Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: stena un avaarija plakaats
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://mugglenet.com/viewer/?image_locatio...s/germanpoa.jpg
Harija Potera plakāts var būt arī tāds! tongue.gif
harry
Njā baigi labs, Knakts busa vadītāji. Ernijs un neatceros kā sauc otru. laughing.gif laughing.gif laughing.gif
***Dancing_Queen***
forshsh plakaats Ernijs un Stens Shanpaiks. ir tachu daudz teelu katram var uztaisiit pa plakaatam.
Siri
Heh šitais labs laughing.gif Nu a kas,man jau patīk.Nav tāds,kā visi pārējie.Nevar taču visos plakātos būt tikai Harijs,Rons un Hermione wacko_a.gif Njā,žēl tikai,ka pie mums tādus neizlīmē wink.gif
alise brīnumzemē
njaaa laughing.gif diezgan interesants smile.gif tiktieshaam....vareetu buut vairaak - dazhaadu plakaatu...savaadaak visi vienaadi, visi ar Ronu, Hariju un Hermioni
poga
grin.gif supwerjaukais plakaatelis!shitaadi ir interesantaaki ne kaa tie ierastie tik ar trijotni.oder siriusu.BORING!bet shitamais labs!;)
saulove
Nezinu, man gan nepatika getlost.gif Nav nekā jocīga, ka tie Knakts autobusa vadītāji būtu uz plakāta. Viņi taču nav galvenie varoņi. Labāk tad Siriusu likt uz plakāta
aivvv/troll dream walker
jaa tie abi rullee vieniigais stenam filmaa bija baigaakaas pumpas un avaarijam taas brilles aiznnemtas no potera lol
Katy=)
njaaa.....forsh.....vareetu taada tipa palkaatus vairaak... grin.gif Uz plakatiem vareetu buut Toms Feltons (Draco) es zinu ka taadi jau ir bet vajadzeetu vairaak...piemeeeram tur kur vinsh ar savu skolotaaju - Strupu..... veel vareetu plakaatu ar atpraatotaajiem.... wub.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!