Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sitieni pa plaukstām, Skaitīt vai neskatitīt?
Vai skaitīt sitienu pa plaukstām?
Vai skaitīt sitienu pa plaukstām?
Es esmu lūzerisks n00bs, kurš vicinās uz labu laimi un bieži dabū pa plaukstām, tādēļ - nē [ 29 ] ** [58.00%]
Man galvā vēl ir smadzeņu paliekas tādēļ es saprotu ka sitiens arī pa plaukstām ir sitiens, tādēļ - jā [ 21 ] ** [42.00%]
Kopā balsis: 50
  
Grims
iesūtīt 17.09.2005 18:37
Raksts #1


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Šodien pavicinoties ar vienročiem konstatēju ka puse precīzo sitienu ir tieši pa plaukstām, tādēļ nolēmu aktualizēt šo jautājumu.

Atgādinu ka pašlaik sitieni pa plaukstām netiek skaitīti dēļ dažu cilvēku neargumentētajām vēlmēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Kedriks
iesūtīt 20.09.2005 23:27
Raksts #41


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Un kas to visu saka? Kam gan parakstā ir rakstīts: WYSIWYG? Nudien dīvaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaladin
iesūtīt 21.09.2005 00:38
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.04
Kur: Somewhere far beyond



Nu es saku, kia nevajag. Pēdējajā boofu treniņā, kurā es biju(aizpagājušais, ja nemaldos), es tā norāvos pa pirkstiem... Tagad viss nags ir zils, ik pa laikam asiņo, drīz nags nonāks nost vispār.... Padomājiet vai tas ir tas ko jūs vēlaties? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 21.09.2005 11:40
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Tā man bija slinkums lasīt visu
pārskrēju pāri ar aci tikai sākuma

nu es varu pateikt vienu
domāju, ka nevajaga skaitīt sitienus pa delnām un pirkstiem
jo ka jau mineja cilvēki
lielāka daļa spēletāju ātri vien būs mertvatnika...
vēl viena lieta, ko varu teikt ir tā, ka, ja tiek skaitīti sitieni pa pirkstiem, tad arī jaskatās uz to kā tiek viekti sitieni ar ieroci
vai spēlētājs sit ar asmeni vai ar plakni un vai tas sanāk vispār ka sitiens vai tikai pieskāriens...domāju tad var sākt piekasīties pie visa un detalizēti..
viss šis bremzēs pasākumu un cik zinu, tad TN publikai ļoti nepatīkas, ja iejaucas spēles norisēs...
domāju, ka sitienus pa pirsktiem nevar skaitīt arī tāpēc, ka TN sistēmā, var sist pa jebkuru ķermeņa daļu un tu zaudēsi kopēju hitu summu
piemēram, ja cīņas laikā man kāds trā pa pa pirkstiem un es nēesmu bruņās...sorry es nekritīšu zemē un neraustīšos agonijā...

Šo rakstu rediģēja Aziren: 21.09.2005 11:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 21.09.2005 13:21
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



eemzz par ticamiibas momentu, aj tev kaads iemauc pa pirksiem, un tev tas bija pedeejais hits, ko tad tu dari? sakjer pa priekshu pirkstus, peec tam kruushukurvi, iebljaujies un kriiti zemee? smile.gif KAraviiri no cirtieniem pa prikstiem tik vinekaarshi no kaajaam nost nekriit. Un shaadi pirkstu cirtieni buus daudz biezhaaki, nekaa normaali sitieni. Pirksti arii ir visvieglaakais meerkjis, taadeelj nebuutu pareizo no mana redzes viedoklja tendeet visas ciinjas uz pirkstu nocirshanu. Reaalaas ciiinjas tomeer bija tendeetas uz to, lau tu preinieku noliktu sliipi ar cirtienu, kas reaali buutu speejiigs ievainot naaveejoshi nevis saskrambaat pirkstus cauri brunjucimdiem. Uzskatu, ka ciinjas buutu reaalaakas, ja tauta kaut daudz maz meegjinaatu ciiniities pareizi, protams iespeeju robezhaas.. ti. nesitot pa galvu. Taas protams ir tikai manas domas.

Šo rakstu rediģēja Kraukleenss: 21.09.2005 13:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 21.09.2005 15:24
Raksts #45


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



ja kas ,Kraukleen, tad tu laikam nebiji uz tiem treiningiem kur mees ciiniijaamies ,neskaitot sitienus pa knaģiem, bet taadi sitieni tomeer bija. jo redz, neviens jau tikuntaa nemeerkjee pa knagjiem, manupraat diezgan gruuts meerkjis.
Pietam, Kraukleen, ja tev kaads ar asu teeraudu ieblieztu pa taadu svakaaku cimdu(saceertot kaulus un noceertot paaris pirkstu), es gribetu redzeet kaa tu nostaaveesi kaajaas, preciizaak... nenometiisi zobenu un neaizbeegsi. ataa_a.gif

p.s. visiem "faiteriem"... ja baidaaties saapju, labaak tn esiet zemnieki.
p.p.s. manupraat, sitaads leemums jaapienjem taadam gm, kurs ir bijis vismaz 10 treninjos.

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 21.09.2005 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 21.09.2005 16:10
Raksts #46


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Manupraat tam kvalificeejas visi GM iznjemot vienu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 21.09.2005 16:23
Raksts #47


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Heh, kā redzams lūzerīskie n00bi šeit dominē. Domāju ka attiecīgie gāemi pieņems atbilstošus lēmumus. Savulaik es arī biju šādas izvēles priekšā, rezultātā tomēr paliku pie varianta, ka nē, neskaitam pirkstus. Cenšās tauta, izdiskutē kā nākas šito topiku, lai citiem pēc tam vieglāk wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 21.09.2005 16:29
Raksts #48


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



CITĀTS
p.p.s. manupraat, sitaads leemums jaapienjem taadam gm, kurs ir bijis vismaz 10 treninjos.


Ak tad dalam GM labajos un sliktajos...

Cilvēki brauc uz TN ar domu atpūsties, izklaidēties un cerams arī havot phunu, nevis pārciest sāpes daudzos un dažādos veidos. Ir jārēķinās ar faktu, ka uz TN brauc arī cilvēki pavisam bez pieredzes, bez zināšanām seno laiku tehnikās un pat bez nopietna ekipējuma. TN NAV REKONSTRUKTORU TURNĪRS. Ja kādam ir tāda veida ambīcijas, viņš varētu tās realizēt tās kaut kur citur.


TN jebkurš var piedalīties cīņās, un tāpēc tām ir jābūt maksimāli netraumatiskām. Zināmu galējību varēja pamanīt LOTR festivālā Igaunijā. Tur valdošā visatļautība ar 100 g zobeniem jau ir aprakstīta. TN mēģina iet purgala vidusceļu starp nupat pieminēto butaforiskumu un kocinieku ūberreālismu.


LP - Tu gadienā neaimirsi, ka Susļiks arī ir GM?

Šo rakstu rediģēja K...: 21.09.2005 16:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 21.09.2005 17:22
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Katrs sitiens ir sitiens, vienalga kur sit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 21.09.2005 17:51
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
Cilvēki brauc uz TN ar domu atpūsties, izklaidēties un cerams arī havot phunu, nevis pārciest sāpes daudzos un dažādos veidos. Ir jārēķinās ar faktu, ka uz TN brauc arī cilvēki pavisam bez pieredzes, bez zināšanām seno laiku tehnikās un pat bez nopietna ekipējuma. TN NAV REKONSTRUKTORU TURNĪRS. Ja kādam ir tāda veida ambīcijas, viņš varētu tās realizēt tās kaut kur citur.

Jā, tikai kāds sakars punktu neskaitīšanai sitot pa plaukstām un cīņu netraumatiskumam? Pašlaik valda vairāki viedokļi šajā jautājumā - viens no kuriem pat ir tāds, ka pirkstu neskaitīšana palielina traumatiskumu, jo tie tiek mazāk sargāti. It īpaši tas attiecas uz n00biem, kas neapzinās vēl cik patiesībā sāpīgs var būt cirtiens pa pirkstiem. Tajā pat laikā viegli pieredzējušāki, kā jau minēju, dažkārt izmanto pirkstu neskaitīšanu pārdrošākiem cīņas paņēmieniem.

Ja mēs varētu veikt pētījumu par pirkstu savainojamības intensitāti larpā pētot tās korelācijas ar atļauju/aizliegumu sist pa attiecīgo zonu, tad jā, tad varētu ar zināmu procentuālu pārliecību apgalvot, ka tas, lūk ir domāts tieši cīņu traumatiskuma samazināšanai.

Diemžēl tas ir laikietilpīgs pasākums un diez vai tas tiks īstenots.

Mans viedoklis šajā jautājumā vispār ir tāds, ka tas, cik bieži dabū pa pirkstiem nav būtiski atkarīgs no tā vai sitieni pa tiem skaitās vai ne. Lielākā daļa cīnītāju tik un tā cenšās nesist pa pirkstiem un šādiem sitieniem ir vairāk nejaušības raksturs.

Vēl svarīgi - nav korekti salīdzināt galvu ar pirkstiem. Galva ir liela, tradicionāla sitienu zona un ir salīdzinoši viegli (kā tas pierādījies pēdējos treniņos) izvairīties no cirtieniem, kas varētu ķert galvu. Pirksti, toties, ir tāda dinamiska un kustīga cirtienu zona, kas pārvietojas nepārtraukti un, kas jo svarīgāk, ir cieši saistīta ar ieroci, kas tiek konstanti bloķēts cīņas laikā, tādēļ iespējamība nejauši trāpīt pa pirkstiem ir krietni lielāka.


Bet, neskatoties uz visu augstāk rakstīto gribu aizrādīt, ka šo pavedienu neaizsāka GMs, bet gan viens no spēlētājiem. Tas nozīmē, ka balsojums neizšķirs to vai pirksti tiks skaitīti vai ne. Patiesībā šis jautājums sen jau ir izlemts - pirksti netiek skaitīti - un nemainīsies uz spēli, jo tāda noteikumu lēkāšana IMO nav pieļaujama. Ja vienīgi izrādītos, ka būtiski liela daļa spēlētāju uzskata, ka šādi sitieni jāskaita, tad lēmums, pieņemu, iespējams tiktu grozīts. Pagaidām tas paliek un, manuprāt, paliks tāds kā līdz šim - sitienus pa pirkstiem neskaitām.

Vairums GMu (LordFish, susljiks, K...) bija par sitienu neskaitīšanu, balstoties uz traumatiskumu un "to, ka agrāk neskaitīja" (kas bija zināms pārsteigums pārējiem GMiem), tātad mums jārespēktē demokrātiskais viedoklis, pat ja tas - kā man, piemēram, šķiet nepareizs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 21.09.2005 19:11
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



PS daargais Kurbad, neesmu tik izgliitots shajaas lietaas, bet, lai nocirstu pirkstus, paarskjeljot kaartiigu teerauda cimdu, nav vajadziigs ljoti preciizs un speeciigs cirtiens? Manupraat cirtiens, kursh nebuutu tuvu 90 graadiem ar cimda saskares virsmu vinenkaarshi nosliideetu, taadeejaadi novirzot speeku un iespeeju traumeet knagjus.

http://home.messiah.edu/~gdaub/armor/pictu...her/mitteng.jpg
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 21.09.2005 19:26
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jā, bet cik daudziem larpā ir metāla bruņucimdi? Ja jau mēs pieņemam, ka ir vairogi, ir bruņas, ir roku/kāju sargi, tad tas, ka ir plikas rokas nenozīmē, ka tur ir cimdi.

Tā ir laba doma - iesaku neskaitīt hitus pa pirkstiem tikai un vienīgi tad, ja ir cimdi. OK, varbūt ne metāla, bet biezas ādas gan.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 21.09.2005 19:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 21.09.2005 19:32
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Nu labi atdziisimies cilveekiem, kas to veel varbuut nezinaaja, Kamazs ar paareejiem GM kaut kaadaa praata aptumsuma briidii atljaavaas atljaut man izveeleeties, starp pirkstu skaitiishanu un neskaitiishanu. Nu un es veel aiz vien uzskatu, ka man ir shiis tiesiibas, taa kaa varat saakt man pielabinaaties ar dazhaadiem gardumiem.
Ak jaa un Kamaz par to hitu neskaitiishanu, ja ir cimdi, vienreiz jau kaut kas taads paviideeja, bet man pat liekas, ka tu pret to iebildi visvairaak! Ja esi savas domas mainiijis...

K...: Kaa gan es kaut ko taadu vareetu aizmirst! Nu tu mani apvaino liidz pat sirds dziljumiem.

Šo rakstu rediģēja Lord Fish: 21.09.2005 19:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 21.09.2005 20:37
Raksts #54


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Mēs lēmumtiesības ar mārīti atstājām tev, cerībā, ka tu būsi mūsu pusē. Kad izrādījās, ka ne, mēģinājām ātri pasniegt to, kā demokrātisku lēmumu:). Un vispār, lēmumtiesības pienācās tev jo bija 2 vs 2 - es ar mārīti pret tiju un susļu. Tu bij kā izšķīrējbalss, tā kā neglaimo sev.

Tas lietu nemaina - hiti pa pirkstiem neskaitās - šā vai tā, šis lēmums ir pieņemts un būtu muļķīgi, lai neteiktu - nekorekti - to mainīt ik pa brīdim.

Es par tiem cimdiem ņirgājos, jo bruņucimdu esamība tika izmantots kā arguments:). Bet es kaut kā neatceros, ka kaut ko par cimdiem būtu sūdzējies. Varbūt tu kaut ko pārprati. Or smth. Principā cimdi visiem cīnītājiem ir ieteicami, jo tiešām vairāk pasargās no nepatīkamākajām - pirkstu traumām. Un nekādi hitu neskaitīšanas paņēmienu nepasargās, nemāniet sevi:).

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 21.09.2005 20:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 21.09.2005 20:52
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Par traumatismu, manupraat, un reaalismu sheit vispaar nav veerts runaat. Spekuleet var daudz jo daudz, par to, cik iisti kaads buutu speejiigs turpinaat ciinju, ja vinjam buutu nocirsti paaris pirksti (IMO, nepaaraak, protams beigts vinjsh nav, bet vispaar kaut ko uz reaalismu baigi balstot, to vajadzeetu skaitiit). Ar traumatismu ir taa, ka tas domaajams nebuus tik saapiigi, jo ap to laiku vairums cilveeku jau neesaas cimdus, un tam nav tieshaam nekaada vispaar sakara ar sho diskusiju.
Manupraat, galvenai klupshanas akmens ir speeleetaaju godiigums un speeja pienjemt faktu, ka sitiens pa pirkstiem arii skaitaas traapiijums un hits (pretinieks to neredz, taapeec nevar uz to noraadiit). Uz shaadu godiigumu, IMO, buutu speejiiga tikai dalja speeleetaaju, kas radiitu vinjiem nepatiikamus miinusus attieciibaa pret paareejiem. Taapeec labaak, lai paliek, ka neskaita. Kamazam taisniiba nav ko mainiit tos ruuljus shurpu turpu atkal un atkal. (lai gan IMO taapat speeles saakumaa, tam visam droshi vien vajadzees iziet cauri, vismaz TN2 un TN3 taa bija).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 21.09.2005 21:13
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



njaa... Andza,tur tev taisniiba, kaut gan, ja kaads gribes smaukties vinjs smauksies taapat.
Publisks fuj, tiem, kas smaucās smile.gif ....
Kedrik, tiesaam esmu noobs, kas nezin kurā galā jātur zobens, un neiesu jau striideeties ar 900 vai nezcik elfiem, kas brunjoti ar zobeniem un lokiem, jel... smile.gif
Man gan liekās, ka vairāk + ir sitienu skaitiisanai.

Bet tā ir spēle un jārespektē gmu lēmumi. hmm.. lai kādi tie arī nebūtu, vai buutu...

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 21.09.2005 21:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 22.09.2005 00:46
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Hej! Tad es gardumus nedabuushu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 22.09.2005 08:17
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu manupraat, tas ka neskaita sitieus pa pirxtiem taisni samazinaatu traumu skaitu!!! Turklaat kad dabuu pa pirxtiem, tad manupraat 2 jau ir vineejis, jo tad ir gruuti ciiniities! Un man arii liekas baigi tizli tas ka piemeeram tev uzzit pa roku un tu kjipa nomirsti... vai jums taa neliekaas?!

Turklaat runaajot par zobenu cirtieniem, ja skataas no veestures, tad tiem zobeniem gar malaam bija taas sdaucamaas asins liinijas (taas bija domaatas lai kad uzskjeerd pretinieku nebuutu jaaslauka seja no asins juuras kas no vinja izskjiist, bet lai taaas smuki noteceetu garmalinju), kuras arii bija asas un ar kuraam cilveekus ariii duura, taas nebija tik iespaidigas, bet tiesh traapiijums taapat beidzaas ar naavi, vienkaarshi tie cilveeki kas tikai filmaas shito visu gjeelu skatiijushies un nav redzeejushi ka taa arii var, vienkaarshi neitereseejaas un daudz ... !

Taadi pati tehnologija tika izmantota arii 1. Pasaules karaa shaujamierocha galaa uzstiprinaatajiem durkljiem!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 22.09.2005 08:37
Raksts #59


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu, jaa, bet skaitiit hitus katrai kjermenja daljai atsevishkji, biezhi vien (ja tev ir brunjas un dazhaadas) ir gauzhaam jucekliigi un pagruuti).


-> Lord Fish gardumus dabuusi, kad Vitolds atbrauks. Taadus gardumus dabuusi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 22.09.2005 08:38
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu, jaa, bet skaitiit hitus katrai kjermenja daljai atsevishkji, biezhi vien (ja tev ir brunjas un dazhaadas) ir gauzhaam jucekliigi un pagruuti).


-> Lord Fish gardumus dabuusi, kad Vitolds atbrauks. Taadus gardumus dabuusi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:46