Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Visgarlaicīgākā grāmata, kuru esi lasījis
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Skorpions
Visgarlaivigaka gramata ko es esmu lasijis ir Bille ta gramata bija uzdota obligataja literatura bet ta bija tik garlaiciga ka to lai ka gribetu nevareju izlasit.
Ashly
OO! Jaa! Tā bija garlaicīgo garlaicīšu grāmata...man vēl garlaikoja grāmata "Aplis" kaut kāds murgs.. wink.gif
Laereth
Nu, Ziedoņa "Kurzemīti" neviens nevar pārspēt garlaicībā... Es ar godīgiem nodomiem 9.klasē sāku lasīt to kriminālo murgu un pabeidzu ātri vien - pēc pirmajām divām lappusēm. Kaut kas šausmīgs...un man parasti patīk lasīt smile.gif
jefeniite
es atceros vienu graamtatu par momo vai mio vai kaut ko tamliidziigu kas pa amfitaeetriem vazaajaas. vot tas bija murgs. kaut kaada meitene ta laikam bija, bet es taa rii neizlasiiju. murgs
Che
garlaiciigaakaa un visgrutaak lasaamaa ir Heses darbs Stikla pērliish speele - neiesaku nevienam, pat es diezgan liels dailjliteratuuras cieniitaajs, be nespeejui palasiit to darbu. arii Viktors Igo pagruuti lasaas.
Nihil
Es balsoju par Sūnu ciema zēniem. Mans rekords- 20 lpp. getlost.gif
Vinky
Sūniešus es ar esmu lasījusi. Briesmas! Es izmocīju pusi, tālāk gan netiku.
Sanj-sanj
Visgruutaakaa lasaamviela man bija... es ja godiigi neatceros... man vajadzeeja lasiit Suunu ciema zeenus - neizlasiiju, vajadzeeja lasiit Billi - neizlasiiju... tongue.gif nu vispaar es laikam nelasu to, kas man nepatiik... un piespiest man to dariit ir gruuti...
jefeniite
es izlasiiju gan suunu zenus gan billi, un shausmiigi patika. vieniigi ar tiem suunainajiem zeeniem bija gruuti tas ka ta ir luga ... ir tachu va ne?
aivvv/troll dream walker
nee nev gan luga bet ssi stemats kaa taddsir pamullkkiigs jo ir graamatas kuras ir veerts un kuras nav veerts lasiit un suunu ciema zeeni taccu ir forssa graamata un ja kas viens no garlaiciigaakajiem ievadiem ir gp
Laimīgā*
Es, kaut arii esmu A. Kristi cieniitaaja, nespeeju palasiit ''Slepkaviiba Skurstenjos'' vai kaut kaa tamliidziigi. Tik shausmiigi garlaiciiga graamata!!!!!!!!!!
The Shine
Jā, nu, arī man ir kāda nemīļākā grāmata - un to sauc "Staburaga bērni"... Nojūgties var lasot! Jā, un arī triloģija "Karlsons" man no sākta gala nav paticis...
Zuz
Toms Sojers..... Viennozīmīgi! neciešu to grāmatu.... sick.gif
Laimīgā*
Saakums man patiik. Esmu to lasiijusi daudzas reizes. Man it sevishkji patiik taa veita, kur Toms saderinaas ar to blondo.
Overlord
Garlaicīgākās grāmatas ir Vinnijs Pūks, Karlsons, Toms Sojers, Blaumaņa Nāves Ēnā, Tad vēl Meistars un Margarita, Dzīvnieku Ferma( neizvilku pat līdz pusei), Kāvu Blāzmā( atkal boļševiki uzklūp vāciešiem) Noziedznieks Numur Viens( pilns ar boļševistiskiem murgiem pret Hitleru un Rietumeiropu)
Sanya
Manc varianc: Jebkura maaciibu graamata.... Fantastiski garlaiciigas. Iipashi fizikas.... :blink:
susurite
garlaicigaka gramata!Es zinu!Ta bija Sunu ciema zeni!
Ashly
Man nepatīk visi romāni kas ir literatūras grāmatās.
Overlord
Mjā super garlaicīgi romāniņi. Piem Tille un suņuburkšķis. Vienīgais kas bija puslīdz bija Grīna "Klusie Ciemiņi"
Zuz
Es vispār grāmatas neciešu..... nu o.k. HP, GP es lasu, bet citas gan ne.....

Saurij, tu kaut kur iepriekš rakstīji, ka Vinijs Pūks ir garlaicīgs.... mad.gif Tā ir mana mīļaķā grāmata!
Skorpions
Toms Sojers un Hakleberijs Fins ir laba gramata un sunu ciema zeni nav tik garlaicigi ka Bille jo tur vismaz ir kautkas smiekligs.
Zuz
Phe! Tomu Sojeru ciest nevaru! sick.gif
Ashly
Man nepatīk ''Annele'', ''Ozols un liepa''.... getlost.gif
Overlord
Mjā, Gadās visādi dīvaiņi :blink:

Vēl viena garlaicīga grāmata ir Raiņa luga "Indulis un Ārija" lai gan beigas bija labas, tomēr garlaicīgas
Ashly
Man nepatīk neviens romāns, garstāsts u.tml.
ils
Bet, kad es vēl studēju, man bija jālasa Marksa "Kapitāls" un Ļeņina kopotie raksti. Lielāku MURGU vispār pat nevar iedomāties!
Overlord
Vēl baigi garlaicīgā ir Raiņa luga "Zelta Zirgs"
Zuz
Zelta zirgu pagāšgasd lasīju..... Murgs! wacko_a.gif
Che
iisteniibaa jau katra izlasiitaa graama ir veertiiga...kaut vai valodas bagaatinaashanas zinjaa. lasot graamatas mees pilvnveidojam un attiistaam savu uztveri, kaa ariiintelektuaali bagatinamies. graamatas dod iespeeju guut jaunas zinaashanas, arii attistiit fantaaziju. Katra izlasiitaa graamata paaugstinaat muusu speejas argumenteet savu viedokli. (baigi pompozi sanaaca uzrakstiit)

ir taadas graamats, kas buutu jaaizlasa ikvienam - daļa no taa ir atrodama Juusu tik ljoti niistajaa obligaatajaa literatuuraa. jaa jaa Zuzet, Rainja darbi katram latvietim buutu daudz maz jaapaarzin grin.gif
Zuz
Atļaušos labot.... Bierns nevis Berns. Anyway.... murgs! mums skolā bija jāuzveda daļa no tās lugas... mani iecēla par Antiņu.... Tad nu gan!

Che, ko neteiksi......... grin.gif
Enija
Visgarlaicīgākā.......nevaru izlemt...laikam jau, ka staburaga bērni...vai sūnu ciema zēni, kurus nevaru izlasīt... wink.gif
Overlord
Vēl viena garlaicīga grāmata bija Modoka, ar pāris izņēmumiem
Zuz
Skolas romāni ir garlaicīgi..... vienmēr var nojaust, kas beigās notiks.....
mazā peciņa
Atcerējos. Kaut kāda Annele getlost.gif
Overlord
Vēl viena mežonīgi garlaicīga grāmata bija Jātnieks bez Galvas.Sagrāva visas manas cerības uz labu sižetu
Zuz
Neesmu lasījusi.... Tad vēl viena garlaicīga gramata bija par kaut kādām raganām.... Nu sorry! Tur bija raxtīc, ka raganas ir plikpaures, viņām ir briesmīgas rokas un palkanā pēda... glare.gif
Nightingale
Mana visgarlaicīgākā grāmata bija J.Jaunsudrabiņa "Baltā grāmata"un "Zaļā grāmata"!
Overlord
Vēl viena visai garlaicīga grāmata ir Mario Pjuzo "Pēdējais Dons"
Rūsa
nues nekāāāāāādi nevaru izlasīt Kaudzīšu Mērnieku Laikus .... lai kā arī mēģinātu ermm.gif .
cava
CITĀTS(Silver Lady @ 07.09.2003 20:02)
Es balsoju par Sūnu ciema zēniem. Mans rekords- 20 lpp. getlost.gif

Man arī bija skolas obligātajā literatūrā jālasa Sūnu ciema zēni. Kamēr lasīju tiešām sūnas sāka augt.
Psychotic Thoughts
Jaa,man arii.Es gan izlasiiju pirmaas 3 lpp. smile.gif
Zuz
Viss! Toms Sojers vairs nava garlaicīgākā grāmata! Tā ir Anšlava eglīša "Pansija pilī"!!!!!!!! sick.gif Nu cik var raxtīt par to cik skaista ir daba and so and so..... un kur tik maz sarunu!!!!!!!? M.u.r.g.s.lv
Nightingale
Jā es zinu kā tas ir!!Man bija jālasa J.Jaunsudrabiņš sick.gif sick.gif
crazy angel
Man vienreiz bija jālasa Sūnu ciema zēni , nu es to grāmatu nekādīgi nevarēju izlasīt un nevaru izlasīt vēl jo projām!
Aijux
"Meernieku laiki" - tas ir viens naaveejosh gabals.... getlost.gif
Zuz
Jā Aijuk, tu jau par to stāstīji.... un man ar tās šausmaz būs jāpiedzīvo! Tāda liakam ir tā dzīvīte... laikam jau visgarlaicīgākā literatūra ir obligātā lieteratūra! tongue.gif
bengalaas
CITĀTS(Sauron @ 08.09.2003 17:50)
Garlaicīgākās grāmatas ir Vinnijs Pūks, Karlsons, Toms Sojers,  Blaumaņa Nāves Ēnā,  Tad vēl Meistars un Margarita

Sauron, tu neesi Pūka mērķauditorija, tāpēc nebesies! grin.gif Karlsonu goda vārds neesmu lasījusi, tāpat kā Alisi brīnumzemē. Toms Sojers ciešams, vismaz nav garš, Nāves ēnā svētīgi īss. Bet M&M ir viena no manām mīļākajām grāmatām.

Ļautiņi mīļie, galvoju, ka Mērnieku laiki nav NEKAS salīdzinājumā ar "Savs kaktiņš, savs stūrītis zemes"! Diletantisks apcerējums siekalaini sīrupainā un asarainu meksikāņu melodrāmu stilā. Džekam pasaka, ka viņš mantojis vecāku mājas un, es saskaitīju, viņš divās lappusēs trīsreiz apraudājās par to, cik viņam labi vecāki. Es izlasīju to grāmatu - divas lappuses dienā, lielāku devu es nebūtu pārcietusi - vai nu sajuktu prātā par to, kādi latvieši, izrādās ir mīkstčauļi, vai arī saplēstu to grāmatu PUTEKĻOS! Lai jūs nemaldina tā murga plānums... mad.gif
·spid·
diiwaini gan ka shinii listee i piemineetas arii blaumanja naawes eenaa & bille.... laigan taas bija obligaatajaa literatuuraa man ljoti patika... billi s ar aizrautiibu lasiiju & weel hamletaa kautkaadu izgriezumu speeleeju... Naawes eenaa man patika, itsewishkji tas kaa tur dewa taas asinis dzert... pac labaakais i tas ka tagad kad aceros ''naawes eenaa'' man uzreiz uzjundaas atminjas par jeelu, cepuree waariitu ziwju garshu...
nu bet pati garlaiciigaakaa graamata i staburaga beerni, kautgan tagad kad aizbraucu uz to wietu kur bija staburags s praataa citeeju to graamatu...
pekene
nu, man galiigi neiet uz priekshu naawes eenaa, kaut arii taa nemaz nav graamata-esu izlasiijusi tikai 1 rindkopu. es kaukaa gribot negribot nevaru tajaa domaa iebraukt. un veel bille. totaali garaam, ja kaac saprot ko es ar to domaaju smile.gif
Roviela
Kā jau parasti, līdzko obligātā literatūra, tā uzreiz vairs lasīt negribas wink.gif
Es jo jaunāka biju, jo vairāk patika lugas lasīt, tikai tāpēc, ka tur ir vienas vienīgas sarunas, bez gariem un (droši vien) skaistiem lappusēm gariem aprakstiem pa vidu. Tāpēc jau arī nepatīk Sūnu ciema zēni, Staburaga bērni vai pat Meistars un Margarita. Kļūsiet vecāki, kaut kad paņemiet vēlreiz rokā šitos gabalus, būs pilnīgi cita lasīšana! wink.gif
Tagad Sūnu ciema zēni man ir viena no mīļākajām grāmatām, bet, kad tā bija obligāti jālasa, es ar gariem zobiem pa diagonāli pārskrēju, tikai tik daudz, lai zinātu, kas tad tur notiek grin.gif
Bet īstās mocības man bija Anna Kareņina.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.