![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 23.07.03 ![]() |
Izvēlies savu iemīļotāko no The Nine Walkers aka Gredzena brālības. Vēlams arī pamatojums. Mans mīlulis laikam jau ir Aragorns, lai gan tas mainās atkarībā no garastāvokļa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#81
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.05.04 ![]() |
Nu laikam šoreiz mana īpaši svarīgā balss aizies par labu Gimlinam. Viņam taču bija tik stilīga bārda un ūsas.
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#82
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 11.08.05 ![]() |
nu ta! manu praat apbriinot vajadzeetu! visus! un kaac te ljoti kljuudijaas kad saciija ka visus blondos nevar atshkirt! [ tas ir elfus] ja kas iir apm,eeram 3 viedajie un veel arii vienk elfi! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) kuriem ir tumshi mati! taa ka nestaastiet man te pasakas ka elfi nespeej uzleekt zirgaa! taa kaa juus to redzeejaat filmaa! vai tad gadijumaa elfi nav viegli kaa spalvinjas !kaa tad Legolas vareeja doties izluukos sniega laviinaa! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) vinjsh ir kaa spalvinja!:D un Cirdans jau arii ! !! kad Cirdans atdeva savu gredzenu Mitrandiram tad tad vinjam taa pat kaa citiem naacaas staigaat pa sniega kaartu un neiebrukt! ..... tagad es zinaashu ka daudzi nemaz neko daudz nezin! kaa vien tikai to kas ir raxtiits tai Jumavas izdotajaa graamataa! [preciizaak nepabeigtajaa graaamataa] ! pilniigi stresss kaapj asiniis ! tikai iedomaajoties par to!!!!
|
|
|
![]()
Raksts
#83
|
|
Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Tulkotāji Pievienojās: 06.10.04 Kur: Pie sienas. Mūžīgā opozīcijā ![]() |
Nobalsoju par Aragornu. Vispār man patīk visi,izņemot elfus. Tas pielaizīts Orlando- (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sick.gif) galīgi garām... (atavainojos,bet tas ir mans viedoklis)
Šo rakstu rediģēja Adenaide: 21.11.2005 16:32 |
|
|
![]()
Raksts
#84
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.10.05 Kur: Jelgava ![]() |
Man Gendalfs un Frodo, laikam jau Gendalfs tomēr labāk. Aktieris kas tēloja Gendalfu manuprāt bija visprofesionālākais no visiem aktieriem. Nu katrā gadījumā viens no profesionālākajiem! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#85
|
|
Skatās acīs baziliskam ![]() Grupa: Daiļdarbu vadītāja Pievienojās: 22.12.04 Kur: uz dārgumu kaudzes Tīstokļu pūķis ![]() |
Frodo ir mans iemīļotākais varonis no GB, jo galu galā, viņam tika tā smagākā nasta - nest gredzenu, visu laiku jācīnās ar kārdinājumu... Jūtu viņam līdzi.
|
|
|
![]()
Raksts
#86
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 31.08.05 ![]() |
Man patīk Aragorns,Gendalfs,mjā...arī Legolass.Nobalsoju par Gendalfu.Daudzi balso par Legolasu.Interesanti,gan.Manuprāt viņā nav nekā īpaši īpaša... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#87
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.06.04 Kur: Manchester, UK. ![]() |
Gimli, isteniba. Vins vienmer, pat grutakajos brizos, gramata un filma lika pasmaidit. Labs humors.
Ta ari patika Frodo un Pippin. Vismazak patika Bomir un Legolas. |
|
|
![]()
Raksts
#88
|
|
Studē augstākās pārvērtības ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 11.12.04 Kur: Parealitātē... ![]() |
Man patiik frodo - jo ir taad smukinsh un kaa nekaa gredzena glabaataajs
un veel man patiik - gendfals, jo vinsh ir baigi gudrs un vinsh man atgaadina it kaa Dumiodru no HP, bet vinsh man tieshaam shkiet interesants teels |
|
|
![]()
Raksts
#89
|
|
Mācās koptelpas paroles ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 13.08.04 ![]() |
Aragorns, kā nekā vadonis un... drosmīgs utt.
|
|
|
![]()
Raksts
#90
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.09.05 ![]() |
ES nobalsoju par pēdēju tik man ir jautājums jo tikai tagad sāku fanot par gp! jautājums ir sekojoš- kas bija tas ar gariem matiem tumšiem un kurš bija mantinieks cilvēkam kas nocirta tam ļaunajam pirkstus ar visu gredzenu!? kā viņu sauca!?
|
|
|
![]()
Raksts
#91
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 25.12.05 ![]() |
ES nobalsoju par pēdēju tik man ir jautājums jo tikai tagad sāku fanot par gp! jautājums ir sekojoš- kas bija tas ar gariem matiem tumšiem un kurš bija mantinieks cilvēkam kas nocirta tam ļaunajam pirkstus ar visu gredzenu!? kā viņu sauca!? Isilidurs. Sorry džekiņ, bet varbūt sāc te postot kad Tev ir radusies kāda jēga par GP. Savādāk sāk jau kaitināt tie tavi posti. Varbūt izlasi grāmatas, noskaties visas filmas vai kko tamlīdzīgu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#92
|
|
Istari māceklis ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 29.12.03 GP eksperts 2006 ![]() |
ES nobalsoju par pēdēju tik man ir jautājums jo tikai tagad sāku fanot par gp! jautājums ir sekojoš- kas bija tas ar gariem matiem tumšiem un kurš bija mantinieks cilvēkam kas nocirta tam ļaunajam pirkstus ar visu gredzenu!? kā viņu sauca!? Tas ir Aragorns. Viņamirvēl daudz daudz citu vārdu - paskaties, tā apspriešanai ir veltīts īpašs pavediens. Ja cilvēks kaut ko nezin, bet jautā viss ir kartībā(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Viņš taču nelūdza pateikt, kā sauc to burvi no Gredzenu Pavēlnieka, kas pusmēneša brilles nēsā, vai ne?(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#93
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 02.12.05 ![]() |
Man laikam jau visvairāk simpatizē Aragorns. Vienkārši...viņā mīt kaut kas pievelkošs. Enerģija, spēks, uzticamība. Viņš visu laiku bija patiess. Nu...vēl man ļoti patīk, kā Legolass prata rīkoties ar loku un bultām. Visu pirmās filmas laiku (kad filmu skatījos 1. reizi) man nepatika Boromirs. Bet beigās radās cieņa par to, ka viņš atzina un nožēloja savas kļūdas. Nu un, protams, Gendalfs. Arī pirmajā filmā (bet arī tikai tad, kad skatījos to 1. reizi) sāku raudāt brīdī, kad viņš iekrita tajā bezdibenī kopā ar demonu. Ehh...nu ja, es jau vispār tāda emocionāla (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
CITĀTS kas bija tas ar gariem matiem tumšiem un kurš bija mantinieks cilvēkam kas nocirta tam ļaunajam pirkstus ar visu gredzenu!? Nimue taisnība. Tas bija Aragorns. |
|
|
![]()
Raksts
#94
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 02.10.05 Kur: Sudraba dvēselē vēju auž... ![]() |
Man vismīļākais varonis ir Aragorns, jo viņš ir tik varonīgs un drosmīgs utt. Vēl jau man patika Legolass, īpaši filmā (nez kāpēc? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#95
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Bijušie Pievienojās: 06.08.05 Kur: kaa kuro reizi... ![]() |
Frodo, vispaar nezinu kaapee... vinjsh laikam atbilst man un manam raksturam.. vnk man vinjsh patiik un viss.. veel man ljoti patiik legolass un gendalfs...
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#96
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 05.07.05 Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā...... ![]() |
Vienā vārdā rūķi rulllzzzzz.Viņš bija pats labākais.Un kādas frāzes viņš ik pa laikam ''izspļauj'', tas ir labais.
|
|
|
![]()
Raksts
#97
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 18.05.06 ![]() |
Nezinu. Man ļoti patika Legolass un Aragorns. Bet Merijam un Pīnam arī nav ne vainas. Viņi tur vismaz mēdza uzturēt jautrību. Bet Frodo...Godīgi sakot apbrīnoju Semu, ka viņš spēja būt tik uzticīgs Frodo. Ā! Vēl jau Gimlins. Viņš arī labais... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#98
|
|
Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 19.12.05 Kur: dzīvē ![]() |
Man patika Gendalfs, Legolass, Gimlins un visi hobiti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#99
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 13.06.06 Kur: Kedās, atsaldē kājas. ![]() |
Protams Legolas...Viņ š ir tāds mīļumuņš! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif)
bet bij gruti izšķirties starp legolasu un Aragornu! Abi labi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#100
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 28.10.06 Kur: Rīga,Latvija ![]() |
daa ka legolas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ,jo man liekas ka viņš ir stilīgs un ļoti spēcīgs varonis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 07.06.2025 20:41 |