![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
Jautātājiem
* Pirms jautā, pārliecinies, vai uz tavu jautājumu nav jau atbildēts.
* Virsrakstā īsi apraksti jautājuma būtību. (Neizmanto vispārīgas frāzes, kā "Palīdziet!", "Kāpēc?", "Vai kāds man nevar pateikt?" u.tml.)
* Sūti jautājumus tikai par šī foruma lietošanu. Citiem tematiem paredzētas citas sadaļas.
Atbildētājiem
* Esi pieklājīgs, gan jautājot, gan atbildot. Esi izpalīdzīgs, neesi iedomīgs.
* Šajā sadaļā iesūtītās atbildes priekšskata regulatori. Apstiprinātas tiek tikai pareizas, pilnīgas un objektīvas biedru atbildes, kā arī papildjautājumi un papildetaļas par attiecīgo tematu.
* Atkārtotiem jautājumiem ar saiti parādi, kur ir pieejama atbilde. Neliec saites uz pavedieniem pašā atkārtoto jautājumu sadaļā.
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Alveus anima ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 18.05.07 Kur: Aiz maskas HP eksperts 2008 ![]() |
Kad man beidzot ir laiks un es izdomāju, ka verētu ko nedaudz ielikt bibliotēkā, izrādās, ka tas nav iespējams.
Lai varētu to papildināt, vajag pieteikties. Pēc pieteikšanās, tieku izmests kurbijkurne pamatlapā. Ja ieieju bibliotēkā par jaunu, tad atkal vajag pieteikties! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Šitādi tā bibliotēka nekad netiks papildināta. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 02.05.2025 14:30 |