Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Piektais Kristaals [amulets, gp] [PZP]
Nemesida
iesūtīt 01.10.2004 20:54
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nu taa...piesakaas pa PZ smile.gif

Iisti veel nezinu kas shitajaa speelee buus (diivaini ne?), bet ceru, ka buus labi...tikai atceraas- man nav daudz laika, taapeec daudz postot nevaig...

Nu tad staasts ir taads...

Kaadaa muusdienu pilseetaa (nav svariigi kuraa) pusaudzes atklaaj sevii diivainas speejas. Driiz vinjas tiek ievilktas Viduszemes pasaulee, kur vinjaam jaatguust tas, ko sauc par Piekto Kristaalu. (nju par to veelaak, speeles gaitaa)

Nepiecieshami:
5-7 cilveeki - 1 speeja (diezgan nopietna, bet ne visvareniiba), 2 ierochi(tos ieguust veelaak)... (galvenie teeli, tie jaunieshi, kas ieguust taas speejas)
1-2 egelji - 3 speejas, 2 ierochi
1 vampiirs - 4 speejas, 1 ierocis
2 deemoni - 2 speejas, 3 ierochi
1 baltais mags (burvis) - 3 speejas, 1 ierocis
1 melanis mags (burvis) - 3 speejas, 1 ierocis
5 elfi - 4 speejas, nav ierochu.

Pa PZ suutiet shaadu infu par savu teelu.

Vaards(ja ir arii uzvaards):
Rase(atljautaas rases: cilveeks(nju tie ir tie jaunieshi, taalaak uzskaitiitaas rases paraadaas veelaak), elfs, vampiirs, demons, engjelis, burvis(nju mags it kaa..) utt):
Vecums(cilveekiem - ne vairaak kaa 20, paareejiem - ne mazaak kaa 200):
Raksturs:
Izskats:
Bio(nav obligaats):
Dziivnieks(tie, kas piesakaas uz to jaunieshu teeliem, nedriixt izveeleeties dziivnieku):
Ierocis(atkariibaa no rases):
Magjiskaa speeja(atkariibaa no rases):


Speeli saaksim, kad buus pieteiksuhies pietiekami cilveeki.
Saaksim no pasha pasha saakuma...
Dazhreiz vadiishu kaut ko pa PZ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
18 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
earnella
iesūtīt 09.10.2004 20:43
Raksts #41


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey paskatījās uz tāfeli un lēni pavēra muti. F**K!!! Meitene novaidējās. Es taču neesmu atkārtojusi. Viņa steidzīgi izņēma no somas grāmatu un sāka to šķirstīt, bet tas neko nedeva. Pārāk daudz burtu... Tiešām pārāk daudz... Desmitreiz par daudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 09.10.2004 20:53
Raksts #42


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Alise drūmi soļoja atpakaļ uz klasi prātodama par koridorī satiktajām meitenēm un Džoša dīvaino uzvedību. Viņa iegāja klasē un apsēdās pēdējā solā. Viņai blakus neviens nesēdēja. Skolotāja tupēja uz sava krēsla kā vista laktā. Alise ar riebīgumu nopētīja učeni un izvilka no somas grāmatas. Kāda jēga ir šajai muļķīgajai stundai? viņa nodomāja un nometa grāmatas uz sava galda ar apdullinošu blīkšķi, kas pievērsa visas klases uzmanību. Ko blenžat? Alise nikni nosauca un klasesbiedri novērsās no meitenes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 10.10.2004 18:27
Raksts #43


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Filla noseedaas blakus solaa Eho... "Ko winja atkal newietaa war uzstumt tos ````os hontrikjus...???" metene izwilka no somas kladi un centaas kaut ko atkaartot... "Nu...bljaawiens...par ko iisti tad buus tas tizlais paarbaudes darbs...???" winja jautaajoshi paskatiijaas draudzenees...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 10.10.2004 20:57
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: Earnella, beidz zagt manus tekstus!

IC:
Eho iisti nezinaaja, ko atbildeet. Parasti darbi bija par pagaajusho stundu vielaam. Probleema bija vieniigi taa, ka meitene bija palaidusi garaam vismaz triis peedeejaas veestures stundas.
-Viens divnieks vairaak vai mazaak,-vinja jautri teica draudzeneem,-kaada starpiiba?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 11.10.2004 18:59
Raksts #45


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: Piedod... rolleyes_a.gif

Nu... ja ņem vērā, ka tas var būt robeža starp sekmīgumu un nesekmību, tad viens divnieks ir visai daudz.... Ja tu saprati manu domu... Kiipey atmurdēja, uz draudzeņu pusi pat neskatīdamās, bet gan ieurbusies grāmatā, no kuras tomēr bija pagrūti kaut ko izlobīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 11.10.2004 20:30
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



-Skatiisimies, kas buus taalaak,-ceriigi noteica Eko, veerojot kaa magjistre Varpiinija iekaato pukainajaa klasee. Vinja bija iisa auguma sieviete, kas atgaadinaaja jautru raganu. Un taa arii bija...shi zhurka vienmeer uzjautrinaajaas, kad kaadam negaaja veesture...cilveeku mociishana vinjai sagaadaaja baudu.

-Sveiki, mani mazie miiluliishi,-vinja ieduudojaas gandriiz tik pat saldaa balstinjaa kaa Heleena,-juusn evarat iedomaaties kaads prieks man juus visus redzeet dziivus un veselus.

Vinjas skatiens paarsliideeja Eko un vinjas draudzeneem. Shajaa skatienaa bija salasaams, kas pilniigi preteejs tam, ko magjistre teica....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 12.10.2004 13:09
Raksts #47


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



""Jaa...kaa...tad...liels priex...pilniigi jaasmejas..." Filla chuxteeja draudzeneem, paceelusi acis no klades... "man gan liekas, ka ir pilniigi preteeji...winja labraataak gribeetu muus wisus nozhmiegt...un taa pamatiigi, ne?" meitene uzmeta riebiigu skatienu uchenei...un tad atkal saaka paarlasiit kladi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 12.10.2004 15:09
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



-Njaa,-novilka Eko,-un diivaini ir tas, ka tikai muus.
Meitene pameta skatu uz pusi, kur skolotaaja skaidroja Heleenai maajasdarbu uzdevumus...skatiens...njaa...gandriiz vai miiloshs...
Ja kaut kaa vareeja noteikt magjistres attieksmi pret skoleeniem, tad tikai peec vinjas skatiena.
-Sliktaak vairs nebuus,-pasmaidiija Eho un devaas uz skolotaajas pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 11:18
Raksts #49


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey nicīgi nošņācās un atkal atvēra grāmatu. Kur tu ej...? Eho! Meitene klusi pajautāja, bet Vikijas Vārpīnijas (OOC: laughing.gif Mēs esam zvaigznes) skatiens atkal novirzījās uz šo pusi, tāpēc Kii aizvēra muti un saīgusi mēģināja izvilkt no konteksts terminus, jo šīs skolotājas hobijs bija ar tiem piebāzt katru kontroldarbu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 15.10.2004 15:50
Raksts #50


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Eho bija gandriiz pavisam sabojaats garastaavoklis taadeelj vinja iemauca ar graamatu (kas vinjai nez kaadeelj atradaas rokaas) kaadam klasesbiedram, kas meeginaaja vinju aptureet. Visi taa apmeeram vareeja iedomaaties, ka Eho atkal kaitinaas skolotaaju...
-Labriit, magjistre Vaarpiinija,-vinja ar supermaaksliigu smaidu sejaa teica. Eho balss skaneeja tik saldi un jauki, ka vinjai pashai no taa palika nelabi,-man patieshaam zheel, bet arii es nesapratu maajasdarbu.
Meitene apstaajaas un pagaidiija, kameer skolotaaja sagremos informaaciju. Vaarpiinijai aiz muguras Heleena taisiija neapmierinaatu gjiimi.
-Un tieshi tas ir iemesls tam, ka mana burtniica ir pilniigi tuksha,-vinja noteica un uzsveerti nopuutaas,-ja juus man buutu paskaidrojusi...varbuut tad es kaut ko saprastu...

OOC: ja tu kaut ko izdomaa, ko taa uchene vareetu taadu pateikt, atsuuti man PZ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 15:56
Raksts #51


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey sarāvās, jo šitais nevarēja beigties labi... Noteikti nē... Meitene paslēpās aiz savas grāmatas, jo labāk bija neredzēt skolotājas reakciju... Kiipey paliecās nedaudz uz Fillas pusi un, izlikdamās, ka ieskatās viņu kopīgajā Atlantā, nočukstēja: Sasodīts, viņai nav visi mājās!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 15.10.2004 16:02
Raksts #52


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Varpiinijas acis zveeroja, bet vinjas sejas izteiksme palika nemainiiga. Eho tik pat godiigaam aciim kaa ieprieksh blenza pretii. Beidzot skolotaaja izdariija kaadu kustiibu, kas pilniigi neko neatgaadinaaja un pagriezaas, lai panjemtu Heleenas pildspalvu.
-Iedot man savu burtniicinju, miiljais beerns,-vinja saldaa balstinjaa nozhuuzhoja.
-Redziet, skolotaaj,-iesaaka Eho un meeginaaja izlikties, ka ir stulba,-es nepanjeemu burtniicu liidzi, jo kaada gan jeega vinju staipiit liidzi, ja tur taa pat nekaa nav.
-Un dienasgraamatinju?-nemaz nsamulsa Varpiinija, bet gan tikai pasmaidiija nedaudz plataak.
-Taada pati probleema,-teica Eho un knapi notureejaas nepasmaidiidama. Ja Varpiinija buutu speejusi nogalinaat ar skatienu, tad Eho buutu jau septinjreiz beigta....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 16:05
Raksts #53


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey beidzot nevarēja ignorēt vispārējo noskaņu un paskatījās uz Eho un skolotājas pusi. Helēna kļuva aizvien apmierinātāka, savukārt Niks jeb Klusējošais Zēns izskatījās tā, it kā skolotāja taisītos bārt viņu pašu un nevis Eho... Tad viņš ievēroja Kii skatiesnu un nosarka. Kiipey atkal pievērsās Eho un saspieda īkšķus plaukstās.
Pasaki, ka atnesīsi to rīt, citādi nebūs labi... Pasaki!!! Kii domāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 15.10.2004 16:08
Raksts #54


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Vikija nomainīja savu es-tevi-nogalināšu izteiksmi uz supersaldu smaidiņu.
- Abet, protams, mana mīļā, dārgā Eko. - Viņa uzsvēra. Helēna bija sākusi kaut ko nojaust un sakārtoja savu rozo džemperīti, ieķiķinājās un pagriezās pret citām meitenēm un sāka sačukstēties. Helēna uzmeta nicinošu smaidiņu un pasmīnēja. Acīs mirdzēja "Es zinu, ko viņa darīs..." Vikija redzēja šo kustību un sakārtoja savu dupsīti uz galda. Un uzsvērti nopūtās:- Mīļā, dārgā, Eko... Tu jau mums esi gudra... kā būtu ar cepurīti, "es-esmu-stulba-iesperiet-man" ? pasaki? Tava dienasgrāmatiņa atnāks... kā arī burtnīciņa... ar visiem taviem vecākiem... - Vikijas smaidu nomainīja ļauna izteiksme. Viņa piegāja klāt Eho un iekrampējās ar savējiem sarkanajiem nadziņiem viņas plecā. - Tu iesi ārā, saprati? Pie direktora! - viņa gribēja vēl piebilst kaut ko īpaši nejauku, bet pietaupīja vārdus. Skola kā nekā. Helēna sāka zviegt. - Tie, kas ir ar Eho, lai tinas, bet, lai necer uz labām atzīmēm līdz semestra beigām! - viņa apzinājās, ka melo. Bet tā bija iespēja atbrīvoties no "dažiem labiem".

OOC: Ar Bezceriibas atbalstu, protams. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 16:37
Raksts #55


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey nenoturējās un skaļi nosvieda grāmatu uz galda. Bija jau skaidrs, ka tagad visu skatieni pievērsti viņai, tomēr meitene, lai arī mazliet piesarka, turpināja nikni skatīties uz skolotāju.
Jā, Mirenu jaunkundz, tu esi viena no tiem, uz ko tas attiecas!
Kii bij vienalga, viņa neko neatbildēja...

*turpiniet*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 15.10.2004 18:17
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: tu shkjiet esi paarmantojusi vienu kriksha vaardinju..tas buutu - *turpiniet* laughing.gif

IC:
Eho tieshi to arii bija gaidiijusi. Vinja aizsvieda graamatu (taa jau taapat biblioteekas graamata) uz taalaako klases stuuri, kaut kaadaa veidaa pamaniijusies nevienam netraapiit, un lepni izsoloja no klases.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 18:22
Raksts #57


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Vikija turpināja "mīļi" blenzt uz Kiipey, un meitenei arī apnika. Viņa ielidināja grāmtu nevis klases stūrī, bet gan somā, jo negribēja tiešām iegūt sliktu vērtējumu gadā, un pievienoja grāmatai arī kladi un penāli. Meitene pamāja ar roku Fillai, tā teikt - "Nāksi..?", un tad, draudzīgi uzsmaidīdama Helēnai un Vikijai, kura laikam nebija gaidījusi, ka aicinājumam kāds atsauksies, tāpēc šķita izsista no līdzsvara, izgāja no telpas, tā paskaļāk aizcirsdama durvis. Ārā viņa atrada Eho. Gaidam Fillu...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 15.10.2004 18:29
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



-Te jau vinja naak,-smaidiidama teica Eho,-tagad mums jaadabuu rokaa paareejaas meichas un vareesim doties...nu...veelaak pateikshu kur...
Eho nokrita uz celjiem pie skapiisha un luudzoshi paskatiijaas uz Kii..
-Tas bija lielisks veids kaa tikt prom no stundas,-vinja teica,-un vinja lieliski zina, ka nevar muus sodiit, ja pati izdzinusi aaraa...starp citu...
Eho izvilka no somas mazu kaarbinju.
-Ja mums ko jautaas,-vinja paskaidroja,-tad man vinjas teiktais shoreiz ir ieraxtiits diktofonaa...dod atsleegu!..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 15.10.2004 18:30
Raksts #59


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Kā es viņu ienīstu! Muļķīgā učene! Alise domāja soļodama pa koridori. Viņa tikko bija aizgājusi no stundas un bija pārliecināta, ka arī Džošs ir to izdarījis. Alise nogriezās uz ārdurvju pusi, bet koridorī stāvēja iepriekš redzētās un satiktās meitenes. Sveiki! Bastojat? Alise diezgan priecīga, ka nav vienīgā noziedziniece, noteica. Viņa diezgan drūmi pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 15.10.2004 18:50
Raksts #60


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kii sarauca pieri un tad pameta acis uz Alisi. Viņa meiteni pārāk labi nepazina, nemaz nebija mēģinājusi.. Sveika! Man liekas, ka tevi sauc Alise, ja? Tu arī esi mūsējā...? Nu, tu biji klasē, kad Eho un mani, un Fillu izdzina...? Kiipey teiktais skanēja uzbrūkoši, lai gan viņa tā nemaz nebija gribējusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

18 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 16:27