Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ambrāža - kas viņa īsti ir...?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Buglis
Kas ir Ambrāža? Burvestību ministra upuris, varas kāra monstre vai varbūt kas cits... Kā tu domā? huh.gif Vispār man liekas ka viņu ir iespaidojuši abi faktori un vēl daudzi citi.
-=RonS=-
Nu manuprāt viņa vienkārši ir savam darbam uzticīgs cilvēks. Viņa bija šitik barga jo tiešām domāja ka Harijs melo un mēģina ar Dumidoru kopā gāzt Fadžu. Bet man kaut kā neticas ka viņa pēc tā kad visi saprata ka Voldemorts tiešām ir atgriezies mēģinātu vēl kaut ko tādu pasākt grin.gif
Gerts
Drīzāk varas kāra monstre!!! :blink:
Immortal
getlost.gif Slima, veca, iedomīga, ļauna uzpūtene... kurš idiots iņu burvestību ministrijā vispār ielaida???
...Zanish...
Lai kas arii vinja buutu vinja nav laba. getlost.gif Un labu nodomu vadiita arii vinja nav. getlost.gif
aFēra
CITĀTS(Immortal @ 08.07.2004 13:06)
getlost.gif Slima, veca, iedomīga, ļauna uzpūtene... kurš idiots iņu burvestību ministrijā vispār ielaida???

Vari lasīt pa burtam vien - Kornēlijs Fadžs, or viņu pierunāja - Lūcijs Malfojs
Shadowstalker
Viņa ir uzticīga Ministrijai, bet laba viņa nav. Viņa uzsūtīja atprātotājus un darīja visādas slimas lietas tikai pārliecības dēļ. Un daudzd ko darīja bez Ministrijas ziņas, tā kā par to uzticību var šaubītes. Viņa gan gribēja labāk, bet sanāca vēl sliktāk...
Grēkmeistars
Viņa man šķiet ļoti ļauna, varbūt pat nāvēde... unsure.gif Tas kā viņā lika skribelēt Harijam uz rokas "es nedrīkstu melot" parāda to, ka viņa ir nepielūdzama, negribētos būt viņas meitai unsure.gif
Mīnusiņš
Visu slikto īpašību apvienojums vienā cilvēkā. devil.gif
birdman
vienkārši pārāk varaskāra un pārņemta ar savu darbu nekas cits
Winged
Man liekas, ka vinja ir tāds cilvēks, kas pakljaujas tajā brīdī noteicoshajam! Ja visi(daudz) saka, ka Dumidors melo, tad arī vinja tā saka,un ar visu sirdi(ja nu vinjai tada ir) megina situāciju padar't vēl sliktāku!!!!! silent.gif
Megafix
Viņa ir burvestību ministrijas vergs. Monstrs
hermione-9
Jā man liekas ka Fadžs viņu nosūtija, tāpēc ka viņam nepatika dumidors!!
Es personīgi uzskatu ka vina ir rupja un nesimpātiska dāmīte(ar daudz gredzeniem)!!!
miliga-100
Man liekas ka Ambraža ir normala meitene(novecojusi meitene)!
Varbūt vecāki viņu ir uzaudzinājuši tik cietsirdigu, varbūt Fadžs viņu tā izmācija,es nezinu.
Fadžam noteikti nepatika Dumidors tāpēc viņš nosūtija ambražu, jo viņs zināja ka viņa ir tāda cietsirdīga, un visus izrīkos pēc sava prāta!
Bet varbūt ir savādāk...
Siri
Viņa vienkārši ir gribējusi būt paraugdarbiniece Fādža acīs,un palikt savā cienījamajā amatā,tāpēc pildīja ikvienu Burvestību Ministra rīkojumu,un piekrita katram viņa vārdam. Sava viedokļa viņai nav bijis,viņa dzīvoja ar Fādža galvu uz pleciem... mazliet nesaprotama man ir viņas ciestirdība un kaut kāda uzēšanās uz Hariju huh.gif Piemēram,ar to rakstīšanu "Es nekad vairs neteikšu melus" ... mjā,tur tiešām kaut kas nav kārtībā.Apsveru domu,ka tāds varētu būt ministra rīkojums-lai "pārmācītu" Hariju,un viņš beigtu nemitīgi stāstīt vienus un tos pašus melus pa labi un pa kreisi.Bet nu,varbūt arī viņa augusi ģimenē,kas nesniedza viņai rūpes un pietiekamu mīlestību,varbūt arī tāpēc viņā iesējās tāda "melna cietsirdības sēkla " :blink:
Vispārībā gan uzskatu,ka lielākā vaina tur ir Fādžam.Jo viņš,aka burvestību ministrs arī dod rīkojumus atprātotājiem ( tikai nez vai tie viņam klausa) un saviem padotajiem... Tas ir tikai loģiski,ka ja gribi palikt savā amatā tef neiebilstot jāpilda visas pavēles wink.gif
Idril
Manuprāt viņa ir piekasīga, ļoti tuva ministram, varas kāra visnotaļ jo kā citādāk lai izskaidro viņas maniakālo izturēšanos pret skolniekiem? es ļoti priecājo kad Freds un Džordžs sadeva viņai sutu! Kā viņa atļāva skolēnus pērt! Varaskāra, riebīga večiņa turklāt diezgan neattapīga! zinnu ka pēc morāles likumiem nevajadzētu priecāties par to kas ar viņu notika bet godīgi sakot viņa saņēma ko pelnījusi!
Mēnestiņš
Necitēšu Siriusu, bet pilnībā viņam piekrītu!!! Par Ambrāžu neko labu noteikti nevar pateikt, bet tagad, tā objektīvi spriežot, man viņas ir žēl, jo acīmredzot viņai nav ģimenes, ko mīlēt, droši vien bērni riebjas, jo vienkārši pašai tādu nav... Viņas dzīves moto varētu būt- mīlā un karā visi līdzekļi labi jeb mērķis attaisno līdzekļus. Tāda ir mana doma. Noteikti arī Fadžam šajā visā ir teikšana. Ko var zināt- varbūt Ambrāža pat bija iemīlējusies viņā, un Fadžs bija kā autoritāte... Nevar zināt.
morticia
ambrāža manupraat nemaz nebija tik slikta.... nu labi bija... bet buutiibaa es arii domaaju ka vinja vnk ir stingra uchene...
Laupītājmeitēns Ronja
Ambrāža ir līdz riebumam uzticīga minisrijai, un viņa tā grib izpatikt Fadžam ka dara visu iespējamo. Taču tas viņai vairs neko nedos.Tā!!!
Aziz
Tipiska oportūniste! Man šķiet, ka viņa vienkārši izvēlējās Fadžu, jo viņa rokās ir vairāk varas, un viņi abi ir pienācīgi varaskāri, lai mestos uz vienu roku whistling.gif
grapefruit
Man ir žēl visus šadus cilvēkus, laikam jau viņiem dzivē iet ļoti grūti, tikai ārēji viņi liekas stipri un nesatricināmi, iekšā slēpjas ilgus gadus uzkrāts rūgtums un bēdas unsure.gif
Ambrāža dzīvē neredz neko citu, kā vien karjeru, visticamāk, ka viņi nav daudz draugu un neticās, ka būtu kāds sirdsdarugs, privātās dzīves viņai nav, vai ir iespējams iedomāties, cik tukša un bezjēdzīga šādam cilvēkam liekas dzīve??? sad.gif crying.gif
aFēra
Man ir tāds jautājums: vai Ambrāža nevarētu būt pārvērsts krupis? :blink:
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Kurpiite @ 08.10.2004 18:07)
Man ir tāds jautājums: vai Ambrāža nevarētu būt pārvērsts krupis? :blink:

Ē ... kas tad TĀDU būtu bučojis??? laughing.gif Un prinči arī vairs nav tik biežhi sastopami ... tongue.gif

vienīgā ideja, kā var krupis kļūt par cilvēku....
Džea
es domaju ka varaskars monstrs kurs to vien grib ka citiem launu kaudgan navedis vinja nav two_handed.gif
minta
varbuut ambraazha bija pat naaveede, tachu shaubos, jo vienkaarshi izskatiijaas, ka vinja taapat kaa persijs ir taa samiileejushies tajaas labajaas darba vietas kas vinjiem ir , ka vinji tic katram fadzh-burvestiibas ministra vaardam
aivvv/troll dream walker
oteikti nepiekriitu viedoklim par to ka vinna to visu dariiusi fadzza uzdevumaa jo tam ir pretpieraadiijumi graamataa tajaa vietaa kad vinna saka ko fadzzs neuzzinas tas vinnu nesaapinaas vinnai ir arii savs viedoklis turklaat lloti stabiils jo vinna nosuutiija atpraatotaajus uzbrukt harijam...
tacc ar veertiibu sisteemu vinnai kautkas nav galiigi kaartiibaa un novirzes arii netruukst vinnai vajadzeetu doties uz mango diedniicu unv ajadzeeja jau pirms vinnu saguustiija kentauri...
maksligais_intelekts*
Ļauna varaskāra Ministrijas upure grin.gif

Manuprāt viņa jau pēč dabas ir tāda bišhku padebiiila huh.gif nu tāda dīvajna un cietsirdiga.Patik ieriebt huh.gif un vajag taksh kāu,kur pazpīdzināt.UN te pēkšņi uzrodas Hariijs w00t.gif par °,kuru ministrija vien gvelž cik viņs melīgs,iedomīgs un varaskaaars tt. wacko_a.gif
Ambrāžaj paveras ideala iespēja w00t.gif
Victor Krum
CITĀTS(morticia @ 10.09.2004 15:36)
ambrāža manupraat nemaz nebija tik slikta.... nu labi bija... bet buutiibaa es arii domaaju ka vinja vnk ir stingra uchene...

nu ja, vai tad uzsuutiit atpraatotaajus cilveekam ar nodomu vinju nogalinaat ir slikti? ne taksh
un likt ar savaam asiniim rakstiit uz papiira ar vai tad ir slikti? nekaadaa gadiijumaa. Tas ir tikai normaali...

lolisms getlost.gif

es dauz ko atdotu lai redzeetu kaa tu savas domas mainiitu peec tam kad tas viss buutu noticis ar tevi wink.gif
Shadowstalker
CITĀTS(morticia @ 10.09.2004 16:36)
ambrāža manupraat nemaz nebija tik slikta.... nu labi bija... bet buutiibaa es arii domaaju ka vinja vnk ir stingra uchene...

Tā nav stingra skolotāja, kas tā vienkārši terorizē bērnus. Stingra skolotāja piemērs ir Strups. Viņš par viņiem var ņirgāties, var lamāt, bet galu galā viņi kaut ko iemācīesies. Un pēc tam būs viņam pateicīgi.
Daimorte
Teiksu taa Ambraaza ir baigaa govs lai man nepieliktu procentus smile.gif
aivvv/troll dream walker
godiigi sakot maaciibu zinnaa tiessaam var piekrist ka ambraazza ir vienkarssi nnoti stingra skolotaaja nav jaaskataas ko vinna maaca tas nav svariigi vienkaarssi peetot no skolotaajas aspekta un veel anglijaa kuraa tikai pirms neilga laika valsts skolaas aizliedza miesas sodus privaatskolaas veel daudzviet tas ir atllauts taa vienkaarssi ir maaciissanas metode....
Shadowgirl
Man liekas,ka Ambraaza vareetu buut liela Voldemorta pieluudzeja,jo vinjai taapat kaa vOldemortam nepatiik Dumidors un vinja censhas nodariit ljaunu Harijam. getlost.gif
Lussy
Manuprāt Ambrāža ir vnk cilvēks...šaubos vai kas saistīts ar melno maģiju vai kaut kā tā...Nu katrā ziņā domāju, ka nekā saistīta ar Voldiju viņā nav...drīzāk jau viņa ir safanojusies par Fadžu un tas šamējajai ieborējis dažādus pekstiņus par Dumidoru un co. Nu manas domas....
lil`skater
Ambraazha negluzhi ir naaveede, bet nekas labs vinai nav! Vina domaa tikai kaa vinai buus labaak un vispaar cik netaisniigi vina izturas pret Grifidoriem un vinas peecstundas apkopojot sho visu vinja ir ````!
Nemriona
ķerta vecene ar noslieci varmācību mace.gif Mans ieteikums: ēd mazāk štopkūkas wink.gif
taurenis
Ambraza varetu but Voldemorts, navedis, Lucijs Malfojs UN TADA GARA.. yahoo_a.gif w00t.gif
vINA IENIAST HARIJU, KAS LIEK DOMAT PAR TO KA VINA VARETU BUT VOLDEMORTA LABA ROKA

CITĀTS(Uldis @ 13.06.2005 14:40)
Viņai tāds raksturs, jo viņa ir vecmeita grin.gif
*

HAHA
Subjektiņš
manuprāt viņa ir slepena voldemorta pielūdzēja:( tas ko viņa izdarīja harijam... dwarf_a.gif
elliitee
Viņai droši vien nav pašai sava viedokļa, tāpēc viņa pakļaujas un cenšas izdabāt stiprākajiem.
šausmiņa
Doloresa Ambrāža / Doloress Umbridge

varaskāra ragana, kura sev vēlamo iegūst tieši ministrijas degungalā. pat pēc fadža aiziešanas no ministra amata, ambrāža joprojām darbojās ministri'jā. ko vēl viņa izdomās nav zināms. tikai cūkkārpā viņa kāju vairs nespers nekad. kentauri viņu ir smācījuši ilgam laikam.
Black Rose
monstrs ar masku
betty
Viņa ir forša, turklāt, ne viņas vaina, ka ne Harijs, ne citi viņu nesaprata. grin.gif Ambrāža ir sieviete, kura visos saskata pakalpiņus.
Elony
Ambrāža noteikti ir varaskāra, bet par monstru es viņu nesauktu. Viņu var tīri labi salīdzināt ar Tārpasti - abi alka stiprus un varenus draugus. Tārpastis tos atrada Laupītājos, bet vēlāk - Voldemortā. Ambrāža savukārt pieslējās Fadžam. Viņai piemīt zināma deva drosmes un ļaunuma, taču ne gudrības un attapības, viņa arī slikti izprot apstākļus. Tas viss liedza viņai pašai būt pastāvīgai personai, ieņmet kādu amatu, kur viņa pati ir noteicēja, tāpēc viņa spēj strādāt tikai par palīdzi. Savā varaskārē viņa spēja uzkalpoties par pirmo ministra palīdzi, taču tie arī ir viņas griesti. Arī darbojoties Cūkkārpā viņa pirmāmkārtām bija un palika ministra palīdze. Ambrāža zināja, ka, ja kritīs ministrs arī viņa zaudēs savu amatu, tādēļ darīja visu, lai aizstāvētu Fadžu.

Mans rezumējusms - Ambrāža ir psihopātisks varakārs pakalpiņš ar dziļu neizpratni par apkārtējo pasauli.

Interisanti, ka gan Fadžu, gan Ambrāžu mēdz aprakstīt kā krupjus. Kāde te saistība? smile.gif
gabriell
Man šķiet ka viņa ir kautkāda ministra palīdze, lai gan vai tad viņa neskaitās pazudusi? Kentauri viņu taču aiznesa!
Annell
AAhhh... Dzīvē ir vēl briesmīgāki cilvēki, tikai tiem nav zižļu un varas... Ambrāža, manuprāt, patiešām domāja, ka Harijs melo un mēģina gāzt Fadžu. Tā pat kā lielais vairums pārējo cilvēku. Un asinskāra viņa bija - nedaudz. Es arī varētu būt asinskāra lielās dusmās...
ČoČanga
CITĀTS(Buglis @ 08.07.2004 11:34) *
Kas ir Ambrāža? Burvestību ministra upuris, varas kāra monstre vai varbūt kas cits... Kā tu domā? huh.gif Vispār man liekas ka viņu ir iespaidojuši abi faktori un vēl daudzi citi.

Viņa IR varas kāra monstre, tāpat kā Voldemorts. Vēl viņa ir resna, veca, neglīta vecene, kura to vien ti kgrib kā izsviest no skolas pēc iespējas vairāk skolotāju un arī Dumidoru!
chemical
CITĀTS(gabriell @ 15.07.2007 19:13) *
Man šķiet ka viņa ir kautkāda ministra palīdze, lai gan vai tad viņa neskaitās pazudusi? Kentauri viņu taču aiznesa!

5. grāmatas beigās bija redzama neliela ainiņa ar viņu (grāmatā protams) kur viņa aizgāja(precīzāk sakot tika patriekta) no skolas. Un 6.grāmatā tiek darīts zināms ka viņa vēl joprojām ir ministrijā. Tā, lūk.
Par tēmu - Ambrāža bija sieviete kurai patika redzēt ciešanas. Vismaz man tā atmiņā iespiedies. Viņa ir vienkārši ļauna.. neko citu pateikt nevaru.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!