Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mamma neatļauj lasīt HP un GP
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Lapas: 1, 2
Pūkainīte
Tā nu es sagrībēju uzzināt vai es esmu vienīgā, kurai "mīļais mammucis" vairs neļauj lasīt HP un GP!!!
Kapēc man neļauj?
Jo tas ir pārāk traki!!! Kļūsi par kaut kādu sātanisti!! TU neko citu vairs nedari!!! Kad tu pēdejo reizi lasīji kautko citu??? u.t.t................................ĀRPRĀC!!!!!!

Bet tā nemaz nav! Par to sātanismu- nojūgušies! Daru gan visu ko! Un pat tikko izlasīju "Alķīmiķi"......
kādam ir tādas pašas bēdas??? Kāds, cerams, mani vismaz pažēlos??
?
mazā peciņa
Man atlauj lasiit HP un GP es pati nelasu, jo-a nepatiik nemaz tik ljoti... wink.gif
kaads veel saatanisms wacko_a.gif tas jau ir daudz striipu... driizaak jau fantaazija par daudz... &tu iegrimsti fantaaziju pasaulee &tev ir gruuti tikt aaraa no-a taas...
es peedeejo reizi ko-a citu lasiiju vakar wink.gif kaa lai saka... nav nemaz i taa, ka HP zin paarnjem visu savaas rokaas... ja gribu tad lasu, ja negribu nelasu...
alkiimikji es neesmu i nemaz lasiiijusi... negribu... es vecaakiem i nemaz neprasu vai es to-a un to-a varu lasiit... ko-a gribu to-a lasu..
&tava vecuma deelj... tu pati nevari noteikt vai lasiisi vai nee HP un GP!?!? tev tacju pashai ir balstiesiibas wink.gif
Sugar
Nu tas it kā būtu drusciņ par traku... Bet kopumā piekrītu, ka bez HP un GP ir vēl arī citas ļoti interesantas grāmatas, kuras būtu vērts izlasīt wink.gif
Canadian
NU man jau arī senči tur visu laiku lamā par to, ka lasu tikai HP. Uz kādu pusgadu biju atmetis Poteru, vispār neinteresējos, nelasīju u.tt. Bet, kad parādījis FO, atkal sāku tā nedaudz airauties. whistling.gif
jefeniite
ja jau tev vairs neljauj lasiit, tad cik reizes tu jau vinjus esi izlasiijusi? varbuut vienkaarshi tava mamma grib, lai tu nelasi visu laiku vienu un to pashi, jo tu tachu zini, kas tur notiks. nav tachu tik traki, ka pat vienriez neljauj izlasiit?

lai gan es gribeetu pastaastiit par savu rekortu attieciibaa uz pepiju, to es izlasiiju kaadas 18 reizes, un vecaaki nekaa aizliegt jau nevareeja, nava jau nekada ljaunaa graamta.


bet lai vai kaa pat ja tev ljautu lasit, ar laiku tev apniktu un saaktu arii ko citu lasiit, tikai tava mamma to nesaprot.
Grims
Psc, cilvēks gadu vecāks par mani un klausa vecākiem, kad tie aizliedz lasīt grāmatu wacko_a.gif
Padoms - vnk ņem un lasi, ja viņi kauko ````, pasūti trīs mājas tālāk (nu protams bez rupjībām), saki, ka visi tavi draugi to lasa utml.
Un tad vēl viens jautājiens - pēc pāris postiem šajā pavedienā man radās iespaids, ka to autori ir izlasījuši poteru n reizes un lasa vēl - tā ir?
putninsh
man mamma driizaak liek lasiit daudz graamatas neekaaa aizliedz!!

man arii patiik paul koleo graamatas piem kaa alkiimikis un pareejaas

veel man patiik fantaaziju graamatas kaaa piem gp hp utt
mazā peciņa
CITĀTS(putninsh @ 15.06.2004 10:53)
man mamma driizaak liek lasiit daudz graamatas neekaaa aizliedz!!

klausies... padomaa cik tev gadu... tev ir tiesiibas pasham izlemt vai tu veelies vai nee lasiit... kas kad tu preceesies tu maaatei parasiisi vai vinja ir iistaa pinch.gif labs saliidzinaajums grin.gif

lasi taadas graamatas, kaadaas tava maate grib lai tu lasi ar taadu noteikumu, ka tu vari arii lasiit ko-a veelies wink.gif
putninsh
man 13 un es lasu ko gribu un ja negribu tad nelasu bet mamma saka ka jaalasa
es varu pateik ka izlasiju bet lasiit ko gribu grin.gif
***Dancing_Queen***
tas tachu ir stulbi! ko gribu to lasu!
Sunny
Man Tevis ir ļoti žēl! Varbūt..pamēģini izrunāties ar mammu, un atrast kopīgu risinājumu.
dreamer
Man sāk patikt būt ceturtdaļgadsimta vecumā!!! laughing.gif Varu lasīt ko vēlos, cik vēlos... neviens man nespēj to aizliegt!!! wink.gif

Lai gan par to sātanismu - pagājušogad esot Aglonā krusta ceļa laikā kautko tādu mācītājs tur tā nevisai izteicās par Pokemoniem un HP... savukārt kādu laiku atpakaļ kad vēl .yo.lv serveris darbojās vienā lapā bija drausmīgi garš raksts par kristīgās baznīcas attieksmi pret HP grāmatām - toreiz nepaslinkoju un tomēr to "palagu" izlasīju - un tur bija rakstīts ka nemaz nav tik slikti ka bērns izvēlas HP grāmatas - jo tajās lai arī no kristīgās mācības ne vēsts - tomēr tajās ir atspoguļota cīņa ar ļaunumu u.t.t., tālāk tur bija arī analizētas situācijas kas notiek grāmatā - no baznīcas viedokļa... innocent.gif

two_handed.gif un galu galā var pajautāt vecākiem: kas ir labāk: neliela datoratkarība, drusku uzpīpēt (var arī zāli wacko_a.gif ), regulāri pa naktīm kopā ar draugiem kautkur (kautvai pa klubiņiem) sataigāt apkārt, arī alkohols - u.c. citas "nelaimes kas pusaudžiem mēdz piemesties" - agri vai vēlu vecāki nonāks pie swecinājuma, ka HP un GP nav tas ļaunākais kas var notikt! innocent.gif

Veiksmi! wink.gif
Shady
Kaa var aizliegt lasiit??? nesaprotu :blink: njem graamatu un lasi...
angelin
Jūtu līdz! unsure.gif
Lasīt taču ir labi, kā gan viņi var zināt kas slikts tajās grāmatas ir.
Ja viņi ir redzējuši GP filmas tad gan vēl var padomāt. getlost.gif
Bet HP...
Pūkainīte
NU,jā, jā....................jums visiem ir taisnība.........Paldies ......, bet...ai,....Jūs nepazīstat manu mamu, un priecājieties, ka tāda jums nava........"VELLA BĀBA"... wink.gif ..
...Zanish...
Sharlotish klasesbiedrene aizbrauca dziivot uz Ameriku pie savas mammas un tur vinjas HP graamatas vnk tika sadedzinaatas. getlost.gif
Bet manai (Zanish) mammai man skjiet ir diezgan vienalga ko es lasu. huh.gif Man liekas ka vinjja priecaajas ka vispaar kaut ko lasu.
crazy200
Man ar atļauj gan HP gan GP lasīt (GP tā arī nevaru izlasīt sākums baigi garlaicīgs)
Nesaprotu kā var neļaut lasīt pasaki senčiem ka tā ir izglītojoša grāmata vai obligātā literatūra un ņem lasi....
Luna
Tas ir muļķīgi. sad.gif Lai taču lasa, ko cilvēks grib! Man jau grūti atrast kādu grāmatu, kas būtu tikpat interesanta, kā HP.
harry
Tas jau ir smieklīgi, laughing.gif laughing.gif laughing.gif kā es nesaprotū kā var neatļaut kaut ko lasīt, tu pūkainīte pasūti savu māti ````t, kā es regulāri daru un sāc lasīt hp tālāk, kas vaitad tu esi tik maziņā ka māte tev var neļaut darīt niekus. Parādi, ka neesi atkarīga no mātes un pasaki, ka tu ja gribēsi, tad lasīsi, ko gribi un ja tev māte vienalga neļauj lasi tāpat, kāmēr ļaus.
Man mamma pati pērk grāmatas par hp un gp un grib, lai es tās lasu. wink.gif
Kedriks
Obanā! Būtu jel priecājušies, ka "bērns" vispār lasa, bet nē...še tev vasarsvētki! :blink: wacko_a.gif

Nu vaig pamēģināt runāt, piedāvāt pašiem izlasīt...jo parasti baidās no tā, ko nesaprot.... unsure.gif
alise brīnumzemē
nu ar mani taa tochna nav, bet es juutu tev liidzi, jo tas, ko tava mamma teica man liekas ir paar striipu. taa jau nav, par to saatanismu tochna. man taa nav, mazliet varbuut mani tikai pakjircina
profesoreMaksūra
Tā nu gan ir viena traka mamma!!! ohmy.gif Neļaut bērnam grāmatu lasīt tad, kad apkārt dzird par bērniem narkomāniem!!! mad.gif Būtu priecājusies, ka tava aizraušanās ir lasīt, nevis klīst naktīs pa ielām!!! Tā arī viņai pasaki! Lasīšana ir laba lieta, neatkarībā no tā vai lasi Poteru vai "Karu un mieru"! Lasi tik tālāk! Veiksmi tev! wink.gif
..::Kael::..
Es lasu to, ko gribu un man neviens nevar to liegt wink.gif
Un Poters ir parasta grāmata... nekas vairāk... nekāds sātana iemiesojums getlost.gif
Tad lasi kaut vai pa klusām! grin.gif
Vispār jau ir interesanti lasīt par kaut ko pārdabisku un tādu, kas atrauj no reālās dzīves... fantastikas grāmatas ļoti labi attīsta cilvēku domāšanu, fantāziju un fantāzija ir ļoti vajadzīga, lai pašam un no tevis citiem nebūtu garlaicīgi!
Turies, gan viss būs labi, bet neatlaidies, jo arī tu esi cilvēks un tu izlem, ko lasi un ko ne! wink.gif
Yanger
Grēks tā teikt, bet laikam pie visa ir vainīga baznīca [konkrētāk ticība].
Hermione
Labi, ka man ljauj! Man vispaar neaizraada, ko es lasu! KAut Playboy.. wink.gif
Mammusis taa domaa, jo pati iisti nezina, kas tas taads ir! Un veel lielaa aviizzu azziotaazza par HP&saatans...
Princesīte
kadel gan neatljautu getlost.gif
Tostermaize
a mana mammma pati lasa Hariju Po...
harry
CITĀTS(Tostermaize @ 25.06.2004 18:22)
a mana mammma pati lasa Hariju Po...

Mana arī, tagad jau viņa ir sākusi lasīt FO. smile.gif
red_chicken
nu vispaar man ljauj...neciesu, ja jaucas manaa dziivee.........un vispaar shita graamata...un saatanisti aapaac, kas tava mamma gadiijumaa nav ticiigaa?
mērfija
man mamma atllauj un teetis pats pameigginaaja. taakaa man viss ir kaartibaa whistling.gif
Luna
Mani vecāki gan HP lasīt negrib. sad.gif Mamma izlasīja HP1 un HP3 un tad paziņoja, ka, ja lasīs vēl, tad nojūgsies...
Princesīte
Man papucis ir lasijis bet neko sliktu par HP nesaka
Ļipa
Mana mamma jau ir kjeerusies pie HP paarlasiishanas un par 5 graamatu vinja vispaar ir sajuusmaa taa ka maneejai nupat buus otraa reize, bet teetis ir noskatijies HP otro filmu un izgaajis 2 un 3 HP datorspeeli, bet graamatu kategoriski atsakaas lasiit un staasta ka visu ir sapratis arii no filmas un graamatas, bet man gan velaizvien skjiet, ka vinjam vajadzeetu tomeer taas graamatas izlasiit!!!
likelygirl
Es jau lasu arī citas grāmatas un par sātanisti mani neviens nesauc; bet, kā jau teicu, mana mamma mani uzskata par atkarīgu no Potera.
Patiesībā, kad sāku lasīt HP, man vairs negribas neko citu darīt un tas vien citus sanikno... huh.gif wink.gif
jazz
Man arī neļauj un skatīties arī ,bet es to daru pa kluso un reiz viņa to uzzināja un neko.
Kinky
Negribu neko sliktu teikt par tavu mammu, bet es domāju,ka viņa ir stulba! Kā var bērnam aizliegt kādu prieku šajā samaitātajā pasaulē!!!!!! mad.gif Kā ver neļot mazliet pasapņot un dzīvot citur????? Tas jau robežojas ar nežēlību... silent.gif
_BijušaisPareģis
Pūkainīte, man visdriizaak liekas, ka tew kaukas ar muteri ir swiestaa... :blink:
Nee nu ok - man arii DAŽREIZ pasaka: "Eee.... Kuro reizi tu to jau lasi??" rolleyes_a.gif Bet tikai kā joku, un mani jau nekad par to nenolamātu, kur nu vēl ailiegtu lasīt!!! ohmy.gif :blink: Tev chista kaukas a muteri naw ok... :blink: Ja man tā pateiktu, es viņai TĀ sāktu di**t virsuu, ka vinja sawu muuzhu manaa klaatbuutnee negribeetu izteikt waardu "Poters"!!! " devil.gif
Vaidu_Vairas radiniece
man mamma neko nesaka bet ja teiktu es vinjai noteikti kautko pateiktu un atkal viss buutu ok. tas ar to mammai pateikshanu neko rupju nenoziimee bet es vinjai izteiktu visu ko domaaju par to ka man neljauj lasiit.........ja man neljautu lasiithp.......tad es nezinu......... wacko_a.gif
Sapņu Teātris
CITĀTS(Pūkainīte @ 15.06.2004 07:05)
    Tā nu es sagrībēju uzzināt vai es esmu vienīgā, kurai "mīļais mammucis" vairs neļauj lasīt HP un GP!!!
            Kapēc man neļauj?
Jo tas ir pārāk traki!!! Kļūsi par kaut kādu sātanisti!! TU neko citu vairs nedari!!! Kad tu pēdejo reizi lasīji kautko citu??? u.t.t................................ĀRPRĀC!!!!!!

Bet tā nemaz nav! Par to sātanismu- nojūgušies!  Daru gan visu ko! Un pat tikko izlasīju "Alķīmiķi"......
    kādam ir tādas pašas bēdas??? Kāds, cerams, mani vismaz pažēlos??
?

Mani miiljie vecaaki ir tik pat saprotoshi kaa taveejie katu gan mazliet savaadaakiaa veidaa .Es esmu saatanists un klausos desmetaalu bet to vinji neredz vinji tikai saka lai es nelasu taadu stulbu lubeni un izaugu par kaartiigu veci kas prot izkauties nevis graamatas lasiit es protu i vienu i otru
Dafnee
getlost.gif Man gadījies tā ka mamma nevar saprast, ko es savā vecumā lasu tādu grāmatu, viņa to nosauca par pesteļiem, pret baznīcas mācību rakstītu darbu...
Bet aizliegusi nava tad, jau es te nerakstītu... Galu galā katrs var lasīt, ko pats grib, lai arī citiem tas nepatīk, katram tak ir savas vēlmes...
morgion
Nu tas ir vienk. tik tizli..ko gribi to lasi...kaa mamma tev var aizliegt ieguut prasmi raitaak lasiit un ieguut pieredzi...tas taccu galiigi stulbi... :blink: :blink:
Vinky
CITĀTS(erty @ 27.09.2004 16:03)
Ja man tā pateiktu, es viņai TĀ sāktu di**t virsuu, ka vinja sawu muuzhu manaa klaatbuutnee negribeetu izteikt waardu "Poters"!!! "

Jā, erty, Tu TĀ sāktu di**t savai mammai virsū, ka visdrīzāk Tu viņas klātbūtnē vairs negribētu izteikt vārdu "kabatas nauda, tusiņš, ceļojums, šokolāde, disks, kino" utt. Tu ļoti labi apzinies, ka pats savai mammai neko tādu neteiktu, lai arī kāda viņa būtu.

Bet runājot par vecāku neatļaušanu. Jā... Jau kāds trešais gadījums, par ko dzirdu. Bet nav jau tik traki - iepriekšējiem diviem vecāki bija ļoti ticīgi, tādēļ arī neļāva. Bet, kā jau teica Kedriks - būtu takš priecājušies, ka bērns lasa... Phe! Nu, es ieteiktu parunāt ar mammu un pateikt dažādus dziļdomīgus tekstus par to, ka tomēr Poters ir viena no slavenākajām mūsdienu grāmatām un visi viņas lasa - ļauj man lasīt kaut vai tādēļ, lai ir vairāk par ko ar citiem runāt. Kā tajā reklāmā ar Valteru Krauzi un (?)Dagmāru Leganti. ;) Nu, kaut ko no tās sērijas. Vienkārši parunā ar viņu. Būs ok! :)
grapefruit
CITĀTS
Galu galā katrs var lasīt, ko pats grib, lai arī citiem tas nepatīk, katram tak ir savas vēlmes...

Jā, jā bērniem arī starp citu ir savas tiesības, vecāki jau parasti grib kā labāk, bet viņi arī ir cilvēki, un cilvēki mēdz kļūdīties...
CITĀTS
būtu takš priecājušies, ka bērns lasa

Nu tam gribot negribot jāpiekrīt, ja man mamma aizliegtu lasīt, es nezinu, ko darītu. huh.gif mad.gif
Demagogs
Nu man atļauj. wink.gif Kapēc, lai neatļautu? huh.gif
Kur tavi vecāki HP un GP saredz kaut kādu sātanismu? :blink:
shary
kaut kāds ārprāc..kā var neļaut..man mamma ļauj, pati man nopērk grāmatas un viņa pati arī ir izlasījusi visas grāmatas..viņa ir priecīga ka es lasu..jo tā vismaz ir kāda grāmata, nevis televizors vai dators
maksligais_intelekts*
NU persooniigi man mamma nemaz neskatas ko ees lasu.
Vieniigi bija tads periods,ka es saxu lasiit HP taaxa par velu ( pirmo gramatu izlasiju,kad iznaca 4gramata) NU ta es strejdzu lasit visas uzrejz.
Protams es vinjaj nejaushi visulajku regojios lasam ar to gramatu rokas. Protams bija visadi uzbraucieni,ka es tikaj lasot to gramatu un neko citu nedarot,bet par to,ka lasu tikaj shoo gramatu ne vaarda wink.gif
addnill
jā...pazīstams story!!!Man tā pat, pat slēpuši to grāmatu ir!!!Heh, bet es kkā vienmēr atrodu, atņemu, izspiežu vai nočiepju, heh, takā dzīli jūtu līdzi un pilnīgi sparotu!!! grin.gif
Siri
Man gan tās grāmatas mamma neaizliedza lasīt huh.gif Viņa pat brīnījās, ka manai draudzenei viņas mamma gandrīz neļāva iet uz 1. Potera filmu pirms dažiem gadiem, un pārliecināja viņu, ka nekā tāda tur nav laughing.gif
Mamma vienmēr veicināja un veicina joprojām visu grāmatu nokļūšanu pie manis, pie tam vēl pāris izdevumi ir dažās valodās...
Tētim ir vienalga, ka tik MAN patiktu un atbilstu vecumam tongue.gif Un ja HP sāk lasīt jau 8gadīgie bērni, tad nekādu problēmu nav.
Neredzu tur nekādu sātanismu. Tie, kas runā ka tur ir sātanisms, vienkārši nezin kas tas tāds īstenībā ir...
Vienvārdsakot, pilnīgs arbūzs smile.gif
Pie tam, puse manu draugu lasa... nu vai agrāk lasīja HP. Un tā kā mana maam redz, ka viņas draudzenes atļauj savām atvasēm šo lasāmvielu, viņa iespaidojas no tā un ļauj arī man. Es te kaut kur jau rakstīju, KĀ dabūju izlasīt savu pirmo Harijs Poters un Filozofu Akmens sējumu. Manas draudzenes mamma burtiski iestūma rokās mums šo grāmatu, kad bijām pie viņiem ciemos, un sāka stāstīt cik tā ir forša grāmata, Anglijā bestsellers, un kļūs par vienu no visvairāk pieprasītākām grāmatām pēc kāda gada.
Re kā, piepildījās...
zakkite
Mana mamma nav man slēpusi grāmatas, vai ko tik arprātīgu teikusi :blink: , bet vienkārši ir aizrādījusi ka par daudz lasu tās grāmatas un nemācos vairs... whistling.gif rolleyes_a.gif
DEaDnokS*
nu nezin kaadeelj lai aizliegtu kaut ko lasiit- bet par to saatanismu(kapeec cilveeki tam pieveersas un geerbjas nezin tur kaa?? man vienkaarsi intresee
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!