Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kuro reizi Tu esi Zemes virsū??
Ashly
iesūtīt 25.11.2003 21:21
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nu tā. Par to kas mēs esam bijuši iepriekšējā dzīvē ir skaidrs ...nu bet par to kuro reizi mees te esam veel naf skaidrs un par piemeeru es ņēmu spideratey (brīvprātīgais wink.gif )

Nu tāx.....vispirms jānoskaidro viņas dzimšanas dati ..1989. 02. 14 tagad tie cipari jāskaita kopā.......1+9+8+9+0+2+1+4=34 ..tālāk jāņem rezultāta divi cipari un jāsaskaita.....3+4=7..tas nozīmē ka spideratey dvēsele uz Zemes virsas ir 7. reizi...tā jau ir bijusi 6 ķermeņos un tagad ir in the spideratey grin.gif

tāx......tas vēl naf viss...varam arī apskatītsevi no visādām pusēm.....tagad saskaitām cik kādu cipariņu ir un tad saraxta ciparinūs no 1-9 un pieraksta pie katra cik to cipariņu ir dzimšanas datos (arī jāpieskaita rezultāta cipariņi )..nu pie vieninieka jāraksta 1+1 jo ir kopā 2 vieninieki un tā pa visiem. smile.gif

1. 1+1
2. 2
3. 3
4. 4+4
5. -
6. -
7. -
8. 8
9. 9+9

Nu tagad pats svarīgākais......1. nozīmē tavu gribu nu gribasspēku. spideratey ir vieninieks tas nozīmē ka viņai ir griba nu mazliet vairāk nekā tādam
kuram naf.


2. nozīmē sex vai tevu sexualitāti. Nu tas labi ka tev spideratey
tāda ir. laughing.gif


3. nozīmē tavu veselību. spideratey tāda ir , bet tiem kam tāda naf tiem nu gan neveicas unsure.gif

4. nozīmē tavas esmocijas. t.i. ja kādam kas notiek tad vai tu jūti līsdz un tādā garā.

5. nozīmē tavu intuīciju. Paredzēšanas spējas. ermm.gif

6. nozīmē tavu intuīciju. Prāta spējas. spideratey laikam ar tādām
neizceļas. sorry
laughing.gif

7. ir tavs liktenis. ja tev 7 ir daudz tad tavs liktenis ir izlemc un tev
tur neko mainīt.


8. nozīmē tavu sargeņģeli. nu spideratey tāds ira nu tā protams
esmu es ( grin.gif )


9. nozīmē tavu dzīves plānošanu. t.i. kā tu plāno savu dzīvi. Nu labi ka spideratey tāds plānotājs. wink.gif


Lai veicas!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
·spid·
iesūtīt 25.11.2003 23:12
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



taatad...dalja tur bija sakariigi & dalja nesakariigi... to ka smu jau 7 reizi uz zemes s jau zinaaju, to ka s pati waldu paar sawu likteni s arii zinaaju, & wispaar taalaak man i slikums domaat.... katraa zinjaa labi ka tu to izpildiiji manaa wietaa, jo citaadaak man buutu slinkumz to pildiit....
eu, bet man i liels gribasspeex! & s ar waardu liels, domaaju ljoooooooti liels! & intuiicija man arii i! & praac man arii i! <---tas bija aizskaroshi.... getlost.gif

Šo rakstu rediģēja spideratey: 25.11.2003 23:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.11.2003 11:46
Raksts #3


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Eu, man šitāduvienreiz izpildīja! Es tur sanācu briesmīgi gudrs un intelektuāls un intuitīvs personāžs. Až pašam neticās... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.11.2003 12:07
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu, cipari 1 un 9 gan jau te būs visiem smile.gif Tā kā no gribasspēka un dzīves plānošanas neizvairīties! wink.gif
Es sanācu prātīga plānotāja, kas iztiek bez liekām emocijām, loka likteni pēc savas gribas un iztiek bez sargeņģeļiem grin.gif Piedevām par veselību arī nesūdzas tongue.gif
Šausmīga ragana... sad.gif ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 26.11.2003 22:15
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



1991.06.28.
36
9. reize Zemes virsū.

1.1+1
2.2
3.0
4.0
5.0
6.6
7.0
8.8
9.9+9

= viens un deviņi=
=liels gribasspēks un saplānota dzīve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 27.11.2003 19:47
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Man slinkjis uznaacis,... nepildiishu.... a mosh weelaak.... rolleyes_a.gif Es pati personiigi domaaju, ka es esmu 1.reizi uz zemes virsas.... un juus arii.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zb3
iesūtīt 04.01.2004 16:08
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.04



Interesanti cik cilveki vispar ir mirusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermioniic
iesūtīt 10.01.2004 23:39
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: Taaltaalaa mezhaa, starp mezha zemenju staadiem...



me teix kuru reiziit me ir uz zemes - 13 smile.gif

me peec cita veida risinaaja smile.gif

Šo rakstu rediģēja spideratey: 11.01.2004 00:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 10.01.2004 23:51
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



Pēc šī veida es uz zemes esmu 4 reizi, bet esmu mēģinājusi dažus citus veidus un man tajos ir snācis 12. Nu kas tagad īstais?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 11.01.2004 16:10
Raksts #10


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



Es uz zemes esu bijusi 7 reizes.Es aizgāju pie pareģes un viņ man pareģoja kā es katru dzīvi beidzu.Luk tā:

Pirmo reizi mani noslepkavoja. Otro reizi sabrauca. Trešo reizi biju zēns un mani piekāva. Ceturtajā dzīvē kad biju 3 gadu veca man piemetās dilonis.Piekto reizi nokritu no klints. Sestā dzīvē man bija mēris.

Re cik man laimīga dzīve bija? grin.gif

Šo rakstu rediģēja zuze: 11.01.2004 16:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 11.01.2004 16:15
Raksts #11





Viesi




Es piekriitu Sanya ..... , bet Tas neliek domaat , ka shii ir peedeja dziive shaja ..... pat nez kaa pateikt .... vairak kaa dziive ....

Ezx ...vienvaard sakot .... es domaaju , ka es esmu pirmais sava kjermenja dziives iesaacejs...


dazhreiz liekas , ka es te shaads cilveks esmu tikai viens ... Un citi cilveki liekas , ka ir vnk NLo ar cilveeku "maskaam" ...... manas domas ... ( cnk taisa experimentus ar mani ... )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 11.01.2004 16:15
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



Man izzīlēja ka es pagājušo reizi uz zemes esmu bijusi ap kādu 1200. gadu un esmu bijusi kautkāda daktera meita ko pats tēvs ir beigās noindējis. Vēl kautkad esmu bijusi atkal dakteres meita un palīdzējusi cilvēkiem, līdz viens pacients mani nodūra. Par pārējām reizēm vēl nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eXciter
iesūtīt 11.01.2004 16:18
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04
Kur: Pasaules maalaa



xex ... es pagaajushaja dziive biju ...... em .... Vijolists.... Ar ljoti lielaam speejam .... , bet es pats tam neticu .... manas domas izteica Guest... uzraxtiju , bet nebiju id uztaisijis . grin.gif

Šo rakstu rediģēja eXciter: 11.01.2004 16:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
killer_Lee
iesūtīt 11.01.2004 19:40
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.04



Peec taviem apreeķiniem esmu tikai vienu reizi dziivojusi uz zemes, stulbaa ziilniece nekad viņaam vairs neticeešu getlost.gif

Šo rakstu rediģēja killer_Lee: 11.01.2004 19:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
blue witch
iesūtīt 11.01.2004 19:49
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Majaas pie kompja



Man iznaaca tiši tāpat kā Spideratey 3+4...cik tad ir? nu protams ka 7...
Man tikai neskaidri palika tas...kaados krmenjos es agraak biju...varbuut dinazaurs, pop zvaigzne u.t.t.? Nez kaa to var uzinaat *jautaa*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
killer_Lee
iesūtīt 11.01.2004 19:52
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.04



Blue witch aizej pie ziilnieces es tev neko labu gan negaranteeju un taisniibu ar ne bet zinkaari nomierina!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanya
iesūtīt 11.01.2004 22:09
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.03
Kur: Uz kreesla



Ja godiigi, tad es domaaju, ka pirmo. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 11.01.2004 23:01
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



It kā es dzīvoju 6. reizi... Ek, es labāk tcu pitagora tabulai smile.gif Tur es dzīvoju 13. reizi no 15 grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 12.01.2004 13:00
Raksts #19


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Ek zuze wink.gif Ja tevi 3. reizē sabrauca, tad nez vai tev 6. dzīvē bija mēris. ja samītu zirgi vai galvu sadragātu rata ritenis, tad tā arī pateiktu..... šobrīd nav svarīgi, vai uzskatam laiku par lineāru vai nelineāru - ja jau skaita pēc kārtas, tad hronoloģiski attiecībā pret mūsdienām.

iiinteresants tests - automaatiski pienjem, ka iespeejamas tikai 9 dziives, balsta iepriekšējo dzīvju esamību/neesamību uz cilvēka radītu visai neprecīzu skaitīšanas sistēmu....

mana mamma kaut kad ar pie zīlnieces vai kaut kā tur aizgāja - toreiz viņai pateikts kurā mana reinkarnācija šī esot - tagad gan vairs neatceros (nepieveersu uzmaniibu) bet esot luuk veelaaka nekaa vairumam kas shobriid dziivojot wink.gif Amizantas jau tās lietiņas - bet pat ja ir iespējamas vairākas dzīves, mums nav paredzēt par tām zināt - pretējā gadījumā mēs par tām zinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nicol
iesūtīt 12.01.2004 13:16
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03



pēc šī testa man sanāca 10 reizi,bet pēz pitagora es dzīvoju 15 no 15 dzīvēm smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 13:37