Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

5 Lapas V   1 2 3 > »   
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Dzīves jēga, Kāda ir tava? Un vai tāda vispār ir?
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 17:25
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Šādam līdzīgi pavedieni jau ir bijuši, bet šis ir mazuliet savādāks, turklāt iepriekšējajos vairs necar iesūtīt postus.

Kas tad īsti ir dzīves jēga? Šinī gadījumā gribas citēt draudzeni Kristu : Kāda vēl jēga?! Bērnībā mums jāiet skolā, kad esam pieauguši - jāstrādā, bet vecumdienās jādzīvo uz kapeikām. Nē, dzīves vienīgā jēga ir ēdiens - un viņa iekodās milzīgā Kinder Delice. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Āber nopietni - ir dzirdēts, ka dzīves jēga ir mīlestība. Kādēļ es tam īsti nepiekrītu, tūlīt izlasīsi. Tad, kad es esmu dziļi laimīga un sajūsmināta, nu ļoti, ļoti - tad par dzīves jēgu nemaz negribās domāt, tikai izbaudīt mirkli. Un padomā, ja tu visu dzīvi būtu tik sasodīti laimīga, (tas gan nenotiks, bet ja nu) vai tad... Nebūtu gana?
Nu mans secinājums - mana dzīves jēga ir būt laimīgai ( un pierīties Kinder Delice kamēr var (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ). Tā kā visbiežāk cilvēkus laimīgus dara mīlestība, tā arī varētu būt viena no dzīves jēgām. Visu laiku būt laimīgai tāpat neizdosies, taču pasmaidīt arī par mazām lietām var.

Nereāli, bērnišķīgi un. Tomēr.
Ja ir mērķis, tad to sasniegt ir vieglāk, nekā tad, ja tas nezināms.

Tava dzīves jēga? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laululintu
iesūtīt 20.12.2006 17:43
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.06
Kur: ..after the sunrise..



mana dzīves ir prātot par dzīves jēgu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 17:45
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



A kāda no tā jēga? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 20.12.2006 18:06
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Dzīves jēga mainās katru brīdi, katru dienu. Jo mainās apstākļi, uztvere . Kad cilvēks ir tādā jocīgā stāvoklī - jeb, iemīlējies - tas ir vienīgais, kas sēž galvā. Un viss. Ja nē, tad ir daudz laika padomāt, pārdomāt un dzīvot savu dzīvi , nevis kaut pusi no tās - lielu daļu egoistiski aizņem otrs cilvēks, maitasgabals tāds.
Man - pagaidām - dzīves jēga ir panākt visu , ko vēlos .
Jā, jā, materiāliste , paldies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 18:12
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Bet vai tad laime nav tas ko vēlies? Ko vēlas katrs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 20.12.2006 18:14
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



dzīves jēga ir dzīvot, tas arī viss, dzīvot lai kā arī nebūtu, jo pēc dzīves vairāk nekā nav. Nav jēgas pavadīt to vienās pārdomās, ir jādzīvo un jāizbauda bezmaz viss kas tev iri, tēju, piparkūkas, vientulību, bailes, un agoniju ieskaitot, jo vēlāk tā vairs tev nebūs. Tevi apraks un nekas pāri nepaliks.
Tāpēc ir jādzīvo, jādzīvo ātri un ar prieku, tā tad arī ir visa tā izdaudzinātā jēga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 18:17
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
dzīves jēga ir dzīvot


Tas jau jā, ja esi piedzimis, tad atliek tikai dzīvot. Laimīgi. Līdz mūža galam. Pasakas nebeidzas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 20.12.2006 18:19
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



CITĀTS(Eriette @ 20.12.2006 18:17) [snapback]1077563[/snapback]

Pasakas nebeidzas.

beidzas gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 20.12.2006 18:19
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
Bet vai tad laime nav tas ko vēlies? Ko vēlas katrs?

Esmu neesmu katrs, es neesmu vidējais , pelēkais cilvēks un mans mērķis nav iekļauties sabiedrībā , tēlojot , ka meklēju mīlestību un laimi .

Par tavu atbildes postu.
Saki godīgi - tu esi sastapusies ar realitāti smagā kategorijā,
vai tas ir sniegs ārpusē, kas liek tev domāt tik skaisti un jauki?

Šo rakstu rediģēja Mauvaise Mademoiselle Blanc: 20.12.2006 18:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 20.12.2006 18:20
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
ka meklēju mīlestību un laimi .

nav jāmeklē. atnāk pati.

CITĀTS
beidzas gan.


nebeidzas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 20.12.2006 18:22
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



CITĀTS(Eriette @ 20.12.2006 18:20) [snapback]1077567[/snapback]

nebeidzas.

tad man jautājums, ko nozīmē vārds Beigas katras pasakas galā? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 20.12.2006 18:39
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) pardon, kurā vietā tika runāts kaut kas par pasakām un laimīgām beigām? es laikam pati sevis rakstīto palaidu garām, tu domā ka baudīt dzīvi nozīmē dzīvot laimīgi un viegli? Kas par muļķībām. Tas nozīmē izciest to pašu ko apkārtējiem tikai saprotot vairāk par viņiem, es izbaudu to no kā viņa baidās, es nenoliedzu to ka arī man ir slikti, bet es saprotu kāpēc un kas ar mani notiek. Pamēģini pati pieņemt un zināmā mērā izbaudīt pilnīgi visu kas ar tevi notiek. Un nē, es neesmu mazohiste vai kā nu to tur sauc.
Pamēģini izbaudīt un saprast to, ka visi ir tevi apčakarējuši un pametuši, to ka esi viens, to ka nevienam nevari uzticēties, to ka tev ir nomiris tev tuvs cilvēks un tu neesi bijis viņam klāt, to ka tev sāp tā ka jūc prātā. Pamēģini izbaudīt agoniju, tieši tāpat kā baudi vasaras lietu, labu kompāniju, garšīgas vakariņas, un pirmos sniegpulkstnīšus pavasarī. Pamēģini, tad parunāsim.
Vabūt jums nāve nav beigas, bet man ir tikai šī dzīve, jūs dzīvojat gatavojoties nāvei, bet es dzīvoju, lai dzīvotu, un dzīvošu tik ilgi cik vien tas būs iespējams. Izdzīvojot tam visam rodas jēga, rodas jēga dzīvei un par to es arī tagad runāju. Par dzīves jēgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.12.2006 18:56
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā. Dzīves jēga ir pati dzīve. Nav citas. Citi visi ir mērķi, pēc kuriem skrienot, var aizlaist postā visu laiku, kas tev ir.
Apmēram - "beigšu skolu, tad apprecēšos, tad tik būs labi!" pēc tam - "apprecējos, ir bērni, ak, paaugsies, tad tik būs labi!" pēc tam "paaugās, tagad darbs noriebies, grūti, aiziešu pensijā, tad tik būs labi!" un tā tālāk. Gaidām un sapņojam par laimi kaut kad, napamanot, ka tā ir tagad. Katram savējā. Ikdienišķa.

Drusku līdzīgi, bet ne gluži tas pats, kas dziesmā. Dziesma tomēr ir pārāk "fatālistiska", lai es tai 100% piekristu, jo es neatbalstu ideju par sēdēšanu un nekā nedarīšanu, gaidot, kad laime iekritīs klēpī:
У природы нет плохой погоды
Каждая погода благодать
Дождь ли снег любое время года
Надо благодарно принимать
Отзвуки душевной непогоды
В сердце одиночества печать
И бессонниц горестные всходы
Надо благодарно принимать
Надо благодарно принимать
Смерть желаний годы и невзгоды
С каждым днем все непосильней кладь
Что тебе назначено природой
Надо благодарно принимать
Смену лет закаты и восходы
И любви последней благодать
Как и дату своего ухода
Надо благодарно принимать
Надо благодарно принимать
У природы нет плохой погоды
Ход времен нельзя остановить
Осень жизни как и осень года
Надо не скорбя благословить
Надо не скорбя благословить
Надо не скорбя благословить
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 20.12.2006 19:01
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Meklēt dzīves jēgu ir muļķīgi, jo katra cilvēka dzīvei ir cita jēga un katram šī jēga ir jāatrod pašam. Viens dzīves jēgu neatradis nolems izbeigt savu dzīvi. Cits turpinās cīnīties un atradīs jēgu mīlestībā, cits lielā naudā, cits savu dzīvi nespēj iedomāties bez darba un tā ir viņa dzīves jēga. Tomēr vienā jāpiekrīt ir nedomājo, ka dzīves galvenā jēga ir pati dzīve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 20.12.2006 19:05
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



dzīvei nav jēgas ir tikai iespējas cīnīties par mīlestību un citām lietām lai iegūtu dzīvei jēgu jāzina ko tu gribi darīt tālāk nākotnē es to zinu un manai dzīvei ir jēga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 20.12.2006 23:09
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Dzīvo un otram ļauj dzīvot!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 28.12.2006 22:04
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



nezinu, sev jēgu nezinu. varbūt jēga ir, lai mēs kļūdītos un nemitīgi saprastu, ka mēs neko nekontrolējam. jāiemācās pazemība. jāsaprot, ka ir arī citi, kurus pat ļoti ietekmē tavas izvēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 29.12.2006 16:33
Raksts #18


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Lieta taada ka lai cik ciitiigi tu mekleetu dziiwes jeegu neatradiisi-jo taas nemaz naw.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Muusu wieniiga jeega piesaarnjot pasauli liidz tam ka sheit newkas ne aug,ne dziiwo......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tassadar
iesūtīt 29.12.2006 16:34
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Aizspogulija



CITĀTS(kā lai necep speķi dūdijam? @ 29.12.2006 16:33) [snapback]1081474[/snapback]
Muusu wieniiga jeega piesaarnjot pasauli liidz tam ka sheit newkas ne aug,ne dziiwo...
Un tavējā vēl ir besīt citus ar savu rakstības stilu un izteicieniem kaucekļos. Redz - jēga tomēr ir. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:52
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Dzives jega?

Piedzimt, dziivot, mirt.

Viss. Kas velas tas macas un strada.

bezjedzigs cikls...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 12:05
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Mana dzīves jēga-piepildīt savu likteni un nodzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Tik vienkārši (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 04.02.2007 18:39
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei. Parastā patiesība.

Varat meklēt jēgu cik vien uziet, bet galu galā cilvēks mirst. Un, ja pēc nāves nekā nav, tad jēgas dzīvei arī nav. Ir tikai mērķi. No viena - pie otra - līdz galam.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.02.2007 18:58
Raksts #23


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Dzīve ir sadalīta tumšās lietās un gaišās. Tās papildina viena otru un, ja nebūtu tumsas, mēs nespētu novērtēt tos brīžus, kad esam laimīgi, jo mēs vienkārši nezinātu un nespētu izprast, kā ir tad, kad esi patiesi laimīgs, ja laime būtu katru dienu. Tāpat ir arī ar nelaimi, protams.

Dzīves jēga man personīgi ir nevis prieks vai mīlestība, bet gan iespēja izbaudīt šo pasauli tādu, kāda tā ir. Mana dzīves jēga ir saule un zilas debesis un zaļa zāle un ozols, kas aug manā pagalmā un es ceru, ka neviens nekad (vai vismaz tuvākajos manas šeit dzīvošanas gados) to pat neiedomāsies nocirst! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Citādi es pārvākšos uz dzīvi ozolā un būšu tā aizstāve! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Protams, mana dzīves jēga ir arī mīlestība. Jā, arī tā, jo bez tās es būtu tukšs cilvēks. Nu, manā izpratnē tukšs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Mēs zaudējam patieso jēgu, kad ieslīgstam rutīnā, kas mūz vajā, jo tik bieži ir jāatkārto viens un tas pats. Mācības, darbs utjp. Tādos brīžos tiešām liekas- nu kāda jēga? Bet jēga ir. To tikai ir jāpameklē!

Row

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 13.05.2007 22:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 28.03.2007 22:02
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Dzīves jēga ir dzīvot - izbaudīt gaismu un tumsu, piedzīvot visu emociju gammu. Jo ja tu neesi redzējis sauli tu nezini ka dzīvo ēnā.
Lūk arī mana dzīves jēga - izbaudīt un iepazīt to!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SobEr-miNdeD
iesūtīt 29.03.2007 10:24
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07



Saka ka dzīve ir kā zebra... balta... melna... balta...melna... līdz beidzot pienāk D**sa.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 02.04.2007 06:54
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



CITĀTS(SobEr-miNdeD @ 29.03.2007 11:24) [snapback]1124363[/snapback]

Saka ka dzīve ir kā zebra... balta... melna... balta...melna... līdz beidzot pienāk D**sa.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Un kas šajā gadījumā būtu tā vietiņa? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nebūšu orģināla - dzīves jēga ir dzīvot dzīvi dzīvu dzīvi dzīvā dzīvē dzīva dzīve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 11:59
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Dzīves jēga? Dzīvot! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Izbaudi to. Daudzi cilvēki veic pašnāvības. Kāpēc? Viņiem dzīvot apnicis? Un vēl pietam jaunieši mūsu vecumā. Dzīvot ir dots vienreiz. Un dzīve ir jāizbauda. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja RihardsScerredins: 02.04.2007 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 02.04.2007 12:17
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



CITĀTS
Daudzi cilvēki veic pašnāvības. Kāpēc? Viņiem dzīvot apnicis? Un vēl pietam jaunieši mūsu vecumā. Dzīvot ir dots vienreiz. Un dzīve ir jāizbauda


Spiediens, kāds to nevar izturēt. Kādā konkrētā punktā tu jūties tik dusmīgs, tik savainots, tik apvainots, ka liekas, ka tā vairs nevar. Ir līdz kaklam, nav iespējams to vairāk paciests. Un tas no tiek. Manuprāt vismaz lielākā daļa kādreiz ir domājuši par pašnāvību, bet dažiem tā ir realitāte ar kuru jāsadzīvo. Daži ir pietiekoši vāji, lai tam pakļautos. Tas ir izmisuma solis.

Dzīvei ir jēga. Kur? Kāpēc? Kāda?

Ir jādzīvo, lai to saprastu, vai jādzīvo lai dzīvotu, vai jādzīvo, lai citiem būtu uz ko skatīties. Jāpiepilda savi sapņi vai jānodzeras ar draugiem un tad jāpiemin šī situācija ar smiekliem un draudzīgi zobošanos.

Kāpēc es dzīvoju? Es dzīvoju aiz ziņkārības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 12:32
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



CITĀTS(Marelle @ 02.04.2007 13:17) [snapback]1126381[/snapback]


Spiediens, kāds to nevar izturēt. Kādā konkrētā punktā tu jūties tik dusmīgs, tik savainots, tik apvainots, ka liekas, ka tā vairs nevar. Ir līdz kaklam, nav iespējams to vairāk paciests. Un tas no tiek. Manuprāt vismaz lielākā daļa kādreiz ir domājuši par pašnāvību, bet dažiem tā ir realitāte ar kuru jāsadzīvo. Daži ir pietiekoši vāji, lai tam pakļautos. Tas ir izmisuma solis.


Arī tad ja man būtu līdz kaklam un es to vairs nevarētu paciest nu nekad es nedomātu par tādu iespēju kā pašnāvību. Nu tas jau ir stulbi. Un vēl dzīves sākumā darīt sev galu? Viņš (kāds cilvēks) neizčakarē tikai sev visu dzīvi, bet arī apkārtējiem. Es saprotu, tad kad cilvēkam jau ir pie 70 viņš jau pats sev ir apnicis (pašam grūti pakustēties u.t.t.) viņš atvieglotu savas ciešanas un mocības izdarot pašnāvību. Bet arī tad es nekādu pašņāvību netaisītu. Dievs cilvēkam ir devis iespēju dzīvot, bet kā cilvēks viņu izmanto? Uztaisa pašnāvību! Cilvēki kuri ir izdarījuši pašnāvību viss nenonāk 6 debesīs, bet dotas taisnā ceļā uz elli!

Šo rakstu rediģēja RihardsScerredins: 02.04.2007 12:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 02.04.2007 12:35
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



Kā jau teicu, tas ir izmisuma solis un daži vienkārši ir pārāk vāji. Bet katram ir izvēle, tavējā ir dzīvot neskatoties ne uz ko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 12:37
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Manējā tiešām ir dzīvot neskatoties ne uz ko. Nepadoties arī tad, kad virsū nāk tās domas par pašnāvību (man personiski nekad nav nākušas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 03.04.2007 07:16
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Pagaidām mana dzīves jēga ir māksla un , laikam, tā arī paliks.
Doomājams, es sava mūža beigās palikšu traka. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 03.04.2007 07:36
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



CITĀTS(Soleisa @ 03.04.2007 08:16) [snapback]1126802[/snapback]

Pagaidām mana dzīves jēga ir māksla un , laikam, tā arī paliks.
Doomājams, es sava mūža beigās palikšu traka. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

manējā arī tikai piespiedu kārtā. un pa vidu maisās sports...

bet tā vai tā-es esmu par to laimīga jo man ir jēga dzīvot. un kamēr vien man ir šī mākslinieciski dīvainā apziņa, es jūtos daudz normālāk nekā bez tās.
un tieši šī neikdienišķā deva dīvainības man uz visiem tiem pasaules murgiem ļauj noskatīties bez raizēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 11.04.2007 16:02
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Man šajā konkrētajā brīdī šķiet, ka dzīves jēga ir... nodzīvot tā, lai beigās, tad, akd tu gulēsi uz nāves gultas un atskatīsies uz savu dzīvi, tev nebūtu nekas jānožēlo. Es nesaku, ka cilvēkam vienmēr ir jāizdara tā saucamās "pareizās" izvēles un ka nedrīkst kļūdīties. Nebūt nē. Es tikai saku, ka nedrīkst pieļaut tādas kļūdas, ka pēc tam visu dzīvi jāšausta sevi.
Es gribēju rakstīt vēl kaut ko, bet sapratu, ka tas īsti neattiecas uz pavediena tēmu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 14.04.2007 12:40
Raksts #35


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Dzīvei ir jēga? Nav ne jausmas. Iespējams, ka ir jau, ir..
Ja katrs potenciālais un arī nepotenciālais pašnāvnieks apsēstos un padomātu par to, tad ko tas dotu? Ha..

Pēdējā laikā mani māc doma, ka cilvēki ir tikai tāda dabas kļūda.. Un kādēļ gan dabas kļūdām būtu jādzīvo ar kaut kādu jēgu? Dižie zinātnieki ir izskaitļojuši, ka cilvēki izmirs. Gluži kā dinozauri, agrāk. Kādēļ gan cilvēka dzīvei būtu jāpiešķir kāda jēga? Kādēļ dzīvo čūskas? Vai arī tām ir sava dzīves jēga?

Varbūt mūsu dzīves jēga ir tāda pati kā dinozauriem? Izmirt un pēc tūkstošiem gadu, lai mūsu kaulus un ierīces atrod nākamie planētas iedzīvotāji? Viss sāksies atkal no gala, tikai sekas būs savādākas.

Dzīvo un neuzdod jautājumus par dzīvi. Liecies mierā, nedomā, cilvēk. Tu esi tikai marionete dabas priekšā. Tu apniksti, tevi izmetīs un tu tiksi otrreiz pārstrādāts. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja Emo.tional.: 14.04.2007 12:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 21.04.2007 19:56
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Dzīvei nav jēgas un nebūs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Tas ir mūžīgs, nebeidzams cikls, kas nekad nemainās, ja nu vienīgi cilvēki, kas tajā piedalās.
Dzīve ir bezjēdzīga un tā kā Dievs mums to ir devis, tad atliek vien dzīvot un ēēēēst. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Piekrītu Emo.tional. Gan jau mūsu suga kādreiz mirs. Tas ir nenoliedzami. Kādreiz izsīks ūdens resursi, mēs noslīksim savos mēslos, izkusīs ledāji un ozona slāņa vairs nebūs. Un visi nomirs. Protams, mums to nepiedzīvot tā kā varam mierīgi piekopt dzeršanu, izvirtības un ēēēšanūū. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Kā reiz kaut kur bija teikts, nāks Dievs un mūs visus savāks dzīvot Paradīzē. Bet tas tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Your~Reflection
iesūtīt 12.05.2007 18:57
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.07
Kur: Pa jumtiem...



CITĀTS
Dzīvei nav jēgas un nebūs.


WRONG! Dzīvei vienmēr ir bijusi jēga.

Mana dzīves jēga ir sasniegt visus savus iepriekš uzstādītos mērķus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 12.05.2007 20:58
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Jēga ir tik liela, ka mēs nespējam to apjēgt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 07.06.2007 13:27
Raksts #39


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



zīves jēga jau būtu lai padrītu pasaulē ko labu un atstāt tur savas pēdas, lai atrastu laimi savā un citu dzīvēs... bet cilvēki padara savu dzīvi sarežģītāku ar izglītibu, principiem un normām... cilvēks ir pārāk ziņkārīgs un alkatīgs, bet jādzīvo tolerancē, vienīgā lieta ko būtu jēga ievērot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 30.07.2007 19:31
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



mana dzīves jēga ir domāt, strādāt, darīt un vsp darīt to ko normāli cilvēki dara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 31.07.2007 11:22
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Nu mana dzives jega ir but laimigai!( paskaik es to vel neesmu sasniegusi!!!)
Vel izbaudit dzives labumus! Bet ja ta padoma, mana dzives jega ir bisku nozelojama!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 31.07.2007 17:56
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



Mīlēt citus un būt mīlētai!

zinu ka izklausās stulbi, bet manuprāt cilvēkam daudz nozīmē ja kāds viņu mīl
cilvēki nevarētu dzīvot bez mīlestības
tas ir zināms jau sen
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 31.07.2007 18:20
Raksts #43


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Mēs dzīvojam, jo kāds tā ir sagribējis.. mana dzīves jēga nav tā lieta ko izblāmēt internetā, bet ja godīgu es nezinu kāda tā ir.. Es dzīvoju, jo mīlu dzīvi tādu kāda tā ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Gesha_*
iesūtīt 10.10.2007 22:39
Raksts #44





Viesi




CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 20.12.2006 18:06) *
Dzīves jēga mainās katru brīdi, katru dienu. Jo mainās apstākļi, uztvere . Kad cilvēks ir tādā jocīgā stāvoklī - jeb, iemīlējies - tas ir vienīgais, kas sēž galvā. Un viss. Ja nē, tad ir daudz laika padomāt, pārdomāt un dzīvot savu dzīvi , nevis kaut pusi no tās - lielu daļu egoistiski aizņem otrs cilvēks, maitasgabals tāds.
Man - pagaidām - dzīves jēga ir panākt visu , ko vēlos .
Jā, jā, materiāliste , paldies.


A ko lai dara ja pats iisti nezin ko veelas. es nezinu savas dziives meerki. Man nav ne jausmas kas ir tas uz ko tiekties. ???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 14.10.2007 17:51
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
A ko lai dara ja pats iisti nezin ko veelas.


Nomirt.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 15.10.2007 09:45
Raksts #46


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Mana dzīves jēga? Hmm, atzīšos, ka ne vienu reizi vien ir par to domāts. Kaut kādi tādi episki mērķi ir dzīvot dzīvi pašu par sevi, tā, lai ir ko atcerēties, tā, lai netraucētu citiem utt. Varbūt, ka mans mērķis ir dzīvot skaisti. Un nevis tajā parastajā izskaistinātajā izpratnē, bet manā izpratnē par skaistumu. Citējot kādu slavenu domātāju un ciniķi: "You can live with dignity, but you can't day with it". So, ko tas nozīmē? Dzīvo un neuzdod jautājumus par to, kāpēc tu dzīvo, bet gan par to, kā tu to dari.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 22.12.2007 23:37
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Manuprāt tā ir uzkrāt garīgo pieredzi, veidot Dievam tīkamas atziņas un arī atstrādāt karmu...
Un manuprāt tas iespējams caur cilvēciskajām attiecībām un mīlestību (vārda plašākajā nozīmē)...

Noteikti tā nav iegūt "labu izglītību" un pavadīt mūžu pildot svešu maku, brīvos mirkļus veltot popkultūrai...

Varētu arī perfekcioniski teikt, ka dzīve jānodzīvo vienmēr rīkojoties pareizi un apgaroti, lai vēlāk nevarētu teikt, ka varēja/vajadzēja rīkoties labāk...

Šo rakstu rediģēja Dāvids: 22.12.2007 23:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.12.2007 14:32
Raksts #48


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nodzīvot dzīvi tā, lai vecumdienās, atceroties, kas un kā bijis, varētu bez kauna un pašpārmetumiem to atmiņās izdzīvot vēlreiz.

Es to neizdomāju. Tie ir kāda dižgara pārfrazēti vārdi, tikai es neatceros, kura.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_mersa_*
iesūtīt 27.12.2007 18:04
Raksts #49





Viesi




[color="#000000"][b]ta tad ... visi baigi runa par milestibu,par makslu.. bet tas taka ir tad ja runa par sevi.. bet jums nesķiet ka mes dzivojam kam lielakam neka tikai sev.Piemeram es neticu ka nomirstot vairs neka nav.. zini,zinu tas liekas neticami un ````i .. bet tur jau tas knifiņš-mes dzivojam,mirstam,ir lab cilveki,slikti cilveki,sliktajiem viss sliktais naak atpakal(east dzirdejushi par bumeranga efektu)un ari labais naak atpakal.. bet nav jau jadara labas lietas lai labais naak atpakalj -ir jadara taaka pasam sķiet pareizi.. tapat ka musdienas atzist tikai viena veida skaistumu..tapat ari atzist tikai viena veida labas un pareizas lietas..
Pēc manaam domam cilvekiem nevajadzetu buut tik egojistiskiem jeb dzivot lai citiem izpatikt.. ka jau te dazs labs raxtija ka gribetos izdariit pasnaviibu ..esmu par to domajusi-jo ir taa apnicis uztraukties par to ko citi domaas,vai ka dzives jegas..patiesam butu labak dzivot bezrupigi par to nedomajot ,jo cilveki par to tik daudz doma.. un vai zinaat jo vairaak doma un zin ,jo gruutak ir dzivot.. vnk jadzivo tik nost...(man viegli teiktt)
un runajot par milestibu vai kads vispar var izskaidrot kas tas ir?! jo es lidz sim vel nesmu sastapusi pat neko lidzigu...
taka tada istaka miletiba drosi vien pa tiesam gadaas tikai vienam,vai diviem no miljona... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
viss pareejais ir tikai iluzija varbut visa dzive ir viena liela iluzija... ?! njam cik cilveku tik viedoklju... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
un ka jusm liekas milestiba jamekle vai ta atnak pati... ?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 27.12.2007 18:19
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Manuprāt, galvenā dzīves doma ir pilnveidoties, līdz ar to arī jēga.
Dzīvot neziņā ir neaptverami sausi un garlaicīgi, taču piekrītu, ka daudzus tas dara laimīgus.
Mani tomēr ne. Citēšu lielisku rakstnieku ''Tu jau tagad zini pārāk daudz, lai būtu īsti laimīgs'', lūk, tā ir arī manā gadījumā.
Laime ir daudzpusīgs jēdziens - katram tā asociējas ar ko citu, tādēļ nevaru teikt, ka arī laimi nevar saukt par dzīves jēgu - var, man laime ir zināšanas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tātad, īsāk sakot, mana dzīves jēga ir pilnveidoties tiktāl, cik to spēs mans prāts, cik arī, protams, pagūšu, no nemirstība man nav dota. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 28.12.2007 00:49
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



CITĀTS(mersa @ 27.12.2007 18:04) *
[color="#000000"][b]ta tad ... visi baigi runa par milestibu,par makslu.. bet tas taka ir tad ja runa par sevi.. bet jums nesķiet ka mes dzivojam kam lielakam neka tikai sev.Piemeram es neticu ka nomirstot vairs neka nav.. zini,zinu tas liekas neticami un ````i .. bet tur jau tas knifiņš-mes dzivojam,mirstam,ir lab cilveki,slikti cilveki,sliktajiem viss sliktais naak atpakal(east dzirdejushi par bumeranga efektu)un ari labais naak atpakal.. bet nav jau jadara labas lietas lai labais naak atpakalj -ir jadara taaka pasam sķiet pareizi.. tapat ka musdienas atzist tikai viena veida skaistumu..tapat ari atzist tikai viena veida labas un pareizas lietas..
Pēc manaam domam cilvekiem nevajadzetu buut tik egojistiskiem jeb dzivot lai citiem izpatikt.. ka jau te dazs labs raxtija ka gribetos izdariit pasnaviibu ..esmu par to domajusi-jo ir taa apnicis uztraukties par to ko citi domaas,vai ka dzives jegas..patiesam butu labak dzivot bezrupigi par to nedomajot ,jo cilveki par to tik daudz doma.. un vai zinaat jo vairaak doma un zin ,jo gruutak ir dzivot.. vnk jadzivo tik nost...(man viegli teiktt)
un runajot par milestibu vai kads vispar var izskaidrot kas tas ir?! jo es lidz sim vel nesmu sastapusi pat neko lidzigu...
taka tada istaka miletiba drosi vien pa tiesam gadaas tikai vienam,vai diviem no miljona... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
viss pareejais ir tikai iluzija varbut visa dzive ir viena liela iluzija... ?! njam cik cilveku tik viedoklju... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
un ka jusm liekas milestiba jamekle vai ta atnak pati... ?!


Teksts par tikai 1 veida skaistumu bija trāpīgs...
Man šķiet, ka īsta mīlestība (pat starp cilvēkiem) ir daudz biežāk sastopama (pats pat esmu to no maliņas redzējis). (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Ilūzija ir tā "mīlestība", kas nāk līdzi vienīgajam atzītajam skaistumam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 28.12.2007 00:54
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



dzīves jēga ir laime.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 28.12.2007 20:01
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



dzives jega,laikam,ir ta ka mums vina ir dota lai mes to izbaudam-milam,priecajamies,macamies.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
chemical
iesūtīt 29.12.2007 16:38
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.07



dzives jeega katram ir atskjiriga un tikai tu pats kaadreiz to uzzinasi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 30.12.2007 01:08
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



CITĀTS(Narciss @ 04.02.2007 18:39) *
Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei. Parastā patiesība.

PIEKRĪTU!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 30.12.2007 14:41
Raksts #56


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Narciss @ 04.02.2007 18:39) *
Dzīves jēga pastāv tikai tad, kad ir ticība pēcnāves dzīvei.


Blēņas.
Es neticu pēcnāves dzīvei, neticu, ka pastāv nemirstīgā dvēsele.
Bet ticu, ka cilvēke dzīvei, eksistencei var būt jēga.
Cilvēks pats izvēlas, via nodzīvos dzīvi tukšā, bezjēdzīgi, vai dzīvos to jēgpilni.

Bet tās jēga ir šajā, nevis citā pasaulē, par kuru tu nezini, vai tā eksistē via ne, vai arī tajā, kur cilvēkam nav ļauts doties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 31.12.2007 21:08
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Dzemdē sarunājas dvīnīši:
- Vai Tu tici dzīvei pēc piedzimšanas?
- Bet no turienes vēl neviens nav atgriezies!

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 18:25
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nu lūk visi te saka, ka jā jā dzīvei ir jēga un izsaka savu viedokli, kas tad tā varētu būt.
Es zinu, es piekrītu Ir Mazās dzīves jēgas. Derīgas viena cilvēka eksistencei.

Bet mēs runājam par Lielo, Svarīgo dzīves jēgu, kas derētu visiem pasaules cilvēkiem. Tāda jēga, kuru izsakot visi, visi, visi pasaules cilvēki, visi tie biljoni un triljoni piekrītoši pamātu ar galvu un teiktu ''jā, tā ir dzīves jēga. man tā der.'' Piemēram, citi saka, ka laime ir dzīves jēga, ka dzīves jēga ir mīlestībā, bet es nepiekrītu. Tātad - nekā. Lielajai dzīves jēgai jāder visiem pasaules cilvēkiem.
Ja dzīves jēga būtu patiesi atrasta, tad pasaulē nebūtu neviena pašnāvnieka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.01.2008 18:48
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



sirds, tev ir zināma taisnība. tieši tādēl jau arī šis jautājums ir tik absurds

man šodien uznāca mirklīga fatālisma sajūta- ja nu man nav paredzēta tā zvaigzne ko tieši pirms gada izprātoju- tad mani dzīvei nav jēgas. es joprojām tā domāju. tikai pārējā laikā man absurdi liekas ka tā jau būs jo ctādi vnk nevar
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 04.01.2008 18:53
Raksts #60


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



To vai pastāv kaut kas pēc nāves joprojām neviens nezin.

Svarīgi ir izdomāt ko darīt dzīves laikā. - nevajag izniekot laiku domājot par to kas būs pēc nāves.

Vajag dzīvi izbaudīt ar mēru, nevajag uzvesties tā ka rītdienas nebūtu, vajag izplānot un pilnvērtīgi nodzīvot pēc iespējas ilgāk ņemot no dzīves visu ko tā piedāvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 04.01.2008 19:00
Raksts #61


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



CITĀTS(sirds1 @ 04.01.2008 18:25) *
Bet mēs runājam par Lielo, Svarīgo dzīves jēgu, kas derētu visiem pasaules cilvēkiem. Tāda jēga, kuru izsakot visi, visi, visi pasaules cilvēki, visi tie biljoni un triljoni piekrītoši pamātu ar galvu un teiktu ''jā, tā ir dzīves jēga. man tā der.'' Piemēram, citi saka, ka laime ir dzīves jēga, ka dzīves jēga ir mīlestībā, bet es nepiekrītu. Tātad - nekā. Lielajai dzīves jēgai jāder visiem pasaules cilvēkiem.
Ja dzīves jēga būtu patiesi atrasta, tad pasaulē nebūtu neviena pašnāvnieka.

Nekad nebūs tā, ka tas, kas vienam der, derēs arī VISIEM pārējiem. Tātad viena 'Lielā, Svarīgā' dzīves jēga, visiem pasaules iedzīvotājiem, ir pilnīgi neiespējama.
Un pašnāvības nav saistītas tikai ar dzīves jēgas trūkumu.

Man dzīves jēga ir sevis attīstīšanā. Tieksmē būt arvien labākam, spēcīgākam cilvēkam. Sapņu izdzīvošanā. utt. daudz, jā,mazas jēgas, jo ikviens cilvēks būtībā ir mazs uz visas pasaules fona, taču lielais veselums sastāv no mazām daļām.

Šo rakstu rediģēja Nadīna: 04.01.2008 19:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 19:07
Raksts #62


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nu tad kāda jēga vispār no šīs diskusijas ko?

Visi pašnāvnieki, kurus es esmu pazinuši ir sūdzējušies par to, ka viņu dzīvei nav jēgas. Ja būtu šī Lielā dzīves jēga, tad visi, kuru plecus saliekušas problēmas, izslietos un pasmaidītu ''Bet manai dzīvei ir jēga! Es tikšu tam pāri''. Tas būtu kā iedvesmas avots visiem strupceļā iedzītajiem.
Galu galā mēs izbeidzam savu dzīvi, jo mēs vairs nejūtam nekādu stimulu un jēgu, lai dzīvotu tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 04.01.2008 19:23
Raksts #63


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



CITĀTS(Eriette @ 20.12.2006 17:25) *
Tava dzīves jēga? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Protams, ideja kā tāda par 'Lielo' dzīves jēgu nav slikta, atrisinātu daudzas problēmas, taču tas ir pilnīgi neiespējami.
Par pašnāvniekiem arī šeit nav īstā vieta diskusijai, jo sanāk pilnīgs offtopiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 19:30
Raksts #64


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




un... vai tāda vispār ir?

Jā, tā gan.
Jāatzīst man mazliet vienalga par šo Lielo dzīves jēgu. Nezinu, bet kāpēc, bet prātā iešāvās doma, ka jēga varētu būt tajā, ka mēs dzīvojam. Dzīvība ir brīnums.
Bet es nezinu... patiesi nezinu...
Es tikai ieminējos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
seal
iesūtīt 25.01.2008 21:50
Raksts #65


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: precīzi pirms 200 gadiem vietu, kur dzīvoju, sauca - Bleichpfortenstrasse



Dzīves jēga.
hmm. Katram cilvēkam tā ir savādāka.
Man tā ir pašizpausme.
Un ja cilvēkam ir jēga dzīvot, tad viņam ir vēlēšanās savā dzīvē kaut ko iegūt, kaut ko izbaudīt, vai vienkārši dzīvot.
Tā arī ir dzīves jēga[manā uztverē] - dzīvot, ar mērķi, kuru gribi saniegt.
Lai arī kas tas būtu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 29.02.2008 16:57
Raksts #66


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



Priecāties.
Es dzīvoju, lai neko nenožēlotu.
Varbūt impulsīvi un pārāk vienkārši, taču tā, pa īstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 29.02.2008 17:00
Raksts #67


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Lasīju grāmatu par Budu [ļoti interesē tādas grāmatas] un tur ļoti skaidri bija rakstīts un varēja saprast, ka viņu reliģijā dzīves laime ir atrast pilnīgu laimi.
Jāsaka, ka piekrītu. Laime tas ir viss uz ko tiecamies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Jolanta_*_*
iesūtīt 30.03.2008 19:01
Raksts #68





Viesi




Ja cilveeki dziljaak izprastu reinkarnaacijas likumu, tad buutu vieglaak saprast dziives jeegu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 30.03.2008 19:11
Raksts #69


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Mana dzīves jēga pamatā ir būt stipram. Neļaut, lai tevi ietekmē vienkārši ikdienas notikumi un nesabrukt arī pēc smagākiem triecieniem.
Ja nerunājam par tik no taustāmās dzīves attālinātām lietām, tad svarīgi ir pašizpausties, dzīvot dzīvi tā, lai būtu ko atcerēties. Pat ja tas nenozīmē konstantu laimi un prieku. Visam jābūt samērīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
marsietis
iesūtīt 05.04.2008 14:29
Raksts #70


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08



dzīves jēga - baroties, vairoties...tikai mēs esam pārlieku gudri lai to apjēgtu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 18.05.2008 19:03
Raksts #71


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



manas dzīves jēga ir mīlestība
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 06.08.2008 15:21
Raksts #72


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Mana dzīves jēga ir:
1. izbaudīt dzīvi
2. cītīgi mācīties un iegūt izglītību un sakārtotu dz'vi
3. mīlestība
4. draudz;iba
5. prieki, izklaides un jautrības ar draudzenēm
6. nedomāt ik nepar ko!!!
7.( septiņas labas lietas, nu patiesībā maģiskas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )mērķis pierādīt ko es varu sasniegt!
Visam jābūt samērīgi. Lai izprastu laimi ir jābūt arī kādam kritienam ,kā saka nelaimei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 10.08.2008 21:12
Raksts #73


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Es gribu izbaudīt savu dzīvi. Iegūt pieredzi, adrealīna un drošības sajūtu... Mans mērķis ir, lai man vienmēr būtu mērķis, priekš kā dzīvot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 28.06.2009 12:44
Raksts #74


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Hmm. It kā [atgādinu - IT KĀ] cilvēki dzīves jēgu redz pirms nāves. Kad biju mazāka, un par to prasīju [(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ] mamma teica ka tāds ir cilvēka dzīves jautājums... Ņu nezinu, nezinu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)



Šo rakstu rediģēja anninja: 28.06.2009 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 28.06.2009 12:54
Raksts #75


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Dzīves jēga ir:
1. saglabāt savu eksistenci;
2. padarīt savu eksistenci pēc iespējas patīkamāku.

Viss pārējais izriet vai ir pakārtots šīm 2 pamatlietām... un nekādas `Lielās Jēgas` vai `Noslēpuma` tur apakšā nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 01.07.2009 20:28
Raksts #76


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



mīlēt?
nekas nozīmīgāks jau laikam nemaz nav. Jo mīlēt var visu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HippieGirl
iesūtīt 05.01.2010 00:55
Raksts #77


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.09
Kur: Kaut kur starp sapņiem un realitāti.



mana dzīves jēga ir dzīvot laimīgi nevis tikai eksistēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 05.01.2010 02:17
Raksts #78


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Var jau būt, ka es vēl daudz ko nesaprotu no dzīves, bet man šķiet, ka katram cilvēkam ir sava dzīves jēga. Manējā, vismāz man tā tagad, pagaidām šķiet, ir mīlēt pat tad, ja nesaņemu neko pretī, dalīties ar savu prieku, savu dzīves skatījumu ar tiem, kam kas man mīļi un kuriem es mīļa, to make a difference, un, kad manis vairs nebūs, tie citie atminētos mani ar labu un to mīļumu, ko es viņiem dāvāju un viņi varētu to davāt citiem.
Jebkam jēgu mēs piešķiram katrs pats vai pieņem tās jēgas, kuras piešķīruši citi.

Kaut kā tā...


Šo rakstu rediģēja Andromeda: 05.01.2010 02:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.03.2010 22:37
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Par iepriekšējiem komentāriem, kuros tika meklēta tā saucamā "Lielā dzīves jēga" - gribētos komentēt, ka tas, ja cilvēkam - pašnāvniekam pateiktu, kāda ir viņa dzīves jēga, nebūt nenozīmē, ka tas viņam palīdzētu. Kaut ko atrast un saprast ir divas dažādas lietas. Un vispirms ir jāsaprot pašam sevi un tad jāmeklē jēga, citādi iznāk tā, ka tiek meklēts kas tāds, kas nemaz nav.... Tā kā viss ir tikai mūsu galvās. Kā vēsta sens teiciens - patiesībā ir tevī un tā ir vislielākā muļķība to meklēt kur citur. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

No savas puses vēlos piebilst arī to, ka, manuprāt, tās ir pilnīgas muļķības, ka tad, ja es neticu pēcnāves dzīvei (t.i. neticu vispār nekam, jā, jā, arī sev neticu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ), ka tad jēga vispār nevar būt nekāda. Protams, ka tāda ir. Viss ir pakārtots domāšanai un pasaules uztverei. Un kā te izskanēja iepriekš, ikviens var atrast savu "mazo dzīves jēgu". Kaut gan, man jau šķiet, ka mums kā homo sapiens zīdītāju sugai ir viena abstrakta formula, pēc kuras tiecas mūsu sugas būtība, tikai katram indivīdam ir pašam savs dzīves ceļš, tāpēc arī katram tas ir citādāk, kā šīs tieksmes tiek piepildītas un īstenotas (un tās, kā es sapratu, tad arī šeit tiek dēvētas par "mazajām dzīves jēgām").
Manuprāt, pietiekoši daudz izsaka Dumidora vārdi:
"Manis šeit nebūs tikai tad, kad šeit vairs nebūs nevienas man uzticīgas dvēseles." jeb pārfrāzējot, katra cilvēka būtība dzīvos tik ilgi, kamēr viņu atcerēsies.

Tā kā - varu vien piedāvāt savu visai abstrakto dzīves jēgas definīciju, kas, manuprāt, ir diezgan vispārīga:
1. Atrast savu dzīves īpašvektoru;
2. Izpildīt pienākumu pret savu sugu;
3. Pildot abus iepriekšējos punktus, būt laimīgam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 04.09.2010 19:09
Raksts #80


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Nezinu īsti vai tā ir dzīves jēga, bet es dzīvoju tā, lai nodzīvotu dzīvi godam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 22:25