Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
violetcreme
iesūtīt 30.01.2006 11:59
Raksts #61


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.05



Ticu, ka puse no visiem pasaules iedzīvotājiem ir māņticīgi un galīgi muļķi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 31.01.2006 13:47
Raksts #62


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es neticu, bet ja man būtu jaiizvēlās tad spļaušana pāri plecam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 11.02.2006 22:37
Raksts #63


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



uzskatu ka melns kakis ir launa zime tikai pelei un saplisis spogulis tikai tad ja skembas kaut kur trapa. ari par to cibu uzdavinasanu ka ja cibas uzdavina tad aiziet, aiziet nevis nomirst (parsvara aiziet uz virtuvi) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) bet vispar manticibas iedomas piepildas tikai tad ja tam tic.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 23.02.2006 14:55
Raksts #64


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



CITĀTS(Kalevale @ 17.01.2006 17:37) [snapback]542656[/snapback]

ES daljeeji ticu, bet tkai daljeeji... Jo ir taa, ka tieshaam citreiz piepilddaas, bet vienmeer jau gribas domaat to labaako, ka nekas nenotiks... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)


Nu, bet jātic jau tikai tai māņticībai, kura sola kaut ko labu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Kaleva//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 03.03.2006 22:36
Raksts #65


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



nne (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

neticu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 05.03.2006 12:26
Raksts #66


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Vecaa labaa "Nekaap uz kanalizaacijas akaam!!! citaaadi buus nelaime!!" Mamma vienmeer briinaas, kaapeec es reizeem pagriezos pa 360, nu tacu lai nebuutu nelaime!! hihihi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Taa tas iegaajies no beernu dienaam!! Pashai lieks diezgan smiekliigi, bet kaut kur kaads saka ka tas nemaz nav smiekliigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corasonna
iesūtīt 05.03.2006 14:17
Raksts #67


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.10.05
Kur: Nekur nav tik labi, kā mājās, siltumā!!! :)



Nu tas varbūt arī ir smieklīgi, bet es ticu, ka nevajag dziedāt kad iet kaut kur!!! It kā jau ar smieklīgi, bet man tā ir gadījies!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

Šo rakstu rediģēja Corasonna: 05.03.2006 14:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.03.2006 16:38
Raksts #68


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Laikam pieklauvēt pie koka virsmas ir pirmais ko ienāk prātā izdarīt.
Saplīsuši spoguļi mājās nestāv nekad.
Nu un pārspļaušana pār plecu.
Nu trīs lietas kuras jau automātiski ir iegājušās darbībā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 07.03.2006 08:46
Raksts #69


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



neesmu manticiiga...neticu nekam no sii..
Uz akaam esmu kaapusi, melns kakis man pasai ir, spogulus esmu pleesusi daudz..(veeljoprojaam laimiiga)..u.t.t.
Skiet ka veel esmu sveika un vesela....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 07.03.2006 09:46
Raksts #70


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Nesvilpoju mājā, lai nepiesauktu velnu, bet tikai ārā.
Spļauju pār kreiso plecu un pēc tam
Pieklauvēju trīs reizes pie koka, ja tāds gadās pa ķērienam.

Lai gan cenšos sev iegalvot, ka vismaz vienai no trim minētajām neticu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 11.03.2006 20:09
Raksts #71


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



mjaa .. es neticu, bet vienreiz, kad paa celju paarskreeja melns kakjis - man neveicaas visu dienu... bet, .... taa ir tikai sagadiishanaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MissMoney
iesūtīt 11.03.2006 20:50
Raksts #72


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.06



sanaak, ka neticu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) bet dazhreiz sanaak klausiities Mammas mulkjiigajis uzskatos un pamaaciibaas,kas uz naakamajiem briizhiem mani iespaido (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/glare.gif)
...bet runaajot par tiem melnajiem kakjiem...bija iipatneejs starpgadiijums
*on my SPECIAL day (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) * gaaju aaraa no maajas *hey,that rhymed* un ieraudziiju - melnaakais kakjis pasaulee *I'm like-WHOOAA!!*. Shis jau grasiijaas man skjeersot celju,kad piepeshi,briidi pirms [so called] nelaimes krustceleem, mazais Mjau njeema un apstaajaas..*I'm like- (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) * dabiigi, diena bija glaabta (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
moraales staastam nav,tikai savdabiiga viela paardomaam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 11.03.2006 22:55
Raksts #73


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Ticējumiem es neticu, pilnīgi nemaz. Bet savādākām parādībām&spokiem ticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 11.03.2006 23:32
Raksts #74


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Nu es nezinu... ticu melnajiem kakkiissiem, un noteikti pliistossiem spogulliem!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Varbuut arii tam, ka istabaa nedriikst svilpot... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Varbuut i` veel kaads, bet to nu gan es vairs neatceros... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dee
iesūtīt 19.03.2006 12:01
Raksts #75


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.05



nu es jau ticu melnajiem kakjiem,bet man tie sava zinja arii aptiik.....


ticu tam tapec ka luuk ta gadijas:
skolotaja aizsutija vienu bernu uz veikalu pec baterijaam....pec laika vinjsh atgriezas un teica ka gan kiosks gan ''top'' veikals bija ciet un vinjsh celja redzejis melnu kakji kas parskrien pari celjam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristine g
iesūtīt 07.04.2006 23:01
Raksts #76


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu



Nju es neesmu jau nu tik manjticiga,bet es piemeram parspljauju par kreiso plecu ja kaut kas ne ta pateikts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 08.04.2006 10:29
Raksts #77


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



Pliistoshiem spoguljiem! Nezinu...tas taa bissk biedeejoshi liekas..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 08.04.2006 11:07
Raksts #78


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Esmu māņticīga. Cenšos izvairīties no kāpšanas uz kanalizācijas akām, kā arī cenšos apiet koku/stabu pa vienu pusi ar savu līdzgājēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 08.04.2006 22:14
Raksts #79


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



tā īsti es neticu nevienai! bet parasti pieķeros kaut kādiem dumjiem pieradumiem - tā kā talismaniem. piemēram uz olimpiādēm šogad vnm ņemu līdzi kalendārīti ar Prāta Vētru, bet es zinu, ka tas tāpat neko nemaina. tas vnk man patīk, mani tas uzmundrina. tagad man arī ir uzradusies dzēšgumija vārdā Džeiks.. *pagaida kamēr smieklu vētra noklust* to gan es esmu paņēusi tikai uz vienu konkursu. citreiz jau ir tā, ka nospļaujos pār plecu vai pieklauvēju pie koka. bet tas tikai tāpēc, lai kaut kā atttaisnotu savas riebīgās domas. piem, domās novēlu kādam kko ļaunu. tad uzreiz ņemu savas domas atpakaļ, jo ticu, ka viss ļaunais, ko mēs domājam, veido kaut kādu negatīvu enerģiju un galu galā atgriežas pie paša ļauno domu sūtītāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 12.04.2006 10:51
Raksts #80


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Vispār jau māņticīgs neesmu, bet ja tā labi padomā, tad ticēt es ticu tikai tam kas ir pierādījies.Vienīga tāda lieta ir par svilpošānu savā mājā.Jo tad itkā nebūšot naudas.Un man tā vienreiz bija. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 06:36