Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ezoteerika, par auraam, chakraa un kosm. energijaam
Dinaer
iesūtīt 06.10.2005 22:26
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nesen sanaca saskarties ar speeku kuram ieprieksh nebiju iisti teceejusi, un tapeec radaas daudz un dazaadi jautaajumi. kaa arii atbildes, kas nu nekaadi nesagaaja kopaa ar manu esosho ticiibu, un kas shaadaa veidaa bezmazvai lika man saakt shaubiities par sevi.

bet principa es veelos dzirdeet, kada ir juusu pieredze un kaa juus veerteejat ezoteeriku kaa tadu - vai juus ticat shiim kosmiskajaam energijaam, un ko jums taas noziimee?

vai ezoteerika ir savienojama ar kristiigo ticiibu?

taa - luudzu neesat slinki un izpluustiet garos rakstos,kurus cerams man nebus slinkusm lasiit smile.gif

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 31)
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 22:37
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



es šitā toč uzrāvos...gribēju apgūt kung-gu, bet nu tādā nopietnā līmenī, it kā pat atradu pie mums tādu situlu Pansin kung-fu, mājas lapā baigais bija apraksts par to kā izcēlies sitls Ķīnā, par viņu filozofiju, kā var attistīties pa līmeņiem utt., bet kad biju nostaigājusi ilgāk par gadu, palika skaidrs, ka tas viss ir bijis sviests un patiesībā vecis vienkārši salasījies kaut kādas grāmatas un it kā sludina mistisko stilu, bez jebkādām patiesām tradīcijām....pazuda visa filozofija, gods piederēt noteiktam senam stilam, nebija arī nekādas attīstības iespējas...un uznāca baigais besis, tā kā pametu es to visu...principā tur kā saprotu visu laiku tie apmeklētāji mainās, jo pastaigā un saprot, ka tas nav to vērts, ja nu vienīgi labs veids kā pasportot...

vēl vienu dīvainu fišku uzgāju draugos pie domubiedriem - Ezotērikas- (Enioloģijas) zinātnes domubiedru klubs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 23:06
Raksts #22


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Njā. Izklausās gandrīz pēc scientoloģijas. Fonētiski. Vispār izskatās, ka viņiem nav viss kārtībā ar pašapziņu, ja reiz tā jāpliķē pašiem sev pa plecu - lūk, redziet - mēs jau esam [gandrīz kā] īsta zinātne! Pst! Un tas ka viņi tur sametuši itin visu vienā katlā arī neliecina viņiem par labu - izklausās pēc tā, ka laikam grūti dabūt piekritējus kādā šaurā jomā - labāk ķersim uzreiz visās! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.11.2005 14:07
Raksts #23


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(browncat @ 07.10.2005 00:09) *
Es ticu, ka visas reliģijas savā būtībā ir viens un tas pats vēstījums par to, kā pareizi un labi būtu cilvēkam dzīvot. Tikai šis vēstījums ir kā dažādās valodās izteikts, pēc tam vēl reliģisko fanātiķu kropli izprasts, apslēpts zem privāto interešu radītajiem izpušķojumiem un izgudrojumiem.

Ar vinas tastaturu runa patiesiba... grin.gif Vismaz es vienmer esmu teicis to pasu.

Tomer talak par 'ezoteriku' ka tadu viedokli nedaudz atskiras.
Fakts, ka kaut kadi speki pastav, tomer vel ir jautajums, vai tiem ir kads sakars ar ezoteriku. Tapec ka par ezoteriku, cakram un citam mandalam, auram, mantram un tamlidzigam fignaam musdienas muld visi, kam nav slinkums, ieslaitot visadus Muldasevus, 'ezoterikas' sarlatanus un citus 'dzentelmenus laimes mekletajus'. Labi piemeri — diskusija augstak.

Ta ka katram pasam ir jaatrod sava pieeja sim jautajumam. Vai pieejas trukums (ka man). Vai, vel labak — ja jau interesejies par sito, tad dari to nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 01.11.2005 18:05
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



labs i vai drīkst pajautāt mēs par ko runājam par ezotēriku vai meditēšanas nozarēm???? /tagad tik sasaistīts fakts ka vai vemt gribas.../
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.11.2005 23:00
Raksts #25


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu man šķiet, ka šī jēdziena degradācijas sākums jāsaista ar Blavatskas kundzes un viņas draugu - okultistu - darbošanos (spiritisma seansi utt) 19. gs. otrajā pusē. Pēc tam jāizceļ tādi "celmlauži" kā Štainers ar savu antropozofiju un Rērihs ar savu "Dzīvo ētiku". Kaukad no teozofijas atšķēlās Alīses Beilijas "virziens" (kam btw. Anglijā ir mega-korporācija tagad - joprojām saucas Lucis Trust). Protams kopīgā izcelsme netraucēja viņiem visiem draudzīgi vienam otru nolikt. Visi viņi lietoja no hinduisma un vispār austrumiem aizgūtus terminus, kas izrauti no konteksta, protams "nobružājās". Pēc otrā kara Eiropā un amerikā masveidā sāka gāzties iekšā paši austrumnieki - gan reliģijas (a la krišnas apziņas biedrība utt), gan dažādu cīņasmākslu adepti - rezultātā nabaga eiropieša smadzenēs iestājās pilnīgs parsātinājums, kas robežojas ar alerģiju. Kaut gan paši vārdiņi jau nemaz nav slikti un pareizā laikā un pareizā vietā ir bijuši pilnīgi ok.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 01.11.2005 23:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 02.11.2005 21:49
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Jēzus staigāja pa ūdens virsu. Tas izskaidrojams ar to, ka viņš spēja labi pārvaldīt savu chakru, koncentrēja to pēdās un gāja pa ūdens virsu. Chakra tā ir enerģijas plūsma, kas iet cauri visam cilvēka ķermenim. Kosmisks spēks. Jaunajā derībā ir skaidri piemēri, ka reliģija un kosmiskās enerģijas ir saistītas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 02.11.2005 22:22
Raksts #27


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu kas ta tās pa muļķībām? "Čakra" /sanskritā burtiski: "ritenis"/ nav enerģija - tas ir noteikts centrs cilvēka smalkajā ķermenī, caur ko plūst smalkā enerģija un caur to visādi viedie ļautiņi attīsta dažādas "pārdabīgas" spējas. Pamatā runā par 7 galvenajām čakrām, kas atrodas uz ķermeņa centrālās "ass", kaut gan ja labi grib, varot atrast arī mazākas (ir dzirdēts cipars 49 un tā tālāk).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.11.2005 02:50
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



CITĀTS
gribēju apgūt kung-gu, bet nu tādā nopietnā līmenī, it kā pat atradu pie mums tādu situlu Pansin kung-fu, mājas lapā baigais bija apraksts par to kā izcēlies sitls Ķīnā, par viņu filozofiju, kā var attistīties pa līmeņiem utt., bet kad biju nostaigājusi ilgāk par gadu, palika skaidrs, ka tas viss ir bijis sviests un patiesībā vecis vienkārši salasījies kaut kādas grāmatas un it kā sludina mistisko stilu, bez jebkādām patiesām tradīcijām....pazuda visa filozofija, gods piederēt noteiktam senam stilam, nebija arī nekādas attīstības iespējas...un uznāca baigais besis, tā kā pametu es to visu...principā tur kā saprotu visu laiku tie apmeklētāji mainās, jo pastaigā un saprot, ka tas nav to vērts, ja nu vienīgi labs veids kā pasportot...


Varbuut reiz taa arii bija sena un godaajama maaciiba, tachu taadiem siikiem novirzieniem ir gruutaak saglabaat saakotneejo tiiriibu. Jo vairaak kapitaalistiskajos Rietumos. Atkal jau tas pats, ko es jau teicu - vajag rakt. Vajag tajaa visaa iedziljinaaties un peetiit, shkjirot to, ko vinji piedaavaa, atmest nederiigo un atlasiit patieso. Populaaraakos sporta veidos tas vareetu buut vieglaak izdaraams, jo sharlataanu iespeejas izveersties ir ierobezhotaakas.
Paziistu triis karatistus, vienu kikbokseri un vienu, kas nodarbojas ar kendo. Un ziniet - vinji ir citaadi. Nesmeekjee, nenarkojas, alkoholu lieto meereni. No vinjiem staro kaut kaads miers, nosveertiiba. Ja arii to vareetu nosaukt par izskalotaam smadzeneem, tad - noteikti uz labo pusi. Un tas pieraada, ka karate (un, domaajams, arii citi austrumu ciinju veidi) tomeer ir vienlaiciigi arii filozofija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.11.2005 14:37
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Atbildēšu uz jautājumu, vai ezotērika ir savienojama ar kristietību. No savas pieredzes saku- nē! Kristietība "Tādas blēņas" neatbalsta. Tāpēc es arī vairs neesmu kristietis. Ziniet, un sliktāk nemaz nejūtos... silent.gif
Ezotērikai ticu. Saskārusies tiešāveidā neesmu, taču tomēr man visapkārt ir bijuši cilvēki, kas gan ir ar to saskārušies. Teiksim, izlidojot pēkšņi astrālā vai redzot auras...
Mans jogas skolotājs arī par sevi pilnā nopietnībā stāštīa. Es gan vēl neesmu tik ļoti sīki jogai pievērsusies, taču nu jau ar to, ko mums māca visu var paskaidrot daudz vieglāk. Vieglāk palicis dzīvot. Ir sakārtots prāts un matērija man apkārt. Ta jau saka, ja Tu valdīsi pār prātu, spēsi visu. Un to es saku nopietni! silent.gif
]Iesaku visiem, kas vēlas saņemts patiesas un neslēptas atziņas par pasauli- ejiet uz jogu. Tur Jums izskaidros i par kosmiskajām enerģijām, i aurām, i čakrām i prānu- dzīvības spēku! Tas viss ir daudz ticamāk, nekā kristiešu skaidrojumi. Tas dziedē un palīdz sevi atrast šajā pasaulē un sakārtot. smile.gif
Tā arī ir tiešā saistībā ar ezotēriku. Varbūt no sākuma tā neliekas, taču tieši teorētiskajā daļā visu sīki un smalki tiek apskatīts...

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 12.11.2005 14:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addict
iesūtīt 15.11.2005 21:40
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.05



esmu zvērināts materiālists un man gan kristietība, gan ezotērika un sazin' kas vēl liekas PILNĪGAS MUĻĶĪBAS.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 20.11.2005 16:53
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



rowenn kla a ku tavs joga ielīdis? nodo ka man zinju plz...es te juudzos mekleedamaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 27.11.2005 03:27
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Ejiet tač bekot!
Ticība jebkam ir tikai prāta padošanās tieksmei visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem. Pēkšņi viss kļūst tik skaidrs un sakārtots, viss ir savās nolemtajās vietās, visam pēkšņi ir mērķis un sava sūtība. Prāts kļūst mierīgs un harmonisks. Laba sajūta. Jo tāda ir cilvēkes lāsta- prāta- daba: meklēt cēloņsakarības. Ticība skaidri parāda cēloņus un nepaliek vietas nolādētajām šaubām. Prasīts tiek tikai viens- neapšaubīt šos cēloņus, bet pieņemt tos tādus, kādi tie ir.
Nekas, ka neko nevar pietiekami neapgāžami (zinātnes izpratnē) pierādīt, jo visādus "pierādījumus" jau var fabricēt bez sava gala un malas. "Re, re, viņš bija īsts džainists, savā dzīvē nenodarīja pāri nevienai dzīvai būtnei un viņš izdzīvoja aviokatastrofā! Urā un Aum!" Tas nekas, ka Kašmirā tādus džainistus musulmaņi ēd brokastīs.
Tas tā, no manis * pagaidām* vēl skeptiskā ideālista pozīcijām. Es pat ļoti domāju, ka kādu dienu pievērsīšos kādai ticībai, tikai lai beidzot visu saliktu "pa plauktiņiem". Cerams, ka tā būs manis paša izveidota ticība....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 22:51