Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ezoteerika
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Dinaer
nesen sanaca saskarties ar speeku kuram ieprieksh nebiju iisti teceejusi, un tapeec radaas daudz un dazaadi jautaajumi. kaa arii atbildes, kas nu nekaadi nesagaaja kopaa ar manu esosho ticiibu, un kas shaadaa veidaa bezmazvai lika man saakt shaubiities par sevi.

bet principa es veelos dzirdeet, kada ir juusu pieredze un kaa juus veerteejat ezoteeriku kaa tadu - vai juus ticat shiim kosmiskajaam energijaam, un ko jums taas noziimee?

vai ezoteerika ir savienojama ar kristiigo ticiibu?

taa - luudzu neesat slinki un izpluustiet garos rakstos,kurus cerams man nebus slinkusm lasiit smile.gif

Žanete
bengalaas
Es ticu, ka visas reliģijas savā būtībā ir viens un tas pats vēstījums par to, kā pareizi un labi būtu cilvēkam dzīvot. Tikai šis vēstījums ir kā dažādās valodās izteikts, pēc tam vēl reliģisko fanātiķu kropli izprasts, apslēpts zem privāto interešu radītajiem izpušķojumiem un izgudrojumiem.

Ja izurbjas līdz kādas reliģijas pamatu pamatiem, tad atrodam īsto patiesību. Patiesību, kas nespēj ignorēt ezotēriku.

Protams, ka es tai ticu. Tāpat varētu prasīt, vai es ticu lidmašīnu, granīta, magnētiskā lauka vai Žanetes eksistencei. Tas pastāv, tas strādā, un es uzskatu, ka ir tumsonīgi to ignorēt. Ezotērika izskaidro daudzas līdz šim zinātnes neizskaidrotas parādības, un, lai gan daļa sabiedrības to stūrgalvīgi noliedz, tā lēnām un neatgriezeniski ienāk mūsu dzīvēs. Ļaudis sāk runāt par pozitīvām un negatīvām vietām, varbūt īsti neizprotot šo vārdu jēgu, taču - viņi par to runā. Viņi analizē savas izjūtas, noskaņu. Tāpat ienāk austrumnieciskais, gan mode un ūdenspīpe, gan arī vīraki, aromterapija, akupunktūra, fen šui un tamlīdzīgi.

Atrodi šīm parādībām vārdu kristietībā. Roc dziļi un izdzirdi teiktā jēgu zem gadsimtiem krātā simbolisma, pārveido dzirdēto sev saprotamā reliģiskā veidolā, un tad tas tevi tikai bagātinās.
Pinsy
hmm.. es neesmu kristiete, tapēc man to visu ir viegli savienot.
man ir sava ticība. nu lab, to nevarētu saukt par ticību, bet es ticu savām lietām - to kur mēs nonākam pēc nāves - vienā kopējā veselumā, un kad notiek reinkarnācija, tad mēs it kā sajaucamies no jauna, un nekad mēs neatdzimstam tādi, kādi nomirstam. ka cilvēks ppiedzimst kā balta lapa, un dzīves laikā to izkrāso ( ārprāc, cik mākslinieciski sanāca )ka pēc nāve cilvēka dvēsele pārdzīvo 7 naktis,, kurās viņu moca dažādi dēmoni, un jolaāks tu esi bijis, jo mazāk tevi moca. hmm.. šaubos vai daudzi to sapratīs, bet tāda nu uir manam pārliecība. smile.gif
Patriote.
nuuu pavisam nezinu vai ticu kaut kam taadam, bet tad kad tiek runaats par auraam, un dazhaadiem cilveekiem kuram taas ir spzhas kuram melnas, man skrien taadas diivainas tirpas, taada spociiga sajuuta, man bail iet pie kaut kaads reges, ka vina uz mani pastiisies un teiks, ka nav redzeejusi tik sabojaatu apseestu vai launu auru, un tad pagiibs un veel nokliegsies "Saatana vergs" laughing.gif tas buutu baisi.... unsure_a.gif
earnella
Man, tāpat kā Pinsy, ir savi, nekur nepierakstīti uzskati par reliģiju, kurā galveno lomu spēlē tas, ka es neticu vienam visvarenam dievam, bet drīzāk vairākiem enerģētiskiem spēkiem, nu jā, vairākiem dieviem, kuri pārvalda katrs noteiktu sfēru, jo es nespēju atzīt vienu bezierunu autoritāti. Nu, varbūt tas ir savs personīgais pagānisms..

Tomēr tajā iekļaujas arī ezotērika - jā, es esmu tas, ko angļu valodā sauca par Believer. Latviskotais vārd - Ticētājs... nu, nezinu, nezinu. laughing.gif
Tātad. Jā. Es ticu visām tām enerģijām, vārda spēkam, čakrām, aurām, karmām, lāstiem, paredzēšanas iespējām.

Man ļoti patīk tā lieta ar, kā viņus sauca neatceros, nu, tie enerģētiskie lauki, kādi pieder katram uzņēmumam, mākslas darbam, valodai, tautai, arī katram cilvēkam.
Nu, detaļās neieslīgšu, ja kāds grib, lai stāstu, jautājiet. wink.gif
Rigor_mortis
-----Man, tāpat kā Pinsy, ir savi, nekur nepierakstīti uzskati par reliģiju, kurā galveno lomu spēlē tas, ka es neticu vienam visvarenam dievam, bet drīzāk vairākiem enerģētiskiem spēkiem, nu jā, vairākiem dieviem, kuri pārvalda katrs noteiktu sfēru, jo es nespēju atzīt vienu bezierunu autoritāti. Nu, varbūt tas ir savs personīgais pagānisms..-----

ummm nu ko lai saka daudz dieviiba grin.gifD

Ja taa godiigi tad ezoteerikai maz daraamaa ar taadu briinumu kaa religjija tas ir tas kas notuiek mums apkaart taa ir sava veida filozofija....piedo zanka man tieshaam slinkums raxtiit daudz...ezoteerika ir plash jeedziens! par kuru no taas nozareem runaajam? paklau labaak uzdod jautaajumu un mees pameeginaaasim atbildeet man skiet mans nav vieniigais shiis nozares profesorinsh grin.gifD
Ledene
vai juus ticat shiim kosmiskajaam energijaam, un ko jums taas noziimee?

Jā, es ticu, man tās nozīmē, hmmm, daudz [?]. Par tām sāku daudz lasīt un interesēties pirms pāris gadiem, kad saslimu, centos dzīvot saskaņā ar to mācību. Palīdzēja. Un es pieņemu un ticu visam, kas man palīdz [un nekaitē citiem].

vai ezoteerika ir savienojama ar kristiigo ticiibu?

Jā, kāpēc ne, principā varētu parakstīties zem browncat teiktā. Jo man tiešām nav nekā cita, ko šeit vēl piebilst..
Kedriks
Kas ir ezoterisks? Skatamies svešvārdu vārdnīcā - pamatnozīme - apslēpts, slepens. Tātad ļoti vienkāršojot - dažādas "mistiskas" mācības, kas nav domātas plašam "parasto" ļaužu pūlim. Bet - par cik pie mums nav nekādu problēmu nopirkt šāda saturā grāmatas un žurnālus, jau sen par nekādu ezoteriku mēs vairs nevaram runāt - visi šie Austrumos lietotie termini kļuvuši par mūsu sarunvalodas ikdienu un masu kultūras sastāvdaļu. Diemžēl jāapbēdina mūsu varenie ezoterikas adepti, ka ar to brīdi, kad savu kārtējo jauno eksotisko un neparasto sajūtu izvelkam dienasgaismā un apspriežam to ar citiem - tā pārstāj tāda būt - bet tiek automātiski apgānīta un kļūst par "eksoterisku" wink.gif
Axa Night
tas bija labs ieskats vārda nozīmē, bet domāju, ka visas tās lietas par kurām raksta mūsdienās zem nosaukuma 'ezotērika' ir tikai virspusējs ieskats, tomēr liela daļa paliek 'apslēpta'...ir jau arī vēl mūsdienās dažādi ezotēriskie/okultie ordeņi (Golden dawn, Order Templi Orientis u.tml.), kur pat nopietnākos noslēpumus atklāj tikai pēc vairākiem gadiem pašiem izredzētākajiem adeptiem...

bet ar 'ezotēriku' mūsdienās jau saprot ļoti daudz ko...man tas visvairāk asociējas ar dažādām dabas maģijas novirzēm, nu zināšanas par akmeņiem, aurām, meditāciju utt.

daļēji jau tas var būt un pat ir apvienots ar kristīgo ticību, kura daudzus pagānu svētkus ir pārņēmusi, arī baznīcas rituāli ir daži līdzīgi un izmanto to pašu tehnoloģiju, ko ezotēriskās mācības
Kedriks
Mhm...vismaz pie mums Latvijā tagad dēļ parāk lielās dažādu mistiķu aktivitātes, ar vārdu "ezoterisks" nebūt nesaprot kāda slepena kulta vissargātākos noslēpumus, kuros iesvēta īpaši izraudzītus cilvēkus, bet diemžēl tās lietas, ko tu jau daļēji nosauci - proti - bulvārpreses līmeņa pastāstiņus par krāsām, akmentiņiem, meditāciju, horoskopiem utt.
Rigor_mortis
nu jā ezotērika vairāk saistās ar paralēlajām dimensijām un lielā ko ties jau tiek pieminēta 5. dimensija un 6. maņa....taču daudz kas ir pārveidots sev patīkamā veidā tāpat kā reliģija (piem. budisms kas sākotnēji vispār bija tikai un vienīgi filozofija...) meele_a.gif

jebkurā gadījumā ja mēs runājam par mūsdienu pekstiņiem labāk konkretizēt jautājumu....

PS: apāc kāds sviesc sanāca....nu bet mēģiniet ko saprast....
Axa Night
nu jā, tas vārds 'ezotērika' ir mazliet novazāts, jo to tagad sprauž visur klāt...tā pat kā Rietumos 'occult'...
Kedriks
Turklāt šo vārdiņu itin labprāt izmanto dažādi sektantiskas novirzes grupējumi, lai ar tā patīkamo, vilinošo skanējumu iedabūtu savās rindās jaunus cērpamos aunus un slaucamās govis. Padomājiet tikai - kādu patīkamu parākuma apziņu sniedz piederība kaut kam, kaut nedaudz slepenam! laughing.gif
Axa Night
tas gan...daudzus jau vilina šāda noslēpumaina darbība...taču agrāk jau tas bija pavisam savādāk, drīzāk ezotērika notika starp vienu viedu lietpratēju, kas savas zināšanas nodeva tikai vienam vai pāris izredzētiem audzēkņiem, tādi, kas ir pierādījuši savu vērtību...bet tagad jau daudz ko var apgūt arī tādi indivīdi, kurus pat labāk tuvumā nelaist šitām zināšanām!
Kedriks
Ahaa. Mani piemēram, ļoti mulsina tas, kā reklamējas un tiek izplatīta dziedniecības metode "rei-ki". Tiek reklamēts ka to var visi, bet vienalga to nevari sākt darīt (tobiš ārstēt citus utt) bez primitīvas iesvētīšanas - rituāla, ko veic kāds, kas jau pats ir "iesvētīts". Kad 1993 - 1994 gadā šī metode parādījās Latvijā, šāds pirmās pakāpes (tur kopā esot 3 pakāpes) seminārs maksāja ap 100 latiem. Tagad tas it kā esot kļuvis lētāk, bet vienalga tā jokaini. Nebeidz mulsināt tā obligātā naudas došana. Tas nu nekādi nesaskan ar visu šo mācību putām uz lūpām sludināto cilvēkmīlestības un nesavtības (blaaa blaa blaa) principu ievērošanu.
Shadowstalker
Tur atmaska tāda - viņi tev atdod daļu savas enerģijas, tāpēc tu atjauno viņējo. Visvienkāršāk ar naudu. It kā nepietiktu ar pozitīvās enerģijas lādiņu, ko izraisa pateicība. Apmēram šādi bija skaidrots vienā dziednieku lapā.
Axa Night
'iesvētīšana'? nopietni? nebiju dzirdējusi, tas jau izklausās, ka viņi no reiki mēģina uztaisīt kaut kādu reliģiju huh.gif
nu nav jau nekā man pret iesvētīšanas, to jau daram mēs visu laiku, piemēram, izlaidums jebkurai skolai principā arī ir rituāls...bet tās naudas summas ir iespaidīgas whistling.gif

es kādreiz meklējos arī pie mums, kur var apgūt kaut kādu dziedniecību, un uzgāju tādu iestādi kā "Akvilona" (http://www.akvilona.lv/public/26432.html) - tagad ir pazudušas izmaksas, bet ja nemaldos tad arī bija pāri 100Ls ... bet principā tas pasākums izskatās tāds, ka to visu tu apgūsti tikai pats priekš sevis, jo akreditētas jau tādas programmas nav ... bez tam, vienmēr liekas, ka šitās iestādes radītas tīri peļņai nevis patiesu zināšanu nodošanai
Kedriks
Tas nu gan ir smieklīgi! "Atdod savu enerģiju"!! LOL. Kas tad viņi par "dziedniekiem", ja viņi dziedina ar "savu" enerģiju? Un kur paliek izslavētā "pieslēgšanās visumam" un tā tālāk? Nudien, ja arī šai mācībai sākumā ir bijis kāds racionāls kodols, tad laikam nāksies uzskatīt, ka tā ir kārtējā, kas sekotāju izpildījumā ir nodegradēta.

Smieklīgi - viņi tai akvilonā arī par iestājpārrunām plēš piķi! laughing.gif
Axa Night
grin.gif tas laikam tāpēc, ka zin, ka ja tu atnāksi un parrunāsi ar viņiem, sapratīsi, ka sviests...tāpēc vajag jau uzreiz no tevis kaut kādu naudiņu dabūt, savādāk vispār nekādu ienākumu nebūs tongue.gif
Kedriks
Heh, ar tām zināšanām ir tāpat kā ar austrumu cīņām piedāvājot tās eiropiešiem - visai lielu daļu kas iet trenēties kā dā no cīņasveidiem, interesē tikai tas, kā fiksāk iemācīties pāris prijōmus lai ietu uz ielas rādīt savu "māku". Septiņdesmitajos vēl varēja pievilināt ar tādu kā mistikas auru, bet tagad vismaz šajā jomā nemana, ka būtu kādi šāda tipa aizspriedumi.
Axa Night
es šitā toč uzrāvos...gribēju apgūt kung-gu, bet nu tādā nopietnā līmenī, it kā pat atradu pie mums tādu situlu Pansin kung-fu, mājas lapā baigais bija apraksts par to kā izcēlies sitls Ķīnā, par viņu filozofiju, kā var attistīties pa līmeņiem utt., bet kad biju nostaigājusi ilgāk par gadu, palika skaidrs, ka tas viss ir bijis sviests un patiesībā vecis vienkārši salasījies kaut kādas grāmatas un it kā sludina mistisko stilu, bez jebkādām patiesām tradīcijām....pazuda visa filozofija, gods piederēt noteiktam senam stilam, nebija arī nekādas attīstības iespējas...un uznāca baigais besis, tā kā pametu es to visu...principā tur kā saprotu visu laiku tie apmeklētāji mainās, jo pastaigā un saprot, ka tas nav to vērts, ja nu vienīgi labs veids kā pasportot...

vēl vienu dīvainu fišku uzgāju draugos pie domubiedriem - Ezotērikas- (Enioloģijas) zinātnes domubiedru klubs...
Kedriks
Njā. Izklausās gandrīz pēc scientoloģijas. Fonētiski. Vispār izskatās, ka viņiem nav viss kārtībā ar pašapziņu, ja reiz tā jāpliķē pašiem sev pa plecu - lūk, redziet - mēs jau esam [gandrīz kā] īsta zinātne! Pst! Un tas ka viņi tur sametuši itin visu vienā katlā arī neliecina viņiem par labu - izklausās pēc tā, ka laikam grūti dabūt piekritējus kādā šaurā jomā - labāk ķersim uzreiz visās! laughing.gif
Mattiass
CITĀTS(browncat @ 07.10.2005 00:09) *
Es ticu, ka visas reliģijas savā būtībā ir viens un tas pats vēstījums par to, kā pareizi un labi būtu cilvēkam dzīvot. Tikai šis vēstījums ir kā dažādās valodās izteikts, pēc tam vēl reliģisko fanātiķu kropli izprasts, apslēpts zem privāto interešu radītajiem izpušķojumiem un izgudrojumiem.

Ar vinas tastaturu runa patiesiba... grin.gif Vismaz es vienmer esmu teicis to pasu.

Tomer talak par 'ezoteriku' ka tadu viedokli nedaudz atskiras.
Fakts, ka kaut kadi speki pastav, tomer vel ir jautajums, vai tiem ir kads sakars ar ezoteriku. Tapec ka par ezoteriku, cakram un citam mandalam, auram, mantram un tamlidzigam fignaam musdienas muld visi, kam nav slinkums, ieslaitot visadus Muldasevus, 'ezoterikas' sarlatanus un citus 'dzentelmenus laimes mekletajus'. Labi piemeri — diskusija augstak.

Ta ka katram pasam ir jaatrod sava pieeja sim jautajumam. Vai pieejas trukums (ka man). Vai, vel labak — ja jau interesejies par sito, tad dari to nopietni.
Rigor_mortis
labs i vai drīkst pajautāt mēs par ko runājam par ezotēriku vai meditēšanas nozarēm???? /tagad tik sasaistīts fakts ka vai vemt gribas.../
Kedriks
Nu man šķiet, ka šī jēdziena degradācijas sākums jāsaista ar Blavatskas kundzes un viņas draugu - okultistu - darbošanos (spiritisma seansi utt) 19. gs. otrajā pusē. Pēc tam jāizceļ tādi "celmlauži" kā Štainers ar savu antropozofiju un Rērihs ar savu "Dzīvo ētiku". Kaukad no teozofijas atšķēlās Alīses Beilijas "virziens" (kam btw. Anglijā ir mega-korporācija tagad - joprojām saucas Lucis Trust). Protams kopīgā izcelsme netraucēja viņiem visiem draudzīgi vienam otru nolikt. Visi viņi lietoja no hinduisma un vispār austrumiem aizgūtus terminus, kas izrauti no konteksta, protams "nobružājās". Pēc otrā kara Eiropā un amerikā masveidā sāka gāzties iekšā paši austrumnieki - gan reliģijas (a la krišnas apziņas biedrība utt), gan dažādu cīņasmākslu adepti - rezultātā nabaga eiropieša smadzenēs iestājās pilnīgs parsātinājums, kas robežojas ar alerģiju. Kaut gan paši vārdiņi jau nemaz nav slikti un pareizā laikā un pareizā vietā ir bijuši pilnīgi ok.
Tigra2
Jēzus staigāja pa ūdens virsu. Tas izskaidrojams ar to, ka viņš spēja labi pārvaldīt savu chakru, koncentrēja to pēdās un gāja pa ūdens virsu. Chakra tā ir enerģijas plūsma, kas iet cauri visam cilvēka ķermenim. Kosmisks spēks. Jaunajā derībā ir skaidri piemēri, ka reliģija un kosmiskās enerģijas ir saistītas.
Kedriks
Nu kas ta tās pa muļķībām? "Čakra" /sanskritā burtiski: "ritenis"/ nav enerģija - tas ir noteikts centrs cilvēka smalkajā ķermenī, caur ko plūst smalkā enerģija un caur to visādi viedie ļautiņi attīsta dažādas "pārdabīgas" spējas. Pamatā runā par 7 galvenajām čakrām, kas atrodas uz ķermeņa centrālās "ass", kaut gan ja labi grib, varot atrast arī mazākas (ir dzirdēts cipars 49 un tā tālāk).
bengalaas
CITĀTS
gribēju apgūt kung-gu, bet nu tādā nopietnā līmenī, it kā pat atradu pie mums tādu situlu Pansin kung-fu, mājas lapā baigais bija apraksts par to kā izcēlies sitls Ķīnā, par viņu filozofiju, kā var attistīties pa līmeņiem utt., bet kad biju nostaigājusi ilgāk par gadu, palika skaidrs, ka tas viss ir bijis sviests un patiesībā vecis vienkārši salasījies kaut kādas grāmatas un it kā sludina mistisko stilu, bez jebkādām patiesām tradīcijām....pazuda visa filozofija, gods piederēt noteiktam senam stilam, nebija arī nekādas attīstības iespējas...un uznāca baigais besis, tā kā pametu es to visu...principā tur kā saprotu visu laiku tie apmeklētāji mainās, jo pastaigā un saprot, ka tas nav to vērts, ja nu vienīgi labs veids kā pasportot...


Varbuut reiz taa arii bija sena un godaajama maaciiba, tachu taadiem siikiem novirzieniem ir gruutaak saglabaat saakotneejo tiiriibu. Jo vairaak kapitaalistiskajos Rietumos. Atkal jau tas pats, ko es jau teicu - vajag rakt. Vajag tajaa visaa iedziljinaaties un peetiit, shkjirot to, ko vinji piedaavaa, atmest nederiigo un atlasiit patieso. Populaaraakos sporta veidos tas vareetu buut vieglaak izdaraams, jo sharlataanu iespeejas izveersties ir ierobezhotaakas.
Paziistu triis karatistus, vienu kikbokseri un vienu, kas nodarbojas ar kendo. Un ziniet - vinji ir citaadi. Nesmeekjee, nenarkojas, alkoholu lieto meereni. No vinjiem staro kaut kaads miers, nosveertiiba. Ja arii to vareetu nosaukt par izskalotaam smadzeneem, tad - noteikti uz labo pusi. Un tas pieraada, ka karate (un, domaajams, arii citi austrumu ciinju veidi) tomeer ir vienlaiciigi arii filozofija.
Hikari
Atbildēšu uz jautājumu, vai ezotērika ir savienojama ar kristietību. No savas pieredzes saku- nē! Kristietība "Tādas blēņas" neatbalsta. Tāpēc es arī vairs neesmu kristietis. Ziniet, un sliktāk nemaz nejūtos... silent.gif
Ezotērikai ticu. Saskārusies tiešāveidā neesmu, taču tomēr man visapkārt ir bijuši cilvēki, kas gan ir ar to saskārušies. Teiksim, izlidojot pēkšņi astrālā vai redzot auras...
Mans jogas skolotājs arī par sevi pilnā nopietnībā stāštīa. Es gan vēl neesmu tik ļoti sīki jogai pievērsusies, taču nu jau ar to, ko mums māca visu var paskaidrot daudz vieglāk. Vieglāk palicis dzīvot. Ir sakārtots prāts un matērija man apkārt. Ta jau saka, ja Tu valdīsi pār prātu, spēsi visu. Un to es saku nopietni! silent.gif
]Iesaku visiem, kas vēlas saņemts patiesas un neslēptas atziņas par pasauli- ejiet uz jogu. Tur Jums izskaidros i par kosmiskajām enerģijām, i aurām, i čakrām i prānu- dzīvības spēku! Tas viss ir daudz ticamāk, nekā kristiešu skaidrojumi. Tas dziedē un palīdz sevi atrast šajā pasaulē un sakārtot. smile.gif
Tā arī ir tiešā saistībā ar ezotēriku. Varbūt no sākuma tā neliekas, taču tieši teorētiskajā daļā visu sīki un smalki tiek apskatīts...
addict
esmu zvērināts materiālists un man gan kristietība, gan ezotērika un sazin' kas vēl liekas PILNĪGAS MUĻĶĪBAS.
Rigor_mortis
rowenn kla a ku tavs joga ielīdis? nodo ka man zinju plz...es te juudzos mekleedamaas...
Berlog
Ejiet tač bekot!
Ticība jebkam ir tikai prāta padošanās tieksmei visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem. Pēkšņi viss kļūst tik skaidrs un sakārtots, viss ir savās nolemtajās vietās, visam pēkšņi ir mērķis un sava sūtība. Prāts kļūst mierīgs un harmonisks. Laba sajūta. Jo tāda ir cilvēkes lāsta- prāta- daba: meklēt cēloņsakarības. Ticība skaidri parāda cēloņus un nepaliek vietas nolādētajām šaubām. Prasīts tiek tikai viens- neapšaubīt šos cēloņus, bet pieņemt tos tādus, kādi tie ir.
Nekas, ka neko nevar pietiekami neapgāžami (zinātnes izpratnē) pierādīt, jo visādus "pierādījumus" jau var fabricēt bez sava gala un malas. "Re, re, viņš bija īsts džainists, savā dzīvē nenodarīja pāri nevienai dzīvai būtnei un viņš izdzīvoja aviokatastrofā! Urā un Aum!" Tas nekas, ka Kašmirā tādus džainistus musulmaņi ēd brokastīs.
Tas tā, no manis * pagaidām* vēl skeptiskā ideālista pozīcijām. Es pat ļoti domāju, ka kādu dienu pievērsīšos kādai ticībai, tikai lai beidzot visu saliktu "pa plauktiņiem". Cerams, ka tā būs manis paša izveidota ticība....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.