Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes
AxelBladd
iesūtīt 06.04.2008 17:58
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Hercoga Vako Zeso atsuksme
Spēle kopumā ļoti patika. Bija savi plusi un mīnusi, bet kopumā bija pat ļoti ok. Ar garlaicību man nenāca cīnīties, jo nepārtraukti sanāca komunicēt ar dažādiem ļautiņiem un tikt galā ar galma intrigām. Vislielākā problēma spēlē bija sakarā ar pārlieku lielo informācijas daudzumu, kas galīgi neattiecas uz konkrēto tēlu. Nācās daudz domāt ko pie velna man būtu jāzina ingame un ko ne. Dažreiz sanāca atcerēties "Ceļu", kur geišas gāja uzdarboties kā steigājošie melu detektori, bet tie bija sīkumi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Paldies:
Meistariem par spēli (it sevišķi Kraistam par manis paciešanu. Kas var būt labāks par meistaru sūtīšanu uz visām pusēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ,
Hercogienei par kompāniju un manu kaitīgo tieksmju uzraudzīšanu.
Aivvv un Mārītm par burvīgajām ingame sarunām
Un visiem pārējiem par intrigām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Lia'angia
iesūtīt 06.04.2008 21:02
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Viņas Majestāte karaliene māte izsaka pateicību hercogu pārim par uzņemšanu. Lai gan dažu viesu uzvedība brīžiem šķita šokējoša, arī karaļa radnieka un viņa trīskāršā brālēna nepiemērotais ietērps un acīmredzamā necieņa pret karalisko personu, taču kopumā viņu meitas saderināšanās balle ir uzskatāma par izdevušos. Patīkami pārsteidza jaunais līgavainis - ļoti gudrs un erudīts sarunu biedrs. Viņas majestāte cer, ka topošā savienība stiprinās abu rasu savstarpējos sakarus.

Savukārt Gunta saka, ka spēlēt bija interesanti, garlaikoties nebija, kad, bet pati loma nebija man piemērota. Ļoti patika mani abi pāži - atšķirībā no citiem, viņi vismaz vienmeŗ atcerējās, ka pret karalieni jāizturas ar cieņu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Patika jaunais orks un diskusijas par demokrātikju un kultūru atšķirībām. Patika manas krustmeitas (abas). Bija jauki aprunāties ar hercogu pāri un elfiem. Respect Mārītim - šitādu kolorītu tēlu (un strīpainās čībiņas!!!) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Mans nodoms bija tēlot vīzdegunīgu snobi, taču ienākusī informācija un notikumi no šī nodoma neatstāja akmeni uz akmens. Diemžēl, es nesapratu meistaru mājienus, kādā virzienā man to visu risināt, un daļa side-kvestu tādēļ palika nerisināti vispār.
Pasaule pārāk neizstrādāta, spēlētāji nemitīgi atdūrās tukšumā un ģenerēja dažādas (reizēm visai trakas) idejas. Pārāk daudz informācijas, kam vajadzēja būt privātai, bija publiska.
Bet kopumā man vakars šķita izdevies - paldies Meistariem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 09:40