Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Atsauksmes
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2009. gada sezona > Veilānas Tronis
AxelBladd
Hercoga Vako Zeso atsuksme
Spēle kopumā ļoti patika. Bija savi plusi un mīnusi, bet kopumā bija pat ļoti ok. Ar garlaicību man nenāca cīnīties, jo nepārtraukti sanāca komunicēt ar dažādiem ļautiņiem un tikt galā ar galma intrigām. Vislielākā problēma spēlē bija sakarā ar pārlieku lielo informācijas daudzumu, kas galīgi neattiecas uz konkrēto tēlu. Nācās daudz domāt ko pie velna man būtu jāzina ingame un ko ne. Dažreiz sanāca atcerēties "Ceļu", kur geišas gāja uzdarboties kā steigājošie melu detektori, bet tie bija sīkumi smile.gif
Paldies:
Meistariem par spēli (it sevišķi Kraistam par manis paciešanu. Kas var būt labāks par meistaru sūtīšanu uz visām pusēm smile.gif,
Hercogienei par kompāniju un manu kaitīgo tieksmju uzraudzīšanu.
Aivvv un Mārītm par burvīgajām ingame sarunām
Un visiem pārējiem par intrigām
Mattiass
Atsauksme no ostas pārvaldnieka lorda Sančēza:
Ieraksts viesu grāmatā:
Ballītes laikā sanāca mēreni nogarlaikoties. Nekas īpašs nenotika, un tā sanāca pilnīgi mierīgi pavadīt vakaru, vēlāk gan pa ausu galam dzirdēju, ka kādam ir gājis traki. Ak, jā, bija tas gadījums ar manu lidojošo zobenu, taču tas tikai padarīja vakaru daudzveidīgāku. Mazliet vairāk šitādu pārsteigumu, un būtu ļoti izklaidējoši. Paldies saimniekiem!

No spēlētāja: Spēlēt bija visai interesanti, un darījumus bīdīt tāpat. Tāpat fakti, kas ik pa brīdim atklājās. Labprāt piedalīšos vasaras LARPā. Paldies spēles vadītājiem. smile.gif

Un citiem spēlētājiem, protams.
Ungaarijas ragaste
Tā kā šī bija mana pirmā kabineta lomu spēle, tad jāatzīst riktīgi brīvi nejutos, jo sākumā mēģināju saprast, kā tas viss īsti notiek, tad atļāvos mazliet paizlūkot, kā to dara citi. Tāpēc manas runas varbūt nebija tik daiļrunīgas, kā hercogienei pienāktos.

Taču jāatzīst, ka par spīti tam bija jautri, sevišķi mēģināt noskaidrot, kas īsti notiek. Beigās nonācu pie secinājuma, ka intuīcija ir laba lieta un to nepavisam nevajag ignorēt.

Liels paldies:
GM, tā liekas, kas tur liels noorganizēt spēli, bet atrodoties tādā pasākumuā saproti, ka ir visai sarežgīti;
mausna spokam, tikai bija tāda neliela mazuma piegarša laughing.gif;
kā arī visiem spēlētājiem, kuri man dāvāja lielisko iespēju gūt pieredzi kabineta lomu spēļu spēlēšanā.
Lia'angia
Viņas Majestāte karaliene māte izsaka pateicību hercogu pārim par uzņemšanu. Lai gan dažu viesu uzvedība brīžiem šķita šokējoša, arī karaļa radnieka un viņa trīskāršā brālēna nepiemērotais ietērps un acīmredzamā necieņa pret karalisko personu, taču kopumā viņu meitas saderināšanās balle ir uzskatāma par izdevušos. Patīkami pārsteidza jaunais līgavainis - ļoti gudrs un erudīts sarunu biedrs. Viņas majestāte cer, ka topošā savienība stiprinās abu rasu savstarpējos sakarus.

Savukārt Gunta saka, ka spēlēt bija interesanti, garlaikoties nebija, kad, bet pati loma nebija man piemērota. Ļoti patika mani abi pāži - atšķirībā no citiem, viņi vismaz vienmeŗ atcerējās, ka pret karalieni jāizturas ar cieņu. smile.gif Patika jaunais orks un diskusijas par demokrātikju un kultūru atšķirībām. Patika manas krustmeitas (abas). Bija jauki aprunāties ar hercogu pāri un elfiem. Respect Mārītim - šitādu kolorītu tēlu (un strīpainās čībiņas!!!) laughing.gif grin.gif
Mans nodoms bija tēlot vīzdegunīgu snobi, taču ienākusī informācija un notikumi no šī nodoma neatstāja akmeni uz akmens. Diemžēl, es nesapratu meistaru mājienus, kādā virzienā man to visu risināt, un daļa side-kvestu tādēļ palika nerisināti vispār.
Pasaule pārāk neizstrādāta, spēlētāji nemitīgi atdūrās tukšumā un ģenerēja dažādas (reizēm visai trakas) idejas. Pārāk daudz informācijas, kam vajadzēja būt privātai, bija publiska.
Bet kopumā man vakars šķita izdevies - paldies Meistariem.
Sindra
A jā..
A nah tas poks vispār bija?
Ko viņš vēlējās mums pavēstīt?
laughing.gif
AxelBladd
CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 06.04.2008 22:01) *
Beigās nonācu pie secinājuma, ka intuīcija ir laba lieta un to nepavisam nevajag ignorēt.


Aha es diemžēl par sieviešu intuīciju darbībā arī pārliecinājos. Eh līdz vasarai jānorūda parastā larpu paranoja uz visu. smile.gif

CITĀTS(Lady Sylvanas @ 06.04.2008 23:41) *
A jā..
A nah tas poks vispār bija?
Ko viņš vēlējās mums pavēstīt?
laughing.gif


Ļoti labs jautājums mēs tik ļoti cīnījāmies, lai vispār noskaidrotu, kas tas ir, bet laikam tas ir bonus lauka spēlei.
Mattiass
Kā nu kuram. tongue.gif

Bet jautri bija, ne? smile.gif
AxelBladd
Un kā vēl... smile.gif *turpina pieslīpēt paranoju*
Lia'angia
CITĀTS
A nah tas poks vispār bija?
Ko viņš vēlējās mums pavēstīt?

Ak, nu, ziniet, karalis bija brašs vīrs... Un viņam daudz dažādu radu... katrā ģimenē pa avij, un tā...
Karaliene bija šokā par šī slaista nekaunību ierasties ballē, bet turpmāk būs gudrāka - un sados pa kaklu sardzei. laughing.gif
mausns
Lūdzu - atgādinājums spēlētājiem!


GM komanda gaidīs jūsu info par rezultātiem, ar kuriem aizbraucāt no balles. Lai izvairītos no smagām kļūdām un izvērtētu esošās, lauka larps tuvāko pāris nedēļu laikā jāsāk intensīvi līmēt kopā izejot no balles rezultātiem...


Atskaites taps un top gaidiitas - lffb@inbox.lv

kraist
Tā tad.
Pirmkārt liels paldies spēlētājiem par piedalīšanos un atsauksmi. Kā spoēlētājam un vairāk gan kā GM bija pietiekami jautri. It īpaši klausīties kā Hercogs ar savu dēlu runāja. Vot tas bija augstākā klase.

Otrkārt spoks gan jau redzēs iespējams jau, kad parādīsies iespeejams!!!!! grin.gif

Treškārt pamatdoma lauka LARPAm jau tika izdomaata tajā pašā vakarā pēc spēles trijatā vilkāmies pa rīgu un kustinājām savus prātiņus par to, kas un kā notka ko paši zinām un protams radās visai interesanta ideja.

Un ceturtkārt atklāti sakot jūs par apokalipses jātniekiem neko nezinat tongue.gif viņi ir nu vismazākais ļaunums par ko jums vajadzētu uztraukties grin.gif
AxelBladd
CITĀTS(kraist @ 07.04.2008 16:56) *
Un ceturtkārt atklāti sakot jūs par apokalipses jātniekiem neko nezinat tongue.gif viņi ir nu vismazākais ļaunums par ko jums vajadzētu uztraukties grin.gif


Vot tas ir tas par ko jūs jāmāca, nu i ```` tas mums bija jāzin, spēlētājiem NEDOT informāciju, kas uz viņu neattiecas un ko viņš pats varētu noskaidrot. Tikai interesantāk to noskaidrot spēlē, ka ir kaut kas par ko uztraukties vēl vairāk. Piemēram man tagad bija zināms tikai oficiālais par jātniekime un par to arī uztraucos, bet tagad es saprotu ka paranoja ir jāpaplašina un pie visa NAV skaidrs vai man tas būtu jāzin pa spēlei vai nē.

Atceries Kraist kaut vai to pašu pēdējo spēles momentu (savējie sapratīs), viens no labākajiem visas spēles laikā, krretīnisks savā ziņā, bet
kopsummā super moments. Tas ir tas, kas liek spēli atcerēties.

Spētājam jādod protams pēc iespējas vairāk infas par pasauli un vispārējām lietām (pats esu grēkojis un to atzīstu smile.gif, bet to kas attiecas uz spēlētāja paša interesēm/vēlmēm/ambīcijām nav diezko labi zināt visiem, lai paši kruķijās, interesantākais ir pašiem to visu uzzināt. Mēģiniet nodalīt lietas, ko jūs stāstas visiem un ko zin konkrēts personāžs, alkahols un presesbārs nav attaisnojums laughing.gif

Augstāk minētais ir mans dziļi subjektīvs viedoklis
Sindra
Nu nez Kraist... pasaules aprakstā jamie ir pieminēti un man likās pašsaprotami, ka ļaudis par tādiem zin.
Mēs taču arī zinam par dieviem, kuri idejiski pārvalda mūsu pasauli.
Tiesa, iespējams, ka mēs nevarētu zināt, ka jamie mums turpat līdzās, bet kā jau teicu savā postā citā pavedienā, ja man pienāk klāt bende un saka: "Sveiki, es esmu nāve", tad jau man liekas, ka mans tēls tomēr zin par nāves un viņas kulta eksistenci.

Bez tam dēļ tā, ka earny bija ielīdusi kultā kāds jau bija izplatījis baumas, ka elfi pielūdz nāvi, tad kā tad mēs nezinam.
Man domāt zinam gan.
Un patiesībā jau ir vienalga. Elfi cīnās pret to kultu, kurā bija/ir viņu meita un ir vienalga vai tas bija nāves vai sauleszaķēnu kults.
kraist
CITĀTS(Roie Bladd @ 07.04.2008 21:50) *
Vot tas ir tas par ko jūs jāmāca, nu i ```` tas mums bija jāzin, spēlētājiem NEDOT informāciju, kas uz viņu neattiecas un ko viņš pats varētu noskaidrot. Tikai interesantāk to noskaidrot spēlē, ka ir kaut kas par ko uztraukties vēl vairāk. Piemēram man tagad bija zināms tikai oficiālais par jātniekime un par to arī uztraucos, bet tagad es saprotu ka paranoja ir jāpaplašina un pie visa NAV skaidrs vai man tas būtu jāzin pa spēlei vai nē.


nu jaa tev taisniiba un es te ir vainiigs. bet liidz speelei veel taalu taa kaa laiks ir daudz kuraa veel var paspeet aizmirst.


CITĀTS(Lady Sylvanas @ 07.04.2008 23:06) *
Nu nez Kraist... pasaules aprakstā jamie ir pieminēti un man likās pašsaprotami, ka ļaudis par tādiem zin.
Mēs taču arī zinam par dieviem, kuri idejiski pārvalda mūsu pasauli.
Tiesa, iespējams, ka mēs nevarētu zināt, ka jamie mums turpat līdzās, bet kā jau teicu savā postā citā pavedienā, ja man pienāk klāt bende un saka: "Sveiki, es esmu nāve", tad jau man liekas, ka mans tēls tomēr zin par nāves un viņas kulta eksistenci.


Protams bija gan mazliet par maz infas gan arii mazliet par daudz infas kas tika dota. bet bez kļūdām nekad nevarēs iztikt. un jaa juus varat ciiniities pret jebkuru no kūltiem taa ir juusu izveele. Vismaz no manas puses pret to nekaadu iebildumu nav. tas ir un buus jautraak arii prieks kuulta speeleetaajiem. un arii prieks paareejiem tai skaitaa.


Dinaer
būtu jauki, ja būtu kāds apraksts no GM puses, kas tad īsti notika un tika paveikts, priekš tiem, kas neuzkavējās līdz spēles beigām.
mausns
CITĀTS(Dinaer @ 10.04.2008 14:17) *
būtu jauki, ja būtu kāds apraksts no GM puses, kas tad īsti notika un tika paveikts, priekš tiem, kas neuzkavējās līdz spēles beigām.


Būs. mums tikai jāapkopo savs redzētais vienā kopsaucējā. Apmēram objektivitātei. Tuvākās dienās saskalosimies beidzot.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.