![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Nazgûl ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 14.11.03 Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca. ![]() |
Nevienā no iepriekšējiem pavedieniem mans jautājums īsti tēmai neatbilstu, tamdēļ jātaisa jauns (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Ko labāk vilkt zem bruņām? ķēžu, ja tips ir no svara Kur to raut, un cik tas varētu izmaksāt? |
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#2
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 27.09.04 Kur: Rīga ![]() |
un kur atrodas Klipansaule ?? adresīte būtu ? (ceru ka riigaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
kedrik ! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) šitie izskatās labi zābaciņi , bet .. es kaut ka nesaprotu kā viņi var sildīt ....tad ja utie ir labi kārtīgi cieši jāsašuj ....a tev tei zābaki ir pilnīgi viscaur no aļnādas ?? vai arī zole ir no kāda cita dzīvnkiea ādeles ??? es ar gribu pameeģināt tādus sašūt (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) tik man šita leita ira tumša bilde ...jo ar to nekad vēl neesu nodarbojies ....(kā saka nekad nesaki nekad (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) varētu man kāds varbūt iemācīt ? vai vismaz dot padomus .... sākot ar to kur var lēti tikt pie ādām un audumiem ..... ādas cik noprotu var dabūt veikalā, kas atrodas Blaumaņa ielā 19 ..ja? kedrik ... a tie ir vikingu tipa zaabaki ??(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ja jā tad es ar tādus vēlētos kaut kad pamēģināt satasīt ..... ā un kāds varētu lūdzu pateikt man kādu rokonstruktoru saita adresīti ? |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 09.06.2025 03:41 |