Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Kristiāne F. "Mēs, Zoo stacijas bērni"
Arbūzgalva
iesūtīt 15.02.2006 16:30
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Vai Jums patika shii graamata?? Man ljoti..ko Juss par vinju domajat?? man skjiet ka shii graamt bija neaprakstamai burviiga...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 49)
resella
iesūtīt 30.05.2008 17:19
Raksts #41


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



nesaprotu- kas tik pretigs tai grāmatā? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Izklausas, ka jūsu dzīve ir kā ēdenes dārzs.
Man šo grāmatu nopirka un lika izlasīt mamma... 12. gadu vecumā, tāpēc vēl šokējos arī par faktu, ka bibliotekāre nav ļāvusi lasīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Grāmata interesanta. Manuprāt, viņa mani piesaistīja ar to, ka tā bija sarakstīta par mana vecuma jaunieti UN balstījās uz patiesām lietām. vēlāk pārlasot es priecājos arī par to, cik labi ir attēlota Vācija tajā laikā un cilvēku dzīves stils... nu, jā, kā jau teica- skarbā realitāte.
Par narkotikām un tā- jā, nu LV tikai tagad tas tā iet pilnā apritē.
Ah, esot arī filma. un Jā zinu cilvēkus, kas brauc uz zoostaciju, aplūkot šo vietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_meitene_zeltene_*
iesūtīt 30.07.2008 08:51
Raksts #42





Viesi




šo grāmatu sāku lasīt vakar un tūliņ jau pabeigšu. lasās ātri, bet neteiktu ka ar lielu aizrautību, jo nu šāda tipa grāmatas esmu lasījusi un man kaimiņos tādas lietas notiek nepārtraukti.
man grāmata iedveš tādu vairāk kā riebumu un nesapratni par to kas tur notiek, gribas a'trāk pabeigt lasīt vai pat vnk nelasīt līdz galam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Euphemia
iesūtīt 30.07.2008 12:13
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.08
Kur: Twilight



Grāmatu izlasīju apmēram 12,13 gadu vecumā, un izrāvu to cauri 5 stundās, tik saistoša tā man likās. neredzu tajā neko šausminošu, ne pretīgu, vnk reālās ielas dzīves atspoguļojumu tajā laikā.
es domāju, ka ir visnotaļ interesanti ieskatīties dažādās pasaulēs, neaprobežojoties ar to, kurā paši dzīvojam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 17.09.2008 22:19
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



šopavasar paņēmu bibliotēkā un pavisam biju aizmirsusi. vasaras vidū izdomāju izlasīt līdz galam un pabeidzu.
iepatikās tikai mazliet.
šausminājos par patieso narkomānu dzīvi un to, kā viņi iegūst naudu nākamajai devai.
ārprāc.
bet iesaku izlasīt arī citiem. liks padomāt. un tā pamatīgi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bjernsone
iesūtīt 17.09.2008 22:22
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.08
Kur: līdzās



lasot ik pa brīdim nodomāju "stūlbie, stūlbie cilvēki". bet bija interesanta grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 07.10.2008 14:44
Raksts #46


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Manuprāt, šo grāmatu būtu jāiesaka ikvienam, kas uzskata - vienreiz pamēģināšu un ar mani taču nekas nenotiks! Varbūt kādā attālākā prāta nostūrī tomēr lasītais aizķersies un cilvēks neķersies pie pamēģināšanas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 02.01.2009 18:45
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



Pamācoša. Izrādās ir arī jāvar viņu izlasīt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 06.01.2009 22:11
Raksts #48


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(essy @ 07.10.2008 14:44) *
Manuprāt, šo grāmatu būtu jāiesaka ikvienam, kas uzskata - vienreiz pamēģināšu un ar mani taču nekas nenotiks! Varbūt kādā attālākā prāta nostūrī tomēr lasītais aizķersies un cilvēks neķersies pie pamēģināšanas...


ķersies, ķersies, kur ta liksies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 04.02.2009 22:05
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



jocīgi vēl pirms pāris nedēļām nebija ne jausmas par ko grāmata ir, un biju domājusi nu kaut kad izlasīt, bet tagad nesen Vācu valodā skatījāmies filmu [ar angļu subtitriem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) ]..

protams, jā filma nav tas, kas gŗamataun tieši tāpēc es tagad gaidu kad varēšu viņu no kāda aizņemties, varbūt bibliotķā jāaplūko..
bet nu pamatīgas pārdomas radās arī pēc filmas, galvenokārt jau par to kā vispār tie aktieri kaut ko tādu varēja nospēlēt, un tad vēl protams pēc dažām ainām arī klasesbiedriem bija morālā trauma, bet jā ļoti labi atspoguļo reālitāti tolaik Vācijā.. un brrr.. ceru, ka ne pie mums.

vispār es lasīju, ka grāmatu ir sarakstījuši divi žurnālisti pēc tās Kristiānes atmiņām un intervijām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilks
iesūtīt 18.02.2009 13:30
Raksts #50


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



Grāmata, manuprāt, tiešām izcila. Ļoti patiesa un atklāta, kā arī tajā nav izskaistinājumu vai liekas moralizēšanas. Citreiz pietiek parādīt realitāti, lai to nekad negribētos piedzīvot un gribētos no tās pasargāt citus.

Izlasīju jau diezgan sen, vismaz pirms 7 gadiem, tomēr vēl arvien ik palaikam ataust atmiņā kādi tēli vai notikumi no grāmatas.. ļoti dzīva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 17:12