Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pamēģināt nomirt...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Lapas: 1, 2, 3
Ernestine
Es nemeginatu, jo nebutu pilnigi drosa, ka varetu atgriesties!
Blackberry.
to tā pamēģināt nemaz nevar.
SunSmile
kas tur ko mēģināt, priekš kam? ko tu tur ieraudzīsi, kad nomirsi?(pavediena iesācējai)
sviests, ne?

Blackberry.
Tik tiešām SunSmile, vienīgā šī ''atdzīvošanās'' ir iespējama piedzīvojot klīnisko nāvi.
Estere.
Nope, es nevarētu noticēt, jo, ja cilvēks ir nomiris, tad viņš arī paliek miris.
washulis
šis izklausās pēc emo jautājuma (gribi pamēģināt nomirt?) nu nē paldies. es nejūtu nekādu vēlmi nomirt, kad tik ienāk prātā... ar vienu reizi man noteikti pietiktu!
xXx.pūcīte.xXx
man šķiet, ka nemēģinātu... priekš kam man tas? man jau tā ir laba dzīve, priekš kam mirt un pēc tam atdzīvoties? tad kāda jēga vsp mirt? , jāmirst tikai vienu reizi, un nav jāatdzīvojas.
Massacre
Nu, nē...Un ja nu tur ir sliktāk?Dzīvot visu atlikušo dzīvi,līdz īstajai nomiršanai, ar apziņu, ka, kad nomirsi, tad tiešām būs "kirdik"?
Es esmu tikusi pāri posmam, kad cilvēks baidās no nāves, tāpēc nevēlos atgūt šīs sajūtas.Kad nomiršu, nomiršu, lai arī kā tur izskatītos un tad arī izdzīvošu visas attiecīgās sajūtas vienreiz un pa īstam.
Debija
1. Iemācies lietot komatus.
2. Jautājums ir pārāk nesakarīgs.(bet, tomēr, es sapratu)
3. Nē, es negribētu nomirt un atgriezties, jo tad mana turpmākā dzīve būtu pārāk neinteresanta - es zinātu, kas notiktu pēc nāves.
Ludiēna
Es teikšu, ka esmu mēģinājusi, bet esmu bijusi tam par gļēvu, un priecājos vien par to. Tā gribēt bija muļķīgi. Par laimi es sev neko nenodarīju. Es vēlētos mirt tikai vienu reizi un man nav bail no nāves. Zināt nākotni man arī nav interesanti. Tas man liktu garlaikoties. smile.gif
Ķipītis amonjakā
Nēēēē... silent.gif

Ar tādām lietām nevajadzētu jokot. Ja nāve vai tas, kas sekos pēc nāves būs bijis briesmīgi, tad tam cilvēkam būtu kompleksi un dažādas problēmas uz atlikušo dzīvi! Kad būs jāmirst, mirsim! unsure_a.gif
SPhcT
atradu sos raxtus google meklejot ''kapec nenomirt?'' pec Satana kardinasanas, kad domaju kapec es nesmu spejigs izlekt pa logu no ceturta stava, nu jap un ziniet ko es jums teiksu...

Taka esmu saistijies gan ar labo, gan ar launo un parbaudijis citus un sevi... tad varu teikt ka nomirt butu gleva riciba un turklat TU noklutu elle.
Stipri tas butu tikai pret sevi jo tu sanemtos izdarit pasnavibu un tu butu gatavs sanemt jebko pretii, es negribeetu elles mocibas pat minuti izciest jo tur ir tik lielas sapes un pretiga atieksme.
Varbut esmu glevs un vaargs savos spekos, bet mani stiprs ir Dievs un no vina es gustu spekus parciest visu...
Esmu gatavs ciest uz zemes jo tas nekas nau salidzanajuma ar to ko daris ar cilvekiem kas uztaisis pasnavibu vai ari noklus elle greku deel!

Es zinu kad man ir neiespejami pardzimt jo es nepieludzu tadu dievu kurs man to piedavatu...
Es pieludzu Jezu Kristu, Dieva Deelu un mans Dievs valda pari satanam un ellei un es gribu noklut pie Vina!
Es noteikti neatdzimsu par suni vai zales stiebru.. Es dzivosu so dzivi ka Dievs ir macijis un nomirsu kad busu beidzis savus labos darbus uz zemas, kad busu izgalabis cilvekus un vinejis satanu sava dzivee!
Caur mani darbojas Dievs un vins to daris visu laiku...

- - - - -
Ar Dieva miilestibu no visas sirds SPhcT
ja tev nepieciesama palidziba raxti man SPhcT5@gmail.com
Īvs
Nē, tas mani biedētu. ermm.gif Neuzdrošinātos.
Kniepiņa
Nē, protams, ka nemēģinātu!

Man apkārt ir tik daudz lielisku cilvēku, ko es pazīstu un tik daudz cilvēku, ko vēl gribētu iepazīt, ka nespētu šo pasauli pamest ne uz brīdi, jo man būtu bail, ka pabijusi kur citur es vairs nevarēšu vai negribēšu atgriezties. Man arī būtu bail sāpināt visus tos, kam manis pietrūks, bet tas nav vienīgais iemesls - negribu atstāt šo pasauli, kamēr nebūšu pārliecināta, ka cilvēki mani pēc tam atcerēsies un pieminēs ar labu vārdu.
_W_
"ja cilveka varetu nomirt un atdzivoties vai jus gribetu pameginat nomirt ,bet ja jums nepatiktu tad jus varetu atdzivoties es pameginatu un jus???" man arvien saak likties, ka teikums "latvija- nacija pridurkof" ir pat diezgan sakariigs -__-
Kaarteejais pavediens no seerijas "a ja Tev buutu divi daikti, ko Tu dariitu?" -> kniebtos 2x vairaak xD.gif.
Atstoj!

Otra lieta ir taa, ka "pameegjinaat." Ko tur ko megjinaat ? Vnk njem un nospraagsti smile.gif Visa taa, meegjinaaja izdariit pashnaaviibu, nu omfg, kaadam ````m jaabuut lai meegjinot to izdariit nesanaaktu, laikam jau cilveeks ir taads 0 ka pat nomirt normaali nemaak un nevar =}}} Vai driizaak grib paraadiit apkaarteejiem, oi oi oi man ir tik hujova, tagad visi naaciet sastaajieties apliitii un zjeelojiet mani. -__-
Flightless Bird
Manuprāt jautājums ir stulbs pašā saknē. dork thought. Tāpēc jau mēs esam šeit, lai dzīvotu un nomirtu, kad pienāk īstais (vai neīstais) laiks.. Un tad atpakaļceļa vairs nav, kā jau visur dzīvē.
CITĀTS
man arvien saak likties, ka teikums "latvija- nacija pridurkof" ir pat diezgan sakariigs -__-

eeu. Tā nu gan nevajag. Ja tājūties runā tikai par sevi lol. blink_a.gif

ā un - nē, es negribētu pamēģināt.
nešķīstais skuķis.
Es gribētu zināt, kas notiek pēc nāves, taču, ja TIEŠĀM būtu tāda iespēja, tad to neizmantotu.. ja nu atgriezties tomēr nav iespējams?? ohmy.gif
kurland
Provokācijas (: kad bus tas laiks tad ari redzēssu kā "tur" ir.
magic_
Nee, negribeetu. Kaut kaa paaraak miilu dziivi, par naavi neintereseejos, kaa buus taa buus smile.gif
Jane
Es mēģinātu. Esmu radusi mēģināt visu ko jaunu. Būtu labi, nebūtu, kādēļ baidīties no nāves, bet neviens nezin, kā tas ir
tas nav reāli.
Nekādi negribu to mēģināt. negribu mēģināt mirt. Dzīvi mīlu.
Sakurako
Man likeas tas butu stulbi ta vienkarsi pameginat nomirt, jo tiklidz tu nomirsti tu neveri atdzivoties wink.gif
Mattiass
Hm. Tikai tad, ja ir 100% garantija, ka varēs atdzīvoties, izzināšanas nolūkā. Mani interesē, vai pēc nāves kaut kas ir, un, ja ir, tad kas tieši, bet padzīvot (šajā pasaulē) arī vēl gribas.
Klāra
Es negribētu pamēģināt. Ja nu, kad nomirtu vairs negribētu atdzīvoties? Noteikti pēc tam, ja arī atdzīvotos nejustos pārāk labi...
Agrāk klausoties nostāstus par klīnisko nāvi domāju, ka tas ir forši, tagad vairs nē.
Ungaarijas ragaste
Nope, man nepatiktu tā darīt, kāda jēga? uzzināt, ka pēc īstas un neatgriezeniskas nomiršanas tevi viņsaulē sagaida pamatīgi mēsli? Paldies, es labāk no sirds izbaudu pašreizējo dzīvi.
Sfinksa ar uguns zobenu
Kad pienāks laiks tikai tad bet ne ātrāk. Gribu izbaudīt dzīvi, kamēr tas ir iespējams.
Bet ja būtu iespēja atdzīvoties tad jā. Varbūt tā ir īpaša sajūta. Bet tikai tad ja nviens nepamanīs ka esmu beigta un atdzīvojos. Lai tas notiktu kā klikšķis.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.