Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes
AxelBladd
iesūtīt 06.04.2008 17:58
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Hercoga Vako Zeso atsuksme
Spēle kopumā ļoti patika. Bija savi plusi un mīnusi, bet kopumā bija pat ļoti ok. Ar garlaicību man nenāca cīnīties, jo nepārtraukti sanāca komunicēt ar dažādiem ļautiņiem un tikt galā ar galma intrigām. Vislielākā problēma spēlē bija sakarā ar pārlieku lielo informācijas daudzumu, kas galīgi neattiecas uz konkrēto tēlu. Nācās daudz domāt ko pie velna man būtu jāzina ingame un ko ne. Dažreiz sanāca atcerēties "Ceļu", kur geišas gāja uzdarboties kā steigājošie melu detektori, bet tie bija sīkumi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Paldies:
Meistariem par spēli (it sevišķi Kraistam par manis paciešanu. Kas var būt labāks par meistaru sūtīšanu uz visām pusēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ,
Hercogienei par kompāniju un manu kaitīgo tieksmju uzraudzīšanu.
Aivvv un Mārītm par burvīgajām ingame sarunām
Un visiem pārējiem par intrigām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
kraist
iesūtīt 07.04.2008 15:56
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.06
Kur: Welcome to the world of darknes (devil)



Tā tad.
Pirmkārt liels paldies spēlētājiem par piedalīšanos un atsauksmi. Kā spoēlētājam un vairāk gan kā GM bija pietiekami jautri. It īpaši klausīties kā Hercogs ar savu dēlu runāja. Vot tas bija augstākā klase.

Otrkārt spoks gan jau redzēs iespējams jau, kad parādīsies iespeejams!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Treškārt pamatdoma lauka LARPAm jau tika izdomaata tajā pašā vakarā pēc spēles trijatā vilkāmies pa rīgu un kustinājām savus prātiņus par to, kas un kā notka ko paši zinām un protams radās visai interesanta ideja.

Un ceturtkārt atklāti sakot jūs par apokalipses jātniekiem neko nezinat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) viņi ir nu vismazākais ļaunums par ko jums vajadzētu uztraukties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 07.04.2008 20:50
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(kraist @ 07.04.2008 16:56) *
Un ceturtkārt atklāti sakot jūs par apokalipses jātniekiem neko nezinat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) viņi ir nu vismazākais ļaunums par ko jums vajadzētu uztraukties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


Vot tas ir tas par ko jūs jāmāca, nu i ```` tas mums bija jāzin, spēlētājiem NEDOT informāciju, kas uz viņu neattiecas un ko viņš pats varētu noskaidrot. Tikai interesantāk to noskaidrot spēlē, ka ir kaut kas par ko uztraukties vēl vairāk. Piemēram man tagad bija zināms tikai oficiālais par jātniekime un par to arī uztraucos, bet tagad es saprotu ka paranoja ir jāpaplašina un pie visa NAV skaidrs vai man tas būtu jāzin pa spēlei vai nē.

Atceries Kraist kaut vai to pašu pēdējo spēles momentu (savējie sapratīs), viens no labākajiem visas spēles laikā, krretīnisks savā ziņā, bet
kopsummā super moments. Tas ir tas, kas liek spēli atcerēties.

Spētājam jādod protams pēc iespējas vairāk infas par pasauli un vispārējām lietām (pats esu grēkojis un to atzīstu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) , bet to kas attiecas uz spēlētāja paša interesēm/vēlmēm/ambīcijām nav diezko labi zināt visiem, lai paši kruķijās, interesantākais ir pašiem to visu uzzināt. Mēģiniet nodalīt lietas, ko jūs stāstas visiem un ko zin konkrēts personāžs, alkahols un presesbārs nav attaisnojums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Augstāk minētais ir mans dziļi subjektīvs viedoklis

Šo rakstu rediģēja Roie Bladd: 07.04.2008 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 08:15