Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spēles apģērbs
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2006. gada sezona > Uvaisas krēsla
Jaukais Aikis
Ņemot vērā, ka sāksies Uvaisas krēsla, vēlējos pajautāt dalībniekiem, vai kādam rūdītam larpu spēlētājam nav aizķēries melns tērps, kuru pats neizmantos, bet būtu piemērots bagāta vampīra lomai Uvaisas krēslas LARPĀ?

Ja ir, mēs varētu sarunāt dažādus risinājumus, kā es varētu atmaksāt ar labu smile.gif

Aikis
Lia'angia
Atgādinu spēlētājiem, ka naktis ir aukstas un lietainas. Pārbaudiet, vai jums visiem teltis nelaiž cauri udeni, ja neesat pārliecināti, paņemiet plēvi, ko pārklāt pāri. Nodrošinieties ar plus mīnus ūdens necaurlaidīgiem apaviem, siltiem apmetņiem un citām lietām, kas garantē daudzmaz veselu miesu, lai gars varētu gūt baudījumu no spēles. It sevišķi tas attiecas uz meitenēm, kuras spēlēs krogusmeitas un strādās bordelī - tērpi, kurus esmu redzējusi, ir visai papliki...
Yume
CITĀTS(Lia'angia @ 15.08.2006 09:47) [snapback]1022574[/snapback]

It sevišķi tas attiecas uz meitenēm, kuras spēlēs krogusmeitas un strādās bordelī - tērpi, kurus esmu redzējusi, ir visai papliki...

kad mēs sākām to šūt bija 35 grādi. Es godīgi sakot arī esmu šokēta ar pēdējiem laikapstākļiem, un tagad izmisīgi meklēju kādu siltāku apmetni un apavus.

Ja kādam ir lieks apmetnis... būtu jauki to uzzināt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.