Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēles apģērbs, ...tiem kuriem ir?
Jaukais Aikis
iesūtīt 02.08.2006 08:16
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Ņemot vērā, ka sāksies Uvaisas krēsla, vēlējos pajautāt dalībniekiem, vai kādam rūdītam larpu spēlētājam nav aizķēries melns tērps, kuru pats neizmantos, bet būtu piemērots bagāta vampīra lomai Uvaisas krēslas LARPĀ?

Ja ir, mēs varētu sarunāt dažādus risinājumus, kā es varētu atmaksāt ar labu smile.gif

Aikis

Šo rakstu rediģēja Jaukais Aikis: 02.08.2006 08:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
Lia'angia
iesūtīt 15.08.2006 08:47
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Atgādinu spēlētājiem, ka naktis ir aukstas un lietainas. Pārbaudiet, vai jums visiem teltis nelaiž cauri udeni, ja neesat pārliecināti, paņemiet plēvi, ko pārklāt pāri. Nodrošinieties ar plus mīnus ūdens necaurlaidīgiem apaviem, siltiem apmetņiem un citām lietām, kas garantē daudzmaz veselu miesu, lai gars varētu gūt baudījumu no spēles. It sevišķi tas attiecas uz meitenēm, kuras spēlēs krogusmeitas un strādās bordelī - tērpi, kurus esmu redzējusi, ir visai papliki...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 15.08.2006 20:36
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



CITĀTS(Lia'angia @ 15.08.2006 09:47) [snapback]1022574[/snapback]

It sevišķi tas attiecas uz meitenēm, kuras spēlēs krogusmeitas un strādās bordelī - tērpi, kurus esmu redzējusi, ir visai papliki...

kad mēs sākām to šūt bija 35 grādi. Es godīgi sakot arī esmu šokēta ar pēdējiem laikapstākļiem, un tagad izmisīgi meklēju kādu siltāku apmetni un apavus.

Ja kādam ir lieks apmetnis... būtu jauki to uzzināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 13:40