Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: GP filmu pagarinātās versijas
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Viduszeme: Filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Laereth
Šis pavediens ir par LOTR filmu pagarinātajām versijā. Oficiāli tās ir nosauktas par The Special Extended Edition DVD's. Piemēram, Fellowship of the Ring pagarinātajā versijā ir papildus 30 filmas minūtes, kas ir iefiltrētas filmā, nevis ieliktas atsevišķi kā tas mēdz notikt ar šāda tipa DVD versijām. Tām pat ir saraksīta papildus mūzika un P.Jackson ir pamatīgi piestrādājis tās ieliekot atpakaļ filmā (jo tās ir agrāk izgrieztās epizodes).
Sauron vaicāja, vai tur ir iekļautas visas izlaistās grāmatu ainas. Nē, tas nav iespējams 30 minūtēs, tomēr tur ir 6 pilnīgi jaunas ainas un 20 pagarinātas.
Tātad, kam vēl ir FOTR pagarinātā versija? Vai kāds (bez manis) plāno iegādāties TTT Extended Edition?
aivvv/troll dream walker
es ja atradiissu nokaccaassu
Overlord
Hmm laikam ka es tā darīšu. Gribas redzēt īsto GP versiju
Laereth
Kopā FOTR Extended Editon DVD ir četri DVD diski. Divi ir filmām, kuras kopējais garums saniedz gandrīz 4 stundas, un pārējie divi ir pilnībā veltīti FOTR filmas tapšanas procesam. Pirmā diska nosaukums ir From Book to Vision, otrā - From Vision to Reality. Nokačāt jau varbūt ka varēs, tomēr arī cena nemaz nav tik pārspīlēta kā varētu domāt - 26$ amazon.com. TTT pagarināto versiju varēs nopirkt sākot no 18.novembra... nevaru sagaidīt smile.gif
Overlord
Tikai no 18. Novembra? ohmy.gif Kādēl tik ilgi jāgaida
Laereth
Mārketings... wink.gif Parastā TTT versija ir gaidāma jau 26.augustā, savukārt, pagarināto viņi ar nodomu tik vēlu izlaiž tirgū, lai cilvēki tuvāk nākošā Return of the King iespaidā, pēc iespējas vairāk pirku TTT EE. Es zinu daudzus, kas pirks abas versijas, es gan pacietīšos līdz novembrim.
Overlord
Man jau nebūtu žēl to 26 zaļo, tikai nezinu vai tas būs kvalitatīvs
Laereth
LOL, protams, ka kvalitatīvs! Nav taču kaut kāds kaktu ražojums, bet oriģinālā versija grin.gif
Overlord
Bet var visādi gadīties, viens var uztaisīt kautkādu plaģiātu un uzdot to par jautno treileri un tādā gadījumā tie 26 dolāri ir vējā
Laereth
Es tevi īsti nesapratu. Ja tu runā par treileri, kas nesen parādījās un atkal pazuda, tas noteikti nebija plaģiāts. It was the real thing. Bet www.amazon.com ir vispopulārākais interneta veikals, ja tā to varētu nosaukt. Šeit ir links uz TTT EE DVD http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00...product-details
Tur plaģiāti apkārt nemētājas. Es amazon.com regulāri iepērkos, manas atsauksmes ir ļoti labas.
aivvv/troll dream walker
hmm bet vai iepirkties internetaa paarsvaraa nesanaak daargaak kaa reaali
Overlord
Es diezgan reti iepērkos internetā un domāju ka arī mammai nebūs žēl to dolāru par treileri
Laereth
Viss atkarīgs no tā, ko tu pērc. Bet uz ārzemēm viņi sūta tikai grāmatas, CD, DVD, VHS.
Viena no FOTR pagarinātajā versijā iekļautajām jaunajām epizodēm ir Galadrielas dāvanu saņemšana. Es vispār nesaprotu, kā to varēja izlaist parastajā versijā, parādot tikai Frodo + the light of Eärendil. Viņas dāvanām taču turpmākajās filmās ir nozīme. Jau TTT Semam šķietami no nekurienes uzradās 'elven rope' (Nassty elvesss twisssted it!! It burnsss us, it hurtsss us! -Gollum, TTT). Savukārt Extended Edition DVD tiek parādīta virves saņemšana.

EDIT: Kas par treileri, Sauron? Runa iet par filmu pagarinātās versijas DVD :blink:
Overlord
HOps atkal sajaucu pavedienus huh.gif grin.gif Bet es ceru ka rādīs tajā pagarinātajā versijā arī Isildura brāļa Anariona krišanu
Laereth
Nedaudz nokļūdījos ar cenām - Gredzena brālības pagarinātā versija maksā 29.99$, tātad aptuveni 30$. Šeit ir links: FOTR DVD.
Jārēķinās vēl arī ar 'shipping' izdevumiem (tie tiek aprēķināti gan par katru lietu, ko iegādājies, kā arī vispārējie sūtīšanas izdevumi).
Šādi izskatās FOTR EE DVD kāds pašlaik atrodas manā LOTR plauktiņā smile.gif

Overlord
Bet vai par Eiro arī var tos diskus nopirkt, jo man tagad ir stipri vairak eiro nekā dolāru
mazā peciņa
Es kad biju Vācijā es noskatījos pagarināto versiju. Varu teikt tikai to, ka tas ir to vērts. Pati (varbūt) pirkšu 2 daļu. Kad viņa iznāks.
Laereth
Protams, ka ir to vērts! Ā, šausmas, cik ilgi jāgaida līdz decembra sākumam, kad es dabūšu TTT pagarināto versiju! Varēšu visus diskus uzreiz skatīties (protams uz miega rēķina un pēc tam uz lekcijām nekāda vilkties...bet tas ir to VĒRTS!).
Andza
Nu esmu laimiigais sho disku iipashnieks jau apmeeram gadu, un, atziistu, ka komplekts ir gauzhaam labs. Ir interesanti paskatiities intervijas ar visiem aktieriem atsevishkji un apluukot kaudzi konceplju (t.i. konceptuaalo artu) (Sauronam vareetu buut interesanti redzeet visas Saurona skices saakotneejaas vinja teelam).

Zheel vieniigais, ka nav iespeejams paarsleegties no extended uz theatre version, jo ievads filmas man tomeer labaak patiik neekstendotajaa versijaa. Bet tas jau subj.
Gaidu, kad uzradiisies otrs ekstendets, bet pirmo var dabuut arii Lavijaa kaut kaados veichos (es iepriekshruden nopirku uniitii, vai tur tagad ir, nemaaku spriest).

P.S.
Teoreetiski, ja ir liela veelme un lielas probleemas atrast pirmo filmu, varu paarrakstiit, jo man ir DVD rakstiitaajs.
Kedriks
Errrrrr......atkal jau skanēs kā LFFB reklāma, bet.......29. XI Akadēmiskās bibliotēkas telpās būs lffb saiets kurā iespējams notiks LOTR II extended skatīšanās. Viņš šobrīd ir ceļā no Amazon.com`a un ir liela iespēja, ka līdz tam datumam varētu jau būt klāt wink.gif
Ginger York
LOTR mājas lapā ir fragmenti no extended versions, tie gan ir maza formāta un darbojas kā teasers. Vēl labāk, ja būtu extended DVD cienītāju priekam nofilmējuši arī the Dark Forest un Tom Bombadil whistling.gif Es teiktu, ka jau tur var redzēt daudz daudzsološu lietu, kuras noteikti ir vēl labākas pašā DVD. Vispār, ja labi pameklē, netā var atrast intervijas un visu pārējo, filmas var novilkt no neta ar kādas programmas palīdzību. Varētu jau saņemties un kādreiz nopirkt to garo versiju arī sev. Bēt jūs taču visi zināt, ka LOTR mājas lapā ir daudz labu lietu, vai ne?
Laereth
WOW!!! Mans TTT EE DVD arī ir ceļā!!! Liels paldies par heads up, savādāk es biju pārliecināta, ka tas tiks nosūtīts ap 18.novembri smile.gif Jauks pārsteigums - sīkums, bet patīkami wink.gif
Arwen
Kas ir pagarinātajā versijā TT? Pirmajai daļai es esmu redzējusi, bet otrajai nē...
feanaro
Vēl jau nav redzēta, bet ir daudzas lapas, kur ir rakstīts par to, ko var sagaidīt TTT EE, taču šeit tā kā negribētos Spoileroties wink.gif
Arwen
Kāpēc tēma taču ir par pagarinātajām versijām...
Andza
WARNING!! SMALL SPOILER!!



Nepatiikamaaka zinja saistiibaa ar ekstended versijaam ir taada, ka Sarumana atbrunjoshanas notiks tikai RoTK pagarinaatajaa versijaa. Un es to tik ljoti gribeeju redzeet driizaak!
Laereth
Sekos spoileri no TTT Extended Edition DVD


Tātad tā...man par lielu prieku sestdien pienāca sūtījums no Amazon ar The Two Towers Extended Edition DVD grin.gif YAY! Diemžēl savākt no pasta to varēju tikai šodien un attiecīgi tikko pabeidzu skatīties.

Manas atsauksmes ir ļoti, ļoti labas (nudien, kāpēc TTT nedabūja Oskaru? huh.gif), papildus 40 minūtes pārsvarā attēlo extra momentus no grāmatām, piemēram, kā Frodo un Sems Emyn Muil pa elfu virvi rāpās lejā, Theodred bēres, extra Treabeard ainas, Legolas un Gimli pieveikto orku skaita salīdzināšana wink.gif. Tiešām biju priecīga, ka tika parādīti Huorns, kas pēc Battle of Helm's Deep izrēķinās ar orkiem. Precīzi jau nav kā pēc grāmatas, bet tomēr. Vēl pie extra scenes bija Saruman + Grima, spriedelējot par Aragornu kā iespējamo Isildur's heir, Gandalf + Aragorn, spriežot par to, ka "Sauron fears what you [Aragorn] may become". Ā, vēl parādīja Merry + Pippin izaugšanu pēc "ent draught" iedzeršanas un pipeweed atrašanu Isengard'ā.

Tas pagaidām viss...off the top of my head. Par spīti novirzēm no grāmatu materiāla, filma ir izcils mākslas darbs!

Gan jau, ka vēlāk vēl kaut ko atcerēšos un pierakstīšu smile.gif
Trade///MARK
CITĀTS
(nudien, kāpēc TTT nedabūja Oskaru? )


Jo Oskaru izvirza taadaam iipashi `````aam filmaam kaa Mulenruzja un Chikaaga.

Ev, tev ir pirmajai daljai extended? Kads tur izskataas Toms Bombadils? Kads aktieris teelo?

Varesi man kaut kad iedot tos DVD? Man vajag paarkopeet kaut kaadaa veidaa, lai varetu arii skatiities sho briinumu!
Laereth
FOTR EE DVD nav Toma Bombadila...diemžēl. Cik noprotu, viņu ļoti ātri izmeta no scenārija, tā ka viņš netika pat līdz pagarinātajai versijai.

Vēl par TTT EE - viena aina, kura nu gan varēja arī nebūt - kur Aragorn piestrādā par "horse whisperer" un savalda Brego (impressing Eowyn that way rolleyes_a.gif ). Viņš tur runā elvish, taču jāatzīst, ka man tā valoda izklausījās aizdomīgi līdzīga skandināvu valodām, varētu apzvērēt, ka viņš teica: "Lugn nu, vad ar du radd for?" [paliec mierīgs, no kā tu baidies?] Maybe that's just me. Aina jau jauka, taču for the sake of authenticity...
Trade///MARK
Nu, es dzirdeju, ka Tomij's bija ieksh pirmaas daljas extend'a. Labi, saki man taa, kur Latvijaa ir vieta taa, kur var iegaadaaties LOTR extended versions. Piraatiskie diski arii der, ja nav original!

Heh, es zinu, ka filmaa tur kaut kas nav iisti rihtish ar tam valodam, vai I neizrunaa kaa "AI" vienmeer??? Kapec tad Elrond's pirmajaa daljaa kliedza "Izilduur!" nevis "Aisilduur!"???
Mastero Jazz
Tolkiens jau pats izrunas vārdien pieraxtīja... Isildur, nevis Aisildur. Tā kā izrunas pirmajā filmā bija okei...
Trade///MARK
Treshajaa daljaa teikts:
I - initially before another vowel has the consonantal sound of y in you, yore in Sindarin only: as in Ioreth, Iarwain.

Nu pirms (I)sildur nav vowel's taatad laikam jaaizrunaa kaa ir pa default, un angliski pa default I izrunaa kaa Ai, taatad laikam pareizi ir Aisuldur.

Buushu kaut ko samudjiijis!
Mastero Jazz
Vai tik ne appendixā pēc trešās daļas... Arī esi ticis klāt... Bet tas jau ir baiss off-topics.
Trade///MARK
U got it!
Andza
Nu tie jau ir anglju val. izrunas smalkumi, kuros i meedz izrunaat gan kaa ai (idea), gan kaa i (impossible).

Lielo extended kasti (ar visu atribuutiku) var nopirkt Origo DVD nomaa apaksheejaa staavaa.

Bet Toma tieshaam nav extendedaa, un kaut kaa pat priecaajos par to, jo man vinjsh arii paaraak graamataa nepaaraak shkjita iederamies, lai man piedod Bombadila un vinja otraas pusiites miiljotaji.
Laereth
Nope, Toma FOTR EE nav noteikti (lai gan es arī esmu dzirdējusi baumas par šo lietu).
Man abi Extended ir no amazon.com, bet vismaz pagājušo gadu FOTR EE bija pieejama arī LV veikalos (pati gan neredzēju, tā man stāstīja). Arī DC++ varot atrast.

Vēl tikko atcerējos par TTT EE - bija iekļauta arī Faramira vīzija par brāļa laivas atrašanu un viņa flashback par Osgiliath atkaraošanu, kā arī parādīta Denethor dažādā attieksme pret abiem brāļiem.
Trade///MARK
CITĀTS
viņa flashback par Osgiliath atkaraošanu


Vaitad graamataa vinjam bija flashback's?
Laereth
Nē, grāmatā flashback nebija, taču filmās ne tikai tas vien atšķiras no grāmatu satura. Tam ir paredzēts atsevišķs pavediens šeit.
Pirlipete
CITĀTS(aivvv @ 02.08.2003 15:19)
es ja atradiissu nokaccaassu

Nu ja tu atrodi,tad pasaki kur!Ok? smile.gif
Tas varētu būt interesanti...
Kedriks
Labais!!! Tie kas bija uz sestdienas pasākumu akad.bibl. taču piekritīs vai ne! Brīnums, ka tik daudz svarīgu detaļu bija izlaists! Un tādi jociņi! Īpaši par Gimli cirvi kas kustinot "beigtā" orga nervu sistēmu laughing.gif
Nihil
CITĀTS(Kedriks @ 01.12.2003 12:40)
Labais!!! Tie kas bija uz sestdienas pasākumu akad.bibl. taču piekritīs vai ne! Brīnums, ka tik daudz svarīgu detaļu bija izlaists! Un tādi jociņi! Īpaši par Gimli cirvi kas kustinot "beigtā" orka nervu sistēmu  laughing.gif

Te nu beidzot ir kāda vieta, kur es Kedrikam piekrītu! laughing.gif

Saīsinātā versija pat likās mazliet nesakarīga, bet šītās izgieztās vietas aizpldīja visus caurumus! (nu kā viņi drīkstēja izņemt to vietu par Legolasa Un Gimlina sacensību?!?)
Kedriks
Paga paga paga!! Kas tad ir tās lietas, kurās cien. Nihil man nepiekrīt un briesmīgi oponē???
Nihil
Tas būtu SPAMs. wink.gif ja kaut kas nav skaidrs, sūti PZ.
Kedriks
Faktiski noskatoties uzlaboto TTT tomēr mazliet biju vīlies, jo tā arī nesagaidīju 2 lietas - garās rūķu trepes pa kurām Gendalfs aun Balrogs izkļuva Z. kalna virsotnē grin.gif
un beigās - kaut vienā kadrā vajadzēja parādīt ka Aizenas upē ir izsīcis ūdens - lai ķļutu skaidrs, kāpēc tur gaida tāds sagatavots dambis, ko entiem tik izdemolēt laughing.gif
Lia'angia
Man dikti tikās Eovinas dziesma bērēs - tāda izmisīgi spītīga goda izrādīšana. Jauki, bet, manuprāt, neatbilstoši bija Eovinas pavārmākslas mēģinājumi un patiesais izbīlis, kad Aragorns pateica, cik viņam gadu... smile.gif Vispār ar humoru šite bija drusku pārspīlēts - komiskais tēls Gimlijs manī izraisīja dusmas, lai gan par dvarfiem es īpaši nefanoju. bet te viņš tika parādīts par tādu jampampiņu, kas kavē visu pagastu ar saviem lempīgajiem izgājieniem...
Kedriks
Jā, es ar pabrīnījos no kurienes cien. P.Dž. izrāva tos pavārmāxlas mēģinājumus. Bija protams jautri, bet druscīt samāxloti jautri...
Laereth
Tikko nošokējos (labā nozīmē) TheOneRing.net izlasot ziņu, ka ROTK EE tiek paredzēts ilgāks par 4 h 50 min!! Links ar ziņām ir šis: http://www.theonering.net/perl/newsview/8/1072200980
Kā redziet arī Ian McKellen saka, ka tā būs pāri 5 stundas gara! Tas būtu a dream come true visiem LotR faniem wink.gif
Elanor The Moon Lord
Esmu redzeejis! Super!!! Tiek iekļautas dažas smiekīgas ainas, kuras neraadija normaalajaa versijaa!
Goldberry
Laereth to liec manai sirdij priekaa leekaat un liiksmee mirdzeet grin.gif 5 stundas garsh LOTR - uz kaut ko tik skaistu es pat sapnjos necereeju... Sizheta pietiktu arii ilgaakam laikam bet tik un taa... Tagad tik atliks taads nieks kaa dabuut pagarinaato versiju unsure.gif
Rosie Cotton
Vai kāds varētu pastāstīt, kādas jaunas epizodas ir Fellowship of the Ring Extended versijā?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.