Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Raganas, Noslepumu kambaris
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 13:43
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



Ka jus vispar domajat vai tagad vel raganas pastaw?! ja vinjas ir tad noteikti kljuvushas daudz specigakas... ex ka es veletos tam visam piebiedroties.... varbut kads zin man izpalidzet unj zin kur man versties pie kadas raganas ka maceklei? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Īve
iesūtīt 15.06.2006 13:48
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Nu šaubos, ka raganas pastāv, bet drošvien cilvēki ar vienkārši kādām spējām, bet ne jau tādām kā raganām.

Un man šķīet, ka NK nav īstā vieta šim pavedienam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 13:50
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



nju sorry sheit jauninja esmu tongue.gif
bet isteniba kapec tagad nevaretu pastavet raganas jau jau vinjas bija senos laikos? nevar but ka visas vinjas ir sadegushas uz sarta? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 15.06.2006 14:27
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Kāpēc tev šķiet, ka visas raganas tika dedzinātas uz sārta? Daudzi nevianīgi cilvēki tika sadedzināti, raganas no sadegušajiem bija ļoti maza daļa. Tās vienmēr ir pratušas labi slēpties.
Šaubos vai viņas ir kļuvušas varenākas. Spēks varbūt tiek nodots no paaudzes paaudzē.

Ja tu vēlies uzzināt kaut ko par mūsdienu raganām, tev jāpameklē informācija. Šodienās ir attīstījušās neo-pagānism kustības, kas atdzīvina senos rituālus.
Vina no šīm kustībām ir Vikas kustība.
Kādā grāmtanīcā vari pameklēt grāmatu "Raganu un burvju mākslas enciklopēdija". Tā ir veidota pamatā uz Vikas kustību un tajā daudz ko var uzzināt. Piemēram par Dievieti, ragaino dievu, dažādām nozīmīgām okultisma un tamlīdzīgu nozaru personam, mūsdienu raganas un svētvietas.

Ceru, ka izlīdzēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 15.06.2006 16:09
Raksts #5


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(antikriste @ 15.06.2006 14:50) [snapback]655509[/snapback]

nju sorry sheit jauninja esmu tongue.gif
bet isteniba kapec tagad nevaretu pastavet raganas jau jau vinjas bija senos laikos? nevar but ka visas vinjas ir sadegushas uz sarta? tongue.gif

Un kur gan tu rāvi, ka raganas bija senos laikos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 15.06.2006 16:25
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Es pati vēl sevi neesu atklājusi, tāpēc varu teikt, ka ticu tām un neticu. Bet, kam lai es ticu - es nezinu ...
Manuprāt es domāju, ka agrāk tādas bijušas, bet tagad izmirušas, moš' kāda vēl ir, bet mana nezin tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 15.06.2006 19:35
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Ehh, nu kaut kādas 'pesteļotājas' jau noteikti ir, bet nu, tādas tā kā pasakās ar lielām pumpām, neglītas, un ģērbjas tikai melnā, tādas gan nav [manuprāt tongue.gif]...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 19:39
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



xmm... te katrs uzskata savadak tongue.gif
Rudens bērns Renīna paldies tew wink.gif mosh ari izpalidzeji. bet uz parejiem jautajumiem vai raganas ir bijushas agrak atbildeshu parasti. ja tas ir bijushas. ne velti ir nostasti jau gadsimtiem ilgi. esmu lasijusi dazhas interneta lapuses ka anglija ir varenas burves kuras savu dizhumu neslepj unj vinjiem ir savi likumi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.06.2006 20:20
Raksts #9


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nostāsti ir arī par trīsgalvainiem ugunsspļāvējiem pūķiem, putras kalniem, Zeltvadoņa smadzenēm un rozā punduriem Saules centrā.

Kas attiecas uz dažādām interneta lapām - bieži vien tās ir vienkārši neatkārtojamas sarakstīto muļķību ziņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.06.2006 21:19
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pastāv ne tikai oficiālas raganas, kas rīko rituālus, bet pat veselas raganu skolas grin.gif
Ir tikai viens bet... viņas ir tādas pašas kā visi pārējie cilvēki, nu un, ka dēvējas tādā vārdā? Tāpēc vien neviens nav kļuvis apveltīts ar pārdabiskām spējām, ka sevi nosauc par burvi vai raganu.
Bet, īstenībā, visādu lietu, ko tādai mācītai raganai apgūt tīri no literatūras, visādiem rituāliem un pārējā, ir visai daudz. Apjoms - ne vienu gadu vien ko mācīties. Tik, ka tas labums nemaz nav tāds, kā to iztēlojas grin.gif Ne nolādēt, ne noburt nevienu nevar, uz slotām arī nelido.
Diezgan muļķīgi runāt par kaut kādu spēka pieaugumu, ja tāds nekad nav bijis, bet laikam jau apstiprinās vecumvecā patiesība, ka cilvēkam psiholoģiski šķiet, ka saskaitot pietiekami daudzas nulles, beigu beigās tomēr dabūs vieninieku. Ja pietiekami ilgi skaita. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 15.06.2006 21:44
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



pirmo reizi dzirdēju šitādu sakāmvārdu par nuļļu skaitīšanu, bet izklausās labi, varbūt pati to kādreiz pielietošu.. laughing.gif

par tām raganām....nu nezinu, it kā jau ir taisnība, ka spēks tiek pārmantots pa sieviešu līniju, galu galā tieši tā ir varenākā radniecība. padomājiet tikai, cik senas dzimtas būtu apzinātas, ja uzvārds tiktu nodots pa sieviešu līniju no mātes meitai. mēs katra esam milzīgas ķēdes šībrīža pēdējis posms (tās, kurām nav bērnu), pirms mums ir bijušas tādas pašas sivietes kā mēs, mūsu sencenes, kuru ģenētiskais mantojums rit mūsu dzīslās, arī ar visu vēsturi, ja paskatāmies drusku plašāk. mēs esam dzīvības nesējas, devējas. vai tad tas vien jau nešķiet maģiski: jauna dzīvība?

jūtu, ka nu esmu aizrunājusies auzās

šeit, šajā laikā un šo cilvēku vidē grūti saglabāt kaut kādas šādas domas, emocijas, viss ir pārāk materiāls, es pati šodien pavadīju jauku laiku iepērkoties apģērbu. tāpēc mēs aizmirstam mūsu priekšvēsturi. varbūt tieši tāpēc meitenes aiziet postā, jo neapzinās savu vērtību, visu vērtē pēc augstākās vai kādas nu mums svarīgākās sabiedrības mērauklas. vislabprātāk es nomirtu (gan ne no pašas rokas), lai būtu jāpārstāj domāt par materiālo dzīvi.

vēl mazdrusciņ sviests

man liekas sakarīgākais, ko no šā var izlobīt ir tas, ka viss tavs spēks ir tevī pašā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 15.06.2006 22:10
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu nezinu gan vai raganas veel pastaav(un vai vispaar kaadreiz ir pastaaveejushas) tachu protams ja grib ticeet tam var...tachu vai ir jeega ticeet,jo ja teiksim taadu raganu nav(kas ir ljoti ticams) tad kaada jeega teereet laiku lieki censhoties izteeloties vinjas utt.? Protams ir taadas kaa vinajs pashas sevi deevee paregjes...tachu vai taas var nosaukt par raganaam? Nu ja vinajs patieshaam SPEEJ paregjot nu tad varbuuut... Vispaar pats cilveeks par sevi ir nedaudz(vai varbuut daudz) magjisks... Es zinu ka daudziem(man pashai arii) ir bijis taa ,ka ir sajuuta ka tas kas pashlaik notiek ir jau noticis...un arii nedaudz telepaatiskas izpausmes ir piedziivojis gandriiz katrs(vismaz cilveeki ko paziistu)...
Un par to dedzinaashanu uz saarta-manupraat vareeja buut taa ka vnk kaadam cilveekam bija teiskim skaudiiba vai veel kautkas uz to "raganu" un tad nu sacela breeku un sastaastiija visiem ka taa "ragana" ir ragana un ka ir jaadedzina uz saarta...un taatad ljoti iespeejams ka taadas raganas arii agraak enmaz nepastaaveeja...un ticeet muljkjiigiem nostaastiem par ljauno raganu ar milziigo kaarpu un liiko degunu neieteiktu...
Varbuut ka es sarakstiiju totaalu sviestu blink_a.gif bet nu taas lai cik sviestainas buutu ir manas domas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 15.06.2006 22:21
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



ee tajaa shovaa apseestaa maaja tie diivainji - man likaas ka vionji patieshaam neteelo un taa blondiine - varbuut arii vinja bija ragana grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.06.2006 07:57
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Paga, pirmkārt, te nav runa ne par kādu šovu, otrkārt, raganām nav nekāda sakara ar vampīriem, treškārt, vairāki cilvēki galīgi jauc dažādas lietas - kaut kā nosaukums nav tas pats, kas kaut kā būtība.

Ticēšana raganām, tas ir mīts. Ļoti plaši izplatīts kādreiz. Tu vienkārši nevarēji būt normāls un pieņemts sabiedrības loceklis, ja tu tām neticēji. Tagad tas ir vienkārši vecā mīta pārpalikums - cilvēka stāvokli sabiedrībā un attieksmi pret viņu vairs (vismaz šeit) nenosaka tas, vai viņš tic raganām vai nē.
Lūk, ja raganām tic 99,9% sabiedrības, tad raganu dedzināšana - piedēvējot tām visa ļaunā izraisīšanu, ir pilnīgi, es teiktu, likumsakarīga parādība. Bet - mīts neinteresējas par savu apgalvojumu patiesumu! Tas nav galvenais. Tātad - nav svarīgi, vai patiešām, reāli kādam cilvēkam piemīt tādas pārdabiskas spējas, lai viņš pa īstam būtu burvis, jeb viņam tādas nepiemīt. T.i., būtība netiek apskatīta. Vērtē pēc nosaukuma. Paši saprotiet, ka kaut kā nosaukt kādu - tā ir gauži maza problēma.
Ir vēl viena lieta - mītus nekādi nevar atmest vai atspēkot. To vietā var tikai iedzīvināt citus mītus. Sabiedriskā apziņa, vai kā vēl to lai sauc, nepieļauj tādus tukšumus.

Nu lūk, pēc tada gara ievada - es esmu pārliecināta, ka ir daudz cilvēku, kas pēc nosaukuma ir burvji vai raganas, bet tikpat es esmu pārliecināta, ka pēc būtības tādi neeksistē. Arguments - ja tādi būtu, tad es būtu lielākā no visām! tongue.gif Atliek palasīties attiecīgo ticējumu grāmatas (es to izdarīju intereses pēc). Pēc manas dzimšanas laika un apstākļiem sanāk, ka es esmu gauži varena burve vai ragana. Kaut kā dzīvē tas nepavisam nav novērojams! tongue.gif Un pat, ja es sevi tā sauktu, tas nemainītu faktu, ka man nav nekādu pārdabisku spēju.

Dzimtas, kas ilgu laiku ir nodarbojušās ar raganu lietām, jā tādas eksistē. Bet, kā jau teicu - tas ir amata nosaukums, nevis viņi ir burvji vai raganas pa īstam, pēc būtības.

Pag, vēl kas ienāca prātā... ja jau visi veiktie rituāli patiešām būtu iedarbīgi, tad teātris neeksistētu. Iedomājaties - teātri spēlējot atkārto kādu burvestību, noskaita buramvārdus, nu, izdara visu kā pēc grāmatas - un tas nostrādā pa īstam! Tā neglābjami vajadzētu notikt, ja buršanās eksistētu. Vēl viena lieta - rituālu, vārdu utt. apraksti dažādās grāmatās ir dažādi smile.gif Nez kāpēc, ja pareiziem būtu jābūt vieniem? Ja tādi būtu kaut reizīti nostrādājuši, tad visās grāmatās tie būtu vienādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 16.06.2006 08:07
Raksts #15


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Piekrītu Rovielai par nosaukumu un būtību.

"Visi vīrieši ir cūkas un visas sievietes - raganas" - nez kāpēc ti vīrieši nerukšķ un nerakājas pa velēnām, ja jau sievietes IR raganas! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 16.06.2006 08:14
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



xmmm.... izklausas jau viss forshi tas ko tu uzrakstiiiji tongue.gif nju principa tew ari varetu but taisniba... interesanti vai vispar tada gadijuma ir kas lidzigs satanam? tongue.gif njez.... bet tomer ja ari ir raganas tad es gribu klut par vinju tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 16.06.2006 08:18
Raksts #17


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Protams pastāv, bet ne klasiskajā izpratnē. Ir visai daudz neopagānisma novirzienu, no kuriem viens ir wicca, kas laikam atradas vistuvāk idejai par raganām.

Roviela - šo neo-raganu maģija gan izpaužas pavisam citā veidā. to pat ir grūti saukt par maģiju tādā izpratnē kā mēs to saprotam, tomēr rituālam kā tādam, pašiedvesmai un biomagnētiskās enerģijas apmaiņai/kontrolei ir diezgan liels spēks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 16.06.2006 08:34
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



cik jus visi te grudri... mosh pastastiet vel par sho tematu.... esmu ljoti jau ljoti intereseeeta tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 16.06.2006 08:36
Raksts #19


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



vienmēr vari google.com ierakstīt vārdu "wicca" vai "neo-paganism" un atradīsi veselu kaudzi ar informāciju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.06.2006 08:38
Raksts #20


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Inx @ 16.06.2006 09:18) [snapback]656234[/snapback]

Protams pastāv, bet ne klasiskajā izpratnē. Ir visai daudz neopagānisma novirzienu, no kuriem viens ir wicca, kas laikam atradas vistuvāk idejai par raganām.

Roviela - šo neo-raganu maģija gan izpaužas pavisam citā veidā. to pat ir grūti saukt par maģiju tādā izpratnē kā mēs to saprotam, tomēr rituālam kā tādam, pašiedvesmai un biomagnētiskās enerģijas apmaiņai/kontrolei ir diezgan liels spēks.

Jā, tieši tā to es arī domāju. smile.gif Tā nav ne tā maģija, ne tās raganas. Tas ir ticības paveids, nevis maģija klasiskā izpratnē. Nosaukums ir tāds pats, saturs cits.
Pašiedvesma, rituāls, utt. - šajos gadījumos tas ir klātesošs vienmēr.

Ja tieši par Wicca, tad visiem derētu izlasīt vienu no raganu pamat, es teiktu FAQ:
"What Not to ask a Witch
Q: Are you a Good Witch or a Bad Witch?
A: There are no "Bad" Witches. A Witch knows that whatever he/she does will come back at her/him at least threefold...therefore if one does something considered bad, one will expect the same for oneself.

One can use magick in a negative way, but most Wiccans would never dream of doing such things.

Q: Do you worship the Devil?
A: Wicca does not have a "Devil" or a "Satan". That is a Christian myth. Wicca does have a "horned" God often seen as a man with Oak leaves as a beard, or as a Stag. This is confused with Christianity and thus mistaken for "satan."

Q: Will you make so and so love me?
A: A Witch will not inflict her/his will upon someone. That is considered Mindbending. If one does a love spell, one must be very careful how it is worded and acted out. Intent is everything!!!

Q: Can you place a hex on someone for me?
A: Once again, this is inflicting harm against someone, and we will not do such a thing.

Q: Do all Witches wear black?
A: No, not all of us wear black, some are more comfortable in brighter colors! It's all a personal choice of what feels more magickal to oneself. Black absorbs energy and light, so some people automatically feel better in black.

Statement: I find Wicca interesting. I would never convert, but it would be fun to learn Magick.
Reply: Wicca is not a game to play. Being a Witch isn't just a cool thing to be! It’s about learning how to control oneself--one's thoughts and intentions. It is not easy to do sometimes. One must learn inner peace to become more magickal. Thanks to television, being a Witch is a cool, sexy role, however, its not everything you see on TV. Magick is more powerful when the intent is pure and knowledge is used. This takes studying...and dedication. Are you ready to dedicate yourself to your Gods and Goddesses? If not, then you really cannot call yourself a Witch...and you shouldn't be playing with Magick.

Statement: My boyfriend is a Warlock. How do I become a Witch?
Reply: Your boyfriend is probably not a Warlock (at least I hope not). A Warlock is an oath-breaker--a LIAR. Many folks are confused by this definition and therefore call a Male Witch a Warlock. This is a false title. If a man is a Witch, he is still a Witch. Which Witch is which?

If you'd like to be a Witch, you must do it for yourself...not because your boyfriend wants you to be labeled as one. If you say you're a Witch and set bad examples, it makes us all look bad. So, please be sure you want to dedicate yourself to Wicca before labeling yourself as a Witch."

Šo rakstu rediģēja Roviela: 16.06.2006 08:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:25