Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: GP TUMŠĀ PUSĪTE.............
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Aziren
Visiem ir zināms, ka Net var atras daudz ne dažādus LOTR fanu un dziļurbēju apvienības un saitus.....
Vairākums, no tiem, ir gaišo un pozitīvo spēku piekritēji...............

Bez šī vairākuma ir arī cita mazāka cilvēku grupiņa, kuru es saucu par Fantasy Tumšo ģildi.............
Tā kā esmu redzējis šai forumā dažus cilvēkus, kas arī simpatizē anti pusītei es nolēmu šeit ievieto vienu no šīs ģildes pārstāvjiem........... LIQUID EVIL devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif



Personīgi es neesmu mēģinājis pieteikties šai apvienībā, bet viens mans draugs no Vācījas pieteicās un viņam tur tīri labi patīk.........


Nu tad šeit būs tā adresīte, kur atrodas vīņu savdabīgā pieteikuma anketa LIQUID EVIL.......
Brīdinu, cilvēkus ar pārāk plašu fantāzīju neiesaitīties.........

Ja interese par Liquid Evil neaprobežojas ar vienu anketu, tad šeit būs vīņu foruma adrese................ Liquid Evil

Lai jums veicas jaunu lauku apgūšanā.............. devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif

Un neaizraujieties pārak....................... devil.gif devil.gif devil.gif
aniti man
Man nepatik gp , bet man labak patik labie teli tapec es tur neko neatradu taja ljaunajaa lapaa
Aziren
Pievienoju vēl vienu tumšo saitu- Fallen




Lapa nav ļauna tā tiakai ir ar savu specifiku.........
Rakstos šo saiti es nemaz nedomāju, ka lapa var patikt visiem......
Es vēlējos parādīt, ak forumi var bū arī ar savu īpašu savdabību un atšķirību no citiem......
Katrs fotums piesaista sev raksturīgu interesentu loku, tā pat kā šis forums kur mēs atrodamies šobrīd....
beruthiel
*grin*
ak tu nežēlīgā pasaule!
nu kāpēc tik daudziem patīk ļaunums, kas viņus velk kā konfekte... ar kuru pēc tam paši saindēsies!!! hahahahaha
Overlord
Ah cik jauk, ah cik skaist grin.gif To Liquid evil es jau pasen atklāju
Aziren
Varbūt Tu vēl teiksi, ka zini, kas tas tāds MEO ir.......es sākšu brīnīties, jo šamā pusē ir maz tautas, kas par to zina..........un kas par to izrāda kaut mazāko interesi.......
NovemberNövelet
Paskatiijos.. Peec taadas savdabiigas GP fanu lapas izskataas.. tongue.gif
Kedriks
Nu tas nav nekāds jaunums, ka ir visādi slikteņu piekritēji arī JRRT mitoloģijā....... Krieviski vien ja nemaldos pazīstamākie darbi par "alternatīvo" Viduszemes skatījumu ir "Čornaja kņiga Ardi" un "Posļedņij koļcenosec"

Hehehe, naivais Melkors ko gaišie apdalījuši, kautrie Tumsas elfi, mīļie balrodziņi un simpātiskie pūķīši vienā laidā tur apkārt skraida......Ja nu kādam tāds sviests patīk....nu ta tik uz priekšu....
Aziren
Nu nezinu vai dotā foruma biedri ar to nodarbojas, jo cik man zināms viņi ir uzticīgi LOTR pilnīgi un galīgi.......
Silmarien
A šitādu lapu tu esi redzējis, visa veltīta Mordorai?
http://www.thelandoftheshadows.com/
mad
ei silmariem man taaa tevis dotaaa adrese neiet!!! sad.gif
Silmarien
CITĀTS(madghost @ 12.04.2004 09:40)
ei silmariem man taaa tevis dotaaa adrese neiet!!! sad.gif

http://www.thelandofshadow.com/

Neliela kļūdiņa bija ieviesusies, sorrrry! rolleyes_a.gif

Eh, ku labs forums ir priekš Mordoras mīļotājiem!
http://p067.ezboard.com/bmordor69452
Namejs
He heee. Es ar laikam esmu GP tumšo spēku fans. Kautkā pievelk visas tās Mordoras fiškas.
Torquemada
Know why evil taints people? because EVIL genius sound better than GOOd genius! grin.gif
DEaDnokS*
njaa es gan nemeeginaaju tur pieteikties!! tas tests tur baigi labais- man patiik atbilzu varianti!!! dance_a.gif dance_a.gif
Patriote.
jA LAUNUMS VIENMER IR BIJIS TIK FASCINEJOSH MAN VIENMER IR GRIBEJIES IEJUSTIES TA VIETA ES GRIBU DZITIES pakal nevis begt un uztraukties bet laikam nepieteikshos silent.gif
arbeth
Par ko te iet runa?! Es neatbalstu kko tamlīdzīgu, man arī patīk tikai labie tēli, lai gan daži ļaunie arī šķiet pievilcīgi... happy.gif
Kagura
Tā jau ir, ka ļaunais patīk. Es pati visu laiku fanoju par Sauronu un tā, līdz man pielēca, ka ļaunais parasti zaudē (amerikāņu filmās-vienmēr smile.gif ) Nu, un tā es mainīju pusi un tagad esmu gatava pārgrauzt rīklīti katram, kas mēģina man stāstīt, ka labais ir novecojis utt. Rise and shine! Labais uzvar, ļaunais paliek ar garu degunu! Un tā mūžīgi mūžos āmen! tongue.gif
Adē
Heeh,mani arī var pieskaitīt pie dark side of the power... devil.gif
Bet neviena no piedavātajiem adresem īpaši nesaista... rolleyes_a.gif
Sesumaru
Nu, visiem jau patik ļaunais! laughing.gif Taču gandrīz visās filmās un grāmatās uzvar labais, bet ir arī dažs, kurās uzvar ļaunais... Man gan viņas pārāk nepatīk, jo tad iznāk bēdīgi sad.gif Taču dažreiz tieši gribas, lai sliktais uzvar, vienkārši lai būtu pārmaiņa vai arī tad, ja ļaundaris iepatīkas. Man ta dažreiz ir gadījies..... Taču mūžam es palikšu cīnītājs par labo! two_handed.gif Hehehe.......(tie bija domāti ļauni smiekli, taču nezinu vai iznāca, kā vajadzēja)
Sesumaru
Nu, visiem jau patik ļaunais! laughing.gif Taču gandrīz visās filmās un grāmatās uzvar labais, bet ir arī dažs, kurās uzvar ļaunais... Man gan viņas pārāk nepatīk, jo tad iznāk bēdīgi sad.gif Taču dažreiz tieši gribas, lai sliktais uzvar, vienkārši lai būtu pārmaiņa vai arī tad, ja ļaundaris iepatīkas. Man ta dažreiz ir gadījies..... Taču mūžam es palikšu cīnītājs par labo! two_handed.gif Hehehe.......(tie bija domāti ļauni smiekli, taču nezinu vai iznāca, kā vajadzēja)
Edzako
CITĀTS(Sesumaru @ 08.11.2005 20:44) [snapback]504385[/snapback]

Hehehe.......(tie bija domāti ļauni smiekli, taču nezinu vai iznāca, kā vajadzēja)


Ļaunos smieklus raksta tā MUHAHAHAHAHhaAhaAHhahaha khekhe hee muhaaaa devil.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!