Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels Redklifs - neatbilstošs Harijs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Lapas: 1, 2, 3
birdman
muļķīgi ka harija potera filmās hariju tēlo tāds aktieris viņšizskatās stulbi un nepavisam kā pēc grāmatas kaut vai mati: grāmatā viņam tie bija gaisā a te kā ola uz galvas uzsista! :blink:
Hula
nu.. visu jau pilnīgi identisku uztaisīt nevar laughing.gif bet nu pacensties gan varēja getlost.gif JO es tiešām Hari biju iztēlojusies ar spurainiem matiem un man bija zināma vilšanās ermm.gif pielaizīts anglis ermm.gif
~zuziite~
man gan ljoti patiik tas aktieris! rolleyes_a.gif labaaku neatrast! un matus jau var sabuzhinaat! grin.gif tongue.gif
morgion
vinns man liekas ka ir piemeerots savai lomai, jo pasaktietis kaa vinns izskataas bez grimma!!!!!!! :blink: grimmeetaaji ir lloti pacentussies...
birdman
bet tas neatbilst grāmatai.
Siri
Es arī biju iztēlojusies viņu savādāku.Man liekas,ka viņš izstās...pārāk...izlutināts vai :blink: ...Nevis kaulains sīks un izstīdzējis silent.gif ...Viņš protams cenšas spēlēt savu lomu labi,bet nu vienalga...Uz grāmatu vākiem ir labāks rolleyes_a.gif
Un grims jau nav viņa nopelns,bet grimmētāju grin.gif
fishbone
Nez nesaskatu nekaadu vainu. Iedomaajusies vispaar biju vinja taadu kaa ziimeetaas bildees nevis kaa reaalu cilveeku un tapee arii neko sliktu nevaru teikt. Bet taas acis toch vinjam nau zaljaa kraasaa!
me...
_BijušaisPareģis
Man arī nepatīk Redklifs.... getlost.gif
Un viņa frizūra.... rolleyes_a.gif
giraffe
Eh, varbuut vienkaarshi neko labaaku peec izskata Harija lomai atrast nevareeja?... :blink:
harry
Man gan Dans šķiet piemērots aktieris Harijam Poteram,
kniburiene
CITĀTS(Siriuss @ 18.05.2004 21:32)
Viņš protams cenšas spēlēt savu lomu labi,bet nu vienalga...Uz grāmatu vākiem ir labāks  rolleyes_a.gif

Uz grāmatu vākiem? Apskati 2. un 3. grāmatu... tie vāki man nešķiet īpaši izdevušies laughing.gif Mati varēja būt tumšāki wink.gif Un acis nav zaļas, tiesa kas tiesa.
Beebiic
muljkjiibas. Aktieris ir ljoti piemeerots shai lomai. whistling.gif
aicha
Man gan šķiet, ka aktieris ir piemērots. Varbūt nav perfekts, bet labs gan. mellow.gif
Potere
Redklifs ir tāds kāds patīk Roulingai jo pie aktieru izvēles galvenā bija Roulinga. Arī citi aktieri ir tādi kuri patīk pašai autorei un tāpēc Redklifs tur spēlē.
...Zanish...
Jaa vinjam bija jaabuut ar kaulainiem celjgaliem un vispaar taa ka ia tikai kauli un aada, bet vinjsh izskataas labi paeedis NEDAUDZ apaljiigs.
K.A.I.
Pilniigi piekriitu Birdmanam Redklifs suck un man liekas ka kaut kur shaads pavediens jau biis
***Dancing_Queen***
shaadi pavedieni ir bijushi ljoti daudz... Redklifs tieshaam ir galiigi garaam un 3. filmaa winja mati wairs enbija atbilstoshi graamataas aprakstiitajam teelam.. arii teeloshanas prasme winjamir ljoti zemaa liimenii...
Shadowstalker
Njāāā... viņš neatgādina to Hariju, kas ir grāmatās. Vispār 3. filmā arī Dumidors bija galīgi garām... Kas tā par bārdu viņam??? Un par citiem arī var teikt, ka nav tā, kā vajadzētu.

P.S. - Redklifs bez grimma slāņa izskatās galīgi truls.
Dan_Is_Mine
Ko jūs no viņa gribat?Viņš taču bija vispiemērotākais!Un ziniet,tie kuri visus aktierus izvēlas nelīdīs jūsu galvās.Un vispāŗ man nepatīk grāmatu vāki.
Murrr...:)
nesmukakuu cilvekuu laikamm nesmu rdzejusii. njugaliigii nepiefilmejuu kur taduu atrast... happy.gif un lai vinja dell giiptu.. da.... skaistumss.. nju nekads.... :nevainigd: ....
bett visparr es pati javv divaina esmu.. man tacc nevins nepatikk...... lol ...mushu uz minchiemm krt tikai.. laikam.. lol
Luna
Jā, Redklifs neiskatās pēc Harija.


Un ja sākam par to runāt... happy.gif


Arī Emma neizskatās pēc Hermiones, Toms pēc Malfoja, un tie aktieri, kas tēlo Dūdiju un Petūniju arī neatbilst aprakstam...
Murrr...:)
nevienss javv nava perfekts.. njuu tads izdomajusmm katramm ir efekti un defektii... telos.... happy.gif
aFēra
Tātad, neviens tik tiešām nav perfekts. / kaut... Hagrids un Dumidors... maksūra un Rons... njā... / Bet, ja jums nepatīk viņa mati es aiziešu un pabužināšu tos... laughing.gif
Canadian
Nuuuu... rolleyes_a.gif nekad jau nevar atrast tik ļoti piemērotu aktieri...kad atlasīja aktierus HP filmām, tur jau neskatījās pēc izskata, galvenais, kā prot nespēlēt šo lomu...man jau pie viņa ir pierasts un nav, kur īpaši piekasīties... rolleyes_a.gif
Neziniiitis
nu man liekas ka Redklifs ir piemerots lomai...nu ja piekritu Lunai ta jau varetu tikpat labi pateikt ka Emma un Ruperts nav piemeroti lomam... getlost.gif huh.gif
Fijusska
Nu es hariju biju iedomaajusies ar spurainaakiem un forshaakiem matiem, un arii kalsnaaku, nevis taadu kaa dens! Es jau nesaku ka vinjs ir resns grin.gif bet harijs me domaat bija domaats taads kalsns, ljoti, nu vismaz pirmajaas graamataas, kad nebija ateedies skolas labuimus! Tak dens laikam bija visliidziigaakais un labaakasi ko vareeja atrast, iedomaajietioes kaadi buutu paareejie! Kaut gan grimeetaaji jau savu darbu gan darija, un 3 filma jau biha labaak! Nez nu pimajaas 3 jau kaa paakis bija, bet otrajaa forshi!!! grin.gif
maksligais_intelekts*
nu,bet piunigi kopiju gramatas izdomatam teelam naf iespejams atrast :blink:
varbuu ta vnk bij grimmma un prichenes vajna shifty_a.gif
aicha
Manuprāt Redklifs izskata ziņā ir piemērots savai lomai. huh.gif Pie tam pati Roulinga piedalījās aktieru atlasēs. Diez vai viņa izvēlētos cilvēku,kas neatbilst viņas iedomātajam Harijam? getlost.gif
dadzis
Man gan liekas ka Dans ir baigi labs viņš arī ir tikai cilvēks. smile.gif
BackFromTheGrave
Kāpēc viņš ir ebrejs? Un vienmēr tik melodramatiski skatās uz visu?
Overlord
Viņš vienmēr ir un paliks KKK. Pirmajā filmā viņš nežēlīgi briesmīgi tēloja. Nevarēja saprast vai viņš smaida,vai tikai zobus rāda (gluži kā mūsu Kultūras vēstures učene).Var jau būt ka tagad ir zināms progress,tomēr pēc HP filmu beigām viņš diez vai dabūs kādu normālu lomu
Pretender
Kad es lasīju, un pēc tam redzēju filmu...nu gan biju pārsteigts...!Hariju es biju iedomājies P-I-L-N-Ī-G-I savādāk...!Man likās, ka būs kautkāds skruļļmatains.....bet nebija, un man šķiet, ka varēja arī Harija lomai atrast kādu piemērotāku aktieri getlost.gif
BackFromTheGrave
CITĀTS(Air Spirit)
Viņš vienmēr ir un paliks KKK.


Vienīgais saīsinājums KKK, ko es zinu, ir no Ku Klux Klan.
Kā saprast "viņš vienmēr ir un paliks KKK"?
Maxwels
Nu nezinu, vispār jau ir ok, varēja būt arī sliktāk.
CITĀTS
Vienīgais saīsinājums KKK, ko es zinu, ir no Ku Klux Klan.

Me too, kas gan ir KKK. HP taču nav pret melnajiem vai Lī Džordanu? laughing.gif
***Dancing_Queen***
jaa.. winjsh bija wispiemeerotaakais.. nekas iipashsh.. bet labaakas nekaa citi, kas tur bija...
BackFromTheGrave
CITĀTS(Maxwels)
HP taču nav pret melnajiem vai Lī Džordanu?


Ir gan. Paskaties manu rakstu Flarišā un Blotā pie Diskriminācija HP un GP. Tā ir tik skaidri izteikta doma, ka neviens pat neatbild, jo tur nu komentāri lieki.
Pretender
Nu man jau viņš ne īpaši...bet ja padomā, varēja tak arī būt VĒL briesmīgākie atveiodotāji...piem. Makalijs Kalkins sick.gif
Demagogs
Ja Tev šķiet, ka viņš ir tāds idiņš (sorr), atd atrodi labāku! getlost.gif
Inx

nu kamon...

protams, ka viņš ir galīgi citāds, nekā grāmatās... jo neviens jau līdz galam neidomā neko... HP ir un paliek populārs megaprodukts...

gan jau atradīs citu aktierīti, kad Redklifs izaugs no sava varoņa wink.gif
Veronika
Hermiones atveidotāja Emma toč ir galīgi garām,viņas matus par sprogainiem grūti nosaukt,bet Danielam,vai Rona atveidotājam(kā viņu tur sauca??) nu galīgi nevar piesieties...
Ungaarijas ragaste
Ja reiz esam sākuši runāt par aktieru neatbilstību grāmatas tēliem. Vai kāds piefiksēja, man liekas HP un FA filmā, kāds uz tām fotogrāfijām bija Harija tēvs? Tam aktierim bija rudi mati, bet grāmatā skaidri un gaiši teikts, ka viņam bija melni.
Tā ka, es priecājos, ka Dens visos pamatos atbilst Harijam un Emma Hermionei (par Ronu vēl var pastrīdēties). Un man grūti tagad iedomāties, kādus citus viņu vietā. rolleyes_a.gif
Veronika
Bet Emmai nav čirkaini mati,filmā viņai tos loko,un tik un tā nav ticams efekts,ja kas,Danielam ir brūni,nevis melni mati,varat pārliecināties šeit un šeit,es nedomāju,ka tie ir ''kraukļa spārna melnuma mati'',savukārt Rupertam gan nevar piesieties... getlost.gif Tomēr,lai arī kādi šie aktieri būtu pēc izskata,galvenais ir tas,ka viņi labi tēlo... grin.gif
Nestors Grems
CITĀTS(birdman @ 18.05.2004 19:18)
muļķīgi ka harija potera filmās hariju tēlo tāds aktieris viņšizskatās stulbi un nepavisam kā pēc grāmatas kaut vai mati: grāmatā viņam tie bija gaisā a te kā ola uz galvas uzsista! :blink:
*

tu pēc kā spried, pēc teksta, tad jau viņš frizūru var arī mainīt, ja pēc bildēm, tad tik un tā.
TANYA GROTT
Man DANIELS patīk!!!!!!!!!! mace.gif
Kas ta wiņam tāāāāāāc pa wainu? Wiņš ir un ir laps aktierz!!!!!Un Hariju wiņš tēlo...pietiekoši lai noticētu. mad.gif mad.gif
Daniels IR laps!!!
Veronika
CITĀTS(TANYA GROTT @ 11.03.2005 19:28)
Man DANIELS patīk!!!!!!!!!! mace.gif
Kas ta wiņam tāāāāāāc pa wainu? Wiņš ir un ir laps aktierz!!!!!Un  Hariju wiņš tēlo...pietiekoši lai noticētu. mad.gif  mad.gif
Daniels IR laps!!!
*


Nu nestreso,tas labi,ka tev viņš patīk,bet vai ta citi savas domas nevar izteikt?? Man ar viņš patīk,un man ir vienalga,ja citiemviņš nepatīk...
Kety
Ja varbut ka nav piemeroti mati bet tie jau tikai tadi sikumi un man liekas ka vins tomer ir piemerots sai lomai....nju vismaz ta man skiet....es jau neveru atbildet visu varad bet tomer man liekas ka vins bija vissspiemerotakasi kandidats sai lomai...... rolleyes_a.gif
raira
Neteikshu ka man vinjs baismiigi patiik, bet neteikshu ka arii briesmiigi riebjaas! rolleyes_a.gif saakumaa jau bija taadi iebildumi un pretenzijas, bet tagad jau ar laiku esmu pieradusi! grin.gif Bet buus gruuti ka tagad filmas fiducii paradiisies kaads cits aktieris! unsure.gif Buus jociigi! wink.gif
Logan
Nu perfekti līdzīgu jau neatrast... Esmu pieradusi pie shī aktiera, tāpēc citu nemaz nevar iedomāties, un svarīgs jau ir ne tikai izskats, bet arī tēlotprasme.
addnill
1.filmā viņš bija mazs, pielaizīts paipuisītis;
2.filmā viņš bija ja nedaudz paaudzies paipuisītis;
3.filmā Harijs bija ''baigais skaistulis, siržu lauzējs'' vai kkas tamlīdzīgs getlost.gif

THE QUESTION IS->kāds viņš izskatīsies nākošajā?!emm...nejau pēc Harija Potera.. pinch.gif

CITĀTS
Nu perfekti līdzīgu jau neatrast... Esmu pieradusi pie shī aktiera, tāpēc citu nemaz nevar iedomāties, un svarīgs jau ir ne tikai izskats, bet arī tēlotprasme.

laughing.gif laughing.gif laughing.gif
tavā uztverē viņš LABI tēlo?! :blink: HA HA!
lithium [ kariii ]
nju man arii tas Redklifs ne wisai patiik ...neliekas tik atbilstosh...bet ar laiku jau pierod, saakumaa likaa riktiigi tizls...bet visvairaak mani nobesiija kaads bija ateeelots harija teevs!!wispaar shausmas...galiigi neatbilstosh man likaas....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!