** un dalam!



ko man darīt ja es gribu piedalīties TN! nu tā! es šaubos vai paspēsu uz žīm TN!tapeec es jums paprasiishu kad buus nakamaas(ja buus)!ja būs tad es lapratt griveetu uzzinaat kas man būtu jādara lai varētu piedalīties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 24)
Kamazs
iesūtīt 07.10.2005 09:46
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
derīgie izrakteņi ir govs pļekas. Labāk spīdoši sarkanie purva enerģijas kristāli, mirušo banthu ādas, ārstnieciskās kolto vai bakta dūņas or smth tāds izdomāts.

Ne, ne, tas būtu klišejiski.

Un par
CITĀTS
Ahh, tad jau es nemaz nevaru uztaisīt charu, jo nav zināms ar ko chars tad nodarbojas. Ja nu vienīgi pie nodarbošanās rakstīt

Nodarbošanās – neziglītots, stulbs un kre tīnisks derīgo izrakteņu racējs.

arī īsti nepiekrītu. Mums ir atsūtītas vairākas ļoti interesantas, gana plašas, bet tajā laikā korektas, nepārspīlētas leģendas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 07.10.2005 14:52
Raksts #22


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Labi, tad kaut kad vēlāk uzmeistarošu gana korektu chara aprakstu. Kā arī mēģināšu norīt to krupi, ka nedrīkstēšu rakstīt pie spējām – Force Grip izmantošana. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 14.10.2005 20:46
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Es , protams, neko neizlasiiju nuo visa augseejaa.
BET gribu pieteikt veelvienu speeleetaaju bez manis speeleiTNC, Ziemeļnieku Karotāju Sigur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 16.10.2005 18:01
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Es laikam pēdējā mirklī vispār ievēroju ka ir šitāda LS. Bet varbūt ka es vēl varu paspēt piedalīties??? Ja varu tad vai kāds īsumā nevarētu pateikt kas man jādara un kas man vajadzīgs lai spēlētu(kādi iroči apģērbs utt.) Un kur tā spēle vispār notiek un cikos.
Es atļāvos paprasīt tādēļ ka lai atrastu visu ko man vajag zināt es droši vien meklētu vairākas dienas. Un ir taču pēdējā nedēļa. Turklāt vēl uz skolu jāiet.

Un ja man ir 17 un pēc 3 mēnešiem paliek 18 vai man tomēr vēl vajag to vecāku atļauju, un ja vajag tad iemetiet kāds linku lūdzu kur es varētu apskatīt paraugu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 16.10.2005 21:26
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Piedalīties paspēt vēl var noteikti, jo prasības pret tērpiem TN:C nav tās augstākās un par spēles mehāniku, pasauli pirms spēles tik un tā būs brīfings, vispārēja informācija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 06:19