Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Profesore Sibilla Trilonija
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Siri
Nu tā...
Mani jau sen nomok pāris jautājumu....
VAI TRILONIJA IR VAI NAV VILTVĀRDE?
Pieņemts uzskatīt,ka viņa izteikusi īstos pareģojumus tikai divas reizes....Bet kā tad ar Nevila krūzi?Un Lavenderas trusi.Varbūt viņa nevis baidijās ,ka viņas trusis nomirs,bet gan baidijās kādu dienu UZZINĀT ka viņa nav...Un Hermione tiešām aizgāja...Un,visbeidzot,Harijs...Mīļie cilvēki,tikai nesakiet,ka nezināt ko mūsu dārgā Roulinga izdarīs ar Hariju 7. grāmatas beigās...Un viņš ir redzējis Baigo-Siriusu...

Un tagad par Ronu.Varbūt toreiz viņš izteica īstu pareģojumu:Negaidīts mantojums,bagātība.Vai tad mēs nezinām kam Siriuss pēc n...nā...nāves atstās savu mantību?Un ka Harijs varbūt strādās ministrijā...Viņš taču grib kļūt par auroru,ne?

Es īsti nezinu...ko domājiet Jūs?
Zuz
Pārvietots uz HP forumu.
keita
vareetu jau buut ka tie ir iisti pareggojumi, bet var buut arii sagadiissanaas(tie divi pareggojumi token bija iisti)
rowzee
Bija iisti gan tie divi transa staavoklii izteiktie, gan tie dazhi nenoziimiigie. Es uzskatu, ka vinja nav viltvaarde, tachu dazhreiz, kaa vinja pati saka, ieksheejaa acs aizmiglojas, un neko nevar paregjot un saak muldeet kaut ko par naaves briesmaam wink.gif
Alish
Tas ka Trilonija ir reģe ir noteikti:
1. Viņas vecmāmiņa bija izcila un pazīstama reģe
2. Viņa pareģoja divus pareģojumus

Par tasīti un pārējiem pareģojumiem man grūti spriest...
Pirlipete
Paskatoties uzlempi,jums nebūtu skaidrs,ka tā tasīte tūlīt tiks nomesta?Un skolotāji savā starpā jau ar apspriež skolēnus!Nevils vēl tāds īpašs gadījums...Par trusi...Hermione pietiekami skaidri apgāza Trilonijas teikto.Par to Baigo..Tie bija vieni no viņas murgiem par nāvi..vienkārši sakritība.Manuprāt, viņa nav īsta reģe..Viņai no Vecmammas nav tikušas varen daudz asinis,bet daļa jau ir..Tādēļ viņa spēja izteikt,šos 2 tiešām vērtīgos pareģojumus.Pārējie bija tikai meli,kurus var pielīdzināt jebkurai situācijai.Varbūt viņa pati nedomāja,ka melo..Pati tik pārliecināta,ka tāda dižā reģe ir...Pati sev to iestāstījusi..Un tad jauc iedomas ar pareģojumu!
Goldberry
<Pavediens paarvietots uz sadalju Personaazhu lietas>


Es teiktu ka vinja nav viltvaarde - vismaz shi vaarda tiehsjaaa noziimee grin.gif Es domaaju ka vinja pati tic ka ir paties paregje un liidz ar to tehniski iznaak vinja nav viltvaarde vienkaarshi mazliet sadomaajusies pusparegje.
Kaut kaadi talanta uzplaiskniijumi vinjai ir vieniigais vinja pati vinjus neatziist wink.gif

Visaa visumaa mans vidoklis sakriit ar Pilripeti blush.gif
rowzee
Vispaar jau regje bija vinjas vecvecmaate (vai varbuut vecvecvecmaate), shii daavana meedz paraadiities ik peec 3 paaudzeem..
Eridāna
Kaut kādas pareģa spējas jau viņai ir, ņemot vērā tos divus pareģojumus, taču pārējie, manuprāt ir īstākā haļava! Piekrītu Pirlipetei par to Nevila splēsto tasīti, visi taču zin, ka viņš ir nenormāli neveikls un kad satraucas, tad vispār... Par to trusi...tas man liekas ir kā ar horoskopiem, izlasi un tad it kā pielāgo to savai situācijai... Baigais...varbūt tiešām tajā tasītē tas tējas kumšķis izskatījās pēc Baigā, kas gan liekas maz ticams...
Overlord
Viņa ir kautkāda puspareģe. Tomēr gluži viltvārde ne, jo tad vispār neizteiktu nevienu pareizu pareģojumu
Atlanta
Viņa nav viltvaarde tikai pati to neapzinaas jo viņa jau nezina ka izdariijusi tos divus pareģojumus....un viņa izliekas ka visu zin un tamliidziigi patiesiibaa min uz labu laimi vai arii uzkluupot cilveekiem ar vaaju raksturu taadam kaa Nevilam par to kruuziiti peec manaam domaam...
Zuz
Vinja ir kaut kaads mutants. Varbuut vinjaa kaut kur dzilji sleepjas kaut kaadas mistiskas speejas, bet taa vispaar vinja nav nekaada dizhaa paregje. Vispaar varbuut tie pareizie paregjojumi bija tikai paaris veiksmiigi mineejumi no daudzajiem. Nav jau gruti atrast kaad graamatu (it iipashi burvju pasaulee) kur buutu raxtits kaa kaut ko dizhu saskatit kafijas bviezumos un to maaciit beerniem. Nu es gan apshaubu vinjas isstas paregjes speejas.
morticia
es nedomāju ka viņa ir viltvārde. viņa vnk daudz ko arī pārspīlē, bet viltvārde viņa nav. wink.gif
aicha
Viņai ir kaut kādas pareģošanas spējas taču tās ir ļoti vājās. Varbūt īstos pareģojumus viņa izteica kādā savas "izcilās iekšējas acs" apskaidrības brīdī. grin.gif
Magonīte
Nu es īsti nezinu. Ir atšķirība sarp to, kā viņa pateica tos divus pareģojumus un pārējos. Pie tam, ja tic Trilonijas spējām, tad nevar ticēt Rona jokiem, jo galu galā Trilonija tur saskatīja pavisam ko citu. Starp citu viņa teica, trešā gada beigās Harijs būs beigts.
Mēnestiņš
Viņa ir teikusi daudz ko, taču maz kas ir piepildījies- to mēs zinām visi. Ir zināms arī fakts, ka 2 viņas pareģojumi ir īsti un piepildījušies par visiem 100%. Mans subjektīvais viedoklis- viņā rit reģes asinis,taču tā īsti jau viņa nav tāda. Varbūt nepietiekami attīstīta iekšējā acs???? Šķiet, ka viņai kopš bērnības ir borēts galvā- viņai jāturpina dzimtas tradīcijas! Varbūt pat bērnīb;a kāds viņu izsmējis par nekam nederīgiem pareģojumiem. Un kur tāds nabaga cilvēx var likties? Skaidra lieta, ka jāpierāda visai pasaulei savas spējas!!!!! smile.gif smile.gif smile.gif
Marija
Manuprāt- viņā ir kāds noslēpums. It kā ir reģe, it kā nav, bet varbūt Roulinga kaut ko ieplānojusi šim gadījumam? :blink:
Daimorte
nu par nevilu vareeja uzmineet jo vina naeveiklums ir izdaudzinaats par trusi nezinu (varuut pati nomusiija) un tie divi paregojumi ir taakaaq par maz prieks 14 gadiem.
fishbone
Pareiz, ka mele! tik daudz nepareizu paregjojumu es neesmu izteikusi savaa muuzhaa cik shii 2nedeeljaas!
me...
harry
Es uzskatu, ka viņa ir pilnīga viltvārde.
Torins Ozolvairogs
Es teiktu ka viņa ir pa pusei reģe pa pusei viltvārde. whistling.gif
kakulaatorzzz
man shkjiet ka vinjai taas speejas uznaak tikai tad kad vinja savaa tornii
saaelpojaas '' zaaliites '' un tad nu tik iet valjaaa grin.gif
bet es domaaju ka vinjai ir kaadas arii apsleeptas speejas, lai gan vinja par taam
neka nezina
es domaaju ka vinja veel paaris reizes izteiks interesantus un patiesus paregjojumus


sibilla kicks asss
grapefruit
lasot hp graamatas trilonija paraadiita kaa gauzhi vaaja skolotaaja huh.gif es nesaprotu kaadeelj dumidors lauj vinjai maaciit? varbuut vinjsh grib triloniju patureet tuvumaa sakaraa ar vinjas paregjoshanas speejaam? vai varbuut vinjsh uzskata ka trilonija maaca labi?
mērfija
nezinu gan bet kurss gan izprot roulingas fantaaziju... grin.gif
saulove
Trilonija nav laba skolotāja un neteiktu ka arī Firencī tāds būtu. Vispār pareģošanas priekšmets ir ļoti nenoderīgs. Pareģošana pati jau parādāš tikai dažiem cilvēkiem un tas ir mazākais procents.
Dumidors ir ļoti labs burvis un cilvēks, viņš grib citiem dot iespēju. Bez tam tad, kad viņš bija dzirdējis viņas pirmo pareģojumu, viņš pats par sevi saprotams cerēja uz citiem pareģojumiem, kā arī ka tādējādi viņa būtu profesionāla pareģošanas skolotāja.
Bet ar laiku viņš viņai pieķērās ka pie cilvēka, lai arī viņa vija ļoti virspusēja un nedaudz liekulīga.
Shadowstalker
Nu pārsvarā Trilonija IR veca blēde. Bet viņa IR izteikusi divus īstus pareģojumus, un, ļoti iespējams, tas ir vērā ņemams sasniegums. Jo reģu esot pavisam maz. Un tāpēc varētu būt grūti atrast kādu labāku. Nu vēl jau ir kentauri, iespējams Firencī arī paliks, jo viņš jau ir ar kaunu padzīts no savējiem.
Katy=)
Varbūt agrā jaunībā Dumidoram bija sakars ar Triloniju? grin.gif Un tādēļ viņš viņu neizsviež......
Ja godīgi, tad domāju, ka vienkārši Trilonija ir komiskais tēls grāmatā (filmā), lai vienkarši būtu par ko pasmieties.....
Overlord
Komiski tēli neizsaka hmm baismus pareģojumus.. Domāju ka viņa labi varētu sastrādāties ar Firencī.. Varbūt tikai noteiktos apstākļos un noteiktā vecumā viņai izpaužas pareģes spējas
-=RonS=-
He nu kā bija rakstīts grāmatā lai iemācītos pareģošanas mākslu jāmācās ir daudzi gadi takā ar skolas gadiem vien nepietiek un tieši tāpēc Dumidors pieņēma Triloniju par skolotāju jo kaut arī viņa nav tā kā pareģe kaut ko taču viņa jēdz grin.gif
Lussy
Varbūt, dažiem viņa iemāca kautko pareģot(kā jau viņa saka tiem kuriem ir maģiskā acs), bet ja godīgi es viņas spējām neticu, ja nu vienīgi reizi 5 gados viņa izsaka kādu īstu pareģojumu.
***Dancing_Queen***
visiem tachu zinaams, ka Dumidors ir biku nojuudzies, bet man liekas, ka ar tiem iistajiem tieshaam ir labi, lai gan es ceru, ka piepildiisies tas paregjojums, ka Harijs kljuus par Burvestiibu ministru un nodziivos lidz sirmam vecumam. he, he...
likelygirl
Dumidoram jau nav lielas izvēles iespējas... huh.gif Un, grāmatās taču minēts, ka LABI, ĪSTI pareģotāji ir diez gan reta parādība... getlost.gif whistling.gif
Hikari
Trilonija nav viltvārde. Taču dažreiz viņāi patīk pabiedēt cilvēkus ar neīstiem pareģojumiem. Varbūt Dumidors tā īsti neuzskata...
maksligais_intelekts*
es ari ta lasot sapratu tomer,ka vina ir viltvarde.
Jus noteikti jawtasiet,bet ka,tad bij,kad vina bija transaaa un paregoja pareizi - tas iespejamz,ka kac varbut pat voldemorts ir gribejis,laj to haris uzzinata unsure.gif mellow.gif silent.gif be tnu ja tas tomer paliks neatrisinac
Un ja es ar nesaprotu kapec ,tad dumidors ljawj vinaj macit
Es jaf te nedaudz fantazejiu,BET - varbut vina zin kadu dumidora noslpeumu svarigu un ko vinhs negrib,laj kac uzzinata un tapec vina vinu šantazee - <vaj nu iekarto mani darba,vaj visi to uzzinaz>
Nu nja jus jaf notejkti domajat,ka es te esmu safantazejiusi,bet es tikaj devu valju svaaj iztelej
wub.gif :blush2: blush.gif whistling.gif
Trusite
fig no vinjas sapratiisi, kafijas biezumos ziileet maak jeb kursh un arii kaartis nekad nemelojot, taa tad arii parastiem cilveekiem tas nemelo, bet taisiit taadus pareģojumus kaa vinja taisiija maak tikai daži burvji, shajaa gadiijumaa arii Trilonija. taatad Trilonija tomeer = reģe wink.gif
Nemriona
Trilonija nav viltvārde.FUkad Ambrāža inspicēja Trila teca ka reģa spējas parādās ik pēc 3 paaudzēm un pirms tam ar reģa spējām bija apveltīta viņas vecvecvecmamma. Izrēķiniet! Bet ļoti iespējams ka viņa tomēr ir vil5tvārde jo tā ...ē... vitā varēja paspēt izrēķināt. Kas netic vai grib pārbaudīt lai apstās FU 1.daļas 334. lpp silent.gif
Hinata
Es domāju, ka viņa ir viltvārde, kurai tīri netīši sanāk kaut ko arī pareģot.
Viņu patur vienīgi reģu asiņu dēļ.
melany
2 pareģojumi ir īsti, bet pārējie uz labu laimi, vai arī tomēr nostrādāja viņas "kaut kas no reģes" instinkts.
loli
Jaasaka taa: vinja it kaa ir paregje tikai vinjai taa paregjoshana iet neapzinaati. Ikdienaa vinja taa uzreiz nevar pateikt kaadu paregjojumu... laughing.gif
elliitee
Tādi mazi pareģojumiņi viņai laikam padodas, bet lieli ir bijuši tikai divreiz un arī tad pašai nemanot. Laikam pareģes gēni viņai tomēr ir.
kvadrātsakne no priedes
Manuprāt īstie Trilonijas pareģojumi ir tie kurus viņa pati neatceras un tādi ir bijuši tikai divi! Viens kuru dzirdēja Dumidors, bet otrs kuru viņa izteica harijam pēc eksāmeniem smile.gif
Sol Invictus
Man šis tēls atsauc atmiņā pastāstu par pravieti, kura nepārtraukti pareģoja nelaimi, bet neviens viņai neticēja silent.gif

Kaut kur nevar dabūt izlasīt visus Trilonijas pareģojumus ?
Mattiass
CITĀTS(Potter_Girl @ 14.07.2005 12:18)
Manuprāt īstie Trilonijas pareģojumi ir tie kurus viņa pati neatceras un tādi ir bijuši tikai divi! Viens kuru dzirdēja Dumidors, bet otrs kuru viņa izteica harijam pēc eksāmeniem smile.gif
*

Tieši tā. Un tieši to pareģojumu dēļ viņu skolā vēl tur. Doh, piekto HP grāmatu rūpīgāk lasīt vajag. Nē, nu labi, sestajā grāmatā vispār viss lieliski izskaidrots.
Purple mist
CITĀTS(Siriuss @ 16.01.2004 17:36) [snapback]103467[/snapback]

Nu tā...
Mani jau sen nomok pāris jautājumu....
VAI TRILONIJA IR VAI NAV VILTVĀRDE?
Pieņemts uzskatīt,ka viņa izteikusi īstos pareģojumus tikai divas reizes....Bet kā tad ar Nevila krūzi?Un Lavenderas trusi.Varbūt viņa nevis baidijās ,ka viņas trusis nomirs,bet gan baidijās kādu dienu UZZINĀT ka viņa nav...Un Hermione tiešām aizgāja...Un,visbeidzot,Harijs...Mīļie cilvēki,tikai nesakiet,ka nezināt ko mūsu dārgā Roulinga izdarīs ar Hariju 7. grāmatas beigās...Un viņš ir redzējis Baigo-Siriusu...

Un tagad par Ronu.Varbūt toreiz viņš izteica īstu pareģojumu:Negaidīts mantojums,bagātība.Vai tad mēs nezinām kam Siriuss pēc n...nā...nāves atstās savu mantību?Un ka Harijs varbūt strādās ministrijā...Viņš taču grib kļūt par auroru,ne?

Es īsti nezinu...ko domājiet Jūs?


lieta taada, ka vinja izteica paregjojumu par Hariju. Man liekas, ka taadejaadi Dumidors censhas Triloniju pasargaat no Voldemorta, un lai tas neko jaunu neuzzina par paregjojumu.... nju taa man vismaz liekas...
versache
Jā kapēc gan Dumidors tā dara? Atļauj Trilonijai mācīt.Kā jau daži minēja.Reģu ir palikuši pavisam maz.Un tapēc Dumidors viņu patur.Nu jā un vēl tapēc ka viņa ir izteikusi 2 īstus pareģojumus.
Bet manas domas ir tādas ka Ambrāža pareizi darīja padzenot viņu no skolas.
Melleņu kamenēns
Dumidors grib lai Trilonija paliek skolaa, lai Voldemorts nejaushi navareetu dzirdeet kaadu no vinjas nejaushajiem paregjojumiem saistiibaa ar vinju un hariju.

Bet tikpat labi Harijs un Rons varētu būt pareģi un mācīt Viņas (Trilonijas) vietā, nu viņi vismaz naperedzētu katra audzēkņa nāvi, bet ja neskaita īstos Trilonijas pareģojumus, viņa nav labāk par tiem abiem (HP&RV) kopā!
Mis_Stress
kaa jau mineets 6. graamatas saakuma daljaa, dumidors koncentreejas uz visu to labaako. taa arii triolonojas gadiijumaa bija kljuuda. vinjsh patiesi ticeeja, ka tai pasistajai vecenei ir kaut kaadas speejas...
Ragana
Manuprāt, Trilonija tomēt ir īsta pareģe, viņai ir bijuši jau divi "īsti pareģojumi", un kaut kādus sīkumus viņa pareģo visu laiku...
Arī sestajā grāmatā vietā, kur viņa zīlēja kārtīs, viņais sacītais bija pilnīgs Harija apraksts tajā brīdī...
Un Dumidors nu nevarētu ļaut audzēkņus apmācīt tikai Firencī, jo tas taču arī nezin visu, vai ne?
Un Trilonijai ir plašas zināšanas un Iekšējā Acs, tāpēc arī viņa māca...
Susuris
Virsraksts jautā - "Kāpēc ļauj mācīt?", diskusija aizgājusi galējā biezpienā.Dumidors ļāva viņai skolot bērnus, lai viņu nenotvertu nāvēži, nenospīdzinātu un neizdabūtu no viņas pareģojumus par Hariju, un lai Trilonija nesēdētu bārstīdama pareģojumus naidniekam.
ievuks
Viņai 3 reizes izdevās izteikt istu pareģojomu!
tādēļ Dumidors ļauj viņai palikt skolā. wink2.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!