Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Jaunais Dumidors
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
Dumidors padara Gembonu par bērnu favorītu.
Maikls Gembons ir atklājis, ka viņa mājas dzīve ir pilnīgi izmainījusies, kopš viņš ir pārņēmis stafeti no Ričarda Harisa kā profesors Dumidors jaunajā Poterfilmā.
„Tagad mani cenšas apmeklēt, ne vien mani draugi, bet arī viņu bērni, kuri agrāk necentās to darīt,” viņš teica žurnālistiem jaunās filmas uzņemšanas laukumā. „Es saņemu vēstules no visas pasaules un bērni dežūrē pie manām durvīm, kas ir nedaudz traucējoši, taču jums jāpaliek smaidošam un jaukam. Būt par Dumidoru ir liela atbildība.”
„Darbs nav grūts,” viņš saka. Kopš filmēšanas sākuma februārī – tā turpināsies līdz oktobra beigām – aktieris ir atlicinājis laiku, lai piedalītos vēl trīs filmās.
To es izlasīju www.news.scotsman.com/latest.cfm?id=1992930 (saite uz turieni no Maglu tīkla).
Vinky
Forši! Redz, kā iet, kad filmējies tādā gabalā, kā HP... glare.gif Es jau ar gribētu! wink.gif
ils
Es arī. Varētu tur būt kāds Hagrida radagabals vai trollis.
cava
Izdeīgi. Nofilmējies kādā gabliņā no filmas. Mazā lomā, bet svarīgā. un tu jau esi slavesns.
Nightingale
Es arī vēlētos kaut ko notēlot rolleyes_a.gif ...
cava
Kurš ta negribētu... :blush2: Saņem naudu un vēl kļūsti slavens.
Nightingale
Jā!Par vienu mazu lomiņu jau var nopelnīt ļoti daudz naudas!!Tas protams tikai ārzemēs!!
G®unt
ArrrrrrrrrPPPPPprraccccc,
jus zinajat ka dumidors,tas ir vecaiss dumidors ir miris?
shausmas!
Goldberry
Vispaar jaa, zheel vecaa viira - kaut gan, atvainojiet par neiejuutiibu, bet vinja balss bija mazliet par vaargu Dumidoram smile.gif tik un taa labs aktieris bija...
·spid·
nu dumijs i labais... man ta patiik lasiit par winju! winjsh man atgaadina man u teeewu... man mans teews arii shkjiet wisu warens & zinosh-taapat kaa dumidors... (shausmas, s tiko nodomaaju ka buus labi kad wareeshu lasiit FO par winju, bety atklaaju ka man FO staaw uz galda & s to nelasu... aarpraac! man jaakaunas) filmaa man aktieris patika & winja balss bija taakaa wajag, jo tas jau i tas jox ka winjsh i speeciiix, gudrs & laa blaa blaa, bet balss winjam taada nomierinosha - draudziiga...
Goldberry
Es izveeleejos apzimeejumu cherkstosha - bet tas ir mans personigais viedoklis (no offence ) - uzksatu ka Gendlafs - kaa varens burvis (Ian Mckellen) bija labaak izdevies, bet es nenoliedzu (ja ja atkaartojos) ka arii Dumidors bija labs. Vienkaarshi manaa izteelee vinjam tiktieshaam bija nomierinosha balss, kas vajadziibas gadiijumaa var buut arii stingra.
G®unt
nu jums tur ir makenit taisniba,bet bisku ari ne.
es domaju teloja vins labi-bet neatbilda gramata aprakstitajam.
balss vinam bija sausmigi varga.
bet tas viss kopa savelkas un sanak-/+.
zuu
Vecais bija labaks getlost.gif glare.gif
Roviela
Kā Tu to zini, ja filma vēl nav redzēta? unsure.gif Varbūt būs vēl labāks?
zuu
es redzeju reklamu kadas 2 reizes. Un kaukur interneta es atradu vietu kur var skatities dazus kadrus. Divi bija ar Dumidori. Pateiktu kur ja aceretos. Datora atmina ta adrese vairs nava jo 2 dienas pec tam manam kompim ielika jaunu cieto disku.Stulbums.............. sad.gif mad.gif angry.gif
keita
nu viņam gan labi, jo viņš ir anglis ( tā vajadzētu būt, jo roulinga grib lai hp spēlē tikai angļi)
***Dancing_Queen***
man personiigi ne iipashi jaunais Dumidors, vecais bija labs. bet protams pashlaik vislbaak patiik Gendalfs, vinjsh tieshaam ir ljoti labs. Ians Makellens tieshaam ir ljoti labs aktieris. bet tas, ka tu kljusti slavens un veel naudu dabuu, nu tas nav godiigi, zheel ka tikai angljus pienjem par aktieriem, nevis kaadus citus.
Trusite
man gan iipashi negribeetos, ka es pat uz veikalu pienu nevareetu aiziet nopirkt wink.gif man labaak tiikas taada klusa dziiviite, bez kaadiem baigi lieliem uzmaniibas pieveershanas meeginaajumiem wink.gif
anti blinke
VAI KAADS MAN KO TAADU ARII NEVAR PIEDAAVAAT..ar prieku pienemsu mazo lominju un kluusu slavena laughing.gif
maksligais_intelekts*
CITĀTS(Vinky @ 01.10.2003 19:32)
Forši! Redz, kā iet, kad filmējies tādā gabalā, kā HP... glare.gif Es jau ar gribētu! wink.gif

tef nosaxuma tik ta leikas
isteniba ir ljoti nogusrinoshi un gruti but tadaj slavenibaj
ir tadi brizhi,ak veleiz but viens bet aioz durvim dauazuas kaukadi fani prasot autografus utml. pinch.gif
Rusell the carrotstork
maaksla prasa upurus.. vinsh tomeer labi nopelna. es nedomaaju, ka beerni vinnam vareetu kaa trauceet!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!