Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nevar pieteikties bibliotēkā
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi
Elony
Kad man beidzot ir laiks un es izdomāju, ka verētu ko nedaudz ielikt bibliotēkā, izrādās, ka tas nav iespējams.
Lai varētu to papildināt, vajag pieteikties. Pēc pieteikšanās, tieku izmests kurbijkurne pamatlapā.
Ja ieieju bibliotēkā par jaunu, tad atkal vajag pieteikties! huh.gif

Šitādi tā bibliotēka nekad netiks papildināta. silent.gif
eyedam
Bibliotēkā vajadzētu pieteikties automātiski, ja esi jau pieteicies forumā. Tur gan diezgan spēcīgi ieslēgta kešošana, tāpēc varbūt pamēģini [Ctrl]+[F5] — dažkārt tikai tad nomainās izvēlne, kurā redzams, ka esi pieteicies.

Jānis
Beppo
Man [Ctrl]+[F5] nelīdz. Kā tad īsti ir, biedriem parastiajiem rediģēt bibliotēku nav paredzēts vai kā?
Seratna
Man ir tā pati problēma, refrešo, cik gribi.

Es gan vienmēr biju pārliecināta, ka es kā biedrs parastais vienkārši neesmu tiesīga papildināt bibliotēku un īpaši nečīkstēju.
eyedam
Pašreizējai autentifikācijas sistēmai tur ir trūkums, ka tā automātiski neatpazīst lietotājus, kuriem ir nomainīts lietotājvārds. Tie, kas te ziņoja — pamēģiniet vēlreiz! Priekš pārējiem vajadzēs atrast labāku risinājumu.

Jānis
Beppo
Wī, man tagad sanāca, jāieraksta kāds tamponīgs raksts
Mani tikai mulsina viena lieta — rediģējot lietotāja informāciju, ailē paraksts automātiski ierakstās Firefox saglabātā parole saitam kurbijkurne.lv Šitā kāds netīšām var parakstā ieikt savu pieteikšanās vārdu, un tas galīgi nav labi.
Seratna
Man izdevās. happy.gif

klik!
Bunny
Man Kaķa dotais links:
KODS
http://www.kurbijkurne.lv/info/index.php?title=Kurbijkurne_bibliot%C4%93ka:aizsarg%C4%81ta_lapa


rāda:
CITĀTS
Kurbijkurne bibliotēka:aizsargāta lapa
Aizsargāta lapa nozīmē, ka to rediģēt iespējams tikai vietnes administrācijai. Ja esi pamanījis nepilnības bloķētās lapās, lūdzu informē vietni uzturošo personālu.


happy.gif

eyedam
Jā, jo tāds ir tā šķirkļa saturs. Es arī nesapratu, kāpēc Kaķis to saiti ielika. silent.gif

eyedam
Beppo
grin.gif

Paskatāmies bibliotēkas pēdējo izmaiņu vēsturi — Kaķis šo lapu ir izveidojus. Paredzot aizsargātu lapu eksistenci, droši vien. wink.gif
Bunny
Es pieņemu, ka tas bija mājiens eyedamam par tādas lapas nepieciešamību, lai tie, kuriem ir mainītie lietotājvārdi un kuriem neizdodas veikt izmaiņas bibliotēkā, zinātu, ka jāsazinās ar administrāciju, nevis jāsecina, ka to vienkārši nevar. happy.gif

man ir dzīva fantāzija. grin.gif bet tādu informāciju tur vajadzētu gan.
Seratna
Un tā rodas vētra ūdens glāzē. grin.gif
Viss ir ļoti vienkārši: iegāju modulī, ieraudzīju savas jaunās fīčas, nadziņi niezēja izmēģināt. Atvēru pirmo lapu un grasījos rediģēt, bet man parādīja skaistu uzrakstu:
CITĀTS
Šī lapa ir bloķēta rediģēšanai; iespējamos iemeslus, lūdzu, lasi šeit: Kurbijkurne_bibliotēka:aizsargāta lapa.

Saskumu un gāju lasīt, ko tad man piedāvā. Savukārt saitē "Kurbijkurne_bibliotēka:aizsargāta lapa" bija uzraksts:
CITĀTS
Šajā lapā pašlaik nav nekāda teksta; tu vari meklēt šīs lapas virsrakstu citās lapās vai rediģēt šo lapu.

Izvēlējos pēdējo piedāvāto variantu un uzskatu, ka veiksmīgi tiku galā ar uzdevumu: izveido vienkāršu MediaWiki lapu. happy.gif
Sasodīti lepojos ar savu veikumu. (sun)


Vistuvāk patiesībai bija Antaress, pārējiem iesaku sekot viņas piemēram un palūkoties uz problēmām arī no citiem skatpunktiem, ne tikai ierastā. smile.gif

Starp citu,
Priecīgus visiem Elšpūšu Ziemassvētkus!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!