Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs iemīļotākais Gredzena brālības dalībn
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Viduszeme: Filmas un aktieri
Lapas: 1, 2, 3
Laereth
Izvēlies savu iemīļotāko no The Nine Walkers aka Gredzena brālības. Vēlams arī pamatojums. Mans mīlulis laikam jau ir Aragorns, lai gan tas mainās atkarībā no garastāvokļa grin.gif
sharkiic
filmaaz elfi (blondie) sataisiti tik liidziigi smile.gif ka ne atshkjirt (gandriiz)
ew kaa tur sauca tos koku ganus? unsure.gif
Laereth
Koku gani bija enti smile.gif
Arwen
Chau Laereth! Priecaajos, ka esi moderaators vismaz viena paziistama augstu amatu ienjemosha persona wink.gif. Legolas ir vienkaarshi burviigs ja vien nebuutu taa patiesiibas momentu zogoshaa leciena uz zirga...
eyedam
CITĀTS(Arwen @ 28.07.2003 21:44)
Chau Laereth! Priecaajos, ka esi moderaators vismaz viena paziistama augstu amatu ienjemosha persona  wink.gif. Legolas ir vienkaarshi burviigs ja vien nebuutu taa patiesiibas momentu zogoshaa leciena uz zirga...

Tas jau nebija patiesību zogošs moments. Tas bija "woooooow!!!" moments, kā tikai elfi spēj. wink.gif
Arwen
Nu taadaa gadiijumaa vinji speej lidot(neatceros ka Tolkiins kaut ko taadu buutu rakstiijis), jo taa uz zirga uzlekt nevar. Nenovirziisimies no temata wink.gif .
Laereth
Vēl no Gredzena brālības es apbrīnoju Semu, viņa pilnīgo lojalitāti pret Frodo, vienkārši apbrīnojami! Frodo dēļ viņš ir gatavs uz visu.
Overlord
Jā un atstāt Frodo Saurona gūstā arī grin.gif
Laereth
Es tā skatos, ka mazajām būtnēm ir arī attiecīgi mazāka piekrišana aptaujā grin.gif Man, piemēram, patika arī Mērijs un Gimlijs grin.gif
Overlord
Varbūt tapēc, ka viņi nav tik ļoti pamanāmi vismaz grāmatā.
Arwen
Filmā gimlijs bija spilgtāka personība wink.gif
Overlord
NU varbūt Gimlijs bija vairāk pamanāms Morijā un mežā pie Galadrielas.
Laereth
Viņa pieķeršanās Galadrielai bija visnotaļ jauka smile.gif Un kā viņš vēlāk Galadrielu aizstāvēja, kad Eomers izteica savu neuzticību viņai.
Overlord
Diezgan netipiski ka rūķis varētu sadraudzēties ar elfiem.

To aivvv. Nu tad nelasi wink.gif
Arwen
Tāpēc jau arī viņš ir Gimlijs Elfu draugs, tikai kurā brīdī viņi sadraudzējās, vēl ejot pa Lorienu viņi kašķējās...
Overlord
Ja jau rūķis spēj iedraudzēties ar elfiem tad jau orkiem arī būtu tā kā pēdējais laiks rolleyes_a.gif
aivvv/troll dream walker
neviens jau vinnos neieklausaas tur taa probleema ha ha bet elfi taccu need ruukku gallu
Overlord
Nu c`mon. Labākais aiz Saurona ir Boromirs
Nihil
Es arī apbrīnoju Semu un lojalitāti pret Frodo. It īpaši tās zemeņu ziepju vannas...(vsd) Bet es nobalsoju par Pīnu. Man viņš vislabāk patīk. No visiem.
Che
Bromirs - tikai taapeec ka reti kursh civleeks speej atziit savas kljuudas.
Laereth
Nē, mans favourite paliek Aragorns... It īpaši pēc viņa superīgās runas ROTK treilerī (skat.manā parakstā) - nevaru, NEVARU sagaidīt decembra beigas/janvāra sākumu, lai redzētu viņa runas pilno versiju...un visu pārējo smile.gif
Overlord
Hei, kuram vēl bez manis patīk Boromirs?
Shatered
Saurij... Boromirs ir stulbs nodevējs - viņš visu laiku triecās pakaļ Frodo un tizlajam gredzenam un tā panāca , ka izšķiras Brālība (kāda atšķirība ko es murgoju - grāmatasi es tiku līdz kādai 50 lpp un tad man noriebās - pārāk liels murgs... )
Overlord
Var jau redzēt ka tu neesi lasījusi,bet kautko saklausījusies. Ja Boromirs būtu nodevējs, viņš atstātu Meriju un Pīnu urukiem, un pats būtu aizbēdzis, taču tur krita, lai viņus aizstāvētu. Turklāt viņu bija sagrābis Gredzena valdzinājums, tas pats kas Isilduru( Saurona uzveicējs) Tomēr viņš bija krietns un man patiešām žēl ka nodevēja kareivji viņu nogalināja sad.gif
Vinky
Boromirs arī man patika! Nopietni! Viņš tāds drosmīgs, cēls un vēlviskāds. thumbsup.gif bet tomēr Aragorns man patīk labāk.
Shatered
To , kas ir Isildurs es zinu ,... SHEASH... Es tak esmu redzējusi FILMU ... getlost.gif DAAAAHH... Bet aktieris Boromiram daudz smukāks par Aragornu... grin.gif... Un jā labi... Boromirs, kā aizstāvis man tīri labi patika getlost.gif
Overlord
Vispār vēl labāk būtu, ja Saurons izskatītos kā Boromirs, tad man arī Boromirs tāpat patiktu kā Saurons
Arwen
CITĀTS
Ja Boromirs būtu nodevējs, viņš atstātu Meriju un Pīnu urukiem, un pats būtu aizbēdzis, taču tur krita, lai viņus aizstāvētu.

Tāpēc ka viņš atjēdzās no apmātības. Savādāk viņām tādi hobiti bijuši nebijuši. Nav jau pirmā reize, kad kāds dzīves beigās atjēdzas ka visu dzīvi dzīvojis nepareizi un tad pēdējās minūtes nodzīvo pareizi...
Overlord
Šaubos gan vai tā Sarumans darītu. Tomēr,tiešām žēl ka Boromirs ir miris. Viņš ir pat spilgtāks tēls par Aragornu un pat Gendalfu
ils
Man ar p'arsteigumu j'asaka, ka es piekr'itu Sauronam. Vienkr'asaini t'eli ir b'al'aki par t'adiem, kurus plosa ieksh'ejas kaisl'ibas. T'ads bija Boromirs, bet t'ads ir ar'i Frodo.
Lia'angia
Man ar' Aragorns tīkas vislabāk. Lai gan viņš ir tāds stipri idealtēls, tomēr arī viņam piemīt cilvēcīgas pazīmes - mēdz jokoties, pavilkt uz zoba (kā viņš indīgi izteicās par dziedniekiem!), mēdz šaubīties, bet tomēr spēj šaubas pārvarēt. Piekrītu tiem, kuri uzskata, ka Boromirs ir cilvēciskāks ar savām vājībām, bet viņš drusku par daudz lepns, lai manai dvēslei tiktos. smile.gif
·spid·
s atwainojos, kas ir Boromirs? blush.gif
Elentari
Boromirs ir Gredzena Braaliibas biedrs, gondorietis, paarvaldnieka Denetora 2. vecaakais deels, galu galaa padevaas Gredzena valdzinaajumam, to nosaciiti vareetu saukt par vinja naaves (orku nogalinaats) iemeslu.
Filmaa vinju atteeloja Sean Bean
new_zealand
Arī man favorīts ir Aragorns, var jau būt, ka viņš ir ideāltēls, bet kur tad vēl mēs varētu TĀDUS cilvēkus un tēlus sastapt, ja ne filmās un varoņepos? Nu jau kādu laiku pūlos atrast kādu raksturā viņam līdzīgu cilvēku, bet bez rezultātiem, liekas, ka tādu nemaz nav, vismaz Latvijā...
Filmas Aragorns man patīk labāk, jo savā raksturā nav tik lepns un pašpārliecināts par savu aristokrātisko izcelsmi, arī PJ variants par Aragorna un hobitu sarunu Brī ciemā man patika labāk, tur viņa runas likās sakarīgākas.
Vai Jums ir kaut kāda nojausma par horoskopa zīmēm? Piemēram par mežāžiem... manuprāt grāmatas Aragorns ir tipisks mežāzis - it kā sakarīgs cilvēks, pat ar savi ''normālību'' bieži vien pārsteidz, bet tomēr ir brīži, kad šie cilvēki ir ļoti lepni, aizspriedumaini un egoistiski.
Bet par filmā parādītā Aragorna zodiaka zīmi vēl esmu pārdomās...
Aragorns
Man patīk Aragorns jo viņš filmā bij viens no drosmīgakajiem tēliem. Tieši tāpēc es izvēlējos šādu niku grin.gif
Jeanne
Šitam pavedienam vajadzētu būt pie GP grāmatām, bet no grāmatas man vislabāk patika Aragorns, no filmas - Legolass un Gimlins ar saviem izteicieniem...

Moda piebilde: nope, šajā pavedienā spriež, kurš ir mīļākais gredzenu brālības dalībnieks filmās. Ja pavediens būtu par varoņiem grāmatā, tad tas būtu GP grāmatās, bet ja tas ir šeit, tad spriežat pēc filmas, vai arī salīdzinot filmu ar grāmatu.
Grēkmeistars
Man patika Boromirs grin.gif tomēr pēc visa sliktā mainījās...vēl foršs ir Faramirs, viņš ir ļoti labs (dvēselē) tikai viņa tēvs viņu nenovērtēja... sad.gif man Faramirs liekas viens no smukākajiem GP aktieriem blush.gif un protams Aragorns...
Ledene
aragorns. vinjsh ir tik pashaizliedziigs un drosmiigs brunjiniex..
anti blinke
visi labie teeli vienliidz miilji un nevaru evienu konkreti nosaukt grin.gif
harry
Aragornc noteikti ir krutākais. grin.gif
lady_valea
Visvairāk man patika Boromirs un Aragorns. Viņi tādi paši cilvēiņi kā mēs- ar savām vēlmēm un vājībām.
mad
man patiiik legolas jo aragoons bija taaads paaaraaak liels varonis un taaads sveeetais kluseeetaajs!!! bet legolas vinjs vismazi ir inchiigaaks nekaaa aragons!!!
aicha
Grāmatā man vislabāk no brālības patika Legolass un Aragorns, arī filmā man viņi patika vislabāk. Bet arī visi 4 hobiti bija feini. rolleyes_a.gif
Logan
Man visvairāk patoka Aragorns un Sems...vinji manuprāt ir tie, kuri palīdzēja citiem visvairāk.
Trusite
man visvairaak patikaas Legolass, jo vinsh, manuprāt, bija vissimpaatiskaakais un iisteniibaa, es no GP maz ko jeedzu smile.gif
Matrikss
Man visvairāk patīk Legolass...
vispār elfu rase visvairāk...
***Dancing_Queen***
wislabaak Legolass wub.gif tas naw taisniigi, bet skaisti... nu jaa, bet iisteniibaa tur wisi ir labi un ir ljoti gruuti izlemt, taa kaa nezinu. bet Legolass ir labs streelnieks un piedewaam elfs..
novemberunge
GENDALFS! Kurš gan cits? Viņš ir tik hmm... kā lai pasaka? Varbūt gudrs? Nēe... Nu nemāku pateikt. getlost.gif
Antons Ego
tas vārds ir vieds... es gan nenobalsoju. Tas ir tāpat kā ar aptauju 'Kurš GP Varonis Tev Riebjas'... Kā kāds var riebties un tieši tāpat- kā kāds var patikt vairāk nekā citi... Var būt simpātijas pret šī tēla raksturu, pret tā izveidi paša Tolkina redzeslokā (tās divas lietas kas veido tēla patikšanu nepatikšanu. Bet no tā patikšanu meklēt būtu muļķīgi...
Man simpatizē Sems.
Fēsa
Filmās man patīk visi, grāmatās Legolass. Viņam gan nebija grāmatās lielas lomas, bet toties viņš bija vienīgais, kam allaž bija modrs gars un prieks sirdī.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.