Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> GP filmu pagarinātās versijas
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 12:32
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Šis pavediens ir par LOTR filmu pagarinātajām versijā. Oficiāli tās ir nosauktas par The Special Extended Edition DVD's. Piemēram, Fellowship of the Ring pagarinātajā versijā ir papildus 30 filmas minūtes, kas ir iefiltrētas filmā, nevis ieliktas atsevišķi kā tas mēdz notikt ar šāda tipa DVD versijām. Tām pat ir saraksīta papildus mūzika un P.Jackson ir pamatīgi piestrādājis tās ieliekot atpakaļ filmā (jo tās ir agrāk izgrieztās epizodes).
Sauron vaicāja, vai tur ir iekļautas visas izlaistās grāmatu ainas. Nē, tas nav iespējams 30 minūtēs, tomēr tur ir 6 pilnīgi jaunas ainas un 20 pagarinātas.
Tātad, kam vēl ir FOTR pagarinātā versija? Vai kāds (bez manis) plāno iegādāties TTT Extended Edition?

Šo rakstu rediģēja Laereth: 02.08.2003 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 75)
Shadowstalker
iesūtīt 17.01.2005 06:35
Raksts #61


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



A tur ir kautkāda karjavā fīča, ka, piemēram, ASV pirkti diski iet uz jeņķu atskaņotājiem, kamēr uz mūsējiem nē. Arī kautkādi no Eiropas pie mums laikam negāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 17.01.2005 19:25
Raksts #62


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



tas ir zoneejums. kapitaalistu cuukas sadalijushi visu pasauli zonaas. un ameerikaa nopirkts DVD disks tieshaam var neiet uz eiropas atskanjotaaja. Uz kompja to var apiet, uz DVD playera arii laikam kaukaa, neesmu eksperts.

Nu ROTK extendeds ir labs. var teikt pashas labaakaas epizodes teatra versijaa bija izmestas. Es pat nezinu vai veerts te staastiit spoilerus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 17.01.2005 19:39
Raksts #63


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Kapitālistu cūkas.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Ir, ir tā, ka var neiet amerikāņu diski uz Eiropai paredzētajiem DVD atskaņotājiem. Kaut gan mierinājumam varu teikt, ka līdz šim visi no ASV nākušie DVD man ir 'gājuši' bez problēmām, tostarp arī TTT (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Elf: 17.01.2005 19:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 18.01.2005 18:46
Raksts #64


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Lieta taada, ka teoreetiski DVD atskanjotaaju izplatiitaajiem vajadzeetu iestaadiit atskanjotaaja zonu pirms paardoshanas. Vieniigi Latvijaa to parasti neviens nedara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 02.03.2006 13:39
Raksts #65


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Esmu tagad (protams) redzējusi pagarinātās versijas visām daļām un, jāsaka, parastos variantus nemaz vairs negribas skatīties. Jo sevišķi otrajai filmai - tā aina ar Galadriēlu, dāvanām, Gimli iemīlēšanos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un brīnišķīgā Eovinas-Aragorna aina ar zupu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Tās emocionalās ainas padara filmu plašāku, krāsaināku, tādus kā maigus pustoņus viņai piešķir (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) kā gleznu var skatīties
Trešā arī laba. Biju pārsteigta par to, ka "Voice of Saruman" nebija iekļauta oficialajā versijā. Joprojām nesaprotu, kāpēc - tas noklusējums patiesībā maina sižetu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 02.03.2006 20:33
Raksts #66


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



*izskalo acis ar balinātāju*
Tu grāmatu izlasi, tad tev varbūt neliksies, ka katra aina, kurā Gimli vai Eovina tiek padarīti par apsmieklu ir nepieciešams ieguldījums filmas krāsainībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 02.03.2006 22:01
Raksts #67


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Bet Grim! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Man viņi no tām ainām par muļķiem nepataisījās.
Un grāmatu esmu lasījusi. Nu ir tie tēli tur citādāki, ir, bet kāpēc uzreiz apsmiekls (varētu, piem, visus režisora interpretējumus smuki aprakstīt kā Eovina histēriķe, Aragorns neizlēmīgs gļēvulis utt. ) Man patika filmas emocionalitāte, liriskums (kura grāmatā maz). Nu ja, var jau būt, ka man tāda lubeņu domāšana. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet es ar visiem ekstendiem skatīšos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja Ausminta: 02.03.2006 22:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 16.06.2006 11:01
Raksts #68


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



butu baigi labi ja varetu redzet LOTR ar pagarinajumu!:)
kas tais ainas apmeram ir?kadi teli!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 18.12.2006 18:34
Raksts #69


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Daudz no tā kas ir tikai grāmatā,arī lietas kas nav grāmatā,bet citos Tolkina darbos.
Un ja Tev kāds izstāstīs,tad nebūs interesanti skatīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kontortionists
iesūtīt 22.01.2007 01:38
Raksts #70


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07



Ja atrodiet internetā .torrent'u LOTR: Trilogy Extended Version DVD formātā, dodiet ziņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 23.01.2007 19:11
Raksts #71


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Torentos nezinu,bet DC++ ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kontortionists
iesūtīt 27.01.2007 03:05
Raksts #72


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07



Ai, ko tur čakarēties. Pasūtīšu no amazon un miers. Tur vēl bonus materiāls būs klāt un smuks iepakojums, turklāt varēšu atskaņot uz sava DVD player'a, kuram ir ļoti augsta attēla raidīšanas kvalitāte, bet rakstītos diskus atskaņot ne vienmēr izdodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 27.01.2007 23:11
Raksts #73


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Priekškam-Gailītis-G var dabūt.
Un ja nav uz vietas,var sarunāt lai Tev pagādā.

Šo rakstu rediģēja maichestera: 27.01.2007 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kontortionists
iesūtīt 30.01.2007 00:38
Raksts #74


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07



CITĀTS(maichestera @ 27.01.2007 23:11) [snapback]1096671[/snapback]

Priekškam-Gailītis-G var dabūt.
Un ja nav uz vietas,var sarunāt lai Tev pagādā.


Mani interesē šī versija. Vai Latvijā to ir iespējams dabūt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 30.01.2007 21:02
Raksts #75


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Hm.Nav manīts vis..
Bet atsevišķi vai ar suvenīru gan var dabūt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 14.06.2008 18:55
Raksts #76


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Man tagad liekas, ka parastās versijas vispār ir tikai tādas kā nepilnīgas filmas.
Man jau agrāk likās, ka notikumu attīstības mazliet nedabīga, tā kā kaut kā trūkst, kaut kas netiek paskaidrots, izstāstīts. Un tas bija labi jaušams.

Visvairāk jau dūrās acīs pēdējā filmā, kur nezin no kurienes parādās pirātu flote pie Minastirītas. Labi, ja vēl skaidrs, kur Aragorns dabūja spokus, bet kur kuģus?
Kā arī tas, ka nebija Sarumana balss ainas un nezin kā palantirs nonāca ārpus Ortanaks arī nebija jauki.
Bet papildinājumi to visu jauki atrisina.


Man ir iebildumi pret Sarumana balss ainu. Likās kaut kā pārāk prasti. Derētu kāds iespaidīgāks efekts.

Galvenais - pat ja esi skatījies parasto filmu versiju, šo ir vērts skatīties pilnīgi noteikti, jo jaunās ainas ļoti prasmīgi tiek iesaistītas iekšā, ka brīžiem var likties, ka tā ir pilnīgi jauna filma.

P.S. Ja būtu atradis šo pavedienu, nebūtu uzveidojis to savu pavedienu, kur mudinu pārējos nodarboties ar pirātismu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 11.05.2024 12:49