Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: es gribu piedalīties tn!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
puregreenday
ko man darīt ja es gribu piedalīties TN! nu tā! es šaubos vai paspēsu uz žīm TN!tapeec es jums paprasiishu kad buus nakamaas(ja buus)!ja būs tad es lapratt griveetu uzzinaat kas man būtu jādara lai varētu piedalīties?
Andza
Pirmkaart nav teikts, ka buus taadas naakamaas (ko var zinaat no GMasteriem). Otrkaart, kaapeec tad domaa, ka nepaspeesi? Nav jau nemaz arii tik iipashi jaagatavojas un padomus vari dabuut no te pieredzeejushaakajiem speeleetaajiem, kaa uz aatru roku sagatavoties speelei.
Kraukleenss
mulkjibas ka tu nepaspeesi uz tn, cilveekam vajadziigas paaris stundas, lai vinjsh sagatavotos tn un saprastu ap ko un kaa grozaas lietas, taadeelj saduushojies, lasi forumu, jautaa peec padoma un gaidiisim tevi Tn smile.gif
puregreenday
nu labi! es meeginaashu tikt uz sho TN arii! jaacer ka maama atlaus! taaatad kas man jaadara?kaads ekipeejums vaidziigs! vai telts obligaati katram sava jaanem liidzi?
Andza
Nu labaak savu telti, ja vien neesi ar kaadu citu sarunaajis, ka vinja teltii guleesi. Ja nav, tad tieshaam labaak vienoties ar veel kaadu, jo teltis parasti netruukst, bet pat paari paliek (lai gan nevienmeer, dazhreiz ir gluzhi otraadi). Vismaz neiesaku vienkaarshi doties turp, nezinot, kur guleesi. Cilveeki jau ir draudziigi, droshi vien uznjems, bet tomeer droshaak, ja ir garantija.

Tavs ekipeejums izriet no taa, kas veelies buut. Ja karotaajs, tad buus vajadziigs droshi vien droshais ierocis, kuru tad nu jaauztaisa (nav gruuti, te var atrast materiaalus par to gana), un kaadas brunjas, kuras gan vairs nav obliglaatas.
Kaut kaadam teerpam jaabuut (var pamekleet, paskatiities, kaadas vecaas TN bildes vai filminjas, kur var apmeeram redzeet apgjeerbu paraugus. Pret teerpiem nav iipashi augstas prasiibas. Veelams siltam gan, jo ap to laiku droshi vien nebuus tik silts.
Veel jaaiekljaujas droshajaa vecumaa vai arii uz speeli jaabuut kaadam vecaakam, kursh ir tieshi atbildiigs par Tevi.

Taas nu buutu paaris pamatlietas.
Susuriņš
Atļaušos piezīmēt, ka jebkuram TN spēlētājam jābūt vismaz 14 gadus vecam. Līdz 16 gadiem ir jābūt vecāku parakstītai atļaujai.
Kamazs
Līdz 18 gadu vecumam, susuriņsmile.gif.
V!D!S
Līdz 18? Damn! Tādā gadījumā būtu jauki ja kāds zinošs varētu iepostēt šīs atļaujas paraugu... Pie tam vēl ievērojami ātri, jo man vēl jāpaziņo šis fakts un jāparāda paraugs vēl kādiem pāris cilvēkiem.
DarkJedi
Vispār ja kaut kad aizvēsturiskos laikos esmu pieteicies, tad kaut kāds atgādinājums jāliek, ka joprojām vēlos piedalīties. Lasīju, ka jāiesūta tēla apraksts. Man neviens uz e-pastu neko nav rakstījis, ka vajadzētu tēla aprakstu. Ir kāds paraugs? Lai var saprast kāds ir TN:C tēla aprakstu stils un nepieciešamā iesniedzamā informācija.
Sīdžmāsters
Cik dzirdēju- uz šīm spēlēm tēla apraksts nav obligāts! kā tur ir???Starpcitu! Es aizūtīju aizpilītu anketu uz norādīto e-mail adresi, bet atbildes nekādas!!!!
unsure_a.gif
Kamazs
Vecāku atļaujas paraugu susuriņš jau ir izstrādājis un vismaz es esmu akceptējis. Tad vēl jāsagaida "zaļā gaisma" no pārējiem GMiem (praktiski vismaz 1) un pats susurions, imo, varēs iepostēt.

DarkJedi patiess prieks par tavu stabilo atbalstu. Jo sevišķi uz dažu svārstīgu ````u fona.

DarkJedi, Slīdžmāster Nē, tēla leģenda/apraksts nav obligāti. Viena no TN:C koncepcijām ir tāda, ka tēli paši izveidosies spēles laikā un bieži vien (no pieredzes runājot) spēlētāji pirms spēles pat iedomāties nevar, kas īsti iznāks no viņa iecerētā tēla. Ja jums nav konkrētu ideju, nav TN pieredzes, tad to varat nesūtīt.

Tomēr, ja jums tēla veidošana ir patīkams un aizraujošs pasākums un sagādā prieku vai citu nezināmu iemeslu dēļ - ja gribat, varat sūtīt sava tēla aprakstu mums uz e-pastu. Varu 100% apgalvot, ka to izlasīs un, ja nepieciešams nokomentēs. Uzreiz gan brīdinu, ka rakstot šo aprakstu jums jāņem vērā tas, ka tēls nevar būt nekas īpašs - nekāds kara varonis, nekāds slavens piedzīvojumu meklētājs, nekāds meklēts noziedznieks. Jūs esat parasts Ziemeļzemes vai Troļļu Valsts iedzīvotājs. Forma? Iedomājieties, ka tas ir domraksts. Tēla leģendai jābūt arī +/- saskaņotai ar oficiālo settingu - http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=24055

BET pirms spēles mums tomēr par spēlējamo tēlu ir jāzina dažas lietas - rase (trollis vai ziemeļnieks), amats/arods (zemnieks (baurs/peons), kareivis, tirgonis), ekipējums +/-. To visu var uzrakstīt jebkurā formā, kāda vien ir spēlētājam pašam ērtāka.

Un, Slīdžmāster, ja neesi saņēmis atbildi, tad pie vainas ir K... Viņa vnk slinko.
DarkJedi
Btw cik sūrs skaitās settings, es saprotu, ka analogs Zemes Universa (tajā Universā kurā mēs dzīvojam reālo dzīvi) Viduslaikiem. Protams nāk klāt visādi troļļi un tamlīdzīgs staffs, bet principā skarbi Eiropas viduslaiki. Tātad ja es esmu zemnieks vai es drīkstu rakstīt, ka audzēju kartupeļus? Zemes Universā Eiropā kartupeļi parādījās tikai 16 gs. TN Universā kartupeļi ira vai nav?
Tie protams varbūt sīkumi, bet es gribu saprast vai man jādomā kategorijā ir Eiropas Viduslaiku + troļļi un burvji. (jeb arī plusojam klāt kartupeļus, bumerangu un Ķīniešu džonkas. Kas viduslaikos Eiropā tomēr nebija pazīstami)
Kamazs
Par TN settingu vēl nedaudz - http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=6887. Kartupeļi kā "ēdamas, apaļas saknes, kuras saucam par kartupeļiem" eksistē, taču tajā apgabalā, kur notiks TN:C tos neaudzē. Tur vispār neko neaudzē, lai gan ziemeļnieki ir zemkopji. TN:C spēlētāji-zemnieki iejutīsies derīgo izrakteņu racēju ādās, jo tas ir praktiski vienīgais, ko tajā neauglīgajā, purvainajā zemē var atrast. Tāpēc vispār tur ir ciemati izveidoti - lai raktu derīgos izrakteņus.

Par Ziemeļzemi domā kategorijās kas rodas no izlasītā. Ja kas pietrūkst, tad domā bik primitīvāk (uz 13-14 gadsimtu Eiropā). TN settings nav piesaistīts pie kāda attiecīga laika perioda Eiropā, tajā ir viskaut kas no viskaut kurienes. Arbaletus, piemēram, ziemeļnieki nepazīst, tiem ir tikai loki. Ziemeļnieki gan nav īpaši izglītoti, vismaz vairums... Un burvji ir šamaņi, kas ir tiešām vairāk seno cilšu šamaņi kā gendalfi ar bārdām. Tiesa, ir arī ne-vairs-īsti-cilvēki burji, kā piemēram Dāsns, Upesmalas burvis, Raganis, tie ir jau vairāk mitoloģiskas būtnes un vietējās dievības, lai gan bik atgādina gendalfa stila pesteļotājus.

Iedomājies gana agrīnu, "tumšo" un netīro viduslaiku pasauli, kurā mitoloģija, pasakas reizēm kļūst par realitāti...bet realitāti bez spožiem zibšņiem vai ugunīm. Vnk apkārt vazājas mītiskās būtnes, lai gan saskarsme/efekti ar tām ir tīri reāla.
Kukainis
Pag pag pag. Es buushu trollis, un es gribu laazer skatienu, ar kuru vareeshu dedzinaat pretiigos ziemiljnieku vamzjus. Gribat teikt ka taa nevarees ??
Grims
Varēs, bet balansa labad lāzerskatiens nodara tikai 1*10^-8 damage/sec
Kamazs
Un WYSIWYG dēļ - ja nebūs liels, sarkans, kūpošs lāzers(un mēs no filmām zinām, ka visi lāzeri ir tādi), tad ņefiga tev nebūs.
Andza
Kamaz, kuš! Berlogs sadzirdēs!
DarkJedi
Hmm, es vienīgi nevaru iedomātos, kas agrajos viduslaikos būtu rokams purvā. Ir dzirdēts, ka kaut kāda mistiska purva rūda iegūta (dzelzs), taču kā tas tieši izpaudās, nav skaidrs. Raka bedres vai?
Kalni cik noprotu WYSIWYG dēļ tuvumā nav, tādēļ kalnrači nevar būt.
Kā resursi varētu būt dzērveņu, sēņu, melleņu lasīšana (kas gan viduslaikos bija sieviešu nodarbe).
Purvā ir vēl kūdra, bet neesmu drošs, ka viduslaikos cilvji bija tik advancēti, lai vestu to uz sazin cik tāliem rajoniem lai izmantotu par mēslojumu. Protams kūdru arī dedzina, taču tur ar tad viduslaikos ar zirdziņu būtu jāved sazin cik tālu.
Vēl kā resursi iznāk medījamie dzīvnieki.
Kādi tad vēl ir derīgie izrakteņi purvā, kuriem agrajos viduslaikos būtu pielietojums?
Kamazs
Dude, TN nav viduslaiki. Dies, pas. Ja es ko tādu pateiktu, Kedriks manas zarnas uz āru izgrieztu or smth.. TN ir pilnībā fikcionāls settings, kurš ir līdzīgs agrajiem viduslaikiem tīri atmosfēras un sociālā ziņā (i to ne tuvu 100%-īgi), taču tu nevari pieņemt nekādus fundamentālus spriedumus balstoties uz šo "līdzību".

Purvā varētu tiešām meklēt purva rūdu, bet to jūs nedarīsiet. Ir citi derīgie izrakteņi. Kādi? Par tiem es vēl neesmu gatavs publiski runāt. Nāciet un spēli un redzēsiet, heh.
DarkJedi
Ahh, tad jau es nemaz nevaru uztaisīt charu, jo nav zināms ar ko chars tad nodarbojas. Ja nu vienīgi pie nodarbošanās rakstīt

Nodarbošanās – neziglītots, stulbs un kre tīnisks derīgo izrakteņu racējs.

Vienīgi jācer, ka GM neizdomās, ka derīgie izrakteņi ir govs pļekas. Labāk spīdoši sarkanie purva enerģijas kristāli, mirušo banthu ādas, ārstnieciskās kolto vai bakta dūņas or smth tāds izdomāts. grin.gif
Kamazs
CITĀTS
derīgie izrakteņi ir govs pļekas. Labāk spīdoši sarkanie purva enerģijas kristāli, mirušo banthu ādas, ārstnieciskās kolto vai bakta dūņas or smth tāds izdomāts.

Ne, ne, tas būtu klišejiski.

Un par
CITĀTS
Ahh, tad jau es nemaz nevaru uztaisīt charu, jo nav zināms ar ko chars tad nodarbojas. Ja nu vienīgi pie nodarbošanās rakstīt

Nodarbošanās – neziglītots, stulbs un kre tīnisks derīgo izrakteņu racējs.

arī īsti nepiekrītu. Mums ir atsūtītas vairākas ļoti interesantas, gana plašas, bet tajā laikā korektas, nepārspīlētas leģendas.
DarkJedi
Labi, tad kaut kad vēlāk uzmeistarošu gana korektu chara aprakstu. Kā arī mēģināšu norīt to krupi, ka nedrīkstēšu rakstīt pie spējām – Force Grip izmantošana. grin.gif
Kurbads
Es , protams, neko neizlasiiju nuo visa augseejaa.
BET gribu pieteikt veelvienu speeleetaaju bez manis speeleiTNC, Ziemeļnieku Karotāju Sigur.
Demiurgs
Es laikam pēdējā mirklī vispār ievēroju ka ir šitāda LS. Bet varbūt ka es vēl varu paspēt piedalīties??? Ja varu tad vai kāds īsumā nevarētu pateikt kas man jādara un kas man vajadzīgs lai spēlētu(kādi iroči apģērbs utt.) Un kur tā spēle vispār notiek un cikos.
Es atļāvos paprasīt tādēļ ka lai atrastu visu ko man vajag zināt es droši vien meklētu vairākas dienas. Un ir taču pēdējā nedēļa. Turklāt vēl uz skolu jāiet.

Un ja man ir 17 un pēc 3 mēnešiem paliek 18 vai man tomēr vēl vajag to vecāku atļauju, un ja vajag tad iemetiet kāds linku lūdzu kur es varētu apskatīt paraugu.
Kamazs
Piedalīties paspēt vēl var noteikti, jo prasības pret tērpiem TN:C nav tās augstākās un par spēles mehāniku, pasauli pirms spēles tik un tā būs brīfings, vispārēja informācija.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.