Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Apokalipses vilki........, Tavas asinis skars viņu zobus...........
Calipso
iesūtīt 15.05.2004 21:55
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Viss sākās kādā neparastā dienā. Saules stari nesasniedza zemi, tie pat neparādījās aiz apvāršņa, tā itkā tādas Saules vispār nebūtu existējis. Debesis pārņēma tumsa un negaiss. Vienīgā gaisma, kas apgaismoja zemi bija zibens uzliesmojums. Nebija dzirdams nekas. Putni bija kā izmiruši. Vienīgi debesīs lidoja vienmuļi melni kraukļi, kas ar savu ķērkšanu izraisīja baiļu sajūtu. Upes bija kļuvušas melnas un dziļas un savos atvaros rāva visu, kas bija nelaimīgi gadījies ceļā. Viss dzīvais iznīka. Tikai izdzīvot spējīgākie savācās ciemos un mēģināja izdzīvot. Tagad katrs bija par sevi un par savu ciemu.
Bija sākusies Apokalipse!........
To bija sapratusi ikviena saprātīga būtne, kas vēl bija izdzīvojusi.

(Vispār notikumi notiek pasaulē, kurā mīt burvji, elfi, drakoni utt. Tātad viss ko var iedomāties.)

Ciemi sāka izdzīvot daudz labāk, lai gan daba bija kļuvusi vēl briesmīgāka un nežēlīgāka. Ar katru dienu visi iemācījās kaut ko jaunu, lai izdzīvotu.
To bija ievērojis arī Apokalipses Radītājs. Viņs vēlējās iznīcināt visu dzīvo, lai radītu jaunu un paklausīgāku pasauli. Neviens nekad nebija viņu pielūdzis, un tas traucēja Radītājam valdīt. Bet tomēr bija kāda cilts, kas pielūdza Radītāju. Tā bija Vikaču cilts.

Arī šai ciltij neklājās viegli, bet viņi bija izcili un nežēlīgi mednieki tāpēc izdzīvotāji viņi bija lieli jau kopš bērnības. Šajā ciltī pirms vairāk kā 3000 gadiem tika nogalināta ar sudraba bultu nežēlīgākā un kareivīgākā vilkaču vadone Saligo (No latīņu val. caligo - tumsa). Ar viņas palīdzību vilkači bija kļuvuši par briesmīgāko murgu visam dzīvajam. Tie iekaroja vai lielāko daļu rietumu puslodes zemju un taisījās jau doties uz austrumiem, bet... To zemju vampīru cilts vecākais vampīrs paziņoja savas cilts vadonei: "Tu izdzīvosi, ja būsi gudra, tev pretinieku iepazīt, bet nojauta, ka tuvu nāve, neļaut tai sev piespiesties, jo pazudinās bailes tevi... Sudrabs - pretinieka nāve, bet ne tava lielākā, tai māte nāves enģelis un asinas ar klusumu, ātrums tava iespēja pazudināt velnu"... Vampīru vadone Aselera (no latīņu val. accelerare - ātrums) savam karaspēkam izveidoja ieročus no sudraba, bet vecākais vampīrs Aselerai iedeva īpašas bultas... Viņi sastapās Pasaules malā (Gibraltārā) un sākās asiņainākā kauja pasaules vēsturē... Kad katrā karaspēkā palika tikai daži desmiti karavīru, tad aci pret aci nostājās Saligo un Aselera, kas bija iznīcinājušas vai pusi viena otras karaspēkus, tagad naida pilnas un spēka pārņemtas sainskāri un nežēlīgi uzsāka cīņu... Visu diennakti viņas viena otru plosīja, bet tad Aselera izvilka savas vecākā vampīra dāvātās bultas un izšāva uz Saligo... Viņa smagi nogāzās zemē. Tad nezin no kā Aseleru pārņēma tādas bailes, kādas nekad viņa nebija piedzīvojusi... Viņa taču varēja nomirt... Viņa notupās uz zemes un klusi sāka raudāt... Un tā bija viņas lielākā kļūda par kuru viņu brīdināja vecais vampīrs... Raudot viņa nepamanīja, ka Saligo ar saviem pēdējiem spēkiem pielien Aselerai no mugurpuses un paceļot savu roku ar asmens asajiem dzelzs nagiem izrauj Aselerai sirdi un saspiež to tā kā ogu... Aselera nesaprašanā ķēra elpu, bet nespēja un nokrita līdzās mirstošajai Saligo... Tā abas nomirušās vadones tika aizvestas uz savām ciltīm un apglabātas goda vietās ar uzraxtiem - "Saligo - mūsu nāves princese, kas izcīnīja mūsu nozīmi pasaulē, kas pierādīja, ka vilkači ir Radītāja cienīgi un asinskāras nežēlības dēļ izdzīvos pat Apokalipses sekās......" un "Aselera - glābdama mūsu godu un zemes viņa atdeva savu dzīvību, sirdi un dvēseli un mēs atdodam savu godu viņai par drosmīgāko vadoni, kas uzdrošinājās stāties pretī pašam Velnam... "

Tā Radītājs devās pie savas padotās cilts un uzrunāja to... Vilkači nesaprašanā, kas uzdrošinājies runāt ar šo cilti, izgāja no savām mājām un atstāja savus darbus, lai klausītos tajā... Šī balss viņiem teica: "Uzklausiet mani, mana padotā un godājamā vilkaču cilts!... Es vēlos jūs vest savā mesijas pēdējajā kaujā... Tā jūs pierādīsiet, ka esat mana uzticamā cilts un es jums apsolu, ka Jaunās Pasaules sākumā jūs jau būsiet svētākā cilts no visām........Bet vai jūs piekrītat manai mesijai?" Kāds jaunāks vilkacis pēkšņi pajautāja: "Bet mēs sen jau neejam kaujās, jo mums nav kauju cienīgu vadoņu... Kas mūs vadīs?" Tad notika kautkas apbrīnojams... No debesīm parādījās spirāle un iešāvās tieši zemē... No tās kā pa trubiņu sāka tecēt melnas asinis... Tās tecēja tieši uz Saligo kapa vietu!!! Tad no kapa izšāvās melna gaisma un no turienes piecēlās Saligo jau daudz spēcīgāka un nežēlīgāka kā iepriekš... Balss turpināja: "Lūk, jūsu vadonis Svētā Vilkača Sanktusa (No latīņu val. sanctus - svēts) un nāves enģeļa Letumas (no latīņu val. letum - nāve) meita Saligo..." Visi ieraudzījuši Saligo nokrita ceļos un sāka pielūgt to... Balss uzrunāja Saligo: "Klausies, Saligo nežēlīgā nāves vadone, tu esi izredzēta būt par vilkaču vadoni manā svētajā Apokalipses mesijas kaujā, tāpēc tavs uzdevums būs vest kaujā savus karavīrus un iznīcināt visu atlikušo dzīvību un tagad tevi un tavu karaspēku sauks par Apokalipses vilkiem un šo nosaukumu atcerēsies visi Jaunajā Pasaulē... Tagad gatavojies un dodies... Tev līdzi būs mani uzticamie vilki, kas pasargās tevi no nāves un būs tev uzticīgi jebkur... Ej, un pēc katras kaujas atstāj tur mūsu kaujas zīmi, lai visi zin, ka šeit pabijusi nāve..."

Saligo sagatavojusi visu devās prom un iznīcināja visu, kas gadījās ceļā... Viņa nesaudzēja nevienu...Bet viņa zina, ka viņai būs daudz ienaidnieku, kas būs līdzvērtīgi viņai un nāvi viņa var sagaidīt no jebkura...


Tātad, ja vēlaties piedalīties šajā LS tad jums būs jāpiesaka savs tēls:
  • Vārds
  • Vecums
  • Rase (burvis, drakons, elfs utt.)
  • Ieroči
  • Spējas (ne pārāk lielas, lūdzu)
  • Dzimums
  • Dzīvesvieta
  • Ģimene
  • Dzīvnieki
  • Izskats (Var būt arī bilde)
  • Raxturs
  • Pagātne
  • Tavs simbols

Apokalipse

Tātad es būšu:
Vārds:Saligo
Vecums:17
Rase: Vilkacis/Nāves enģelis
Ieroči: Uguns zobens un asmens nagi

Spējas: Spēja izsaukt garus
Dzimums: Sieviete
Dzīvesvieta: Līdz mesijas sākumam dzīvoja vilkaču apmetnē, bet tagad klejo ar savu karaspēku
Ģimene: Tēvs Svētais vilkacis Sanktus, kuru nežēlīgi noplosīja drakoni, un māte Nāves enģelis Letuma, visskaistākais un visbīstamākais enģelis, kas paņēma pie sevīm Saligo tēvu..... Bija arī dvīņubrālis, bet to arī pie sevīm paņēma māte......
Dzīvnieki: 2 vilki - Aers (no latīņu val. aer - gaiss) - aizsargātājs un Inferno - iznīcinātājs
http://elfwood.lysator.liu.se/art/r/e/rehc...detail.jpg.html
Izskats: Izskatā Atsitusies vairāk uz mātes pusi, bet raxturā uz tēva....
http://elfwood.lysator.liu.se/art/l/a/laur...rsmall.jpg.html
Raxturs: Nežēlīga, asinskāra slepkava.............. Nopietna, nekad savā mūžā nav smaidījusi.......... Gudra un viltīga....... Patstāvīga un noslēgta..........
Pagātne: Viss itkā ir aprakstīts jau, bet neskatoties uz viņas nežēlīgo raxturu viņai bija dzīvesbiedrs Morbus (no latīņu val. morbus - slimība), bet Morbusu gribēja upurēt un viņam nācās bēgt uz ziemeļiem, kur viņu neviens nemeklēs.... Kopš tās reizes Saligo ienīda svētos upurētājus un tad kad viņa kļuva par vadoni, Saligo izrāva visiem upurētājiem zarnas un aptina tās ap savu māju...........
Tavs simbols: Saligo simbols raxturo krustceles kurās stāv pasaule un vienā pusē stāv Dievs, otrā Velns, trešajā enģeļi, ceturtajā dēmoni, bet šis krusts nekādā ziņā nenozīmē Dievu, jo vilkači nicina to, bet pielūdz Radītāju - īsto...........
http://ew2.lysator.liu.se/pic/art/c/a/cari...lcross.gif.html

Tā lūk tagad jūsu kārta...
Enjoy!!!

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 16.05.2004 09:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  « < 17 18 19 20 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (360 - 379)
Tinuviel
iesūtīt 26.09.2004 11:12
Raksts #361


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



OOC: Sorry! Vienkārši, tava čūska pieslīdēja pie nagas un pārvērtās par kaut ko divi. Es sapratu par nagām wink.gif

"Nekas. Tā es arī varēju izdarīt. Saligo klātbūtnē labāk vispār neko par savām burvestībām un citām dīvainām lietiņām labāk nestāstīt. Bet tas taču ir dīvaini! Vai tava čūska kaut ko saka nagām? Liek viņām iet projām?" Menedra jautāja un skatījās uz čūskām. Pie viena viņa arī berzēja sasisto galvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.09.2004 11:16
Raksts #362


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Nagas bija nolaidušas zobenus un rūpīgi skatījās uz Nolindias nu jau divdaļīgo čūsku. Tās brīdi šņāca un čūska it kā atbildēja. Tad nagas pagāja mazliet malā un sāka apspriesties savā starpā, to pašu it kā darīja čūskas. No malas nebūtu nekas savāds, ja ne fakts, ka šši čūskas pēc būtības bija viena un tā pati.
"Neesmu droša, vai tās kalusīsies, bet mana čūska pūlas viņām iestāstīt, ka tu esi Apokalipses sūtne, tāpat kā es, čūsku saimniece."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 26.09.2004 13:32
Raksts #363


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Vārds: Atera (no latiinju valodas-melnaa)
Vecums: iisteniibaa 333, bet izskataas 19
Rase: melnaa ragana
Ieroči:

Spējas: speeja lasiit domas, izgaist un sajust magjiskas buutnes
Dzimums: sieviete
Dzīvesvieta: nav noteiktas dziivesvietas
Ģimene: cik vien atceras vienmeer bijusi viena kopaa ar savu lapsu
Dzīvnieki: polaarlapsa vaardaa Alba (no latiinju valodas-baltaa)

Izskats:

Raxturs: aatri aizkaitinaama taapeec parasti censhas klejot viena, ljauna
Pagātne: negrib atcereeties savu pagaatni
Tavs simbols:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 26.09.2004 19:38
Raksts #364


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Ak piedod es neievēroju .. Lidresa vēsi teica Es tos vilkačus nu nezinu .. ienīstu var teikt ienīstu visu izņemot sugas brāļus .. un māsas ... es dievinu nogalināt ... viņa klāstija un likās nedaudz aizrāvusies ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 27.09.2004 17:06
Raksts #365


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Menedra uzmanīgi skatījās uz abām čūskām un uz daudzajām nagām. "Ceru, ka viņas cenšas atrunāt no uzbrukumu. Un ja tiešām cenšas, tad viņām tas arī izdodas. Skaties!" Menedra teica un redzēja, ka viena pati naga lēnām nozūd no lielā pūļa. Bet tas nebija nekāds lielais atvieglojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Amon
iesūtīt 27.09.2004 18:04
Raksts #366


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04



Sapratis, ka ciemam uzbruuk nagas, Kadars sakjeera cieshaak savu zobenu, gatavs ar to izshkjaidiit jebkuru nagu, kura tuvosies vinjam vai Danae, lai gan pagaidaam likaas, ka neviena no nagaam veel nav pamaniijusi abus.Kameer Kadars piestaajaas priekshaa Danae, meitene joprojaam seedeeja mieriigi & pacietiigi.Vinja klausiijaas apkaartesoshajos kjeercienos & kliedzienos.Danae shiis skanjas nepatika.Taas atgaadinaaja pagaatni.Vinja izdvesa paaris vaardus, kurus veltiija Kadaram & pielika rokas priekshaa ausiim.Kadars noveersaas no paareejiem & paluukojaas uz Danae.Kameer vinjsh to dariija, viena no nagaam traucaas vinja virzienaa.Danae izvesa veel kaadu skanju & ar to pietika, lai Kadars paspeetu no nagas izvairiities.Vinjsh pagriezaas pret to & strauji izstiepa roku, kuraa bija zobens & tas iecirtaas nagai veederaa.Tagad taa saljimusi guleeja zemee & raustiijaas, bet liidz tai veelreiz tika izdurts cauri ar zobenu, taa paarstaaja raustiities.Kadars izvilka savu zobenu no nagas kjermenja & paveersa to pret paareejaam, kuras lidoja, vinja & Danae virzienaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.09.2004 19:48
Raksts #367


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Šī vienīgā naga pioenāca pavisam tuvu un dziļi paklanījās eņģeļu priekšā. Likās, ka šī ir viņu vadone. Tā nošņācās, un Nolindias čūska atkal sakusa vienā. Tad naga piecēlās un sāka runāt... Nolindia bija gatava viņā klausīties.

OOC: Es nevaru izdomāt neko... Jūs arī padomājiet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 27.09.2004 21:52
Raksts #368


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



occ- darbība nenotiek ap mani es nedomāšu ..

Lidresa strauji sakustējās un kaut ko nomurminādama izvilka arbaletu nesaprasdama ko dara viņa ižšāva daudz bultas uz vairākām pusēm un uzlēkusi kokā norūca Tā tik vēl trūka ienaidnieki .. viņa apsēdās atpakaļ un sāka šūpot kājas .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alysona
iesūtīt 27.09.2004 23:45
Raksts #369


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.04
Kur: heh, visur kur vien mani vajag...



Adora sdadzirdeejusi diivainus trokshnjus priekshaa un saodusi vinjai tik tiikamo asinju smarzju, Adora devaas smarzjas virzienaa... Klusiiteem lavoties cauri kruumiem, lai topamais mediijums vinju nepamaniitu, Adora izliida no kruumiem un priekshaa esoshais skats gan vinju iipashi neiepriecinaaja... Vinja bija cereejusi uz kaadu vienu personu ar ko pamieloties, bet te bija paaraak daudz liecinieku, turklaat veel visaadi radiijumi... Vinja veeroja notiekosho ciinju ar nagaam un te peekshnji viena traucaas tieshi Adorai virsuu... Ashi izvilkusi abus dunciishus un veel arii raidiidama radiijumiem zimens bultas, Adora centaas atkratiities no tiem un vinjai tas arii diezgan labi izdevaas...

Šo rakstu rediģēja Alysona: 27.09.2004 23:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 28.09.2004 16:55
Raksts #370


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: Kaa redzi, mans teels pashalik puulas panaakt mieriigu iznaakumu, lol! getlost.gif

Naga beidza runaat un pagriezaas pret paareejaam. Kad taa diivaini iekliedzaas, vinjas piepeshi apklusa, kaa gaidot turpmaakaas paveeles. Nolindias chuuska aptinaas saimniecei ap roku un iesliideeja tai kabataa. "Tagad jaaskataas, kas bus!" Vinja pachuksteeja Menedrai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 28.09.2004 18:51
Raksts #371


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Laikam gan!" Menedra atbildēja un arī paklanījās. Vienkārši pieklājības pēc. Neizskatījās, ka naga uzbruks, tāpēc Menedra nolika dunci uz zemes. Likās, ka naga šņāc sakarīgus vārdus, bet kolīdz Menedra gribēja tajos ieklausīties, tie arkal pārvērtās par parastu šņākšanu. Menedrai nebija ko teikt. Eņģelis bija apmulsumā, lai gan pirms pāris minūtēm viss bija labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 28.09.2004 18:55
Raksts #372


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kaa... Kaa tu domaa, vai vinjas ies projaam? Nolindia jautaaja un paskatiijaas apkaart, lai izpeetiitu glaabshanaas celjus, lai gan nenojauta nevienu iespeeju, kaa arii paareejos izglaabt. Vai... vai varbuut vinjas atkal uzbruks? Enjgjelis nejutaas par sevi paarliecinaata... Nu nemaz.... Nee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 28.09.2004 19:00
Raksts #373


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Nu, ja radīsim labu iespaidu un cieņu pret viņām, tad varbūt viņas aizies!" Menedra centās būt optimistiska, bet tomēr Nolindias bailes bija daļēji pārņēmušas arī viņu, tāpēc eņģelis centās smaidīt, bet tomēr acīs atspoguļojās viss tas pārējais. Likās, ka naga visu redz un saprot, jo sāka drusciņ tākā smīnēt un viltīgi skatīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 28.09.2004 19:04
Raksts #374


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



ooc: Iistniibaa man patiik kaa mees staavam un apspriezjamies ar NAGAAM!!!! laughing.gif

Nolindia arii pasmaidiija, tomeer nagas nebija no taam radiibaam, kam pastaaveetu likumi un kam uzticeeties vareetu kaads cits... Jaa, jaa.... Cereesim, ka buus labi... Vinja izklaidiigi attrauca un meegjinaaja neskatiities uz nagu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 28.09.2004 20:02
Raksts #375


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es piesakos, ja neiebilstat.

Vārds:Deleo(no latīņu valodas- iznīcināt)
Vecums: 234
Rase: pus burve pus tumšais enģelis
Ieroči:zizlis
Spējas: Pārvalda vēja elementālās spējas
Dzimums:sieviete
Dzīvesvieta: klejo
Ģimene: atceras tikai to ka viņai bija māte-burve Soky
Dzīvnieki: balts putns ar nenosakāmu izcelsmi
Izskats: http://ew2.lysator.liu.se/pic/art/b/e/bern...sticunicorn.jpg
Raksturs: ļauna, ļoti iedomīga un pārgalvīga.
Pagātne: zaudējusi atmiņu, tāpēc nevar neko pastāstīt
Tavs simbols: http://ew2.lysator.liu.se/pic/art/a/q/aqua...d_of_fatima.jpg

Tas pagaidām viss. Pievienošos spēlei kādā izdevīgā brīdī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 28.09.2004 20:26
Raksts #376


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



OOC: Hypsus... man paluudza izlabot vinjas kljuumi ar bildeem! Taatad:
Vinjas Teela Izskats
Vinjas Ierocis
Hypsus... Dziivnieks
Vinjas Teela Simbols
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOC: Taatad es izveidoju veel vienu teelu, jo neviens vinju nebija izveeleejies! Bet shis teels vareetu buut noderiiga sastaavdalja! Taatad, es dodu izveeli, kaadam speeleet sho teelu, tachu, ja neviens kandidaats neatradiisies, es sho uzdevumu uznjemshos uz sevis!
  • Vārds Aselera
  • Vecums 18
  • Rase Vampiirs
  • Ieroči Uz rokaam dzelzs un sudraba sakauseejuma dureklji un Vampiiru sudraba Zobens
  • Spējas Liela Veikliiba un speeks likt zaudeet liidzsvaru.
  • Dzimums Sieviete
  • Dzīvesvieta Vampiiru cilts, kuraa vinja dziivoja arii pirms naaves, tachu tagad vinjas klejojumi ir kopaa ar vinjas atdziivinaatajiem bidriem.
  • Ģimene Gluzji kaa Saigo teevu, arii Aseleras maati piemekleeja taads pats liktenis. Vinju saplosiija drakoni. Patiesiibaa drakoni bija masveida probleema visaam tautaam. Tachu Aseleras teevs bija Vampiiru cilts shamanis, kursh aizbeega briidii, kad iestaajaas karsh. Citu gjimenes loceklju Aselerai nebija.
  • Dzīvnieki Nav
  • Izskats
  • Raxturs Nezjeeliiga un asinskaara. Vinja atriebj visiem sev nodariito, nemaz neshkjirojot vai tas ir beerns, sieviete, viirietis, vecs vai jauns. Vinjaa miit liela drosme, kas nav saliidzinaama ne ar viena cita un vinjas aatrums un attapiiba ir speeciigaaka pat par vinjas speejaam ciiniities.
  • Pagātne Kaa jau saakumaa apraxtiits. Vinjas naaves diena bija peedeejaa par kuru bija veerts apstaastiit. Ap vinjas kapavietu sapulceejaas visi pasaules vampiiri, kuri cieniija un arbalstiija sho karu un vinji atdeva dalju savu asinju, lai peec vairaakiem gadiem atdziivinot sho karotaaju, vinji atriebtu savu cilti. Pamostoties, Aselera bija gatava ciinjai, tachu vinja nebija paarliecinaata vai bailes, kuras bija vinju maakushas arii vinjas naaves dienaa, tagad nepaarsteigs ar jaunu sparu... Ar savaam asiniim vinja atdziivinaaja arii savus labaakos karotaajus.
  • Tavs simbols Aseleras Simbols, kas simbolizee vinjas labaakaas iipashiibas, savienojoties vienaa veselumaa - Aseleraa pashaa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tumsa bija jau iestaajusies pilniibaa. Tika dazjviet no nolaadeetajaam klintiim atspiideeja kaada blaava gaisma. Meeness shodien bija tumshs un sarkans - asins meeness. Taa bija slikta ziime... Shii nakts buus baisma, tachu, ja veiksme nepaies garaam, tad viegli paarvarama...Kaut kur tumsaa iegaudojaas vientulji vilku kaucieni un hetri turpinaaja laideleeties virs mirushaa mezja...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saakumaa likaas, ka tieshaam nagas atkaapsies, tachu... Viena no nagaam paluukojaas uz Nolindiu un draudiigi paceela savas brunjotaas rokas. To pashu pret Nolindiu izdariija arii otra. Driiz vien lielaakaa dalja nagu paceela savas rokas. Peekshnji no vecaas maajas eenas paraadiijaas nagu vadonis un izniicinoshi peetiidams enjgjeli, panjeema savaas rokaas Nolindias chuuskas. Vadonis devaas prom un liidz ar vinju dalja kareiviigo nagu. Tachu ilgi tas taa nepalika un atlikushaas nagas izvilka lokus un noteemeeja pret Nolindiu...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaada iipashi kareiviiga naga sakjeera Menedru. Vinja iesita engjelim ar savu veserim liidziigo roku un paarceela paar plecu. Naga devaas uz klintiim, kur atradaas nagu dziivesvieta. Ar katru briidi vinji tuvojaas ar vien tuvaak alai, kur jau gaidiija dazjas no jau redzeetajaam briesmoneem. Alaa dega uguns un aiz taas staaveeja... Upureeshanas altaars...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pie Adoras kaajaam noktita kaut kas smags un tumsh. Varbuut tumsaa tas tikai izlikaas tumsh, tachu, lai kas tas arii bija, tam bija kaads sakars ar Adoru. Mazais, apaljais priekshmets saaka skaneet un, lai gan bija melna tumsa, tomeer vareeja maniit, ka no priekshmeta saak plesties melna migla. Ar katru briidi tas pletaas ar vien plataaks un plataaks, liidz no taa saaka veidoties kaads duumakains teels. Adorai nemanot, miglas melnaas rokas sagraaba vinju un saaka vilkt priekshmetaa... Miglai tas arii izdevaas un no tumsas paraadiijaas, kaada buutne, kas paceela apaljo priekshmetu... Kas bija shii persona? Un kaadas domas raisiijaas Adoras praataa?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Netaalu no Notes kaajaam vaargi nolaidaas vinjas melnais zirgs un smagi elpodams pakrita turpat uz shauraas klints takas. Atkal sanjeemis speekus, tas pieceelaas un piesoljoja pie saimnieces. Kaut kur tumsaa vaargi atskaneeja grifa kliedziens. Likaas, ka viss bija beidzies, tachu tas bija tikai saakums... No tumsas aiz Notes muguras iemirgojaas divas dzeltenas acis un driiz vien to skaits triiskaarshojaas. Driiz vien no tumsas paraadiijaas ar vien vairaak un vairaak sho baismo radiijumu... Notei tieshi virs galvas noskaneeja spaarnu svirkshtonja un driiz tiem pakalj aizsteidzaas arii paareejie. Bija gaidaams uzbrukums un viens no grifiem ievainoja Notes muguru. Arii otrs buutu izdariijis to pashu, ja vien vinjas zirgs nebuutu vinji nogruudis gar zemi. Grifu uzlidojums bija saacies un nekas labs nebija gaidaams... Vieniigaa izeja bija lekt! Lekt, cerot, ka apakshaa buus glaabinjsh...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peekshnji Adrianas galvaa kaut kas sagroziijaas un vinja nogaazaas zemee. Vinjas praataa saaka paraadiities senas atminjas un pagaatnes uzplaiksniijumi. Ik pa briidim paraadiijaas asinjainaas kaujas ar vilkiem un citiem vampiiru upuriem. Bet visvairaak vinjas domaas domineeja Aseleras seja. Taa paraadiijaas, kaa vaaja atblaazma tachu pietiekami speeciiga, lai vareetu nojaust, ka visas shiis atminjas saak sastiities ap vinju... Vai vinja ir dziiva? Adrianas viizijas lika mociities vampiiram saapju agonijaa...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uz Lidresu peekshnji noteemeeja kaada buutne, kuru melnajaa tumsaa saskatiit nespeeja pat vampiirs. Klusi elsojot tas leeni atvilka loku un vinja nikni sarkanaas acis iemirdzeejaas tumsaa. Tas paleenaam tuvojaas vampiiram, tachu tad izdzirdeeja kaadu troksni, kas tuvojaas vinjiem. Izmetis loku, teels pazuda tumsaa, bet tam liidzi aizelsies, peekshnji garaam Lidresai paskreeja melns vilks. Tas likaas aizdomiigi... Tad no kruumiem paraadiijaas viena no nagaam, kas bija nokliidusi no sava bara un nikni atveezeejusi savas rokas vinja aiz baileem metaas virsuu vampiiram...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aiz Danae muguras atskaneeja nikna ruukonja un kameer Kadars bija aiznjemts ar ciinju pret nagaam, kaads uzgluuneeja vinja draudznei. Tas bija tas pats melnais vilks, kas bija skreejis pakalj nosleepumainajam teelam. Vilks naaca ar vien tuvaak, jo juta, ka Danae nav speejiiga pretiniece vinjam. Bet kur gan bija shii vilka saimnieks - teels, kas bija uzbrucis Lidresai? Un kaapeec gan shim vilkam bija vajadziigs nogalinaat elfu? Varbuut shii elfiene zinaaja daudz vairaak kaa vajadzeeja? Bet, ja vinja neriikosies, tad shis vilks iistenos savu nodomu...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uz Kadara pusi saak naakt ar vien vairaak un vairaak nagu. Likaas, ka shiim buutneem nav ne gala ne malas. Lai kaa Kadars centaas atvairiit shiis buutnes, tomeer vienai, gluzji kaa Menedrai, izdevaas traapiit elfam pa galvu un likt vinjam nokrist bezsamanjaa....
Ilgaaku briidi peec tam, Kadars attapaas tajaa pashaa alaa, kur menedra, piekalts ar kjeedeem pie upuraltaara. Kam gan shiem neradiijumiem bija vajadziigi upuri? Alaa bija tikai dazjas no nagaam, bet arpusee pret klintiim atbalsojaas shnjaakonja un zobenu shkjindonja...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arii Redōns bija apdraudeets, tachu par laimi, vinjam uzbruka tikai dazjas no tik kaitinoshajaam nagaam. Vinja roka, lai gan jau bija gandriiz sadzijusi, saapeeja gluzji taa pat kaa pirms tam un tas apgruutinaaja vinja speeju ciiniities. Tachu neatlaidiigaas nagas tuvojaas Redōnam tik pat labi arii no mugurpuses. Kaada no vinjaam vareeja ievainot puisi, tachu tad no koka galotnes atskaneeja aatra kustiiba un no aizmugures uzbruukoshaas nagas nokrita mirushas zemee, turpat pie Redōna kaajaam. ::Mums vajag vinjus dziivus...:: Nosleepumaina un rupja balss nokliedzaas no koka galotnes un vinja acis iemirdzeejaas niknumaa, tieshi virsuu Nolindiai... Ar strauju kustiibu, teels nozuda...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Morbuss nolaida Niktes galvu un paceela meiteni plecos. Vinjsh leeni soljoja un ar aciim mekleeja kaadu apmeshanaas vietu. Vinja baltaa aste speeji noliigojaas un vinjsh saaka ostiiti gaisu. Vinji bija otrpus basmajaam klintiim un netaalu no taam bija kaada ala. Leeni iegaajis tajaa, vinjsh pa celjam savaaca dazjas lapas un iebaaza taas melnaa aadas paunaa. Noklaajis taas alas dziljaakajaa stuurii, Morbuss nolika uz taam Nikti un noseedaas vinjai blakus...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saligo nikni luukojaas uz izshauto bultu un atnjirgusi zobus saaka peetiit apkaartni. ::Tod, sheit kaut kas nav kaartiibaa...:: Driiz vien, Saligo izraadiijaas taisniiba, jo pie vinjas atskreeja Menedras vilks. Saligo sapratusi maajienus, aatri saaka skriet uz nometni. ::Tod, naac!:: Saligo jau saaka maniit vecaas maajas jumtu, liidz peekshnji Saligo nokrita zemee. Kaut kas neveelas, lai vinja buutu tur!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 29.09.2004 14:19
Raksts #377


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Au!" Menedra iekliedzās, kad eņģelis bija saņēmis sitienu no nagas. Viņa juta, ka sāk tecēt asinis, no vietas, kur tika iesists. Tomēr viņa bija bezspēcīga kaut ko iesākt. Tad viņa lēnām sāka saprast, kur atrodas. "Nē..." eņģelis vārgi nočukstēja. Tad viņa netālu ieraudzīja Kadaru. Viņai laikam saprata, kas notiks, ja viņi neaizbēgs. Saņēmusi visus spēkus, viņa sita nagai. Likās, ka naga uz brīdi zaudēja kontroli pār Menedru. Viņa izpleta spārnus un pacēlās spārnos, et tas viņu neglābs, jo nagas varētu mierīgi viņu aizsniegt. Viena saķēra viņu aiz kājas un vilka lejup. Tomēr Menedrai izdevās izlidot ārā no alas. Bet tas vēl nebija viss. Viņai vairāk nebija spēka, un viņa apsēdās uz alas ieejas augšas.

Menedras vilks redzēja, ka Saligo pakrīt, un mēģināja viņu piecelt visādi raustot un grūžot. Tad viņš pagāja malā un iekaucās. Ja Saligo paskatītos cauri krūmiem, tad viņa ieraudzītu, ka nagas tēmē uz Nolindiu un blakus Nolindia mētājas Menedras duncis. Vilks jau skrēja pie Nolindias un pēkšņi iekampa vienai nagai rokā, kas lika viņai izmest zobenu no rokas. Bet tagad arī vilks bija briesmās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 29.09.2004 16:18
Raksts #378


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Atera savaa nodabaa liikumoja starp kokiem mezjaa. Vinjas lapsa Alba vinjai sekoja pa peedaam ik pa briidim apstaadamaas un paoshnjaadama gaisu.
Tad Atera sajuta taadu kaa straavu izejam sev caur kauliem vinja zinaaja kas taa par sajuutu tas noziimeeja ka kaut kur tuvumaa ir kaada magjiska buutne. Vinja apstaajaas un cieshi luukojaas starp kokiem neko neredzeedama vinja devaas vairaak aaraa no mezja...
Un tad vinja pamaniija peec vinjas domaam nelielu ciinju starp dazjaadaam magjiskajaam buutneem.
::Izskataas ka sheit iet jautri:: vinja klusi cjuksteeja Albai, kura izskatiijaas nedaudz uztraukta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 29.09.2004 16:21
Raksts #379


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Note vienmēr bija cīnītāja. Meitene nekad nebēga jo tā jau būtu likteņa izmainīšana. Jo ja tā bija lemts, tad arī viņai uzbruks un viņa stāsies peretī. mirs, nemirs - to lai atkal izlemj liktenis. Meitene veikli noreaģējot sāka šaut uz grifiem. Pareizāk sakot uz katru mazāko kustību. Viņai šīs maņas bija pietiekami izteiktsas jo viņā tik daudz kas savienojās. Note palecās un uzleca uz klints kas bija par viņu augstāka un manīja kā daži grifi viņai seko. Meitene kaut ko nokliedzās, ar nozīmi lai zirgs bēg. Un viņš bēgs. Jo meitene palūdza. Viņai taču vajadzēja kādu kura mugurā pēc tam laisties prom kad viņa būs nogurusi atsist grifus. Zirgs laidās lejā no klints uz mežu. Note vēl netaisījās sekot. lai gan meitene zināja ka grifu te ir daudz (tā bija daļa no kalna lāsta - grifi te dzīvos mūžīgi un katra nogalinātā vietā stāsies divi), bet šī meitene zināja arī to ka par dažiem grifu orgāniem no kāda šamaņa varēja dabūt krietnu žūksnīti. Jo grifi ir nežēlīgi bīstami, savukārt dabiskā (t.i. no vecuma) ceļā mirušu grifu orgāniem nebija tādas vērtības. Nu tad viņa izmantoja izdevību. Tie nāca un nāca, meitene cirta pa labi un pa kreisi un viņi sāka jau izklīst. Tiem tomēr bija bail nāves. Jaunie grifi savukārt negāja tuvumā veco nāves vietai. Grifi kas saķērcās pa kalnu iznesa ziņu ka grifu slepkava atrodas uz kāda no augstajām klintīm. Nu bija jau tādi kas nāca, bet ne daudz. Note nemaz negribēja visus piebeigt. Kā tad viņa piepelnīsies citreiz? Kamēr iestājās pauze starp jauno uzbrucēju pieplūdumu, Meitene izmantoja izdevību un savāca tādus šādus kauliņus, spalviņas, sariņus, nadziņus, zobiņus un pat knābjus, sameta to kādā kārbā kas atradās viņas somā ar nodomu to pēcāk salikt cilindrveidīgajos stikla trauciņos kuros šamanis mēdza pūdēt un marinēt dzīvnieku orgānus. Tad Note steidzīgi izmantoja apjukumu un sāka visai strauji virzīties uz kalna apakšu. Grifi viņu ne īpaši manija jo viņa bija pietiekami ātra un viņa arī tiem pakaļ neskrēja. Pa mežu tācu arī būs jāiet. Un viņa zināja nostāstus. Lai gan viņa nebijās nāves tur varēja gaidīt kas ļaunāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 29.09.2004 16:42
Raksts #380


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Atera redzeeja ka Alba sastingst un cieshi klausaas arii vinja pati ieklausiijaas cieshaak un izdzirdeeja vilka gaudas. Tagad vinja saprata kapeec Alba ir tik nervoza vinjai nepatika vilki un arii citi dziivnieki kurus vinjai neizdevaas tik viegli nokost...
Taa kaa ciinja izskatiijaas diezgan siiva Atera kljuva neredzama, lai labaak vareetu noveerot kas notiks taalaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  « < 17 18 19 20 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 22:25