Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir visvarenākais burvis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
profesoreMaksūra
smile.gif Man interesē : Kurš, jūsuprāt, ir visvarenākais burvis, kuram ir vislielākās maģiskās spējas, spēks? Pastāstiet arī kas jums liek tā domāt! wink.gif
huh.gif Atvainojos, ja šāda aptauja jau eksistē (tātad nebūšu atradusi).

sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Es nobalsoju par Dumidoru smile.gif , jo bieži tiek pieminēts, ka no viņa it kā baidās arī Voldemorts huh.gif . Man viņš liekas baigi gudrs un spējīgs grin.gif , tikai viņš vienkārši ar savu spēku nelielās un neizrādās cool.gif ! Tā man šķiet! whistling.gif Vēl man liekas, ka, kad Harijs izaugs liels, viņš varētu būt visvarenākais burvis..... rolleyes_a.gif
Luna
Es saku, ka Dumidors.
Fanija
Noteikti Dumidors.Pat grāmatā rakstīts,ka vienīgais burvis no kura baidijās Voldemorts ir Dumidors.
Canadian
CITĀTS(Fanija @ 28.06.2004 21:27)
Noteikti Dumidors.Pat grāmatā rakstīts,ka vienīgais burvis no kura baidijās Voldemorts ir Dumidors.

Iespējams baidījās tāpēc, ka Dumidros bija tikpat varens buris kā Voldemorts. Nez kāpēc balsi atdevu par Voldemortu, bet vajadzēja, tomēr par Dumidoru unsure.gif
Hermione
Sirius izbeega no Azkabanas.... cool.gif
Trusite
logiski, ka Dumijs, kursh tad veel, vinsh tach ir vieniigais burvis, no kaa raustaas otrais varenaakais nurvis pasaulee - Voldijs, kursh ir pirmais? Dumis, protams!!!
***Dancing_Queen***
Dumidors, jaa... Voldis ar ir speeciigs, bet vairaak tumshaas zintis, starp citu Harijs arii ir speejiigs...
alise brīnumzemē
nuuu es nobalsoju par Dumiju, bet man liekas, ka arii Voldijs ir gandriiz tikpat stiprs, ja neskaita to, ka graamataas vinjsh tagad ir kjipa vaajsh, veel nav liidz galam atguvis savus speekus. tajaa pashaa laikaa man gribas domaat, ka ar laiku Harijs kljuus arvien labaaks un speeciigaaks burvis un beigu beigaas, buus speeciigaaks par citiem,bet veel ne.
harry
Es nobalsoju par Dumidoru. grin.gif
angelin
Dumidors viņs tiešām liekas kā varens burvis.
YeenY
protams dumidors ir lloti izcils burvis, bet man taa liekas ka Harijs vinnu veelaak paarspees....smile.gif
profesoreMaksūra
Es vēl iedomājos, ka Džeimss un Lilija varētu būt bijuši ļoti vareni burvji, ne velti Voldemorts viņiem gribēja sadzīt pēdas. huh.gif
Grēkmeistars
Man šķiet, ka tas ir Dumidors, viņš tomēr var pieveikt vairākus burvjus uzreiz un no viņa baidās Voldemorts grin.gif
Protams arī Harijs ir stiprs burvis, jo viņu pat Voldijs nekādi nevar nobeigt.
3. būs Voldemorts, tomēr no viņa baidās daudzi burvji un lielākā daļa pat nevar viņa vārdu pateikt... grin.gif
Skorpions
Laikam jau Dumidors vins speja atvairit Voldemortu.
putninsh
[COLOR=red][SIZE=7] protams ka dumidors kursh gan cits vins ir pat vareneeks par pashi-zinat-ko!!!!
Ashly
Tas, protams, ir Dumidors! silent.gif Jau vairākkārt grāmatās tas pieminēts, ka viņš ir ģēnjs, gudrākais burvis, vienīgais, no kura Voldemorts baidās. wink.gif
Patiesais spēks jau slēpjas iekšā. Trešajā grāmatā bija aprakstīts, cik ļoti Dumidors izstaroja no sevis varenību! wink.gif Tātad viņš arī tāds ir.
mērfija
dumidors viennoziimiigi voldemorts no vinna baidaas utt. grin.gif
Putnubiedēklis
Njā, liakam jau Dumidors, bet es teikšu, ka Voldemorts daudz neatpaliek. Tumšajās zintīs Voldemorts ir daudzreiz stiprāks par Dumidoru, savukart Dumidors kā nekā ir direktors un zin visādus brīnumus. Dumidors jau ir vecs, grāmatā tika aprakstīts, cik ļoti viņš izskatās saguris. Bet Dumidors joprojām ir varenākais burvis, kaut arī vecs. Starp citu Voldemorts, ja tā padomā, arī ir diezgan vecs, ja pirms vairāk kā 50 gadiem mācījās skolā. Tātad viņam ir tuvu pie 70 wink.gif Nedzīvos jau Dumidors & Voldemorts Saules mūžu, tāpēc par varenāko vēlāk kļūs Harijs. thumbsup.gif
mazā peciņa
Piekrītu Matrikssa rakstītajam, par to, ka pat Voldemorts baidās no viņa, bet interesanti kāpēc viņš baidās? Vai dēļ tā, ka Dumidora spējas ir stiprākas? Vai Dumidoram tad ir arī sava tumšā puse?
Vīslis
MAn liekas, ka Dumidors jo Maarmshale teica ka Dumidors ar savu zizli seergos izriikojies taa, ka...
Jeanne
Es nevarēju izšķirties, no Dumidora un Voldemorta, bet nobalsoju par Voldemortu, jo pats Dumidors atzina, ka Voldemorts ir stiprākais un ka viņam ir pašlaik lielākās zināšanas maģijā, tā ka...
modoka
Nu laikam jau Dumidors, vismaz man tā liekas!!!!
Mis sweet
Nu jau nu viņu nevar nogalināt tad jau nu tas pats Voldemortiņš,.....
...Zanish...
Es laikam esmu vieniiga kura nobalsoja par Ronu! grin.gif
meka
[B][SIZE=7]manuprāt tas nav viens burvis... ir divi Harijs un Dumidors tāpēc ka Harijs ir jauns bet spēj tikt galā ar paši zinat ko... bet Dumidors jo no tā paši zinat kas baidās...........
~eviic~
Nu skaidrs ka Dumidors! rolleyes_a.gif Nu arī Voldemorts bet Dumidors tomēr spēcīgāks grin.gif
Pīka
Nobalsoju par Dumidoru, bet pieāuju domu ka ar laiku Harijs varētu kļūt varenāks huh.gif huh.gif huh.gif
-=RonS=-
He nu šobrīd viennozīmīgi Dumidors un Voldemorts ir divi diženākie burvji, bet nākotnē par tādu kļūs Harijs grin.gif
Winged
patiesībā jau katram burvim ir izcilas spējas kādā no burwestībām, tachu kopumā stiprākais laikam ir Dumidors... two_handed.gif
Roze
Dumidors noteikti ir visstiprākais,jo vienīgais no kā Voldemords jebkad ir baidījies-Dumidors!!!!!!!!! ohmy.gif
Lussy
Viennozīmīgi Dumidors! Voldijs arī varētu būt taču ne varenāks par Dumidoru, jo savādāk nebaidītos no viņa. Taču Harijam viss vēl priekšā!!!
Katy=)
Manuprāt Dumidors ir visspēcīgākais no burvjiem, jo ja nemaldos tad vienā grāmatā bija raxtīc, ka pats Voldis no viņa baidās....
Idril
Es nobalsoju par Siriusu Bleku jaunībā bet laikam privātu interešu virzīta!
Roze
Liekas ka Dumidors!!! sorcerer.gif
HeRmIoNiiTe
Dumjais Dumijs.....xe xe xe!!Nu kā tad ka viņš
maksligais_intelekts*
TRamdāns
Visvarenajs aurors
Endija
wink.gif Haris, jo Haris ir tas kurš jau kuro reizi liek Voldijam bēgt wink.gif
Ljipa_v
Nu pagaidaam Dumidors, bet shaadi taadi izteicieni graamataa man liek domaat, ka arii no harija sanaaks ieveerojams burvis. Nu, bet kameer tas veel taa nav noticis es izveelos Dumidoru. smile.gif
Alish
kā jau vairākums ir nobalsojuši par dumidoru es ļoti neatšķiros. Tātad nobalsoju par veco labo cūkkārpas direktoru bet tas ir patreiz jo kad Harijs izaugs viņš droši vien arī būs visvarenākais burvis whistling.gif grin.gif
Emmy
Es domāju, ka Dumidors, jo pat Voldemorts no viņa baidās! sorcerer.gif
Ja Voldemorts nomirtu un Dumidors arī (tpū, tpū, tpū), tad šis burvis viennozīmīgi būtu Harijs, bet man tomēr šķiet, ka ne Dumidors, ne Voldemorts nenomirs.
Ginta
Protams, ka Dumidors!!! Kaut gan Harijs arii vareetu buut labaakais... huh.gif rolleyes_a.gif
Elepele
CITĀTS(profesoreMaksūra @ 28.06.2004 20:01)
smile.gif Man interesē : Kurš, jūsuprāt, ir visvarenākais burvis, kuram ir vislielākās maģiskās spējas, spēks? Pastāstiet arī kas jums liek tā domāt! wink.gif
huh.gif Atvainojos, ja šāda aptauja jau eksistē (tātad nebūšu atradusi).

sorcerer.gif              sorcerer.gif                sorcerer.gif
Es nobalsoju par Dumidoru smile.gif , jo bieži tiek pieminēts, ka no viņa it kā baidās arī Voldemorts huh.gif . Man viņš liekas baigi gudrs un spējīgs grin.gif , tikai viņš vienkārši ar savu spēku nelielās un neizrādās cool.gif ! Tā man šķiet!  whistling.gif  Vēl man liekas, ka, kad Harijs izaugs liels, viņš varētu būt visvarenākais burvis..... rolleyes_a.gif

es ari par dumidoru
kapeiks
Kāpēc te nav Džeimsa Potera? Saprotu, ka viņš mira, pēc VOldemorta uzbrukuma, bet Voldemorts varbūt neko citu nespēj kā tikai Avada Kedavra??? Un tāpēc arī uzvar, ka tam nav pretlāsta.
lin
Dumidors ir varenākais!! Voldijs būtu 2.vietā!
DEaDnokS*
logiski ka Dumidors jo pat Voldemorts ir naaviigi nobijies no vina
Rusell the carrotstork
nu pagaidaam voldemorts huh.gif cerams, ka taa arii paliks!!

happy.gif
laughing:angel
noteikti Dumidors, ja nu vieniigi vinjam traucee tas ka vinjsh i vecs un sagrabeejis laughing.gif whistling.gif
Ragainīte
grin.gif grin.gif Protams Dumidors, arī Harijs uzskata, ka viņš visvarenākais burvis, Voldemorts baidās no Dumidora un vispār Dumidors normāls večuks.
Laupītājmeitēns Ronja
No šiem Dumidors 100% ..... Vienīgais no kā Voldemorts jabkad baidījies ir Duimidors. wink.gif
rexdelmorte
Dumidors ir vienīgais no kā Voldemorts jebkad ir baidījies.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!