![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Sātana advokāts ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.11.06 Ziedoņa māceklis ![]() |
Cūkkārpas Ekspresis šoreiz gan saīsinātais sastāvs nosvilpās un sāka braukt Londonas virzienā. Skolēni, nē, nu jau absloventi un pilntiesīgi burvju sabiedrības locekļi sēdēja kur nu kurais, bet pārsvarā tomēr kupejas bija pārpildītas un pa vienam vai diviem sēdēja tikai dažs labs iepriekšējā vakarā pārballējies jaunietis, kuram vilciena šūpošanās izraisīja vēlmi turēt pie deguna papīra maisiņu un kurš bija pietiekami neaptēsts vai pietiekami nemākulīgs, lai neattaptos savu pašsajūtu uzlabot ar zižļa palīdzību.
Taču vairumā kupeju valdīja jautra murdoņa. Daži apsprieda savus nākotnes plānus, daži kavējās atmiņās par skolas laiku, daži tenkoja par iepriekšējā vakara notikumiem Tā tomēr bija jauka tradīcija braukt mājās ar vilcienu, gluži ka pirmajā skolas dienā. Nebija gan nekāds retums, ja kāds izvēlējās teleportēšanos vai Knakts autobusu, taču šie izlēcēji savu izvēli nepopularizēja un burvju sabiedrībā valdīja uzskats, ka visi svaigi izceptie absolventi sēžas vilcienā un brauc uz Londonu. Labi, ka septiņus gadus Cūkkārpas un Raganības skolā nomācījušamies burvjiem un raganām smagu lāžu pārvietošana nebija problēma, citādi itin siltajā, kaut arī mākoņanajā laikā, viņi krietni iesvīstu. Ir jūnijs, jūs esat nule kā no izlaiduma. Kupejas varat izvēlējušies paši, taču tie, kas tur jau sēž, drīkst arī pasūtīt jūs trīs mājas tālāk. Šo rakstu rediģēja Antaress: 07.02.2009 00:08 |
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#2
|
|
Sātana advokāts ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.11.06 Ziedoņa māceklis ![]() |
Auksti bija vilcienā, ne tikai dažās īpaši izvēlētās kupejās, un no dažas labas pabāzās ārā galvas, lai noskaidrotu, kas te notiek.
Taču visādi citādi viss likās pilnīgā kārtībā — saldumu tantiņa atradās turpat, karstu šokolādi no viņas varēja dabūt, ja vien bija nauda. Tikai migla, ja vien tas vispār iespējams, kļuva aizvien biezāka un biezāka. Brīžiem spokaini tuvu varēja samanīt kādas egles stumbru. Sasodīts, vai tiešām dzelzceļnieki nejēdza likvidēt tik tuvu augošos kokus? Brīžiem likās, ka skujas skaras klāt loga stiklam. Šo rakstu rediģēja Antaress: 11.02.2009 14:47 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 22.06.2025 08:46 |