Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: visu par nazguliem
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
gildors
Man te ir cilvēks, kam mīļākie tēli ir nazguli(devītnieks). Informācijas nav diez ko daudz, bet varbūt jums ir?...
Caristo
Nju tad es varu iisi apstaastii par nagul cik nu es zinu.
Naguli kopaa ir devinni. Nazguli ir devinni cilveeku karalli, kam tika doti gredzeni un tagad vinni ir ne dzivi ne beigti, bet kas trakaak. Vinni ir nemirstiigi un vinnus nevar nosist vienkaarssi. Vinniem ir viens vadonis, kam es vaardu aizmirsu... tongue.gif .
Vinniem ir divi dazzaadi zveeri uz kaa tie kaujaa, viens ir melns zirgs, vai arii viverns. Nju tas taa iisi un neprofesionaali, lai doti kautkadu iespaidu, kas vinni ir, ceru paliidzeeju, ja veel kads jautajumus moss zinaasu atbilid re picture ar vinniem
Sigfa
Tu nu gan esi slinks ka pats nevari atrast. luuk bish apraksts:
________________________________
The Nine Nazgul or Ringwraiths were the most loyal and terrible servants of the Dark-lord. In origin they were all mortal men, great and powerful lords in their own right, who ruled many lands throughout Middle-earth. Each was seduced by the gift of one of the Nine rings of Sauron, which imbued its wearer with great powers of sorcery, and an almost unlimited lifespan. But like all of the Dark-lord's gifts it was tainted, for each of the Nine rings was ruled by the One, and thus the nine wearers became slaves of the overbearing will of Sauron. Ultimately, by the end of the Third-age the Nazgul were terrifying undead creatures, existing in a terrible twilight world between life and death,with no thought or desire save that of the Dark-lord himself. Their fate was by this time completely bound up with that of their master and that of the One ring, whose recovery and restoration they arduously sought.
Nimue
CITĀTS(Caristo @ 14.01.2004 20:58)
Vinniem ir viens vadonis, kam es vaardu aizmirsu... tongue.gif .

Tolkīns vadoņa vārdu nekad nekur nav minējis. Vārdi, kas reizēm kaut kur figurē, pat kopā ar biogrāfijām, nākot no spēles - daži tur izvēlētie vārdi pat ir minēti Tolkīna darbos (gan kā cilvēku, ne nazgilu vārdi - bet nu nazgili arī bija cilvēki).
Tolkīns vārdā nosaucis tikai 2. nazgilu - bet arī to es neatceros. Galvenais tiek dēvēts par Witch King, Lord of Morgul un vēl pāris nosaukumos.

Papildinājumā pie Sigfa teiktā... cilvēkus sabojāt bija vieglāk, jo viņiem šķita, ka viņiem ir mazāk dots - un gredzeni it kā deva to, kas viņiem, salīdzinājumā ar citiem, trūka. Gredzena nēsātāji pēc savas izvēles varēja uz laiku kļūt neredzami (ne kā frodo ar Galveno gredzenu, kad to uzliekot vienmēr kļuva neredzams), Saurons ar savu gredzenu vadīja viņu domas un sirdis galu galā pilnībā pakļaujot visus deviņus gredzena valkātājus sev - tad viņi nonāca "ēnu valstī" (tā arī filmā parādīta
ļoti labi - tā, ko frodo redz uzliekot gredzenu) un kļūst par to, kas nu viņi ir - gredzenu spokiem.

Viņi pastāv jau krietni sen, nebūt ne "by the end of third age", un viņi vienmēr ir bijuši visai baiss ienaidnieks.
Farliner
Galvenais tiek dēvēts par Witch King of Angmar - jo viņš ir bijušais Angmaras karalis (tieši viņš ir tas, kuram hibiti uzskatāmi pierāda, ka uz undead sneak attack tomēr darbojas tīri labi... galvenais atrast pareizo ieroci smile.gif )

It kā bija minēts vēl viens no nazguliem, pat vārdā. bet tas bija, IMO, "Unfinished tales".
Nimue
Es jau saaku shaubiities vai pat King of Angmar ir no Tolkiina darbiem vai ne... Laikam jau tomeer bija.

Vari atrast kur ieksh Unfinished tales nosaukts veel kaads nazguls? Ir, protams, versija ka Gothmog (Saurona armijas vadiitaajs peec galvenaa Nazgila nogalinaashanas - filmas versijaa tas laikam ir tas uzpampushais orks) arii ir viens no Nazgiliem - bet arii shai versijai apstiprinaajumu var atrast tieshi tik pat ljoti cik tam, ka Gothmogs buutu ljauns cilveeks vai orks.
(Ir arii Gothmogs - galvenais balrogs, bet cik saprotams tie ir divi teeli dazhaados laikos ar vienaadiem vaardiem)
Farliner
Jāatrod būs "Unfinished tales" - diemžēl mana biblioteka pēc remonta nav ideāli izkārtota sad.gif

Tā pēc atmiņas šķiet, ka bija viens uz K burta... vai tik nav tas pats, kas tajā pseidowarcraftā, ar nosaukumu "War of the ring" bija par "Black captain of Mordor" nosaukuši, tam ar bija līdzīgs vārds.

Bet par Angmārieti - LOTRā bija, cik atminos, pi Mina Morgul apraksta minēts, varbūt vēl kur...un Silmā arī bija (Tur, kur tika rakstīts par Gondoras pēdējo karali, kurš aizspērās kauties ar Angmārieti, un tā arī pazuda.)

Tolkienam dažkārt vārdi mēdz atkārtoties... un dažkārt arī varoņi parādās, kas it kā jau miruši (viens no elfiem, kas Silmarilionā it kā krita Gondolīnas bojāejas laikā cīnoties parādās LOTR.)
Roviela
Nupat apskatījos Tales. Tur ir minēts tāds Khamul, chief of the Ringwraiths of Dol Guldur. Vairāk vārdā nosaukto gan nemanīju. (Raksta ne gluži Khamul, u ir ar jumtiņu, bet es to te nekādi nevaru ierakstīt sad.gif )
Farliner
Nu ja, tas pats jau ar bija. Tik man liekas, ka tas noteikti nav domāts Angmārietis, jo Angmārietis bija visu Nazgulu boss, bet Khamuls - tikai Dol Gulduras.
Nimue
Tar arii ir tas, ko nevareeju atcereeties... Man gan likaas ka Khamul ir mineets arii Silmarillionaa (ne pashaa Quenta Silmarillion, bet vienaa no piedevaam). Tiek deeveets par otro nazgulu....
Viesis
Kaa tad irar nazgulu miesaam?Vinni nav dziivi,ne mirussi,bet pie mirstiigajiem ejot ,uzvelk melnos apmetnnus.Vai tas tikai tapeec,lai vinnus vareetu redzeet?
Martins
Patiesiibaa, tas taapeec, lai buutu baismaak tongue.gif

Tik pat labi vinni buutu vareejussi geerbties zallos vai bruunos aizsargkraasas apmetnnos. No otras puses, izskataas, ka Mordoraa visi ggeerbjaas tumssaas dreebees. Tad nu nazguulu kkeeninss negribeeja paaraak izcelties un arii pasuutiija melnus apmetnnus. Vai varbuut no saakuma apmetnni bija kraasaini, bet lidinoties ap vulkaanu nosmeereejaas. Vai varbuut tie nemaz nav apmetnni, bet ir dalla no passiem nazguuliem, taada kaa lupataina aada. Tad veel var izraadiities, ka nabaga gredzenreegi cilveeku aciim izskataas lloti kropliigi un kautreejas, tamdeell ietinas no galvas liidz kaajaam apmetnnos. Vai arii vinniem ir dazzaadas alerggijas pres saules gaismu un ziedputekssnniem, taadeell gluzzi peldbiksees apkaart staigaat nav praatiigi. Jeb vai arii taas ir tikai vinnu darba formas un maajas Minas Morgulaa (vai kur vinni tur dziivo) nazguli staigaa pukkainos halaatinnos. Tu jau saprati, ka iespeeju ir milzum daudz un "pareizaas" atbildes laikam gan nav.
Silmarien
Labi, saki, tādi men in black sanāk... bet kad uzvelk gredzenu, tad šamējie pēks''ni visi baltā rādās. kā tad tur diez patiesībā ir - Sauronam šie balti, a parējiem neapgredzenotajiem - melniem... interesanti padomāt, kāpēc.
FiKi
Nu labi, par tām drēbēm, varētu būt noderīgi lai varētu ar kādu kontaktēties, jo ja jau tāpat viņi visus pārbiedē līdz bikšu pieslapināšanai tad bez drēbēm neviens, pat orki ar viņiem nespētu parunāt.

Loģikas nav vienīgi tajā, ka viņi nenometa drēbes (paliekot neredzami jo nav miesas) uz Vējlauža... huh.gif
mad
te buus dazas bildes


mad
aa atradu velvienu lapu par nazguliem (laikam vaaciski) spied SHITE
un j gribi paspeeeleeet vienu nu taaadu nepaaaraak labu speeeli spied SHITE
Burunduks
Vai kāds zin kas bija Nasguli pirms saņēma gredzenus, protams viņi bija 9 ķēniņi, bet kā tos sauca? Kur tie valdija? Un vai tās zemes eksistē GP triloģijas laikā?

Jau iepriekš paldies.

Ar cieņu, Burunduks.
Erasmus
Vienīgais kas ir zināms par tiem ir tas, ka tie bija dažādi ķēniņi un karotāji. Vienīgais kura vārds ir zināms tas ir Khamuls- Melnais Easterlings. Tas liek domāt, ka viņš ir bijis kādas Easterlingu valsts vai cilsts vadonis.
Shadowstalker
Par Angmāras karali ir zināms tikai tas, ka viņš ir Angmāras karalis?
Erasmus
jep, nekas vairāk. šis Khamuls bija šķiet kautkāds Second-in-command, otrais pēc Witchkinga.
Nimue
CITĀTS(Shadowstalker @ 29.03.2005 00:01)
Par Angmāras karali ir zināms tikai tas, ka viņš ir Angmāras karalis?
*



Un pat Angmāras karalis viņš bija jau ar visu gredzenu un visnotaļ Nazguls un pāris tūkstošgades viduszemē nodzīvojis.

Kas viņš bija pirms kļuva par Nazgulu nav zināms - atskaitot to, ka viņš bija cilvēks.
Fantomass
neko vairāk par to, kas šeit jau ir pateikts, nevarēšu,bet teikšu vien to, ka man nazguli patika. viņi deva tādu kā noskaņu. bailes. tuklāt viņi arī bija riktīgi stīlīgie laughing.gif vien tie viverni nebija vairs tik kruti kā zirgi.
Patriote.
Ceru ka tas 9 nazgulis mociijas lielās sāpēs, kas Gadriela iedura viņam, viņšh to bija pelnījis. mad.gif

Labi, labi es neesmi tik laina bet viņi gan unsure_a.gif
Grims
Gadriela? Devītais? Vienīgais, kurš vispār tika durstīts bija pirmais un galvenais, un viņu sadūra Merijs* un Eovina. Bez tam, nez vai viņš vispār spēja just sāpes.

Starp citu tie ķēmi uz kā nazguli lidoja nebija vivjērnas bet gan fell beasts un cita nosaukuma tiem nav.

*Paldies Erasmus par labojumu.
Erasmus
CITĀTS(Good ol' Grim @ 19.08.2005 18:35)
Gadriela? Devītais? Vienīgais, kurš vispār tika durstīts bija pirmais un galvenais, un viņu sadūra Pippins un Eovina. Bez tam, nez vai viņš vispār spēja just sāpes.
*


Tas bija Merrijs ne Pippins. Pippins bija Minas Tirithā, ar Gendalfu.
saulove
Diez ko daudz par nazguliem nezinu, tik vien kā no grāmatām vai no filmas.
Grims
CITĀTS(saulove @ 19.08.2005 22:23)
Diez ko daudz par nazguliem nezinu, tik vien kā no grāmatām vai no filmas.
*

woooow.... tagad mēs visi zinām, ka Saulove neko nezin par nazguliem... paldies, ka pateici, šis jautājums mani jau ilgi nomocīja.
Sol Invictus
Vakar skatījos Gredzena brālības filmu un manu uzmanību piesaistīja šis dialogs:
(Hobiti uz pārceltuves, tikko izbēguši no nazgula)
-Cik tālu līdz tuvākajam ceļam ?
-Kādas 20 jūdzes

Kombinācijā ar Gendalfa piekodinājumu turēties nost no ceļa radās jautājums - džekiem melnā ir kādas sevišķas attiecības ar ceļiem ?

Aiva
Pārceltuve, nevis ceļš... Džekiem melnā, pēc grāmatas, bija problēmas ar ūdeni
Sol Invictus
Sorry, man jau likās dīvaini, bet atmiņā, kad rakstīju, peldēja teksts ceļš.

Man likās, ka problēma ir ūdenī, bet filmā, pie nākamās upes viņi vēsā mierā jāja iekšā. Bet tomēr - grāmatā arī hobitiem lika izvairīties no ceļa, nevaru atrast grāmatu, bet ainiņa kurā Frodo liek visiem vākties nost no ceļa, nazgulam tuvojoties, šķiet bija arī tur un ūdens nebija ne tuvumā
maichestera
CITĀTS(Sol Invictus @ 19.05.2007 16:20) [snapback]1143830[/snapback]
Man likās, ka problēma ir ūdenī, bet filmā, pie nākamās upes viņi vēsā mierā jāja iekšā. Bet tomēr - grāmatā arī hobitiem lika izvairīties no ceļa, nevaru atrast grāmatu, bet ainiņa kurā Frodo liek visiem vākties nost no ceļa, nazgulam tuvojoties, šķiet bija arī tur un ūdens nebija ne tuvumā


Ir atšķirība starp braslu kur ūdens zirgam līdz potītēm un dziļu upi kurai var tikt pāri ar prāmi.
Nazguli bija atkarīgi no saviem atmeņiem.Ūdens un uguns tos iznīcina,viņi kļūst par nevarīgiem rēgiem.
Elony
CITĀTS
Nazguli bija atkarīgi no saviem atmeņiem.Ūdens un uguns tos iznīcina,viņi kļūst par nevarīgiem rēgiem.


Nevarīgi nazguli nekad nav. Apmetņi viņiem vajadzīgi tikai tālab, lai citi viņus redzētu. Šausmas un bailes viņi sēj ar savu klātbūtni vien. Cita lieta, ka viņi varētu noslīkt vai sadegt, jo nav nemirstīgi.

Bet zirgi gan ir svarīgi. Pēc izglābšanās no nazguliem, Gendalfs Frodo teica, ka nazguki neredz kā normāli cilvēki(laikam viņi redz to pašu ko Frodo, kad Frodo uzvelk Gredzenu un vēl sliktāk). Zirgi nazgukiem vajadzīgi, lai sakatītu apkārtni ( kurš gan baidīsies no nazgula, kurš kā pēdējais idiots ieskrien kokā vai noveļas no klints? laughing.gif ) un ātri pārvietots.
Sol Invictus
Man būtu jāsaprot, ka a. upe bija dziļa un b. zirgs noraustījās ? Vienk man tā upe nelikās tāda, lai sagādātu problēmas (ūber evil & all mighty) jātniekam
Erasmus
Ar to upi, ja nemaldos, ir tā, ka viņā plūda elfu spēks un tāpēc Nazguli netika pāri.
maichestera
Gendalfs ar Elrondu sabūra kalnos plūdus un vēl ko citu(īsti neatceros).Nazguli tika aizskaloti.
Atceros ka Elronds sapulcē (laikam) stāstīja ka viņiem tagad jāatgriežas Mordorā kā nevarīgiem rēgiem.
Bet drīz vien viņi tiks pie cita apģērba un varenākiem rumakiem.
berserks
Nazgul
Sol Invictus
Tā upe bija pirms elfu upes un berserka dotajā linkā nevarēju atrast 6tās vietas aprakstu
berserks
To Sol Invictus:
CITĀTS
Vakar skatījos Gredzena brālības filmu un manu uzmanību piesaistīja šis dialogs:
(Hobiti uz pārceltuves, tikko izbēguši no nazgula)
-Cik tālu līdz tuvākajam ceļam ?
-Kādas 20 jūdzes

Kombinācijā ar Gendalfa piekodinājumu turēties nost no ceļa radās jautājums - džekiem melnā ir kādas sevišķas attiecības ar ceļiem ?

Es saprotu , viņi vienkārši runāja cik tālu ir tuvākāis tilts or smtg, kur nazguls varēs šķērsot upi, tobiš cik lielu handikapu viņi iegūst.

Par Gendalfa piekodinājumu turēties nost no ceļa - nu ar zirgu nepajāsi pa mežu, kad visur zarainas saknes lien laukā un tādā garā.

Par to ka pie pārceltuves nazguls apstājās, bet to elfu upi tomēr centās sķērsot ... nu tur bij sekls un ... tas gan tajā saitē bija ...
Sol Invictus
vienkārši tā upe ar pārceltuvi izskatījās sekla un man jau ir puslīdz skaidrs
Dark_Latvian
runājot par Easterlingiem(jeb ļaunie cilvlēki), viņi Trioloģijā bija Saurona pusē! un runājot par nazgulu nemirstību, gribēju zināt vai pēc Tumsas valdnieka krišanas viņi vēl palika dzīvi?
Melleņu kamenēns
CITĀTS
un runājot par nazgulu nemirstību, gribēju zināt vai pēc Tumsas valdnieka krišanas viņi vēl palika dzīvi?


Nē. Citāts no GP trešās grāmatas[249 lpp.] -
CITĀTS
Un no negaisa mutuļa ar kliedzieniem, kas pārskanēja it visu, kā liesmojošas bultas lejup šāvās nazguli, padebešus pāršķirdami, un, ietikuši sprukās starp uguns kalna gruvešiem un debesīm, sprēgādami sadega un pagaisa.

Erasmus
Easterlingi - ne visi, bet liela daļa. Bija arī dumpinieki, kas nepakļāvās Sauronam. Ja visi Easterlingi būtu Saurona pusē, Cilvēki un Elfi zaudētu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!