Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuro reizi Tu esi Zemes virsū??
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Ashly
Nu tā. Par to kas mēs esam bijuši iepriekšējā dzīvē ir skaidrs ...nu bet par to kuro reizi mees te esam veel naf skaidrs un par piemeeru es ņēmu spideratey (brīvprātīgais wink.gif )

Nu tāx.....vispirms jānoskaidro viņas dzimšanas dati ..1989. 02. 14 tagad tie cipari jāskaita kopā.......1+9+8+9+0+2+1+4=34 ..tālāk jāņem rezultāta divi cipari un jāsaskaita.....3+4=7..tas nozīmē ka spideratey dvēsele uz Zemes virsas ir 7. reizi...tā jau ir bijusi 6 ķermeņos un tagad ir in the spideratey grin.gif

tāx......tas vēl naf viss...varam arī apskatītsevi no visādām pusēm.....tagad saskaitām cik kādu cipariņu ir un tad saraxta ciparinūs no 1-9 un pieraksta pie katra cik to cipariņu ir dzimšanas datos (arī jāpieskaita rezultāta cipariņi )..nu pie vieninieka jāraksta 1+1 jo ir kopā 2 vieninieki un tā pa visiem. smile.gif

1. 1+1
2. 2
3. 3
4. 4+4
5. -
6. -
7. -
8. 8
9. 9+9

Nu tagad pats svarīgākais......1. nozīmē tavu gribu nu gribasspēku. spideratey ir vieninieks tas nozīmē ka viņai ir griba nu mazliet vairāk nekā tādam
kuram naf.


2. nozīmē sex vai tevu sexualitāti. Nu tas labi ka tev spideratey
tāda ir. laughing.gif


3. nozīmē tavu veselību. spideratey tāda ir , bet tiem kam tāda naf tiem nu gan neveicas unsure.gif

4. nozīmē tavas esmocijas. t.i. ja kādam kas notiek tad vai tu jūti līsdz un tādā garā.

5. nozīmē tavu intuīciju. Paredzēšanas spējas. ermm.gif

6. nozīmē tavu intuīciju. Prāta spējas. spideratey laikam ar tādām
neizceļas. sorry
laughing.gif

7. ir tavs liktenis. ja tev 7 ir daudz tad tavs liktenis ir izlemc un tev
tur neko mainīt.


8. nozīmē tavu sargeņģeli. nu spideratey tāds ira nu tā protams
esmu es ( grin.gif )


9. nozīmē tavu dzīves plānošanu. t.i. kā tu plāno savu dzīvi. Nu labi ka spideratey tāds plānotājs. wink.gif


Lai veicas!!!!!!!!
·spid·
taatad...dalja tur bija sakariigi & dalja nesakariigi... to ka smu jau 7 reizi uz zemes s jau zinaaju, to ka s pati waldu paar sawu likteni s arii zinaaju, & wispaar taalaak man i slikums domaat.... katraa zinjaa labi ka tu to izpildiiji manaa wietaa, jo citaadaak man buutu slinkumz to pildiit....
eu, bet man i liels gribasspeex! & s ar waardu liels, domaaju ljoooooooti liels! & intuiicija man arii i! & praac man arii i! <---tas bija aizskaroshi.... getlost.gif
Kedriks
Eu, man šitāduvienreiz izpildīja! Es tur sanācu briesmīgi gudrs un intelektuāls un intuitīvs personāžs. Až pašam neticās... laughing.gif
Roviela
Nu, cipari 1 un 9 gan jau te būs visiem smile.gif Tā kā no gribasspēka un dzīves plānošanas neizvairīties! wink.gif
Es sanācu prātīga plānotāja, kas iztiek bez liekām emocijām, loka likteni pēc savas gribas un iztiek bez sargeņģeļiem grin.gif Piedevām par veselību arī nesūdzas tongue.gif
Šausmīga ragana... sad.gif ohmy.gif
Nihil
1991.06.28.
36
9. reize Zemes virsū.

1.1+1
2.2
3.0
4.0
5.0
6.6
7.0
8.8
9.9+9

= viens un deviņi=
=liels gribasspēks un saplānota dzīve.
Sanya
Man slinkjis uznaacis,... nepildiishu.... a mosh weelaak.... rolleyes_a.gif Es pati personiigi domaaju, ka es esmu 1.reizi uz zemes virsas.... un juus arii.
zb3
Interesanti cik cilveki vispar ir mirusi
Hermioniic
me teix kuru reiziit me ir uz zemes - 13 smile.gif

me peec cita veida risinaaja smile.gif
cava
Pēc šī veida es uz zemes esmu 4 reizi, bet esmu mēģinājusi dažus citus veidus un man tajos ir snācis 12. Nu kas tagad īstais?
zuu
Es uz zemes esu bijusi 7 reizes.Es aizgāju pie pareģes un viņ man pareģoja kā es katru dzīvi beidzu.Luk tā:

Pirmo reizi mani noslepkavoja. Otro reizi sabrauca. Trešo reizi biju zēns un mani piekāva. Ceturtajā dzīvē kad biju 3 gadu veca man piemetās dilonis.Piekto reizi nokritu no klints. Sestā dzīvē man bija mēris.

Re cik man laimīga dzīve bija? grin.gif
Viesis
Es piekriitu Sanya ..... , bet Tas neliek domaat , ka shii ir peedeja dziive shaja ..... pat nez kaa pateikt .... vairak kaa dziive ....

Ezx ...vienvaard sakot .... es domaaju , ka es esmu pirmais sava kjermenja dziives iesaacejs...


dazhreiz liekas , ka es te shaads cilveks esmu tikai viens ... Un citi cilveki liekas , ka ir vnk NLo ar cilveeku "maskaam" ...... manas domas ... ( cnk taisa experimentus ar mani ... )
cava
Man izzīlēja ka es pagājušo reizi uz zemes esmu bijusi ap kādu 1200. gadu un esmu bijusi kautkāda daktera meita ko pats tēvs ir beigās noindējis. Vēl kautkad esmu bijusi atkal dakteres meita un palīdzējusi cilvēkiem, līdz viens pacients mani nodūra. Par pārējām reizēm vēl nezinu.
eXciter
xex ... es pagaajushaja dziive biju ...... em .... Vijolists.... Ar ljoti lielaam speejam .... , bet es pats tam neticu .... manas domas izteica Guest... uzraxtiju , bet nebiju id uztaisijis . grin.gif
killer_Lee
Peec taviem apreeķiniem esmu tikai vienu reizi dziivojusi uz zemes, stulbaa ziilniece nekad viņaam vairs neticeešu getlost.gif
blue witch
Man iznaaca tiši tāpat kā Spideratey 3+4...cik tad ir? nu protams ka 7...
Man tikai neskaidri palika tas...kaados krmenjos es agraak biju...varbuut dinazaurs, pop zvaigzne u.t.t.? Nez kaa to var uzinaat *jautaa*
killer_Lee
Blue witch aizej pie ziilnieces es tev neko labu gan negaranteeju un taisniibu ar ne bet zinkaari nomierina!!! wink.gif
Sanya
Ja godiigi, tad es domaaju, ka pirmo. cool.gif
Hula
It kā es dzīvoju 6. reizi... Ek, es labāk tcu pitagora tabulai smile.gif Tur es dzīvoju 13. reizi no 15 grin.gif
Nimue
Ek zuze wink.gif Ja tevi 3. reizē sabrauca, tad nez vai tev 6. dzīvē bija mēris. ja samītu zirgi vai galvu sadragātu rata ritenis, tad tā arī pateiktu..... šobrīd nav svarīgi, vai uzskatam laiku par lineāru vai nelineāru - ja jau skaita pēc kārtas, tad hronoloģiski attiecībā pret mūsdienām.

iiinteresants tests - automaatiski pienjem, ka iespeejamas tikai 9 dziives, balsta iepriekšējo dzīvju esamību/neesamību uz cilvēka radītu visai neprecīzu skaitīšanas sistēmu....

mana mamma kaut kad ar pie zīlnieces vai kaut kā tur aizgāja - toreiz viņai pateikts kurā mana reinkarnācija šī esot - tagad gan vairs neatceros (nepieveersu uzmaniibu) bet esot luuk veelaaka nekaa vairumam kas shobriid dziivojot wink.gif Amizantas jau tās lietiņas - bet pat ja ir iespējamas vairākas dzīves, mums nav paredzēt par tām zināt - pretējā gadījumā mēs par tām zinātu.
Nicol
pēc šī testa man sanāca 10 reizi,bet pēz pitagora es dzīvoju 15 no 15 dzīvēm smile.gif
zuu
CITĀTS(Nimue @ 12.01.2004 13:00)
Ek zuze wink.gif Ja tevi 3. reizē sabrauca, tad nez vai tev 6. dzīvē bija mēris. ja samītu zirgi vai galvu sadragātu rata ritenis, tad tā arī pateiktu....

Kapē man nevarēja 6 dzīvē būt mēris??? :blink: Pie 3 dzīves aizmirsu pierakstīt ka mani sabrauca pašas brālēns ar karieti. Bet godīgi es biju pie zīlnieces(kādu laiciņu atpakaļ whistling.gif ) tapē jo mana tante ir zīlniece un viņa man izzīlēja. getlost.gif
Siri
1990.03.18
31-3+1=4 reizi uz zemes
1. 1+1
2.-
3.3
4.-
5.-
6.-
7.-
8.8
9. 9+9
man i tā... whistling.gif heh,reāls tests... laughing.gif
Kedriks
Ai da nu to visu parapsihopatoloģisko sviestu! Lai nu kas bet numeroloģija nu nav tā īstākā lieta kam ticēt! Šamējo tak var i tā i šitā izpildīt un rezultāti atšķiras! Argh!
giraffe
Man sanaaca, ka shii ir tikai 2. reize, kad es esmu Zemes virsuu. :blink: Vispaar, man patiik taa ideja par reinkarnaacijaam. happy.gif Mana mamma arii diezgan sen atpakalj bija pie ziilniecees, un vinjai sanaaca, ka vinja ieprieksheejaa dziivee bijusi viirietis - kalps kaut kur D-Amerikaa, 18. gs.
Hareki
tik vien kaa 3 - nu nekas man veel ir visas iespeejas. Bet peec shaadas sisteemas sanaak, ka vairaak par 9 reizeem te pabuut nevar
Diabolic
15.11.1987.
33=3+3=6(Pietiekoši)

1. 1+1+1+1
2. -
3. -
4. -
5. 5
6. -
7. 7
8. 8
9. 9

Jā gribasspēks man tiešām ir ļoti, ļoti liels.
scream
1+9+8+9+0+4+0+9=30 3+0=3

Hmmmm... sanāk, ka es pashlaik uz zemes esmu spēris kāju 3. reizi, forshi.
Yume
Yume jau 6 reizi priecee sho pasauli ar savu paraadiishanos.. tongue.gif
Un paareejo man slinkums raxtiit... happy.gif
Ashly
CITĀTS(Sanya @ 27.11.2003 19:47)
Man slinkjis uznaacis,... nepildiishu.... a mosh weelaak....  rolleyes_a.gif Es pati personiigi domaaju, ka es esmu 1.reizi uz zemes virsas.... un juus arii.

Sanya ir zemes virsū...1+9+8+7+1+2+1=29=2+9= 11 reizi...tak shto diezgan daudz thumbsup.gif ja tā paskatās es vispār zinu 1 cilvēku, kursh uz pasaules i 13. reizi..11. reize arī ira daudz.. rolleyes_a.gif

taisnība, ka tu tāda kā tagad esi pirmo reizi zemes virsū, taču dvēseles i nemirstīgas, tāpēc tās iemiesojas dažādos ķermeņos un atkal piedzimst no jauna...tava dvēsele ir pabijusi 10 ķermeņos, i tu esi 11. grin.gif
Kedriks
Bet kāpēc šādi skaitot ir tas ierobežojums dzīvju skaitam, kaut gan pēc visiem likumiem tās var būt neskaitāmi daudz?
Ashly
tas jau vispār ir atkarīgs no gadaskaitļiem, tas ka es neesmu nevienu satikusi ar 14. reizi nenozīmē, ka tādacilvēka naf ermm.gif to cilvēku jau ir daudz.. wink.gif
Simple Girl
es jau esu 11 reizi uz shis zemes, interesanti kadi bija tie iepriekshejie... whistling.gif
Kedriks
Nu man liekas ka tās ir muļķības - ka jo vairāk dzīvju nodzīvots, jo tipa uzreizi gudrāks, viedāks un attīstītāks... var taču visu mūžu nodzīvot un nesajēgt nekā par pamatlietām....
Indy
1989. 03. 13

1+9+8+9+0+3+1+3 = 34 3+4 = 7 ... karoche saakumz taac pats kaa spidy ... 7 reizes...peec tam sviesc...
Ashly
CITĀTS(Kedriks @ 06.03.2004 16:01)
Nu man liekas ka tās ir muļķības - ka jo vairāk dzīvju nodzīvots, jo tipa uzreizi gudrāks, viedāks un attīstītāks... var taču visu mūžu nodzīvot un nesajēgt nekā par pamatlietām....

Nu tjipa cilvēks ir stulbs nu viņš pieļauj daudz kļūdu, bet mācās ta tava dvēsele. Kļūdas pieļauj nu citreiz zina kā ir labāk..ermm.gif
_BijušaisPareģis
1 + 9 + 9 + 0 + 1 + 0 + 0 + 5 = 25; 2 + 5 = 7 (nu kā jau citiem... whistling.gif )


1. 1+1
2. 2
3. -
4. -
5. 5
6. -
7. 7
8. -
9. 9 + 9


Karoči man ir gribasspēx, sexualitāte, (Veselības nav tongue.gif un emociju arī), tad vēl man i pedzēšanas spējas, (prāta spēju nav.... getlost.gif laughing.gif ), liktenis nolemts, sargeņģeļa man naf sad.gif laughing.gif , un plānot savu dzīvi ar es māku.... smile.gif


Ai kautkāds sviestc.... huh.gif ohmy.gif huh.gif :blink: grin.gif huh.gif rolleyes_a.gif tongue.gif laughing.gif
Trusite
ai nu man vissadi sanaaca... aptuveni taa arii es veeleejos!! labi, ka man sargengelis ir!!!
..:Kerija:..
Viss man sanāca diezgqan ticami un saprotoši, bet tad, kad to te pašu it kā rēķināju pēc kaut kādas tur grāmatas, man iznāca pavisam savādāk, bet tas jau tā, visur jau nevar būt viens un tas pats, vai ne? laughing.gif
...Zanish...
(Zanish)Es esmu 14 reizi.
morgion
Es esmu 9 reizi, bet 10tagad iet grin.gif smile.gif
monster
to man liekas ka neviens nevar zinaat !!!! nan varbuut aprit10000 dziiive !!!! sorcerer.gif
red_chicken
Njaa katraa vietaa savaadaak viena graamataaa(kaut kaada zileeshanas graamata tipa kaut kas liidziigs) es esmu 13. reizi uz zemes! te 11.... un pa tiem skaitliem galiigi nav patiesiiba...
Salazars Slīdenis
1990.02.01.

1+9+9+0+0+2+0+1=23 2+3=5 dzīve... Wow... es te esmu jaunākais?
tumsīgā
3x uz zemes jau, bet gribasspēks ir, dzīves plānošana ar, intuīcija ar, prāta spējas arī, sarģenģelis arī pat, bet pārējais... sad.gif
vanesa
Nu jā reizēm pārņem mani sajūta ka esmu kau ko jau redzējusi kaut gan atmiņa tā tīri neko. Un labi zinu,ka tā nav bijis,bet dīvainā sajūta paliek. huh.gif ā un uz zemes es esmu 3x.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.