Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Visgarlaicīgākā grāmata, kuru esi lasījis
Skorpions
iesūtīt 07.09.2003 18:31
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.03
Kur: Latvija Jekabpils



Visgarlaivigaka gramata ko es esmu lasijis ir Bille ta gramata bija uzdota obligataja literatura bet ta bija tik garlaiciga ka to lai ka gribetu nevareju izlasit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
21 Lapas V  « < 16 17 18 19 20 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (340 - 359)
Mesje Paulig
iesūtīt 02.09.2006 16:35
Raksts #341


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



Vecās latviešu vertības būtu jālasa iznemot sunu ciema zeni galīgs murgs un kur nu vel da vinčī kods arī garlaicīga līdz pusei izlasiju un sapratu ka nav priekš manis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 16.09.2006 16:23
Raksts #342


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



CITĀTS
Artēmijs Fauls! ES to grāmatu aizsviedu prom(tiešā nozīmē) Uzreiz pēc pirmās ridnkopas izlasīšanas!

izlasot tikai pirmo rindkopu gan vel nevar noteikt vai gramata ir interesanta vai ne..... huh.gif

gramatas, kas mani nepiesaistiija un likaas totali garlaiciigas-"Karlsons" un "Pepija Garzeķe"...un kad pirmo reizi lasījus "Sunu ciema zēnus"ari likās garlaiciiga, tad parlasiiju otreiz un likaas jau normalakk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 20.09.2006 18:48
Raksts #343


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Es personīgi ļoti necietu ''Staburaga bērnus'' , nu tik garlaicīgi , ka pat aprakstīt nevar . Tagad arī neesmu pāri tikusi . It kā tas nav tas sliktākais variants , bet tomēr .

Tagad zināšu , ka Sūnu Ciema Zēnus labāk nelasīt grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 02.10.2006 12:34
Raksts #344


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



man arī nepatīk ne "Artēmijs Fauls", ne kāda "Marks Tvens"... tik garlaicīgas grāmatas, ak dies, bet pašlaik mēģinu izmocīt "Mērnieku laikus", šai grāmatai ir ļoti lielas izredzes iekļūt topa priekšgalā unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 19.10.2006 13:42
Raksts #345


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Par obligāto literatūru. Domāju problēma ir tajā, ka tā aptver plašu literatūras žanru spektru, kamēr lielākajai daļai cilvēku patīk daži. Piemērma man ļoti patīk Sci-Fi, piedzīvojumo, vēsturiskie romāni, bet simt gadi nepatīk romantiskā, dzīvnieku, filozofiskā vai kāda tur vēl literatūra. Par cik sci-fi latviešiem nav vispār un piedzīvojumu romāni tā pašvakāk tiek apskatīti skolas kursā, tad ar to patikšanu ir kā ir.

Savukārt piemēram Lāčplēsis, Hamlets kas bija jālasa skolā likās interesnti, jo laikam piederās pie vēsturiskajiem romāniem, kas man patīk. Patiesībā arī Zaļā Zeme bija ok, it sevišķi beigas, kad no zemnieku dzīves story pārmetās uz pilsētu un story bija par kaut kādiem jauno komjauniešu censoņiem (ja nemaldos 12. klasē bija jālas un tas bija vienīgais ko no obligātās literatūras tajā gadā izlasīju). Taču tiesa, nekādus elpu aizraujošos mirkļus Zaļā Zemē arī es nesastapu.

Bet, jā 90% no obligātās literatūras manā izpratnē sucks jo vienkārši man, 90% no tās apskatītajiem žanriem nepatika. Es tai vietā skolas laikos lasīju to kas man patika, nevis ''obligāti'' bija jālasa.

Ja runājam par individuāli garlaicīgāko grāmatu, tad kā visgarlaicīgāko nosauktu Staņislava Lema ''Solaris'', kas manī patiesi rada izbrīnu, jo Staņislavs Lems kā rakstnieks man visnotaļ patīk. Pilota Pirksa un un Neuzvaramā romāni vienkārši ir ūber. ''Solaris'' ir viena no tām 2-3 grāmatām kuras esmu neizlasījis līdz galam. Es parasti it kā spēju atfiltrēt tās grāmatas kas man liksies interesantas un kas neliksies, bet uz ''Solaris'' mans spota cheks feiloja. Kādēļ man nepatika ''Solaris'', ta velns viņu zin, pieņemu, ka bija par maz piedzīvojumu gars, bet no otras puses arī V.Mihailova komunistiskās nākotnes (vai kā tos var apzīmēt) romānos nebija ne miņas no piedzīvojumu gara, bet romāni likās ok. Kaut arī tur varbūt savu ''romantisko'' auru piedeva komunisms, jo tas piemēram man personiski romānos piešķir tādu kā eksotisma auru, neviss negatīvisma, kas varētu būt tiem kas visu mūžu dzīvojuši padomju režīmā.

Taču esmu redzēji amīšu uzņemto filmu par Solaris un tā man visnotaļ patika (Tarkovska uzņemto krievu versiju filmai diemžēl neesmu redzējis). Pieņemu, ka ''Solaris'' nepatikšanā daļēji varētu būt vainojams vecums, šķiet man bija 14. gadi kad lasīju, bet no otras puses tai laikā es caurmaucu visus mājā pieejamos Sci-fi romānus un visi izņemot ''Solaris'' patika. Laikam tajā ir kaut kas tāds kas man subjektīvi izsauca antipātijas (es jau vairs gan neatceros par ko tai romānā gāja runa), tik lielas, ka laikam savu mūžu to grāmatu vairs neņēmšu rokās, lai lasītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 19.10.2006 15:28
Raksts #346


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



nju, ja kaads ir lasiijis Suunu ciema zeenus, tad sapratiis manu riebumu pret sho graamatu....
ar piepuuli izlasiiju 1 lpp, un taalaak, lai arii kaa meegjinaaju, vnk nelasiijaas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
salvei
iesūtīt 20.10.2006 17:02
Raksts #347


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06



Daudzas no jūsu noniecinātajām grāmatām ir interesantas - attiecīgajā vecumā. Lielākā bēda ir atrast optimālo vecumu konkrētās grāmatas lasīšanai.
Kaut vai "Dons Kihots" - 10 gadu vecumā izlasīju 3 lpp., bet pēc gada super!

Bille man patika, Toms Sojers arī, tāpat lielākā daļa no grāmatām, kuras jums nepatīk. "Mērnieku laiki" un "Straumēni" bija garlaicīgi, bet izlasāmi.

Pati briesmīgākā grāmata, manuprāt, ir Stendāla "Parmas klosteris".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 22.10.2006 14:33
Raksts #348


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Literatūras mācību grāmata. sleeping.gif Protams, gadās jau arī kāda lappuse interesanta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 23.10.2006 13:44
Raksts #349


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Staburaga bērni. Cik atceros es to lasīju trīs mēnešus, dabiski, ka izlasīju, bet nu, jā. Garlaicīgākā.
Skatoties te atsauksmes, nolēmu palasīt Sūnu ciema zēnus. Gribās zināt, kas gan tur tik garlaicīgs varētu būt. Jā. happy.gif

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 23.10.2006 13:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 13.12.2006 20:19
Raksts #350


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



varbuut ka lāčuplēsis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 13.12.2006 20:20
Raksts #351


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Ziedoņa ''Kurzemīte'' un Kaudzīšu ''Mērnieku laiki''.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 13.12.2006 20:21
Raksts #352


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Latviešu literatūra bez izņēmumiem. Fui un fui viscaur. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 12:42
Raksts #353


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



Alise brīnumzemē. Garlaicīgo grāmatu grāmata. nezinu vispār, kāda bija grāmatas jēga...

o, jā, vilhelms haufs, tā bija stulba grāmata... piekrītu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 01.08.2007 14:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 01.08.2007 12:51
Raksts #354


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



hmm, es teiktu, ka Sūnu ciema zēni. atceros, kā viņu "mēģināju" lasīt. nekas labs nesanāca, un šķiet, ka es viņu 'tā arī'līdz galam nepabeidzu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 01.08.2007 13:54
Raksts #355


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



nez!man laikam tā būs Jaunsudrabiņa "Baltā grāmata"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stikla_princesii...
iesūtīt 01.08.2007 14:01
Raksts #356


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.07.07
Kur: vienmēr tew līdzās



vilhelms haufs
pasakas
ja nevarat aizmigt...tad iegādājaties šo stūlbō grāmatu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliza Lūcija Bur...
iesūtīt 22.08.2007 18:23
Raksts #357


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.06
Kur: I am now in the cheerful state - full or dreams and full of hopes...



nu, man liekas, ka solaris bija tā nekas, kā ledaina ūdens malks aukstā dienā, tikai jālasa ātri, lai neaizmirstu.
Pret sūnu ciema zēniem man iebildumu nebija... vienīgi otrreiz lasīt negribētu.
taču vienreiz sāku lasīt "Frenija un Zūijs"... un, ja godīgi, no sākuma mēģināju iedziļināties, taču man tas neizdevās, jo attapos, ka šķiru to grāmatu uz priekšu pa piecām lpp. uzreiz. Varbūt vienkārši smadzenes atsacījās uztvert... grin.gif
Mēģināju lasīt arī saldus stiklaino pērlīšu spēli, tongue.gif laughing.gif un atzinu to par tīri garlaicīgu nodarbi...
Ā, un vēl bija kkāda krieva "Labas uzvedības etiķete" vai kkas tamlīdzīgs.
pagājušā gadsimta grāvējs... laughing.gif laughing.gif laughing.gif vienkārši iemidzinoša. Muļķības vien.
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 22.08.2007 19:29
Raksts #358


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



QUOTE(Eliza Lūcija Burve-Santangelo @ 22.08.2007 19:23) *
"Labas uzvedības etiķete"
viņa ir tāda forša. tāds iepriekšējā gadsimta piesitiens. Nu, tā. mūsdienās reti kurš vispār tur to ievēro.
Mana garlaicīgākā arvien ir bijusi "Staburaga bērni", kaut gan varbūt, ja pārlasītu, tā neliktos, bet vēl nav bijis tik liels entuziasms.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 23.08.2007 07:31
Raksts #359


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Sūnu ciema zēni... nē to es varētu nodēvēt pat par samērā interesatu happy.gif. Drīzāk Pansija pilī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mume
iesūtīt 23.08.2007 12:26
Raksts #360


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Pansija pilī man pa šo vasaru bija jāizlasa obligātajā literatūrā, bet es to nevarēju pat iesākt lasīt, jo tā bija baigi garlaicīga *nožāvājas*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

21 Lapas V  « < 16 17 18 19 20 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 00:10