Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Skumjākās vietas LOTR
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Lapas: 1, 2
Overlord
Manuprāt skumjākās vietas no LOTR ir

Boromira pēdējā kauja pret Urukiem
Saurona sakāve
Gilgelada nāve
Spoiler Nazgulu vadoņa bojāeja

No Hobita. Torina, Fili, Kili un arī Smoga bojā
Nimloth
Boriņa nāve, protams...Un kā Legolass ar aragornu šo apraudāja dziesmā sad.gif Vēl man skumjas sagādāja tas, ka tik forša brālība izjuka. Hamas nāve Helmsdīpas kaujā.

Tagad SPOILER!!! - Frodo gandrīz nāve (jo lasīju grāmatu un vēl thank god nezināju, ka viņš tikai sadzlets), nu ja, jau pieminētais Gilgalads, vēl skumdināja fakts, ka smukais Dernhelms patiesībā ir Eovina, nabaga Snowmane nāve, vēl reāli noraudājos ROTK beigās, kad beigās Frodo, Bilbo, Gendalfs uc. pameta Viduszemi (papildus noskaņai palaidu Enyas May it Be fonā), bet Sems no pavadīšanas atgriezās mājās viens pats crying.gif Ok, END OF SPOILER
Arwen
Viennozīmīgi gendalfa iekrišana bezdibenī sad.gif crying.gif
Aziren
Kad izlasīju pirmo reizi visu LOTR, no vāka līdz vākam, man bija 8 gadi un es raudāju pašās beigās, kad Frodo doedas uz Amanu[Valinoru].........
14 gados bij tā pat..........

17 gados es izlasīju stāstu par Arwen un Aragornu un mans garstāvoklis bij sabojāts uz trim nākamajām dienām...........
Aiva
LotR grāmatā skumjākā vieta ir visu varoņu aiziešana pāri jūrai, pirms Sems pārjāj mājās un pasaka Rozai : " Es esmu mājās."

Traģisks ir arī mirklis virs Orodruinas, kad Frodo cīnās ar Gollumu par Gredzenu. Boromira nāve. Teodēna vadītais pretuzbrukums no Helms Deep...
She_Elf
mee shkjiet ka boorinja naawe, haldira naawe helms deeep...braaliibas izjuxshana&1.filmaa ka veel nezinaaju ka gendalf will be back...
Farliner
Šķiet, ka no visām filmām (nu noskatījos takš 3 daļu jau, protams smile.gif) visskumjākā vieta ir Haldira nāve - nemirstīgas būtnes nāve tā vēl nekad un nekur nebija parādīta... nu un vēl - tas moments extended TT, kur parādīta Denetora attieksme pret Faramiru.

Grāmatā - Boromira nāve un Gredzena Brālības izjukšana.
Andza
CITĀTS
LotR grāmatā skumjākā vieta ir visu varoņu aiziešana pāri jūrai, pirms Sems pārjāj mājās un pasaka Rozai : " Es esmu mājās."


Man laikam tas pats un arii zheelabainais Aragorna un Arvenas staasts. Boromira naave kaa skumjsh moments vairaak no filmas pielipusi.
Caristo
Borimira naave mani vai ssokeeja un peec ssoka es laikam vairs pat negribbeju lasiit taalaak man bija tad 6 gadi.
Pagaaja iis laiks un lasiiju taalak un tiessam tagad man liekas ka veel skumjaaka ir Sema atgriessanaas maajaas vienam sad.gif es biju iedomaajies beigas savaadaakas sad.gif
Arwen
CITĀTS
mee shkjiet ka boorinja naawe, haldira naawe helms deeep...braaliibas izjuxshana&1.filmaa ka veel nezinaaju ka gendalf will be back...

CITĀTS
Šķiet, ka no visām filmām (nu noskatījos takš 3 daļu jau, protams ) visskumjākā vieta ir Haldira nāve - nemirstīgas būtnes nāve tā vēl nekad un nekur nebija parādīta... nu un vēl - tas moments extended TT, kur parādīta Denetora attieksme pret Faramiru.

Runa ir par GP grāmatām nevis filmām, filmas ir savādākas nekā grāmatas - grāmatā Hal````` nemaz nenomirst...
giraffe
Mani visvairaak saskumdinaaja taa vieta, kad Frodo pamet Viduszemi un, kad Sems atgriezhas maajaas. crying.gif Veel arii taa vieta, kur Frodo saka Semam: "Es esmu aizmirsis eediena garshu, zaales pieskaarienu..." (preciizi neatceros, kaa bija)...
Viesis
Graamataa: skumji bija, kad Frodo bija spiests piemaaniit Smeagolu peec Faramira paveeles.

Filmaa: Pippina dziesma pie Denetora un briidis, kad Gollums priecaajaas par atguuto gredzenu iisi pirms savas naaves.
beruthiel
apkopojot visus savus iespaidus, es izvirzīju pirmajās vietās šādus te:

1. vietā filmā: kad Gredzenu brālība atnāca Morijā un skatījās uz senās civilizācijas paliekām...

1. vietā grāmatā: kad stāsts ir galā un elfi uz visiem laikiem atstāj Viduszemi sad.gif
Indy
#Boromira naave
#Teodena naave
#Kaa Frodo padzina Semu
#Kad Pippins dziedaaja un Faramirs devaas naavee
#taa vieta, kad Frodo staasta Semam, ka nesot gredzenu ir aizmirsis kaa izskataas Shiiiraa
Zuz
Boromira nāve toč bij baigi skumja vieta. Filmā baigi skumji bija Pipina dziesmas laikā, skatīties uz Faramiru... Tas tā. Un tad es nezinu, kapē, bet trešajā filmā man baigi skumji palika, kad tajā Aragorna kronēšanas ceremonijā, kur visi paklanījās hobitiem. Laikam jau tāpēc, ka uzmācās sajūta, ka viss ir beidzes. Nu un tad viss turpinot līdz beigām, par titriem nerunājot. Grāmatās kaut kā tā nekur īsti neesmu raudājusi.
NovemberNövelet
sad.gif sad.gif Pati skumjaakaa vieta ir taa, kur Sems Frodo deelj dabuuja atstaat Bilu (savu poniju).. Nee, nopietni, tas tik dziivi bija aprakstiits mad.gif Es izdomaaju, ka Tolkiins tai vietaa bija sadists.. Kopsh taa laika es cienu Semu.. Ljoti!
zakkite
1.filmaa-Man likaas skumš tas ka Gendalfs iekrita aiza un Boromira naave
2.-Bija skumji ka Frodo vajadzeja maniit Gollumu
3.-Man lika iemirdzeties asarai filams beigas! Tas ka Frodo aizbrauca beigaas man likas slikti jo vins pameta savus draugus. Veel mani aizkustinaaja kaa Sems aizgaaja pie saviem beerniem. Un pats galvenais ka taas bija beigas un vairak seriju nav, protams visam pienaak beigas taa jau ir! unsure.gif
FiKi
filmas - Boromira nāve, Haldira nāve, rohirimu pēdējais trieciens un aizbraukšana uz Amanu.

grāmatās: teodēna nāve un atkal aizbraukšana uz Amanu.
Grims
Šis un tas no jau pieminētā (e.g. Faramira pēdējā izjāde) un tad vēl kadrs no kaujas par Helm's deep, kur elfu vadonis (kā nu šamo tur sauca) mirstot vēro savu biedru līķus.
P.S. Lūdzu neapvainoties, ja mans stils nav gluži piemērots šim pavedienam.
Merdila
-Boromira nāve
-Teodena nāve
-Pipina dziesma..
Immortal
Man visskumjaak bija:
-Boromira nāve (gan filmaa gan graamataa)
-Kad izjuka brālība
-Haldira nāve
-kad Frodo Semam teica, lai viņš iet mājās
-kad Frodo beigās pamodās un tie pārējie nāca iekšā tai istabā, tad man asaras saskreeja aciis
-arii tad, kad visi beigās paklanījās hobitiem, taa nebija beediiga vieta, bet man tur asaras bija aciis tad
-kad Bilbo, Gendalfs, Elfi un Frodo brauca projām! Tā bija visbēdīgākā vieta, tur es raudāju.
modoka
Man bija žēl Boromiru... Viņš bija lāga cilvēks.
Vēl bija dažas tādas skumjas vietiņas, taču visas jau nevar atstāstīt!!!!! sad.gif
bengalaas
Pati skumjākā vieta LOTR man liekas Pielikumos Stāsts par Aragornu un Arvenu. Ne nu tā, ka sabojātu garastāvokli, bet nu tiešām... Kad Aragorns nomira un arī Arvena devās prom "and the light in her eyes was quenched, and it seemed to her people that she had become cold and grey as nightfall in winter that comes without a star". sad.gif crying.gif

Arī, kad Frodo devās prom...
mad
man liekas ka vieta kuraa tas zirneklis sasien frodo un vinju savaaac orki (kautvai frodo izraadiijaas dziivs bet no saaakuma bija skumji!!!)
Devourer
Skumji neu nebija, bet zel veca zena Boromira, Nazgulu vadona.
Galadriēla
Gendalfa iekrišana bezdibenī... crying.gif crying.gif crying.gif
Canadian
Nekas jau tāds skumjš tur nebija, bet ja jaizvēlas tad jāsaka, ka Boromira un Teodena nāve unsure.gif
closs...
Es nekaadiigi nevareeju novaldiities, tajaa momentaa, kad peec Frodo pamoshanaas beigaas vinjsh pamodaas un atkal ieraudziija visus uzticiigos draugus un arii pashaas beigaas, kad Frodo vajadzeeja doties ar kugi projaam... Tas nav diezko beediigi, bet skaisti gan...
earnella
Filmā - Visvairāk viennozīmīgi vieta, kur Frodo notic, ka Sems ir viņu nodevis.
Tad vēl arī, ka viņš tā iepriekš nebrīdinot aizbrauc nodraugiem....
Un Pipina dziesma....
Un Denetora attieksme...
Un vispār skumja pēdējā filma bija...
Grims
CITĀTS(raingirl @ 10.05.2004 18:00)
Es nekaadiigi nevareeju novaldiities, tajaa momentaa, kad peec Frodo pamoshanaas beigaas vinjsh pamodaas un atkal ieraudziija visus uzticiigos draugus

Es ar nē, tāda rēka parāva - stulbāki smiekli par Frodo izdotajām skaņām vēl nav dzirdēti.
Torins Ozolvairogs
Skumji bija td kad Gendalfs iekrita aizā. :raud:Un vēl tas ka Frodo,Gendalfs,Elronds aizbrauca uz nekurieni crying.gif (kad es skatījos trešas daļas beigas es ganrīz apraudājos.
Ragainīte
sad.gif Mani ļoti aizkustināja Boromira nāve. Žēl, ka tā...
Fellon
Skumjaakaas vietas LOTR bija taadas:
*kad beidzaas filmas 3 dalla, vai kad aizveeru peedeejaas dallas vaaku, jo sapratu ka taadu staastu vairs nekad nedabuussu lasiit(atkaartota lasiissana netiek nnemta veeraa)
*man zzljeel 1 dallas peedeejie skati, kad, ja nemaldos, Aragorns uzkaapa virsuu nabaga kritussajam orkam. Nabaga orkam naacaas ganriiz celties kaajaas(interesanti vai vinnam bija atdzimssana tajaa briidii vai kaa?))
*Atkal jasaka ka zzljeel orki, jo ja padomaa cik daudzi no vinniem iekrita aizaa kad frodo gredzenu izniicinaaja
anarhija
Boromira nāve
Tur, kur Frodo Semu sūta prom
Taču baigi patika uzvara pār Ortanku. Arī filmā tas bija skaisti
Fellon
* vel viena skumja vieta filmaa bija kad paraadija kaa hobiti atgriezzas Shire, kur viss norit savu gaitu, un sarumons tur nav raadijies (taa tak viena no skaistaakajaam graamatas vietaam, kad vinni atbriivoja Shire no cilveekiem)
_BijušaisPareģis
Man visskumjākā vieta likās LotR 3. filmā- RotK:
Pašās beigās, kur Frodo un Bilbo aizbrauca līdzi elfiem, bet Sems, Merijs un Pipins
palika.... crying.gif Izšķīra viņu lielisko draudzību... crying.gif Filmā tas moments bija tik skumjš uztaisīts... unsure.gif
Tiešām- žēl ka netika arī tie 3... sad.gif Bet tomēr- vai tad uz tā lielā- pēdējā kuģa nebija vietas 3 maziem hobitiņiem? huh.gif Tas kuģis aizbruca pustukšs! ohmy.gif mad.gif
closs...
CITĀTS(Lord Vampire @ 10.05.2004 19:07)
CITĀTS(raingirl @ 10.05.2004 18:00)
Es nekaadiigi nevareeju novaldiities, tajaa momentaa, kad peec Frodo pamoshanaas beigaas vinjsh pamodaas un atkal ieraudziija visus uzticiigos draugus

Es ar nē, tāda rēka parāva - stulbāki smiekli par Frodo izdotajām skaņām vēl nav dzirdēti.

Nu kaa nu kuram, kam smiekli, kam asaras... crying.gif w00t.gif Man gan bij prieka asaras...
Immortal
CITĀTS(raingirl @ 17.05.2004 15:30)
CITĀTS(Lord Vampire @ 10.05.2004 19:07)
CITĀTS(raingirl @ 10.05.2004 18:00)
Es nekaadiigi nevareeju novaldiities, tajaa momentaa, kad peec Frodo pamoshanaas beigaas vinjsh pamodaas un atkal ieraudziija visus uzticiigos draugus

Es ar nē, tāda rēka parāva - stulbāki smiekli par Frodo izdotajām skaņām vēl nav dzirdēti.

Nu kaa nu kuram, kam smiekli, kam asaras... crying.gif w00t.gif Man gan bij prieka asaras...

Man arī...
Es nezinu kapēc, bet man tājā vietā vilka uz raudienu, bet ne jau tādu aiz bēdām, arī prieka asaras. Kad visi viņa draugi ienāca pie tik skaistas mūzikas un visi bija smaidīgi un veseli...
Superīga vieta...
Puķu elfs
The Two Towers - Teodena vadītā cīņa no Helms deep. Tik bezcerīgi un varonīgi tas bija.
Return of the King - Pipina dziesma filmā.
Kā arī daudzas citas aizkustinošas vietas, bet, lai cik arī tas viss nebūtu bijis skumji, viss skumjais šajā stāstā ir arī bezgala skaists.
varoniz
1)Nu pats skumjākais mirklis bija, tad, kad plkst. 1nos naktī aizvēru Trešās gramatas vāku un sapratu, ka viss ir beidzies, kad piedzīvojumam nav turpinājums, kad cīņa ir pabeigta, lielie kalni, plašie līdzenumi, diižās būtnes u.t.t. palikušas pāris tūkstoš lapaspusēs.
Tots
vareesi peets kaadaam piecaam pilnaam lpp uztaisiit kopsavilumu kasvis biezaak izraadiijies skumiigs...

Gendalfu aprij Morias tumsa
Sems sliikst un Boramiru noshauj (pirmaas filmas beigu dalja liekas vis beediigaaka tajaa visi mirst un liekaakaas ka posts un negals)

Gendalfs jaaj pretii Faramiram abzilbinaadams ar Valaaru gaismu Nazguulus...vispaar visa ROTK ir skumiiga.

TTT...ierodoties elfiem Helm's Deep noshaujot Haldir.
altonis
CITĀTS(varoniz @ 07.11.2005 23:31) *
1)Nu pats skumjākais mirklis bija, tad, kad plkst. 1nos naktī aizvēru Trešās gramatas vāku un sapratu, ka viss ir beidzies, kad piedzīvojumam nav turpinājums, kad cīņa ir pabeigta, lielie kalni, plašie līdzenumi, diižās būtnes u.t.t. palikušas pāris tūkstoš lapaspusēs.


hmm...piekriitu, man tas pats variants bija peec Silmarilliona izlasiishanas. Lai vai kaa, nekur jau tas nav pazudis - vienmeer var paarlasiit+ir varen daudz citas ME related literatuuras, ko var izlasiit. wink.gif
Tots
es saprotu kagramatu par sho teemu nav un kaataas buutu rakstiijis Tolkiins..

bet vai jums iekshaa nav taada sajuuta ka itkaa dziiveturpinaas uz Vidus zemes taadai kaadai taij jaabuut un to juusvarat iedomaaties...es teiksim pashlaik domaaju kaa Vecais Sems pie kamiina lasa pasakas saviem beerniem un posh no riita Elanoru uz savaam kaazaam ...

Aragorns vada savas karalja dienas Minas Tiriitaa.

un Faramirs ar Eovinu pastaigaajas gar maajoklii Itiilijaa...
Kaads nokliidis orks laimiigaa kaarta aizmuka no shiilobas.

kaada dienvidu sieva apraud viiru ka gaaja karaa un neatgriezaas (eastrelings)

nekur jau navnekas pazudis viss turpinaas ,viss turpinaas muusu zirdiis..
Erasmus
CITĀTS(Tots @ 08.11.2005 22:43) *
es saprotu kagramatu par sho teemu nav un kaataas buutu rakstiijis Tolkiins..


Nesapratu? Vēlreiz?
Vējaslota
Sen lasīts un sen skatīts, jāpadomā, kas bija tas skumīgais. huh.gif
Man grāmata vienlaikus ar filmu tika lasīta.
Pie grāmatu tekstiem raudāt nespēju, skumt ar nesanāca, gribējās ātrāk uzzināt, kas tur notiek tālāk.
Beigas samulsināja, jutos kā ar aukstu ūdeni aplieta.
kāpēc?
Tāpēc, ka garais stāsts, ko lasīju kā pasaku, vairs nebija pasaka. Dziļa vilšanās. cool.gif sad.gif Sasodītais Tolkīns.

Nu filma mani saraudinaja reāli. Priekš manis tur asarainu un šausmīgu momentu bija papilnam.
Hronoloģiskā secībā:
1) Gendalfs iekrita aizā (man nebija nekādas nojausmas, ka vecīts no turienes tiks ārā), un man viņš tik ļoti patika.
2) no sirds apraudāju Boromiru, bet tas jau te tradicionāli.

Otrajā filma tādu brīžu bija vairāk - kapu ainas (Arvena, Teodens), zēns ar zobenu, Hal````( sasodītais Džeksons piebeidza smukāko Loriēnas elfu), nabaga Eovina (jutu viņai līdzi no visas sirds).

Trešo filmu sagaidīju, jau rūpīgi izstudējusi literatūru un internetu un morāli sagatavojusies - tātad šņaukājos visu filmu līdz epizodei kur Frodo pamostas.. . Tai brīdī man pieleca, ka filma tūlīt beigsies, un sāku raudāt pa īstam. Tā bija mana visskumjākā epizode. sad.gif
Tots
nav vairs taadu graamatu kuru buutu tagad rakstiijis Toliins.

Veejaslota Toliins ir sasodiits ````...
Diabolic
Es skumjas vietas neatradu...
Bet baigi patika tur kur tas viens Hobits dziedāja dziesmu... kad sakās karš!
altonis
CITĀTS(Tots @ 09.11.2005 16:05) *
nav vairs taadu graamatu kuru buutu tagad rakstiijis Toliins.


Būtībā tagad viņš grāmatas tiešām nevar sarakstīt. Bet, ja domāji, ka Gredzenu Pavēlnieks ir vienīgā Tolkīna sarakstītā ME (Middle Earth) related literatūra, tad kļūdies. Protams, pabeidza viņš maz no tā, ko iesaka, taču tiešām lielu darbu padarīja viņa dēls Krostofers Tolkīns, kurš apkopoja visus sava tēva rakstus par Viduszemi un pēcāk tos izdeva (bez tiem, imo patiesi būtu pašvaki kko konkrētu atrast par Viduszemi).

Lai vai kā, cik atceros, Gredzenu Pavēlnieks Tolkīna skatījumā bija tikai kā interesanta un paskaidrojoša leģenda viņa elfu lingvistikas izgudrojumiem un sacerējumiem(labojiet, ja kļūdos).
Patriote.
lieki piebilst, ka tā vieta, kur Elfi ar Frodo aibrauc ar kuģi....
Tots
Nu es zinu ka ir Veel citi darbu un nedarbi. Letters Silm...u.c
Bet ts viss irbeizies unvairaak nekaa taada nav...un tapeec varam tikai diskuteet par to kas vareeja buut un kas nee.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!