Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN3 pēcspēles iespaidi., Troļļu Naktis 3. beigušās
Goldberry
iesūtīt 17.10.2004 14:03
Raksts #1


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Ar cēlu žestu atveru jaunu pavedienu ar nolūlku ļaut citiem un pashiem sev lasīt mūsu dziļpos pārspriedumus un izjūtas pēc garām pastaigām ar zināmiem kaujas elementiem, pa mežonīgo Ādažu poligonu.

Visā visumā varu teikt, ka bija jautri, kas laikam arī larp'ā ir vissvarīākais. Bija šadas tādas nepilnības(manuprāt nenozīmīgas), bet to vaininieki bija vairāk vai mazāk paši spēlētāji.

Visu cieņu Troļļiem, par viņu spēju izpildīt TIK daudz questus.
No manas puses pateicība Prizdas dievam Dāsnam par viņu dāsnumu.
Ar bijību var skatīties uz apmātie (un nesitiet mani, ja tie kuru frakijas nosaukumu tā īsti zin tikai viņi paši, nav apmātie), no kuriem badijās pat troļļi.
Starp citu troļļu un apmātie ar savu klaigāšanu radija lielisku realitātes izjūtu bet tas tā grin.gif

Par questiem, draņķība tā, ka cieminiekiem nelāgu sakrtību vai vienkarši nevelēšanās dēļ, ar uzdevumiem sanāca tā nelāgi. Katrā ziņā questi bija un, ja vien labi gribēja un akut cik kaut ko spēja, kādu varēja dabūt un pildīt so all respect GM.

Atgriežoties pie sākuma tēmas. Bija siltāks nekā bija cerēts, vismaz es nenosalu, paarāk badā arī nemocījos, (ceru ka vismaz troļļi ir kārtiī paēduši). Cilvēki bija gandrīz godīgi ( čētošanās ar hitiem vai burvestībām netika novērota paarāk beiži). Mazliet žēl GM kuri laikam savām kajiņām staigāja tik ilgi līdz varis nevareja pastaigāt.

Tātad secinājumi: Bija baigi baigi labi. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 17.10.2004 14:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Martins
iesūtīt 17.10.2004 15:08
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Patiesībā man vajadzētu pakot laukā mugureni, pieēsties, iet vannā un visu pārējo, ko dara atgriežoties no divdienu brīvdabas pasākuma, bet nu uzrakstīšu es ar' pāris rindas.

Tiem, kuri nezin, es TN3 biju vietējais Prizdas dievs Dāsns. Ceru, ka biju gana dāsns smile.gif

Būt par miermīlīgo Prizdas dievību bija diezgan patīkami. Es biju viens no nedaudzajiem spēles dalībniekiem, kurus neapdraudēja nedz konskeventi slepkavnieciskie, lai arī ārpus tā visnotaļ pieklājīgie, troļļi, nedz asinskārībā no troļļiem daudz neatpaliekošie skarbā patriarhāta piekritēji cieminieki, nedz arī daudzu par ziemeļniekiem turētie apmātie klejotāji. Visi viņi varēja darudzīgi ierasties Prizdā, kur kaujas bija noliegtas, saņemt autentisku Dāsna rausi kopā ar kādu (ne pārāk) gudru baltā tērptā dieva padomu un pasildīties pie ugunskura. Tas arī bija viss darāmais no manas puses. Sēdēt Prizdā, uzņemt viesus un kurināt ugunskuru. Ak, saldā dzīve.

Tagad īpašās pateicības tiem, kuri Dāsna dzīvi TN3 ietvaros darīja vēl saldāku.

Manam sestdienas enģelim un priesterienei Žanetei. Vēlāk gan dabūju dzirdēt, ka viņa nemaz tāds enģelis neesot, bet bez viņas Dāsnam būtu daudz garlaicīgāk smile.gif

Tik pat liels vai vēl lielāks paldies Goldberry un Bestijai (kas viņa ir forumā?) kuru kompānijā pavadīju patīkamu, mierīgu vakaru un nakti teltī. Bez viņām es noteikti būtu apmaldījies un izmisis naktī meklēdams pats savu Prizdu laughing.gif

Paldies devīgajiem troļļiem ar Aivvv priekšgalā, kuri Dāsnam ziedoja ne tik vien ieročus pacifistikai kolekcijai, bet arī maisu ar ciematniekiem nolaupīto ēdamo. Ne jau nu tā, ka bez tā Dāsns būtu badojies, tomēr troļļu dotais bifibaktēriju (vai kā nu tur) kultūras uzlabotais jogurts rezultatā izrādījās aplam garšīgs svētdienas rīta ēdiens.

Dāsna pateicība pienākas arī izveicīgajam laupītājam, kurš kopā ar manu enģeli bezbailīgi devās uz Mirušo zemi, lai pagādātu man mirušo Ķēniņa spieķi. Un pagādāja ar' Labi darīts.

Iespējams, ka vēlāk man būs vēl ko piebilst par vampīriem, rituāliem, slāpēm, vēju, sausiem žagariem un pārējo, tak pašlaik jāpievēršas sākumā minētajām svarīgajām aktivitātēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 17.10.2004 15:26
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Tā, laikam tagad es ar te kaut ko uzdrīkstēšos savervelēt grin.gif

Pats pirmais iespaids man bija, nu, tādss..ne visai. Pirmā doma - ''F**k, te ir sasodīti auksti''. Tā kā es uz šādu pasākumu biju pirmo reizi, tad nevienu nepazinu, ja neskaita tos, kurus satiku pieturā (am...Aivvv, Trakais Cars..bāc mana vecā galva..) un tos, kuri man ik pa laikam piebakstīja un jautāja vai es esmu Gudrā Kaza. Tāpēc stāvēju viena, maliņā. Bet tas bija to vērts laughing.gif

Nākamie iespaidi man radās ejot uz mūsu apmetnes vietu. Tālu, pa sasodītām smiltīm ar tonnāžu uz muguras. Bet arī tas bija to vērts smile.gif Vispār - viss šis p[asākums mani kaut kā mainīja..nu, var teikt - CILVĒKI!!!JŪS ESAT AIZMĒZUŠI MANU PĀRMĒRĪGO KAUTRĪBU!!! laughing.gif sorzz par CapsLock, bet es vēl jūtos mežonis grin.gif

Tagad pateicības..pirmā noteikti aglos par vietu teltī (kurā mēs negulējām) un zobenu uz laiku.!
Otrā - Silvestram un visiem pārējiem vīr.dz. ieceļotājiem mūsu kompānijā. (pie viena no viņiem palika mana atļauja)
Visbeidzot trešā ir Cilvēkam Frakcijai! Par to, ka viņš mani nogrieza 2x, mirušo valstībā gribēja dabūt manu iespēju pamest ''līķus'' un to, ka viņš man deva vietiņu, kur pielikt pēcpusi, kad visi braucām busiņā uz pieturu smile.gif

Vispār, šis bija superīgs pasākums, rīkotājiem zelta medaļu, vai, vislabāk, Trīszvaigžņu ordeni!!!

Tagad jāapsaitē abi saskrāpētie, sāpošie ceļgali un jāizlasa no matiem sūnas...Savu vairogu es pienaglošu pie sienas...labi, aukstumizturīgais zvērs saka atā wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 17.10.2004 16:18
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Nu taa ledusskapis ir tukshs, vannaa uudens arii sateceejis taatad jaasecina ka viss bija ok. viniigais, kas man visvairaak nomoka sirdi ir tas ka trenneejoties paspeeju iekraameet Goldberry pa galvu :/ Laikam to sev nekad nespeeshu piedot, nezinu kaa vinja. Bet runaajot par speeli uzskatu ka bija ok, tikai cieminiekiem neveicaas ar to questu pildiishanu, lai gan pats devos dazhos questos tomeer veiksme nebija manaa pusee. Bet kas attiecaas uz iespaidu par TN3 tad jaasaka, ka tas bija neaprakstaami, vinereizeeji, izbaudaami un neatkaartojami jauki. Cerams, ka tas nav peedeejais TN pasaakums, jo man jau tagad pietruukst taas sajuutas, kad tu, staavos 15 cilveeku rindas viduu, nesies bljaudams virsuu 8 liidz naavei paarbaidiitiem nabaga trolljiem. .. un peec tam veel galiigi nevainiigiem laupiitaajiem, jeb kaa vinji pashi deeveeja sevi par miermiiliigajiem ieceljotaajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2004 16:43
Raksts #5


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Cilvēks - frakcija arī ir ieradies teikt dažus vārdus.

Vispirmām kārtām jāpiebilst, ka mans vientuļnieka statuss bija dziļi formāls (reāli kaut kāds efekts bija tikai pie atdzimšanas, kur es savu iespēju neizmantoju ><), jau pavisam neilgi pēc šausminošās "atgriešanās" izpostītajā ciemā es Dāsna eņģeļa pavadībā kātoju pie ciematniekiem.
Starp citu šajā sakarībā pārējās frakcijas var kost pirkstos, jo es biju vienīgais ciematā, kas varēja iekurt uguni, ja kāda cita kompānija mani būtu ātrāk savākusi, cieminieki drīz vien būtu pakaļā.

Visotrām kārtām jāsecina, ka vajadzēja pirkt tos nolāpītos riekstiņus (savējies sapratīs).

Vistrešām kārtām jāpriecājas par to ka bija kvesti ko pildīt un rupji jālamājas par to, ka nevienu neizpildījām.

Visceturtām kārtām jāsit Kamazs par draudiem neturpināt TN sēriju.

Vispiektām kārtām patiess prieks par meiteni, kas pat šādos apstākļos tērpusies minisvārkos priecēja puišu acis.

Vissestām kārtām vai kāds zin kādēļ nebija ziemeļnieku?

Visseptītām kārtām kas bija ar Elernasu? Līdz turienei viš aizbrauca, bet tad kaukur nozuda un vairs netika redzēts.

Visastotām kārtām.... eermm.... ````, vajadzēja pirkt tos nolāpītos riekstiņus!

Visdevītām kārtām (edit) nelieši GMi sadomāja naktī pārtraukt spēli. Kāda velna pēc es to stulbo lapeli stiepu, ja man naktī tāpat nav jēgas nekur iet? mad.gif

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 21.10.2004 16:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 17.10.2004 17:02
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Esmu pārdzīvojis vēl vienu LARP’u ar intriģējošo nosaukumu „Troļļu naktis”, kurš ir pārdzīvojis savu trešo sesiju (kas ir ļoti vērā ņemams skaitlis LARP’am latviskā vidē). Tad nu es te tā atļaušos iemest pāris rindiņas, kurās kritizēšu, uzslavēšu, godāšu un visādi citādi „apķimerēšu” šo te pasācienu. Vispirms liels paldies spēles garīgajiem guru - augsti godājamajam, ļoti cienījamajam Kamazam un augsti godājamajam, ļoti cienījamajam Andžam. Tā turēt, veči!

+

Akcents uz storyline – tiešām patīkami, ka šoreiz GM’i bija izdomājuši diezgan patīkamu storyline, kurš ietvēra sevī daudzus side questus (tā runā, tā runā). Tie, kas piedalījās otrajā sesijā, atcerēsies, ka toreiz spēles pamatdoma bija iznest visu, kas kustas un nav no tavas rases. Šoreiz sižets bija daudz komplicētāks un, lai arī cieminieku pamatkvestu – vest Bezvārdi pie prāta, tā arī neizdevās izpildīt, tomēr es vismaz jutu, ka cīnos dēļ kaut kāda mērķa.

Kaujas – šoreiz patiesi gribētos pieminēt kaujas, kuras savā episkumā atgādināja tādu kā mini-mini-mini-LotR. Divās, trijās kaujās, kurās piedalījos, katrā pusē cīnījās vismaz 10 kareivji, kas piedeva šim procesam pa visam citu garšu. Un, lai arī cīņu neapšaubāmi bija mazāk kā otrajā sesijā, tomēr vienmēr esmu teicis, ka LARP’ā galvenās nav cīņas, taču, ja tās ir aizraujošas, tad tas ir viennozīmīgs pluss.

Placdarms – gluži tāpat kā pagājušoreiz man jāpiemin spēles placdarms, kurš vienkārši ir ļoti piemērots fantasy stila lomu spēlei. Pārceļošana no ierastajiem Troļļu mežiem/Gaujas piekrastes uz vēju plosīto tīreli un jebkuram ceļiniekam grūti pārvaramajām Troļļu vagām izrādījās patīkama, sniedzot iepriekš vēl pārāk neapceļotas lokācijas un iespēju pacīnīties tīreli aci pret aci ar vairākiem pretiniekiem (un man atkal bija tā iespēja nogriezt SkadY).

Spēlētāji- paši spēlmaņi arī parādīja sevi no labākās puses. Lai arī pastāvēja paliels metageimings (bet būsim reālisti – kurā LARP’ā tā nav), vajadzīgajā brīdī gandrīz katrs spēja runāt dzejā vai pa sentēvu modei – pirmos liekot darbības vārdus („iet šeit vajag gan”). Turklāt cieminieki izrādījās diezgan jauka kompānija ar kuru vakarā pie ugunskura patīkami pasmieties. Troļļi neiztika bez Aivvv humoristiskajiem komentāriem pirms kaujām, bet pasākuma naglu izpelnās Andžas attēlotais prātā sajukušais Bezvārdis, kurš nonesa dažus mūsu kareivjus mūs diezgan kinematogrāfiskā stilā. Otrā simpātijas balva – Kamaza iemiesotajam spokam, kura precīzu vārdu neatminos, bet tas noteikti saistījās ar urinēšanu.

-

Kvesti – nē, nevajag pārprast – blakus kvesti bija diezgan daudz, tikai diemžēl cieminiekiem tā arī neizdevās nevienu izpildīt. Main quests tika pamests novārtā, jo, lai arī es nemitīgi aģitēju par labu Bezvārža pārvilināšanai mūsu pusē, atgriežot jamo pie prāta, citiem šķita, ka labāk būtu iznest visas pārējās rases. Es arī akli pievienojos vairākumam.
Pēc tam arī sačakarēju sev domāto kvestu, jo Kamaza teikto uztvēru kā verbālu atriebību par kādu senu pāridarījumu un tikai naktī, liekoties slīpi, iedomājos, ka tas varēja būt kas kvestam līdzīgs. Vai te vainojams hintu trūkums, spēlētāju kūtrums vai arī vienkārši nezināšana ko uzskatīt par kvestu un ko ne, taču mēs būtu varējuši pavadīt laiku daudz labāk, ja zinātu ko kurā brīdī sagaidīt.

Mirušo zeme – ideja pati par sevi arī neslikta, taču viens būtisks mīnuss – tā bija nenormāli tālu no cieminieku apmetnes. Pavadot 20 minūtes ejot turp un tādas pašas 20 nākot atpakaļ, nabaga cieminieks bija tik pārguris, ka nejaudāja pacelt zobinu vairs.

Spēles laiks – te nu mēs noteikti nevaram, vainot organizētājus, bet gan Māti dabu, jo tumsa iestājās pārāk ātri, neļaujot mums lāgā iespēlēties. Par nelaimi otrā spēles diena to nespēja pilnībā kompensēt.

Tā nu tas bija pēc manām necilajām domām. Havot fanu varēja un tas, manuprāt, ir pats, pats galvenais. Fanu iehavoju pamatīgu un ceru, ka būs iespēja piedalīties vēl kāda TN settinga spēlē.

PS: Manis meklētais sarkanais krūšturis tā arī neatradās (savējie sapratīs).

PPS: Rozā vibrators ar lampiņu, kura tumsā dod apgaismojumu, kas līdzvērtīgs pamatīgai lāpai, arī netika atrasts (savējie sapratīs).

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 17.10.2004 17:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 17.10.2004 17:51
Raksts #7


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



notiek afterparty manaa dziivoklii komentaari bus veelaak

TROLLU RASE BEIDZOT UZVAREEJA laughing.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 17.10.2004 18:10
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Viss bija ļoti jauki saorganizēts. Protams, bija arī dažas kļūdas un nesaprašanās spēles procesā (negribu vainot organizatorus, jo zinu, ka pats, TN iesācējs būdams, daudz ko nesajēdzu un izdarīju ne pēc labākajām Halavas tradīcijām). Bet, kā saka daudzi Halavas mācības piekritēji (t.i., es), "neplēsīsim vecas rētas". Nu labi, vienu uzplēsīšu - nedaudz kaitināja tā saucamā iesitmiermīlīgajamieceļotājampagalvuapdulliniviņu-ups,piedod-uniecērtkājāpiebeidzviņu
stratēģija. Bet, lai svētīta Halava, tas tak ir sīkums.

Nu ko tur lai saka, visi metāla bruņu īpašnieki bija iespaidīgi. Mani, miermīlīgo ieceļotāju, atzīšos godīgi, patiešām šausmināja šausmas, baidināja bailes, kratināja kratēkļi un trīcināja trīcekļi stāvot pret bruņaino labi organizēto ķēdi (apzinoties, ka pašam viens cirtiens pa pēdu vai roku ir izšķirošs, pie kā gan pats vien esmu vainīgs). Tagad nespēju saprast, kāpēc netinos prom no kaujas lauka pirms cīņas.

Un, ak Halava, tie troļļi gan ir briesmīgi zvēri. Kad pirmoreiz tos ieraudzīju, domāju, ka dzīvs no Troļļu mežiem laukā netikšu. Tagad man viņi rādīsies murgainos sapņos jo daudzas vasaras.

Lieliskais Halavas skolotājs man parādīja patieso ceļu, par ko tagad viņam esmu neizsakāmi pateicīgs. Mana pēkšņā garīgā apskaidrība vēl tagad liek justies ārkārtīgi pacilātam un reizē arī iekšēji mierīgam. O - Halava!!! Un, patiesi, kad vairums miermīlīgo ieceļotāju pievērsās Halavai, mūsu pieticīgajā nometnē, krājās ēdiens krādamies un mēs varējām pieēsties līdz ūkai, pat neskatoties uz to, ka ne visās cīņās miermīlīgie ieceļotāji guva satriecošus panākumus.

Sākšu domāt, kā rīkoties, lai nākamajā šāda veida pasākumā, ja tāds būs, nebūtu jātēlo "kaujamais lops". Un, kā māca svētā Halava, domāšu jo gudri.

Lai Halava ir ar jums!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 17.10.2004 18:39
Raksts #9


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Jaa, jaapiekriit jau augshmineetajiem un jaauzteic speeles organizatori par vareno uzciitiibu biidiit kvestus un paciest muusu visai-````os jautaajumus ("nu iedod hintu, Kamaz, nu iedod hintu!") Veel jaapeimin jautraa kompaanija, ar kuru pavadiiju vakaru pie ugunskura smejot par GameMastera...
Speeles placdarms ir visai piemeerots, bet ljoti, ljoti nepatika taa vazaashanaas uz/no mirusho zemes un mantu paarvietoshana milziigus gaisa gabalus. Mana smadzene uz speeles laiku bija no uztraukuma paarkarsusi un nespeeja normaali padomaat un atshkjirt kvestu no kaa cita un taadejaadi nevienu kvestu arii neizpildijaam (beigu beigaas arii to maisu ar naudu neatradaam).

Veel atsevishlji jaapiemin lieliskaas kaujas kuraas ciinijaas bars pret baru... zheel, ka nebija lielaakas organizeetiibas, tad buutu visus nonesushi.

Special Thanks:

Good Old Grim: par izruchiishanu pus septinjos no riita ar uguns iekurshanu.

GameMaster: par biedriskumu un somas atnest paliidzeeshanu nobeigumaa.

Trolljiem: par ciinjaam un eedienu...

meiteneem: par speeles gara uztureeshanu un acu preiceeshanu...

Virsaitim un Kraukleenam: par lielisko ciinjasmaakslu aiznieneeshanu ciema labaa.

un visbeidzot, pashiem speeles vadiitaajiem un iniciatoriem, Kamazam un Andzham: Par lielisko un neatkaartojamo laika pavadiishanas iespeeju aadazhu poliginaa ar patiikamiem ljaudiim un aizraujoshaam kaujaam utt. utjp.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 18.10.2004 07:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 17.10.2004 18:58
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Lai gan esmu knapi pie dzīvības, tomēr šis pasākums patiešām bija interesants. Bāc, kā es pēc tam biju uz sevi dusmīgs, ka paņēmu tik smagas somas, taču bija interesanti paklejot apkārt... Nākošreiz gan laikam nebūšu ieceļotājs! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 17.10.2004 19:06
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Pagaidaam tikai maza pieziime no manas puses (kaut kas izveerstaaks sekos (moshka)).
Visiem, kuri veelas pateikties GM'iem, atgaadinaashu svariigu faktu, ka TN3 veidoja 4 cilveeku komanda, proti, Kamazs, es, Tija (aka mirusho valsts koordineetaaja) un Svivens (aka mirusho valdnieks). Vinji speeles tapshanas procesaa ieguldiija ne mazaak darba, taapeec pieminiet arii vinjus.

+ relatiivos in-game regjionaalo GM Martinu, kursh par spiiti tam, ka pazinjojaam vinjam visu peedeejaa mirklii, uznjeemaas Daasna lomu un lieliski to izpildiija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
susljiks
iesūtīt 17.10.2004 19:21
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.07.04



Man it kā lūdza te uzrakstīt kārtīgi noktritizējošu tekstu, bet laikam jau nesanāks. Piedod!
Pirmkārt, paldies GM'iem! Es zinu kā jūs centāties padarīt šo LARPu pēc iespējas labāku un interesantāku mums visiem. Paldies Kamazam, Andzam, Mirušo Karalim un Karalienei! Nedomājiet par šīs spēles atcelšanu, lūdzams (esmu jau izdomājusi, kas vēlos būt nākošajā spēlē)!
Ja kāds domā, ka bija pārāk daudz out of game, tad es uzskatu, ka tas ir atkarīgs no pašiem spēlētājiem, viņi jau veido in game, un es ļoti cienu GM'u uzskatus, ka jāļauj pašiem spēlētājiem vairāk vai mazāk vadīt spēli.
Vislielākā kritika manī mīt par cieminiekiem. Viņi gan jau dabūja savu apkaunojamu, es arī kā cieminiece. Tātad uzskatu, ka cieminieki bija pārāk neaktīvi, snobiski un šovinistiski, t.i., par cimata puišiem. Es neuzskatu, ka meitenēm ir tikai vieta naktī teltī un tāpēc sievišķiem jāpaklusē, tas tā. Otrkārt ciematnieki bija lielie varoņi, kad viņi paņēma kādu uz masu. Treškārt arī ar kvestiem mums īsti labi negāja. Par kvestiem - man šķit, ka veiksne nebijas ciematnieku pusē. Te gan es tomēr nedaudz vēlos piesieties GM'iem - jūs tak redzējāt, ka mums ar tiem tā īsti labi negāja, var būt vajadzēja mūs vairāk patiranizēt, nu labi, ar tiem diviem (Bezvārdis un naudas pods) iznāca diezgan stulbi. Un GM'i varēja mums dot tādus bīstamākus un pat sadistiskākus kvestus, lai mēs beidzot būtu izkustējušies no ciemata.
Tātad, tā kā ciematā īsti nespēju izpausties, gāju meklēt izklaides pati un atradu ar. Te gribu uzslavēt Troļļus, ar kuriem man gāja varen jautri. Es nākošreiz gan būšu trollis un ļoti gribu arbaletu, ļoti. Es jau sen zināju, ka jūs esat uzvarējuši. Apsveicu!
Vēl kas - bet tak troļīem tomēr bija zināmas priekšrocības un tas man liekas nedaudz negodīgi, it sevišķi par atdzimšanu. Bet tomēr arī te viņus apskaužu, jo viņi izmantoja savas priekšrocības un kas man liekas pats galvenais troļļi ļoti labi veidoja savu spēli paši, nevis gaidīja, kad kāds beidzot veidos spēli.
Par šamaņiem būtu jāpadomā vēl kārtīgāk, lai viņiem pienākas vēl lielāka nozīme, jo patiesība ar burvestību un šamaņu līdzdalību varētu veidot ļoti interesantus spēles pavedienus un kvestus. Viņiem pat varētu piešķirt personīgo dievu, vai kaut ko tamlīdzīgu. Šāds iebildums, jo es īpaši nepamanīju, ka man būtu īpaši būtu nepieciešams šmanis.
Atdzimšana šoreiz ar bija interesantķa, bet par to arī būtu kārtīgāk jāpadomā.
Ja vēl kas būs, gan jau GM no manis to dzirdēs.
Ja kas, paldies visiem spēles dalībniekiem, jūs tak saprotiet, ka esat superīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 17.10.2004 19:43
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Pirmkaart:
Lielum lielais Paldies visiem, kuri atbrauca, bija ar mieru paciest extremaalus apstaakljus (lai gan Lielais Maakonju GM shoreiz pazheeloja), vazaaties pa Trollu vagaam un to visu pat mazliet izbaudiit.
Otrkaart:
Ipashs Paldies visiem, kas bija laiciigi atsuutiijushi legjendas, pieteikushies, izteikushi savas idejas un ierosinaajumus, taadeejaadi atvieglojot dziivi GM! Taa turpinaat!
Treshkaart:
Pati gan to nepieredzeeju (kursh gan grib kasiities ar Mirusho Karalja paliidzi Plushkjiiti? Hmm, dazhi meegjinaaja), tachu peec dzirdeetaa esmu spiesta secinaat, ka dazhi ciema iedziivotaaji netika uzskatiiti par pilnveertiigiem iedziivotaajiem un sastapa nicinoshu attieksmi ljoti konkreeta iemesla peec -
vinji bija meitenes. Ja kaads veel nav pamaniijis - TN ir Unisex speele! Jebkursh dzimums ir tikpat labs, cik visi paareejie. Atbalstu uzskatu, ka GM nedriiksteetu iejaukties teelu ieksheejaas lietaas un ierobezhot briiviibu, bet shis ir pieklaajiibas jautaajums un skar citus speeleetaajus. Taapeec - luudzu paardomaajiet savu iztureeshanos! Fraazei : "Sievishkjiem vieta ir teltiis" nav vietas ne shajaas, ne citaas TN. Acu prieceeshana protams ir ljoti jauka un jeegpilna nodarboshanaas, tachu esmu dzirdeejusi, ka meitenes speejot arii kaut ko vairaak.
Ceturtkaart:
Prieks par visiem, kas speeja iejusties lomaas un LARP'ot. Zheel, ka to nespeeja visi. Zinu, ka daudziem tas bija pirmais LARP's un varbuut apstaaklji nebija tik ideaali. Tachu, manupraat, daudzi to nemaz neveeleejaas, ar iejushanos teelaa saprotot :"Hmm, es esmu cieminieks/laupiitaajs/trollis/apmaatais, taatad man jaasit cieminieki/laupiitaaji/trollji/apmaatie. Lai to izdariitu, man vajag amuletu/zobenu/GM paliidziibu, taatad man jaadara tas un tas." Tas noteikti ir jaadara, tachu katram no jums ir savs teels, sava legjenda (veelams pasha rakstiita vai vismaz izlasiita), sava pagaatne un savi meerkji. Vai juus cerat, ka kaads (lasiit - GM) to izveidos juusu vietaa? Protams, bija cilveeki, kas to speej izdariit pashi. Vai jums nebija jautri klausiities Halavas priestera lasiijumos? Vai juus nepriecaajaaties, redzot Trollu Mednieku brunjiniecisko attieksmi? Jo juus buusiet radoshaaki, jo jautraak buus jums pashiem un apkaarteejiem. Cik zinu, par paarlieku interesantu charu no speeles veel neviens nav izraidiits.
Piektkaart:
Protams, man silst sirds, lasot juusu pozitiivaas atsauksmes. Bet taas speeles organizeetaajiem dod tikai prieku par padariito, nevis ierosmi turpmaakajam darbam. Ja jums, kas nepatika, trauceeja vai likaas nepareizs, sakiet to droshi un skalji. Arii GM nav bez greeka. Daudz darba veel ir priekshaa un konstruktiiva kritika ir daudz labaaka, kaa nepamatoti slavinaajumi, kas liek atstaat to, kas varbuut jaamaina.

Nobeigumaa - Paldies visiem!

Mirusho valdnieka paliidze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2004 20:25
Raksts #14


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



A tur bija arī slavenie troļlu mednieki? Apsēstie par šamiem piestrādāja, vai bija kāda frakcija ko es vispār nepamanīju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 17.10.2004 20:26
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Troļļu mednieki bija slepena frakcija.
Tik slepena, ka mēs pat jamos nemanījām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 17.10.2004 20:41
Raksts #16


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



CITĀTS(Krauklēns)
Vieniigais, kas man visvairaak nomoka sirdi ir tas ka trenneejoties paspeeju iekraameet Goldberry pa galvu :/ Laikam to sev nekad nespeeshu piedot, nezinu kaa vinja.


Nesatraukaajies, kam negadaas, neba jau speciaali perinaaji kaa tik albaak manu galvu traumeet. Vismaz no manas puses Tev pat nav jaatvainojas, pati uzprasījos grin.gifD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.10.2004 20:43
Raksts #17


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Šķiet, ka neviens nepieminēja pašu varenāko prikolu.

Vakars. GM guļ nometnē pie ugusnkura uz piepūšamā matrača. Kāds cits ciematnieks tur apkārt mīcīdamies nejauši izlaiž no matrača daļu gaisa. GM pieprasa viņam piepūst to tāpat - kamēr viš tur guļ, un dara to ar vārdiem (ņemiet vērā, ka viņa pēcpuse atrodas ~30cm no otra ciematnieka fizionomijas) "Iepūt man!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 17.10.2004 21:02
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



GM patiesiibaa taa frakcija zaudeeja savu jeegu deelj nepareizas informaacijas, vai arii sizheta izmainjaam no TN2 uz TN3. Bet vispaar trollju mednieki sava zinjaa bija visi cieminieki smile.gif un visu cinjeu. PS GM, bet tu nu gan proti preciizi traapiit smile.gif guleeju veselas 5min zemee smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SkadY
iesūtīt 17.10.2004 21:39
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Jēkabpils



Es piekritīšu vairākumam un teikšu ka spēle bija vienkāši lieliska. Laiks bija labāks nekā varēja būt, to varēja pamanīt jau ierodoties spēles placdramā.

Mēs - laupītāji meklējot nometni uzkāpām kādā paugurā no kura varēja pārredzēt visas "Troļļu vagas". Secinādami ka mūs var novērot no 2 nometnēm, secinājām, ka viņi arī mūs redz un gājām iekšā mežā. Atradām ļoti labu vietiņu nometnei, sākām izkravāties. Nebijām pat teltis uzcēluši kad mūs jau atrada ziemeļnieku ieceļotāji (Bruņoti līdz zobiem un izskatīdamies kareivīgi noskaņoti) un noprasīdami pēc veikala aizvilkās prom. Pēc brītiņa atnāca arī paši troļļi un noprasīja vai neesam kādu manījuši un mēs arī mieru gribēdami pateicām kur meklējami Ziemeļnieki, pie reizes noslēdzot pamieru uz 2h ar Troļļiem.

Kad bijām kautcik nostiprinājušies gājām, exploerot apkārtni. Tālu mēs netikām jo pie mums atsteidzās troļļi izstāstot savu sāpi. Redz izrādās ka cieminieki ar ziemeļzemes karadraudzi ir izveidojuši savienību un troļļi uzbrūkot cietuši samgu sakāvi. Tad nu troļļi piedāvāja mums slēgt alianci lai cīnītos pret ziemeļzemes karadraudzi<=>cieminiekiem. Bet mēs uzreiz nepiekritām to darīt jo sākumā bija jātgūst guļammaiss. Tad nu mēs lēnā garā gājām līdz cieminieku nometnei ne-kareivīgā noskaņojumā. Nonākuši redzeslkā viņi skrēja mums pretī un metrus 20 no mums apstājās. Tad nu mēs tā stāvējām kamēr 2 no mums neizgāja aprunāties. Pretinieki lika nomest ieročus un nākt tuvāk. Un tad CHAAAAARRRGE iesaucās kāda balss (krīt aizdomas uz Trako caru getlost.gif ) un visi cieminieki/ziemeļnieki (kur cieminieki tēloja piena puikas (kas patiesībā arī bija)) metās uzbrukumā. Daži laupītāji varonīgi metās virsū pūlim lai momentā tiktu nogiezti, daži bezcerīgi muka lai glābtu savu ādu. Kopš šī pavērsiena priekštats par ziemeļniekiem (tie bija galveno nodevēji) stipri sabojājās.

Nu kad visi atgriezās no Mirošo ciema izrādijās ka viss foods ir nosperts un troļļi (atnesuši daļu pārtikas) liek vainu uz ziemeļniekiem. Drīz laupītāju ciemā ieradās ziemeļnieki sakot ka tiek apmeloti un ēdienu nav "aizņēmušies". Troļļiem nākot gan cieminieki gan laupītāji pazūd prom lai cīņa nenotiktu nometnē un sāk karot ar troļļiem. [Tālāk es neesmu tuvumā tapēc nekā nezinu (kāds ja ir vēlēšanās var papildināt)]

Lai pārbaudītu kurš ir vainīgs (troļļi vai ziemeļnieki) es ar illu gājam skatīties pie kā ir ēdiens izskatīdami abas nometes un neko neatrasdami. Atpakaļceļā no troļļu nometnes stikām Ložņu un gājām izlūkot ciemiekus...

Iestājoties tumsai laupītāji bija kur nu kurais. Daļa bija ciemā, daļa pie troļļiem un daļa izlūkoja cieminiekus (joprojām nezinādami ka tumsā nedrikst uzbrukt un ka no cieminiekiem nav jābaidās).

Kad nu bija pavisam tumšs (ap desmitiem) visi satikās nometnē un jauki pavadīja laiku pie ugunskura. Pa to laiku tika izdmāta Haļavas ticība. Tās pamatā ir haļava smile.gif . Ap 12 - 12:30 visi aizgāja čučēt...

Pirmais no dehidratācijas piecēlās subito kurš piecēla Burlaku (that's me) (kurš nebūtu cēlies ja tik ļoti negribētu nolaist lieko šķidrumu). Abi iekūra guni un siltuma ietekmē visi sāka kuņoties arā no guļammaisiem (un viņi nepavisam neizskatijās pēc laimigiem taurenīšiem un sejas izteiksmē varēja lasīt "you sick bastard, who wake me up!?") Tad 2 laupītāji aizgāja uz avotu (netālu no Troļļu kalniem) pēc ūdens.

Kad laupītāji bija padzērušies un paēduši , visi gāja sit Ziemeļniekus. Gulošos ziemeļniekus nokāva teltīs guļot (viņi izskatijās neapmierināti). Kad nu visi bija aizklīduši katrs uz savu pusi, mūsu ciemu atnāca aplaupīt troļļi, bet neko daudz nepaņemdami.

Tā nu kādu laiku nekas īpašs nenotika līdz oficiāli paziņoja spēles beigas.



Cerams ka Kamazs vēl apdomās lēmumu TN4 nerīkot (tā vietā kautkāds post-apocalyptisks marzams). Tn3 bija patiešām interesants un izdevies LARP.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 18.10.2004 07:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 17.10.2004 22:04
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Ja jau SkadY izstāstīja kā gāja ieceļotājiem/laupītājiem/haļavistiem, tad atļaušos pastāstīt kā tad īsti gāja cieminiekiem.

Sākotnēji cieminieki devās uz savu jauno ciema vietu. Veco ciemu bija nopludinājis (cik oriģināli) Upesmalas burvis un jauno nometni cieminieki sadomāja taisīt tā patālāk no saviem nīstajiem nemesis – troļļiem. Kamēr cieminieki iekārtojās brašais izlūks Kvens (tb – es), ne mazāk brašais mednieks Darvins (tb – Sigfa) un viena no ciema daiļā dzimuma pārstāvēm devās uz veco ciemu, lai pārbaudītu virsaiša aizdomas, ka tur varētu būt palicis, kas vērtīgs. Neko vērtīgu trīs ceļinieki neatrada, toties paspēja tālumā redzēt ziemeļnieku karadraudzi, kas Trakā cara vadībā vicoja pa mežiņu. Sapratuši, ka trijatā viņi nespēs stāties pretī labi bruņotajai armādai, ceļinieki taisījās atpakaļ uz ciemu.
Ciemā Kvens (tb – es) sāka verbāli brukt virsū virsaitim, jo tas ```` bija veltīgi šos sūtījis uz veco ciemu. Ilgi kašķēties gan nesanāca, jo pa to laiku bija atnākuši ziemeļnieki. Kopā ar ciemā ieklīdušo brīvdomātāju (tb – Good Ol Grimu), cieminieki bija gatavi apvākt ziemeļnieku draudzi. Pēdējie tomēr izrādījās manāmi miermīlīgi un kādu laiku tika veiktas intensīvas pārrunas. Tās gan pārtrauca troļļi, kuri bija atnākuši nonest ciemu. Sākotnēji jamie gan piedāvāja mieru un palīdzību ziemeļnieku padzīšanā. Ciema virsaitis nolēma troļļus nonest kopā ar ziemeļniekiem un pēc tam nonest arī nabaga lētticīgos ziemeļniekus. Troļļi mira ļoti ātri, jo pret cieminieku/ziemeļnieku aliansi nebija spējīgi cīnīties. Nonesuši troļļus cieminieki apspriedās ko darīt ar ziemeļniekiem. Ilgi tas nenācās, jo uz ciemu bija paspējuši atnākt ieceļotāji/laupītāji/haļavisti (turpmāk tekstā ar mūsu vadoņa vārdiem runājot – tizleņi). Tizleņiem vajadzēja it kā guļammaisu. To jamie gan nedabūja, jo apvienotā cieminieku/ziemeļnieku armija nīkulīgos tizleņus bez emocijām nonesa. Pēc kaujas ziemeļnieki veiksmīgi paņēma plato un cieminieki palika vieni.
Pēc neilga laika atvilkās čuru spoks (vai čuru gars), kurš tikai nesakarīgi kvieca un nesadabūjis šūšblār amuletu notinās nezināmā virzienā. Cieminieki kļuva manāmi pasīvi, ko ļaunie troļļi izmantoja un gandrīz iznesa ciemu. Par laimi manīgais šamanis pēc visiem cēlajiem bruņņiniecības likumiem nodūra pēdējo dzīvo trolli no mugurpuses.
Kad lielākā cieminieku daļa atgriezās no Miroņu zemes, garām ciemam čāpoja Bezvārdis, kurš bija zaudējis pēdējās saprāta paliekas un kļuvis ļauns. Savā bravūriskajā muļķībā cieminieki Bezvārdi izaicināja, kā rezultātā palika bez virsaiša un karavadoņa. Kvena vectētiņa gars lika jamam nojaust, ka Bezvārdi vajag atdzīvināt, tādēļ pēdējais vislaik bubināja: „Main quests! Mums tas ir jāpilda. Tas ir main quests!”. Par laimi atvilkās ziņotājs no kaut kurienes (pieņemu – blakus ciema) un pēc ilgas tērpināšanas atklāja, ka, lai atgūtu Bezvārža uzticību, vajag jamo nosist ar viņa paša veco zobinu. Pēdējo veiksmīgi atraduši visa likās slīpi. Rīts gudrāks par vakaru.

No rīta brašais Kvens kopā ar pieklīdušo brīvdomātāju devās pie Dāsna pēc padoma Bezvārža lietā. Viņi uzzināja, kā Bezvārdi nomušīt un uzzināja, ka troļļi var atdzimt tikai ar totēmstabu palīdzību. Sekoja ciema aizstāvēšana un duelēšanās ar troļļu labāko zobenvīru, līdz beidzot šamanis tika aicināts pie dāsna slēgti mieru starp rasēm. Viņa pavadoņi Kvens un Darvins pa vidam gan sadomāja sagraut troļļu totēmstabus, taču tos neatraduši, apvienojās ar pārējiem cieminiekiem un gāja uz troļļu nometni. Tur viņi apēda visu ko varēja un notinās, lai uzzinātu, ka ciema virsaitis ir paspējis novākt kādu mītisku grozgalvainu radību un kļuvis super mega ultra ūber kruts. Cieminieki pa to laiku tinās prom no troļļu zemēm. Tā arī principā viss beidzās mums.

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 17.10.2004 22:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 06:47